Dzień Dziecka i Karate

W sobotę wiele atrakcji będzie czekało na osoby, które wybiorą się do Centrum Sportu przy al. Unii Lubelskiej 2 i al. Bandurskiego 7. Stadion miejski, piłkarskie boisko hybrydowe oraz Atlas Arena będą w tym dniu miejscem gier i zabaw oraz zawodów sportowych.

O godz. 10 rozpocznie się Piłkarski Dzień Dziecka na ŁKS-ie. To impreza przeznaczona dla dzieci od lat 6, w ramach której zostanie rozegrany turniej „Z podwórka na ŁKS". Trenerzy najstarszego klubu sportowego Łodzi poprowadzą też piłkarskie warsztaty, które znajdą się w programie Rodzinnego Sportowo-Kulturalnego Dnia Dziecka zorganizowanego przez Atlas Arenę i Łódzką Akademię Karate Tradycyjnego.

W programie znajdzie się mnóstwo atrakcji dla najmłodszych i ich rodziców. Będą m.in.: bezpłatne warsztaty tańca, sztuk i sportów walki (karate tradycyjnego, judo, aikido, kendo, zapasów, BJJ, capoeiry, krav magi, kung-fu, boksu, capoeiry, tai chi), gier zespołowych (piłka nożna, siatkówka, koszykówka), lekkiej atletyki, jogi, fitness itp. Szczegółowe informacje dot. programu imprezy można znaleźć tutaj.

Na obiektach Centrum Sportu odbywać się będą również poważne imprezy sportowe. Już o godz. 8 do rywalizacji staną uczestnicy XVII Ogólnopolskiego Pucharu Dzieci w Karate Tradycyjnym Orlen 2017. Siedem godzin później rozpoczną się finały IX Pucharu Świata w Karate Tradycyjnym Orlen 2017, w których wystąpią zawodnicy z 12 państw: Armenii, Brazylii, Chile, Czech, Litwy, Mołdawii, Rosji, Rumunii, Słowenii, Ukrainy, USA i Polski. Nasz kraj reprezentować będą: Maria Depta (TS Sokół Aleksandrów Łódzki), Agnieszka Sajdutka (AKT Rzeszów), Michał Sowa (MUKS Bytom) i Wiktor Staszak (AKT Niepołomice).

Będą również emocje piłkarskie, bo w samo południe rozpoczną się małe derby Łodzi. Wystąpią w nich zespoły ŁKS i UKS SMS, grające w grupie wschodniej Centralnej Ligi Juniorów.

Polecane aktualności

Warsztaty- Niemcy dołaczają do cyklu "Dookoła świata"

Patrycja Wilczyńska/BAM

"Dookoła świata" to cykliczne warsztaty w Fabryce Aktywności Miejskiej, które są lubiane i coraz... więcej

 -  Dodatek węglowy- ilustracja ozdobna bez dalszych treści

Dodatek węglowy oraz dodatek dla gospodarstw domowych – ważna informacja

Centrum Świadczeń Socjalnych w Łodzi informuje, że jeżeli otrzymałeś decyzję o odmowie dodatku... więcej

"Koty na Kocim Szlaku. Księży Młyn" - wiemy kto zaprojektuje i wykona rzeźby

BPiNM

Kot Konsumowy, Kolejowy czy Szkolny już niebawem zagoszczą na Księży Młynie. Rozstrzygnięto konkurs... więcej

Ruszył zegar odmierzający dni do pierwszego łódzkiego meczu FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet

Tomasz Walczak / BRP

Na ulicy Piotrkowskiej, na wysokości posesji z numerem 51 stanął nietypowy, elektroniczny zegar,... więcej

Schronisko w Łodzi -  fot. Schronisko w Łodzi

Schronisko w Łodzi. Psi behawiorysta pilnie poszukiwany! Są na to pieniądze z Budżetu Obywatelskiego

rut / ŁÓDŹ.PL

Łódzkie schronisko dla zwierząt poszukuje psiego behawiorysty do współpracy. Psi trener będzie... więcej

Kontakt