Łódź Convention Bureau z prestiżową nagrodą branżową MP Power!

Podczas środowej gali wręczenia nagród MP Power Awards – najważniejszego, ogólnopolskiego konkursu przemysłu spotkań – nagrodę główną w kategorii Convention Bureau / Biuro Marketingu Miejsc otrzymał Tomasz Koralewski Łódzkiej Organizacji Turystycznej w ramach której działa Łódź Convention Bureau. 

Statuetka MP Power Awards
Nagroda MP Power trafiła do Łodzi za całokształt działań zrealizowanych przez Łódź Convention Bureau w 2020 roku.

MP Power Awards to coroczny, ogólnopolski plebiscyt w którym wyróżniane są projekty, produkty, a także obiekty konferencyjne oraz osoby działające w szeroko rozumianym przemyśle spotkań. Wydarzenie organizowane jest przez portal branżowy MeetingPlanner.pl.

- Kolejna łódzka instytucja została doceniona i wyróżniona na tle całego kraju. Łódź Convention Bureau, reprezentowane przez Tomasz Koralewskiego od kilku lat współpracuje z Miastem i lokalną branżą w celu promocji walorów, które Łódź niewątpliwie posiada względem turystyki biznesowej. Stale rozwijająca się baza noclegowa, najwyższej jakości obiekty konferencyjne, restauracje, a także najnowsze inwestycje publiczne sprawiają, że Łódź jest doskonały miejscem do organizacji kongresów, wydarzeń korporacyjnych czy wyjazdów motywacyjnych. Dziękuję Tomaszowi Koralewskiemu i zespołowi Łódź Convention Bureau za wysiłek w promocję naszego miasta w Polsce i za granicą – skomentował pierwszy wiceprezydent Łodzi Adam Pustelnik.

Nagroda MP Power trafiła do Łodzi za całokształt działań zrealizowanych przez Łódź Convention Bureau w 2020 roku. Pomimo trudnego okresu lockdownu i obostrzeń udało się w tym czasie zorganizować trzy duże podróże studyjne po Łodzi dla kilkudziesięciu planistów spotkań, a także wziąć udział w pięciu warsztatach i targach branżowych zarówno lokalnych, krajowych jak i zagranicznych. W 2020 biuro wydało także nowy, interaktywny katalog hoteli, obiektów konferencyjnych i i innych usługodawców z branży spotkań.

- Ta nagroda to zasługa całego Łódź Convention Bureau w ramach którego pracowały dwie osoby z Robertem Zinterą jako kierownikiem, a także, a może przede wszystkim 90 członków Łódzkiej Organizacji Turystycznej. To dzięki naszym partnerom, ich zaangażowaniu, pasji i miłości do naszego miasta byliśmy w stanie zorganizować wyjątkowe, niezapomniane podróże studyjne dla naszych gości. Rok pandemii wywarł olbrzymie piętno na łódzkim i światowym rynku spotkań. Wkładamy dużo energii, aby wrócić do stanu z lat poprzednich, ale przed nami jeszcze mnóstwo pracy. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że nasze działania zostały docenione, a ta nagroda motywuje nas do dalszych działań – powiedział Tomasz Koralewski.

W finale tegorocznego plebiscytu MP Power Awards znaleźli się także inni przedstawiciele łódzkiego rynku spotkań: Hotel DoubleTree by Hilton Łódź w kategorii „Venue – transformacja”, platforma MooveTeam w kategorii „Produkt – angażowanie uczestników” oraz Lidia Popławska, właścicielka agencji eventowej Eventy Diamenty, nominowana w ramach towarzyszącego konkursu „MPI Odkrycie Roku”. Wprawdzie nie zostali laureatami, ale jako aktywni członkowie ŁOT mają swój udział w ogólnym sukcesie Organizacji.

Polecane aktualności

Białe gołębie nad Łodzią. Obchody Międzynarodowego Dnia Pokoju

Tomasz Walczak / BRP

Dwa białe gołębie zostały wypuszczone na placu Wolności w ramach łódzkich obchodów Międzynarodowego... więcej

 -  Fot. Andrzej Janecki/UMŁ

Pamięci Lotników Lwowskich, którzy we wrześniu 1939 roku bronili łódzkiego nieba

Tomasz Walczak / BRP

Od dwóch lat przy rondzie imienia Lotników Lwowskich w Łodzi stoi obelisk, poświęcony patronom tego... więcej

Sekretarz Miasta Łodzi, Wojciech Rosicki

Oświadczenie sekretarza miasta Łodzi Wojciecha Rosickiego

Szanowni Państwo, chciałbym wygłosić oświadczenie jako Sekretarz Miasta. Nie będę mówił o polityce,... więcej

Łódź Buduje

Łódź buduje na osiedlach. Trwa przebudowa ulicy Kolarskiej i Piłkarskiej

Małgorzata Loeffler / ZIM

Plan dla osiedli. Proste chodniki, bezpieczne zjazdy do posesji, nowa zieleń i odnowione trawniki,... więcej

TRZY MUZEA – JEDEN BILET

Już od jutra trzy łódzkie muzea zwiedzimy z jednym biletem wstępu

Sławomir Macias / UMŁ

Od września Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi Muzeum Miasta Łodzi i Muzeum Sportu i Turystyki... więcej

Kontakt