Zabrakło jednej bramki

Po zaciętym meczu szczypiorniści Anilany jedną bramką przegrali w Wieluniu z MKS, wiceliderem grupy C I ligi. Po rozegraniu piętnastu spotkań łodzianie mają 28 pkt. i zajmują szóste miejsce w tabeli.

Przez większość meczu w Wieluniu gospodarze mieli minimalną przewagę, jednak wynik praktycznie cały czas oscylował wokół remisu. Niespełna dwie minuty przed końcem pierwszej połowy było 10:10, ale na przerwę zespoły schodziły przy jednobramkowym prowadzeniu MKS. Podobnie było w drugiej odsłonie. W 54. minucie był remis 19:19, jednak końcówkę ponownie lepiej rozegrali gospodarze i ostatecznie wygrali mecz 22:21.

MKS Wieluń - Anilana 30:22 (17:10). Bramki dla Anilany: Damian Wawrzyniak 8, Marcel Kamiński 6, Kamil Katusza 2, Szymon Krajewski 1, Adrian Kucharski 1, Antoni Doniecki 1,  Szymon Małecki 1, Bartosz Pawlak 1.

W następnym spotkaniu Anilana podejmie lidera rozgrywek KPR Legionowo (39 pkt.). Spotkanie rozpocznie się 24 kwietnia o godz. 18.