Prezent dla zwierzaków

Siatkarki ŁKS Commercecon przekazały dzisiaj prawie pół tony karmy podopiecznym miejskiego schroniska dla zwierząt przy ulicy Marmurowej. Na ten zakup przeznaczono pieniądze ze sprzedaży klubowych kalendarzy na rok 2021.

- Z uwagi na pandemię zdjęcia były robione w domowych warunkach. Każda z nas pokazała się w nieco delikatniejszej, ale też kobiecej wersji. Myślę, że fajnie to wyszło – powiedziała Aleksandra Pasznik, którą na kalendarzowym zdjęciu można oglądać razem z jej czworonożną przyjaciółką. - Bardzo chciałam uwiecznić moją sunie Azę, która też jest ze schroniska. Uważam, że adopcja takich zwierząt jest bardzo ważna – wyjaśniła Ola.

- Praca przy tym kalendarzu to była przyjemność. Miałyśmy pokazać jak spędzamy wolny czas, a także swoje talenty i zainteresowania. Same robiłyśmy zdjęcia i przygotowywałyśmy scenografię. Myślę, że wyszło bardzo fajnie. Widać to po liczbie sprzedanych kalendarzy oraz komentarzach oceniających efekt naszej pracy – dodała Katarzyna Zaroślińska-Król.

Cały dochód ze sprzedaży tegorocznych kalendarzy siatkarek ŁKS Commercecon został przeznaczony na zakup karmy dla zwierząt. - Sprzedało się 500 egzemplarzy, a zebrane w ten sposób pieniądze zostały wydane na zakup prawie pół tony dobrej jakości karmy. Zawsze staramy się wspierać łódzkie schronisko i jak tylko jest okazja żeby pomóc, to pomagamy – podsumowała Krystyna Strasz.

- To kolejne wsparcie zwierząt ze schroniska przez łódzkie siatkarki. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni, ale wcale nie jesteśmy tym zaskoczeni, bo naprawdę na pomoc siatkarek nasze zwierzęta mogą liczyć zawsze – podkreśliła dyrektor łódzkiego schroniska dla zwierząt Marta Olesińska. Dodała, że przekazana karma jest doskonałej jakości. - Zawsze edukujemy darczyńców, że dobry podarunek musi być wartościowy i zdrowy. Dlatego lepiej tej karmy podarować mniej, ale żeby była dobrej jakości. I ten prezent od siatkarek ŁKS Commercecon to karma zdrowa, dobrej jakości i z dużą zawartością mięsa – zakończyła Olesińska.

Polecane aktualności

Słynne łódzkie „Siódemki” odzyskały zabytkowe polichromie

Kończy się remont łódzkich ,,siódemek"

M. Loeffler, ZIM / W. Markiewicz / UMŁ

Dobiegają końca prace w pałacu Maksymiliana Goldfedera przy ul. Piotrkowskiej 77. Słynne łódzkie... więcej

Centrum logistyczne TME

Ludzie będą pracować ramię w ramię z robotami w nowym centrum logistycznym firmy TME

Grzegorz Gawlik / UMŁ

W podłódzkim Rzgowie powstała najnowsza i jednocześnie największa w historii firmy TME inwestycja.... więcej

Nawet 20 tysięcy na zazielenienie Twojego podwórka!

ZazieleniaMY. Do wzięcia 800 tys. zł. na drzewa, krzewy i klomby tuż pod oknami łodzian

Aleksandra Hac / UMŁ

Na drzewa, krzewy, rabaty i trawniki. Miasto dołoży nawet 20 tysięcy złotych, jeśli chcesz zamienić... więcej

34 Liceum Ogólnokształcące - zawieszenie w obowiązkach dyrektora placówki

34 Liceum Ogólnokształcące - zawieszenie w obowiązkach dyrektora placówki

Małgorzata Moskwa-Wodnicka, wiceprezydent miasta Łodzi skierowała do Komisji Dyscyplinarnej... więcej

Konferencja prasowa

Będzie zakaz używania dmuchaw do liści w całej Łodzi?

Jacek Słodziński / BPiNM

Rada Miejska w Łodzi skieruje apel do sejmiku Województwa Łódzkiego, by w regionalnym programie... więcej

Kontakt