Dzięki złagodzeniu obostrzeń, aquapark „Fala" uruchamia wszystkie strefy saun

Aquapark Fala jest gotowy otwarcia saun, jednak ich uruchomienie jest zależne od decyzji rządu RP dot. ewentualnego wprowadzenia nowych obostrzeń. Temperatura za oknem powoli rośnie, powoli też rozgrzewają się piece w Strefie Saun Aquaparku FALA! Już w najbliższy piątek (26 lutego) łódzki park wodny planuje huczne otwarcie saunarium, któremu towarzyszyć będzie wyjątkowy program pełen gorących atrakcji.

Świat saun na Fali
Dodatkowo od 1 marca Aquapark Fala przystąpi do programu KARTA ŁODZIANINA – wszyscy posiadacze karty będą mogli zakupić bilet wstępu do Aquaparku ze zniżką w wysokości 10%.

Zgodnie z opublikowanym na początku lutego rozporządzeniem niestety aquaparki nadal obejmuje zakaz prowadzenia działalności. W odpowiednim reżimie sanitarnym można jednak cieszyć się urokami saunowania. Aquapark FALA postanowił to wykorzystać i już od piątku zaprasza na codzienne seanse saunowe i relaks w wysokich temperaturach (oczywiście, o ile nie nastąpi zmiana w obowiązujących obostrzeniach).

Plan na ostatnie dni lutego jest jednak gotowy! Gorące emocje w piątkowe popołudnie zapewnią ceremonie z udziałem zatrudnionych na FALI saunamistrzów, którzy przygotowali dla Saunowiczów moc niespodzianek. W programie m.in. zapachowe konkursy z nagrodami, a także naparzania połączone z zabiegami na skórę i włosy. Nie zabraknie również uwielbianych przez naszych Saunowiczów inhalacji oraz tzw. Ruskiej Bani.

A to dopiero początek przygotowanych atrakcji! Weekendowy poranek w saunarium będzie można bowiem spędzić na zbawiennych inhalacjach solankowych, które wspaniale wpływają na układ oddechowy, natomiast w sobotnie i niedzielne popołudnie na Saunowiczów czekać będzie gość specjalny! Kto nie zdąży w piątek skorzystać z uroków Ruskiej Bani będzie mógł to zrobić zarówno w sobotę, jak i w niedzielę podczas seansów w małej saunie zewnętrznej.

W trosce o zdrowie zarówno Saunowiczów, jak i pracowników Aquaparku na FALI obowiązywać będą zasady zgodne z reżimem sanitarnym proponowanym przez rząd. Oznacza to, że równocześnie w saunarium nie będzie mogło przebywać więcej, niż 120 osób, a w każdej saunie będzie obowiązywał limit 50% obłożenia. Dlatego też odwiedzający saunarium będą mogli liczyć na codzienne ceremonie saunowe odbywające się nie tylko o pełnych godzinach w dużej saunie zewnętrznej, ale również na tzw. seanse połówkowe, w których będzie można wziąć udział w małej saunie. Liczymy, że przeprowadzane przez 7 dni w tygodniu co 30 minut popołudniowe naparzania zaczynające się już o 16:30 pozwolą na uczestnictwo w nich wszystkich odwiedzających nasze saunarium.

Poza powyższymi limitami obłożenia na terenie zarówno Strefy Saun, jak i holu głównego Aquaparku należy będzie zachować dystans społeczny oraz dostosować się do obowiązku okrywania ust i nosa (okrycie można zostawić w szatni Strefy Saun). Każdy z odwiedzających nas Gości będzie musiał skorzystać bramki zapewniającej automatyczny pomiar symptomów infekcji, a następnie poddać się bezdotykowemu badaniu temperatury w Strefie Saun. Negatywne wyniki pomiaru uniemożliwiać będą skorzystanie z naszych atrakcji – pieniądze za zakupione bilety zostaną takim Klientom zwrócone, a w przypadku wejścia na podstawie karty partnerskiej takie wejście będzie anulowane.

W Strefie Saun zostaną uruchomione wszystkie atrakcje, a w śród nich: 9 saun, tężnia solna, grota śnieżna, wewnętrzny basen wody gorącej, wewnętrzny basen wody zimnej, zewnętrzny basen wody zimnej oraz 2 jacuzzi zewnętrzne.

Zarząd Spółki planuje utrzymać dotychczasowe godziny otwarcia oraz cennik. Bez zmian również będą akceptowane honorowane przez Aquapark karty sportowe. Ponadto upływ termin ważności wszystkich kart abonamentowych został wstrzymany i zostanie wznowiony dopiero po otwarciu obiektu.

Dodatkowo od 1 marca Aquapark Fala przystąpi do programu KARTA ŁODZIANINA – wszyscy posiadacze karty będą mogli zakupić bilet wstępu do Aquaparku ze zniżką w wysokości 10%.

Wierzymy, że podjęte przez nas środki ostrożności, jak i również liczne atrakcje czekające saunowiczów w naszym saunarium sprawią, że już w najbliższy weekend spotkamy się bezpiecznie na FALI.

Polecane aktualności

Jak można się spisać?

1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, który potrwa do końca... więcej

Księży Młyn

Łódź buduje Księży Młyn. Remontujemy famuły, budujemy estradę, klub i restaurację

M. Loeffler/ZIM, W. Markiewicz/UMŁ

Jak się zmieni zabytkowe osiedle i jakie jeszcze kryje tajemnice? Zapraszamy na cykl spacerów... więcej

Dodatkowe 10 mln zł na łódzkie drogi

Tomasz Andrzejewski / ZDiT

W tym roku wyremontujemy więcej ulic. Dzięki dodatkowym 10 mln zł nowy asfalt pojawi się na... więcej

Lalka Astra -  fot. MOMAKIN

Astra gotowa do podróży w kosmos. W Łodzi powstały lalki do nowego filmu Michała Łubińskiego

informacja prasowa

Ma zaledwie 15 centymetrów, robi ponad 60 różnych min, bo ma wymienne szczęki i czoła. Ma też... więcej

Zmiany na Zdrowiu. Przygotowania do łódzkiego metra

Tomasz Andrzejewski / ZDiT

Od poniedziałku 19 kwietnia nie będą kursowały tramwaje na Zdrowie. Przygotowane zostaną przystanki... więcej

Kontakt