Łódź stolicą branży IT

Nasze miasto będzie gospodarzem największej konferencji sektora IT w Polsce.

Łódź
Nasze miasto będzie gospodarzem „The Future is now. Trendy, które określają polskie Software House’y” – największej konferencji sektora IT w Polsce.

SoDA Conference to największe wydarzenie organizowane przez SoDA, a zarazem jedna z głównych konferencji dedykowanych firmom IT w Polsce. Tegoroczne spotkanie branży odbędzie się pod hasłem The future is now. Trendy, które określają polskie Software House’y.

W ramach dwudniowego eventu zaplanowanych jest kilkanaście paneli dyskusyjnych i wystąpień gości specjalnych. Wszystkim uczestnikom udostępniona zostanie przestrzeń networkingowa umożliwiająca nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, a zwieńczeniem konferencji będzie gala SoDA Awards, podczas której przyznane zostaną nagrody branżowe.

Prelegenci i goście dyskutować będą m.in. o trendach kształtujących branżę, szansach i wyzwaniach stojących przed polskimi firmami IT oraz o przyszłości rynku, w tym zmianach, jakie wywołała pandemia COVID-19.

Tegoroczne spotkanie zaplanowane jest na 23-24 września 2021 r. Debaty odbędą się w formule hybrydowej – stacjonarnie w Łodzi oraz zdalnie poprzez transmisję on-line. Oczywiście z zachowaniem obowiązujących standardów bezpieczeństwa epidemicznego.

Konferencja dedykowana jest przedstawicielom rynku IT, w tym członkom SoDA, jak i innym organizacjom zrzeszającym sektor technologiczny w Polsce. Organizatorzy zapraszają również przedstawicieli administracji publicznej i mediów.

O SoDA

SoDA (Software Development Association Poland) to związek polskich firm technologicznych, wytwarzających oprogramowanie oraz zajmujących się outsourcingiem usług IT. Organizacja powstała w 2018 roku i obecnie zrzesza blisko 130 firm o kapitale krajowym i zagranicznym, które łącznie zatrudniają w Polsce ponad 21 000 pracowników.

Misją SoDA jest integracja polskiej branży technologicznej oraz działania na rzecz jej rozwoju. Celem organizacji jest tworzenie społeczność IT, reprezentowanie jej interesów w kraju i na świecie oraz promocja Polski jako wiodącego rynku w zakresie tworzenia oprogramowania i outsourcingu usług IT na arenie międzynarodowej.

Polecane aktualności

Weekend "Kultury bez barier" w Łodzi

Wydział Kultury

Najbliższe wolne dni będą wypełnione wydarzeniami kulturalnymi, które zostały specjalnie... więcej

Białe gołębie nad Łodzią. Obchody Międzynarodowego Dnia Pokoju

Tomasz Walczak / BRP

Dwa białe gołębie zostały wypuszczone na placu Wolności w ramach łódzkich obchodów Międzynarodowego... więcej

 -  Fot. Andrzej Janecki/UMŁ

Pamięci Lotników Lwowskich, którzy we wrześniu 1939 roku bronili łódzkiego nieba

Tomasz Walczak / BRP

Od dwóch lat przy rondzie imienia Lotników Lwowskich w Łodzi stoi obelisk, poświęcony patronom tego... więcej

Sekretarz Miasta Łodzi, Wojciech Rosicki

Oświadczenie sekretarza miasta Łodzi Wojciecha Rosickiego

Szanowni Państwo, chciałbym wygłosić oświadczenie jako Sekretarz Miasta. Nie będę mówił o polityce,... więcej

Łódź Buduje

Łódź buduje na osiedlach. Trwa przebudowa ulicy Kolarskiej i Piłkarskiej

Małgorzata Loeffler / ZIM

Plan dla osiedli. Proste chodniki, bezpieczne zjazdy do posesji, nowa zieleń i odnowione trawniki,... więcej

Kontakt