Znana pizzeria wraca na ulicę Piotrkowską

Da Grasso po 14 latach wraca na ul. Piotrkowską. Łódzka pizzeria w tym roku obchodzi swoje 25-lecie, bo pierwszy punkt powstał w Łodzi pod koniec lat 90. zyskując uznanie zarówno dzięki dużej i smacznej pizzy, jak również wyjątkowemu wystrojowi wnętrz. Na ćwierćwiecze sieci Da Grasso po 14 latach powraca na ul. Piotrkowską z imponującym, stylowym lokalem oraz ciekawymi planami letnich atrakcji.

Da Grasso po 14 latach wraca na ul. Piotrkowską
Nowe wnętrza to efekt starań, by lokal łączył rożne funkcje.

Nowe wnętrza to efekt starań, by lokal łączył rożne funkcje. Restauracja przy Piotrkowskiej 41 to nie tylko pizzeria, ale i bistro, cocktail bar oraz miejsce weekendowych i wieczornych spotkań, a także lokal idealny do pracy w ciągu dnia. Wystrój i aranżacja przestrzeni ma pozwalać oderwać się od codzienności.

- Czerwone, klinkierowe cegły, wygodne loże, betonowe ściany, duże witryny i otwarta przestrzeń, to udany przepis na pizzerię DaGrasso. Ważnym punktem było powiększenie lokalu, w tym rezygnacja ze ścian działowych i podwieszanego sufitu, aby nadać wnętrzom lofotowego charakteru. – mówi Leszek Szwajcer.

Właśnie trwają końcowe prace przystosowania sali restauracyjnej aby zespół mógł pod koniec maja przywitać gości wewnątrz. Do tego czasu łodzianie mogą zamawiać pyszną pizzę z dostawą do domu, a zgodnie z informacjami rządowymi również od 15 maja w ogródku gastronomicznym.

W menu Da Grasso można znaleźć wiele rodzajów pizzy serwowanej z unikalnymi sosami oraz  grillowane mięso, makarony, przekąski, sałatki i desery. Oferta jest skierowana do wszystkich, którzy szukają nowych wrażeń i smaków.

Już wkrótce dla gości będzie dostępny ogródek letni, a na jego otwarcie czeka szereg atrakcji, m.in. muzykę na żywo, darmowe pizze dla pierwszym klientów, dedykowane kupony rabatowe i promocje, degustacje. W sezonie planowane są również specjalne akcje muzyczne z Dj-em na żywo.

Polecane aktualności

Kilińskiego 28

Łódź rewitalizacja. Wkrótce rozpoczną się prace w zabytkowej kamienicy przy ulicy Kilińskiego 28

Małgorzata Loeffler / ZIM

Powstaną w niej mieszkania komunalne i lokale. Nie zabraknie zielonego podwórka z placem zabaw,... więcej

EC1

Miasta z głową

Grzegorz Gawlik / UMŁ

I Międzynarodowy Kongres Regeneracja Miast Przemysłowych już za tydzień w Łodzi! Jaki jest cel... więcej

17. MTT

17. edycja Międzynarodowego Triennale Tkaniny w Łodzi

Dziś rozpoczyna się nabór prac do 17. edycji Międzynarodowego Triennale Tkaniny w Centralnym Muzeum... więcej

Mediateka

Łódź buduje Mediatekę

Małgorzata Loeffler / ZIM

Ogród różany, szklane atrium, galeria, rodzinna kawiarnia i multimedialne sale, czyli jak powstaje... więcej

Od soboty ponownie przejedziemy ul. Obywatelską

Tomasz Andrzejewski / ZDiT

Zakończenie prac przy ciepłociągu, pozwoli ponownie przywrócić ruch w jednym kierunku po... więcej

Kontakt