Płać podatki w Łodzi i wygrywaj. Teraz opłaca się to jeszcze bardziej!

Już od poniedziałku rozpoczynamy Loterię Podatkową dla Wszystkich Łodzian. 1 marca zarówno przez stronę internetową www.lodz.pl/loteria, jak również osobiście w Centrum Obsługi Mieszkańców przy ul. Piotrkowskiej 110 będzie można zgłosić się do Loterii.

Prezydent Miasta Hanna Zdanowska na konferencji prasowej
Tegoroczna edycja jest dla wszystkich łodzian, tych z urodzenia, jak i tych, którzy wybrali nasze miasto jako miejsce do życia.

- Tegoroczna edycja jest dla wszystkich łodzian, tych z urodzenia, jak i tych, którzy wybrali nasze miasto jako miejsce do życia. Główna nagroda to 100 tys. zł. Przygotowaliśmy także nagrodę specjalną – tylko dla nowych podatników, która wynosi 20 tyś zł. Takie kwoty wpłyną na konta zwycięzców, podatki od nagród są po naszej stronie. - mówi Hanna Zdanowska, prezydent miasta Łodzi.

Losowania nagród będą się odbywały co tydzień (jedna nagroda po 1 000 zł.) oraz co miesiąc (jedna nagroda 10 000). Wielki finał loterii odbędzie się w maju. Pierwsze tygodniowe losowanie już 11.03.

Aby wziąć udział w Loterii Podatkowej dla Wszystkich Łodzian, wystarczy wskazać łódzki adres w druku PIT, a później wypełnić zgłoszenie do loterii na stronie www.lodz.pl/loteria.

- Nie ma obowiązku meldunku, chcemy zachęcić ludzi, którzy wybrali Łódź, jako miejsce na rozwijanie swojej ścieżki zawodowej, rodzinnej. Możesz być zameldowany nawet na innej półkuli, a płacić podatki w mieście w którym żyjesz, pracujesz, w którym wychowujesz swoje dzieci i wychodzisz na spacery z ukochanym zwierzęciem – dodaje Hanna Zdanowska, prezydent miasta Łodzi.

- Losowania odbędą się poprzez ręczne wyciąganie kuponów posiadających indywidualne Kody przypisane Zgłoszeniom. Zawsze losowane będą dwa kupony rezerwowe. Każde ze zgłoszeń bierze udział w trzech losowaniach: losowaniu tygodniowym oraz losowaniu głównym. Ponadto Zgłoszenia Uczestników, którzy zadeklarowali, że rozliczyli Deklarację PIT po raz pierwszy w Łodzi, biorą udział w losowaniu czwartym – losowaniu nagrody specjalnej. Jeden Uczestnik może wygrać nie więcej niż jedną nagrodę tygodniową, jedną nagrodę miesięczną, jedną nagrodę główną a także jedną nagrodę specjalną w Loterii. – mówi Rafał Grzegrzółka – Prezes Spółki Grzegrzółka&Ko sp. z o.o.


Pamiętaj! Startujemy 1 marca. Wszystkie informację znajdują się na stronie: www.lodz.pl/loteria

Polecane aktualności

Pożegnanie Marka Czekalskiego

Andrzej Janecki / BAM

Marek Czekalski, prezydent miasta Łodzi w latach 1994-1998, został pochowany w Alei Zasłużonych na... więcej

Zamiast osiedli będą leśne parki

Aleksandra Hac / BRP

Łódź wycofuje ze sprzedaży tereny na Złotnie i Andrzejowie. Działki szykowane pod domy jednorodzinne... więcej

Ulica Traktorowa

Łódź Buduje. Osiem firm chce przebudować ulicę Traktorową

Małgorzata Loeffler / ZIM

Ostatnie tygodnie obfitują w otwarcia ofert na realizację kluczowych miejskich inwestycji w Łodzi.... więcej

Ostatni tydzień prac torowych na ul. Przybyszewskiego

Dobiega końca naprawa torowiska na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Przybyszewskiego.  Torowcy MPK -... więcej

Szczepienia w Bionanoparku

Wolontariusze potrzebni do powszechnych punktów szczepień w Łodzi

Jolanta Baranowska / UMŁ

Miasto przygotowuje 3 powszechne punkty szczepień, w których od 26 kwietnia ma być szczepione od 500... więcej

Kontakt