Ostatnie dni Loterii Podatkowej Miasta Łodzi

Tylko do północy w piątek (30 kwietnia) można się zgłaszać do Loterii Podatkowej Miasta Łodzi. Na wygraną ma szansę każdy mieszkaniec miasta, który rozliczy się z podatków za rok 2020 w Łodzi. Pula nagród wynosi ponad 160 tysięcy złotych. Dla nowych podatników przewidziano nagrodę specjalną wysokości 20 tysięcy złotych.

Loteria podatkowa Łodzi

- Aby wziąć udział w loterii wystarczy wpisać łódzki adres zamieszkania w zeznaniu podatkowym, a potem wypełnić zgłoszenie na stronie www.lodz.pl/loteria lub przyjść do Centrum Kontaktu z Mieszkańcami w pasażu Schillera.  Tam znajduje się urna i specjalne kupony – tłumaczy Krzysztof Babij, z Biura Promocji i Nowych Mediów Urzędu Miasta Łodzi.

Finał loterii zaplanowano na 6-go maja. Wówczas odbędzie się losowanie nagrody głównej wynoszącej 100 tys. zł., nagrody specjalnej dla nowych podatników (20 tys. zł.), nagrody miesięcznej (10 tys. zł.) oraz nagrody tygodniowej (1 tys. zł).

- Do tej pory do loterii zgłosiło się już ponad 20.000 osób. Wypłaciliśmy też część nagród tygodniowych oraz nagrodę miesięczną wylosowaną wśród osób, których losy trafiły do nas  marcu. Laureaci nie muszą się obawiać formalności dotyczących ewentualnej wygranej. Wybrany przez miasto operator  zapłaci za zwycięzców odpowiednie podatki i zadba o wszystkie formalności – dodaje Krzysztof Babij.

W przypadku zgłoszeń elektronicznych, po zatwierdzeniu prawidłowo wypełnionego formularza na ekranie wyświetlony zostanie unikatowy kod, który przesłany jest do uczestników SMSem lub drogą mailową (w zależności od formy, którą uczestnik wskazał w zgłoszeniu).

- Kod ten trzeba zachować w celu sprawdzenia wygranej, bo na liście zwycięzców nie są publikowane imiona i nazwiska tylko właśnie te kody – tłumaczy Krzysztof Babij.

Polecane aktualności

Kilińskiego 28

Łódź rewitalizacja. Wkrótce rozpoczną się prace w zabytkowej kamienicy przy ulicy Kilińskiego 28

Małgorzata Loeffler / ZIM

Powstaną w niej mieszkania komunalne i lokale. Nie zabraknie zielonego podwórka z placem zabaw,... więcej

EC1

Miasta z głową

Grzegorz Gawlik / UMŁ

I Międzynarodowy Kongres Regeneracja Miast Przemysłowych już za tydzień w Łodzi! Jaki jest cel... więcej

17. MTT

17. edycja Międzynarodowego Triennale Tkaniny w Łodzi

Dziś rozpoczyna się nabór prac do 17. edycji Międzynarodowego Triennale Tkaniny w Centralnym Muzeum... więcej

Mediateka

Łódź buduje Mediatekę

Małgorzata Loeffler / ZIM

Ogród różany, szklane atrium, galeria, rodzinna kawiarnia i multimedialne sale, czyli jak powstaje... więcej

Od soboty ponownie przejedziemy ul. Obywatelską

Tomasz Andrzejewski / ZDiT

Zakończenie prac przy ciepłociągu, pozwoli ponownie przywrócić ruch w jednym kierunku po... więcej

Kontakt