Konferencja ABSL w czerwcu. Poznaj jej najważniejszych gości

Łódź będzie gospodarzem 8. Konferencji Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL).

Od lewej: Wiceprezes Stowarzyszenia ABSL Marek Grodziński, Prezes Stowarzyszenia ABSL Jacek Levernes i Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska -  fot. Radosław Jóźwiak / UMŁ
Od lewej: Wiceprezes Stowarzyszenia ABSL Marek Grodziński, Prezes Stowarzyszenia ABSL Jacek Levernes i Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska , fot. Radosław Jóźwiak / UMŁ

Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska w towarzystwie prezesa stowarzyszenia ABSL Jacka Levernesa i wiceprezesa ABSL Marka Grodzińskiego ogłosiła specjalnych gości tegorocznej edycji, którzy w czerwcu przyjadą do Łodzi. Będą to David Cameron, premier Wielkiej Brytanii w latach 2010-2016 oraz Randi Zuckerberg, założycielka i CEO Zuckerberg Media. - Cieszymy się bardzo, że po 4 latach przerwy znów możemy gościć w Łodzi jedno z największych wydarzeń branży związanej z usługami dla biznesu - mówiła prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.   

Hasłem tegorocznej edycji jest "The Old World Disrupted", czyli szeroko pojęte zmiany zakłócające status quo i nowości w trendach współczesnego świata. Łódź, jak żadne inne Polskie miasto, wpisuje się w główny temat konferencji zmieniając swoje oblicze i rozwijając się. W ostatnim roku uruchomiony został dworzec Łódź Fabryczna, centralny punkt wciąż budowanego Nowego Centrum, gdzie wkrótce powstaną biurowce, mieszkania i lokale usługowe. Już teraz Łódź jest jednym z siedmiu głównych ośrodków usług biznesowych w Polsce, a liczba inwestorów i osób zatrudnionych w biznesie wciąż rośnie.

Konferencja ABSL jest jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych. W 2016 roku została okrzyknięta najlepszym kongresem w Polsce wygrywając m.in. z kongresem NATO. W ubiegłorocznej edycji uczestniczyło ok. 1000 ekspertów i menadżerów zarządzających w największych firmach sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Na tegorocznej konferencji zadebiutuje nowy format, czyli „ABSL Talks”. Będą to krótkie, 15-20 minutowe wystąpienia wyjątkowych gości, poruszające zagadnienia z obszaru głównego tematu konferencji, nawiązujące do przyszłości biznesu i rynków oraz doświadczeń mówców. To wydarzenie dedykowane jest młodszym pracownikom sektora usług dla biznesu z mniejszym doświadczeniem. „ABSL Talks” skierowane jest także do wszystkich łodzian zainteresowanych biznesem i będzie transmitowane w Internecie.

Konferencja odbędzie się 12-14 czerwca br. Więcej informacji: www.absl-conference.com

Zobacz także

Polecane aktualności

 -  Fot. Andrzej Janecki/UMŁ

Pamięci Lotników Lwowskich, którzy we wrześniu 1939 roku bronili łódzkiego nieba

Tomasz Walczak / BRP

Od dwóch lat przy rondzie imienia Lotników Lwowskich w Łodzi stoi obelisk, poświęcony patronom tego... więcej

Sekretarz Miasta Łodzi, Wojciech Rosicki

Oświadczenie sekretarza miasta Łodzi Wojciecha Rosickiego

Szanowni Państwo, chciałbym wygłosić oświadczenie jako Sekretarz Miasta. Nie będę mówił o polityce,... więcej

Łódź Buduje

Łódź buduje na osiedlach. Trwa przebudowa ulicy Kolarskiej i Piłkarskiej

Małgorzata Loeffler / ZIM

Plan dla osiedli. Proste chodniki, bezpieczne zjazdy do posesji, nowa zieleń i odnowione trawniki,... więcej

TRZY MUZEA – JEDEN BILET

Już od jutra trzy łódzkie muzea zwiedzimy z jednym biletem wstępu

Sławomir Macias / UMŁ

Od września Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi Muzeum Miasta Łodzi i Muzeum Sportu i Turystyki... więcej

Rewolucja na Legionów

Małgorzata Loeffler / ZIM

Ulica przestanie służyć jako scenografia filmów wojennych i historycznych – zamiast tego będzie... więcej

Kontakt