Zielony by Synergia – biurowiec, który przełamuje trendy

5 nowych najemców biurowych w czasie pandemii? Brzmi nierealnie, ale to fakt – Zielony by Synergia idealnie wpasowuje się w oczekiwania odmienionego rynku biurowego i dzięki swojej strategii wygrywa na bardzo konkurencyjnym rynku. "Wolność pochodzi z wnętrza" to dewiza inwestora, który w swoich projektach stawia na jakość, bezpieczeństwo i zielone rozwiązania.

Kiedy wszystko się zatrzymuje i masz wrażenie, że nic nie wróci do normy, po krótkim odrętwieniu zaczynasz szukać nowych rozwiązań. Badania naukowe wykazały, że tylko dwa 2% ludzi potrafi na dłuższą metę efektywnie pracować bez kontaktu z zespołem. Wyszliśmy z założenia, że teraz właśnie jest najlepszy czas na nowe otwarcie, na zorganizowanie przeprowadzek, na bezpieczną zmianę w lokalizacji i lokalu, który zapewnia komfort i zdrową przestrzeń i, jak się okazało, nie myliśmy się.

W trakcie pandemii dołączyło do nas 5 Najemców, ostatnio Siemens i Winoteqa. Co ich do nas sprowadziło, poza zmęczeniem pracą za pośrednictwem wszelkiej maści komunikatorów i sprzedażą wysyłkową? Przekonanie, że dajemy najlepszy jakościowo produkt w bezpiecznym, kameralnym i naturalnym wydaniu. Fundamentalnie #ZielonybySynergia budynek o szczególnej konstrukcji, wynikającej z otoczenia. Przestrzenie biurowe projektowane w oparciu o zindywidualizowane potrzeby, zapewniające dystans wzorem norm CDC (Centers for Disease Control and Prevention). Stosujemy indywidualnie sterowany system „klimatem” w budynku zapewniający możliwość bezpiecznego zagęszczenia pracowników, a 45% udział otwieranych okien w każdym biurze doprowadza „dotlenione” powietrze z zielonego patio na życzenie. BMS w rękach Najemcy zapewnia mu optymalną temperaturę, nasłonecznienie i wymianę powietrza. Termiczna kontrola dostępu, dwie windy, dwie klatki schodowe – w 4 piętrowym, kameralnym budynku. Najemcy odpoczywają w patio zbudowanym intensywną zielenią lub grają w siatkówkę/koszykówkę w parku kieszeniowym. Ci, którzy dojeżdżają do pracy rowerami, lub hulajnogami lub po prostu biegną, mają do dyspozycji szatnie, prysznice i parkingi dla jednośladów. Restauracja w Campusie świadczy usługę „dostawa na biurko” – przestrzeń, zdrowie, czas, komfort. Inspirując się Louis Sullivan-em przyjęliśmy, że forma i funkcja to jedność - czego chcieć więcej?

Fundamentalnie Zielony zdefiniowany jest przez funkcję: ergonomiczny, ekonomiczny i ekologiczny. Nie boimy się nowoczesnych i śmiałych rozwiązań zarówno w przestrzeniach wspólnych jak i wnętrzach szanujących tożsamość Najemcy. Uważamy, że idee, pomysły i założenia biznesowe nie mogą mieć ograniczeń przestrzeni. W Zielonym by Synergia można wynająć biuro już od 80 metrów kwadratowych. Dzięki temu, że biurowiec stanowi część Campusu Synergia wszyscy Najemcy korzystają z oferty restauracyjnej, sal konferencyjnych z mobilnymi ścianami oraz trzech parkingów zewnętrznych, a także jednego pod budynkiem Zielonego.

 

Centrum Biznesowe Synergia to kampus biurowy w centrum Łodzi, zrewitalizowany a następnie skomercjalizowany w 2009 roku, w 2020 roku rozbudowany o pierwszy w Łodzi biofiliczny biurowiec ZIELONY by Synergia. Właścicielem kampusu jest rodzina, zaangażowana w sprawy miasta, zwłaszcza w działania społeczne i przyjazne środowisku. Zrównoważony rozwój oraz świadomość, że dojrzały biznes to właściwy balans pomiędzy wypracowywaniem zysku a odpowiedzialnością społeczną, jest nadrzędną dewizą naszej firmy - twierdzi jeden z właścicieli, łódzki aktywista – Stanisław Marzec.

 

Autor: Centrum Biznesowe Synergia

Polecane aktualności

 -  fot. UMŁ

Nowy Punkt Pracy Socjalnej oraz dwa Domy Dziennego Pobytu

Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak / MOPS

Mieszkańcy części dawnych dwóch dzielnic - Polesia oraz Śródmieścia, a także części osiedla Dąbrowa... więcej

Główny zbiornik - Orientarium; fot. Paweł Kowski

Napełniamy główny zbiornik w Orientarium

ZOO Łódź

To nie przelewki! Zaczęliśmy napełniać główny zbiornik wodny w Orientarium, do którego już niebawem... więcej

VII Łódzkie Senioralia – online i w plenerze

Katarzyna Jarosińska / Oddział ds. Polityki Senioralnej

Już 15 maja wystartuje kolejna edycja Łódzkich Senioraliów – dwóch tygodni wydarzeń dla seniorów... więcej

Mieszkańcy domów pomocy społecznej będą mogli korzystać z wyjść poza teren placówki oraz spotykać się z bliskimi

Mieszkańcy domów pomocy społecznej będą mogli korzystać z wyjść poza teren placówki oraz spotykać się z bliskimi

Jolanta Baranowska / UMŁ

Przygotowane zostały wytyczne, na podstawie których mieszkańcy łódzkich domów pomocy społecznej będą... więcej

Na wiosnę zakwitły łódzkie ogrody

Na wiosnę zakwitły łódzkie ogrody

M. Loeffler / ZIM, W. Markiewicz / UMŁ

Jak wygląda zabytkowy ogród pałacu Izraela Poznańskiego po odnowie i kiedy będziemy mogli odwiedzić... więcej

Kontakt