W weekend przemarsz ul. Piotrkowską. Sprawdź zmiany na drogach

4 października odbędzie się przemarsz w ramach uroczystości odpustowych ku czci św. Faustyny Kowalskiej patronki Łodzi na trasie pl. Niepodległości - Piotrkowska - Archikatedra Łódzka. Zmienią się trasy tramwajów kursujących po ul. Piotrkowskiej, oraz pojawią się czasowe zamknięcia dróg.

W godz. ok. 19:20 - 19:45 zmianie ulegną trasy linii 2, 3B, 5, 6, 11B, 14, 74A i 74B. O dokładnych godzinach kierowania zadecydują służby Nadzoru Ruchu MPK. W tym samym czasie czasowo na okres przejścia uczestników nieprzejezdna będzie ulica Piotrkowska pomiędzy placem Niepodległości, a Archikatedrą. Również ruch zostanie czasowo wstrzymany na ulicach poprzecznych w momencie przejścia przemarszu.

Linia 2 z pętli Dw. Łódź Dąbrowa do skrzyżowania Dąbrowskiego / Kilińskiego dojedzie bez zmian, a następnie ul. Kilińskiego, al. Piłsudskiego do przystanku Piotrkowska Centrum i dalej obecną trasą. Zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach jazdy.

 

Linia 3B z pętli Chojny Kurczaki do pl. Niepodległości dojedzie bez zmian, a następnie Pabianicką, al. Politechniki, Żeromskiego, Kopernika, Gdańską, Legionów, Zachodnią i dalej obecną trasą. Zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach jazdy.

 

Linia 5 z pętli Chojny Kurczaki do skrzyżowania Rzgowska / Dąbrowskiego dojedzie bez zmian, a następnie ul. Dąbrowskiego, Kilińskiego i dalej obecną trasą. Zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach jazdy.

 

Linia 6 z pętli Widzew Stadion do skrzyżowania Przybyszewskiego / Kilińskiego dojedzie bez zmian, a następnie ul. Kilińskiego, al. Piłsudskiego do przystanku Piotrkowska Centrum i dalej obecną trasą. Zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach jazdy.

 

Linia 11B z pętli Chocianowice IKEA do ronda Lotników Lwowskich dojedzie bez zmian, a następnie al. Politechniki, Żeromskiego, Kopernika, Gdańską, Legionów, Zachodnią i dalej obecną trasą. Zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach jazdy.

 

Linia 14 z pętli Dw. Łódź Dąbrowa do skrzyżowania Przybyszewskiego / Kilińskiego dojedzie bez zmian, a następnie ul. Kilińskiego, al. Piłsudskiego do przystanku Piotrkowska Centrum i dalej obecną trasą. Zmiana trasy obowiązuje w obu kierunkach jazdy.

 

Linie 74A i 74B z pętli pl. Niepodległości ul. Pabianicką, Wólczańską i dalej obecnymi trasami. Zmiany trasy obowiązują w obu kierunkach jazdy.

Polecane aktualności

Pamięć o Radogoszczu

Andrzej Janecki / BAM

W 76. rocznicę zbrodni popełnionej przez Niemców na więźniach przed sarkofagiem pomordowanych... więcej

Baner - baza zasobów miejskich instytucji kultury

W Łodzi powstaje multimedialna baza zasobów miejskich instytucji kultury

Sławomir Macias / UMŁ

W odpowiedzi na trudną sytuację kultury po 2020 roku w Łodzi powstaje Baza Zasobów Wspólnych... więcej

 -  Grafika informacyjna. W tle ręka z kredą piszą na tablicy. Na pierwszym planie dwa okręgi wypełnione tekstem. W większym żółtym informacja: Nabór wniosków do 29 stycznia 2021. W mniejszym pomarańczowym okręgu tekst: Do zdobycia dotacje od 7 do 25 tysięcy złotych

Dotacje dla Łodzi akademickiej!

Zapraszamy do udziału w konkursie dla środowiska akademickiego na wsparcie realizacji zadań... więcej

Konferencja prasowa w sprawie szczepień

W Łodzi rozpoczęły się szczepiania pensjonariuszy DPS

Jolanta Baranowska / UMŁ

Dziś, we wtorek 19 stycznia rozpoczęły się szczepienia pensjonariuszy łódzkich domów pomocy... więcej

Przekroczenie poziomu alarmowego stężenia w powietrzu pyłu PM10 na części obszaru Łodzi

Informacja o przekroczeniu poziomu alarmowego i ryzyku dalszych przekroczeń dla pyłu PM10 na części... więcej

Kontakt