Na Piotrkowskiej otworzył się lokal z minigolfem!

Centrum miasta oferuje wiele sposobów na rekreację i zabawę, od gry w kręgle, bilard, po popularne ostatnio pokoje zagadek czy parki trampolinowe. Mieszkańcy Łodzi nie mieli jednak jeszcze wcześniej okazji do tego, by przy głównej ulicy spotkać się na minigolfie.

Zazwyczaj tory do gry znajdują się poza miastem w ośrodkach sportowych lub na terenie wakacyjnych kurortów, a od czerwca tego roku łodzianie zagrać mogą… przy Piotrkowskiej 89 w nowym, zaskakującym lokalu. Neon Golf Pub jest pierwszym takim miejscem w Łodzi, gdzie w wyjątkowej aranżacji na 140 m kw. skorzystać można z 9 torów do minigolfa, a także bogatej oferty baru oraz zjeść obiad zamówiony w pobliskiej restauracji. To idealne miejsce na wieczorne spotkanie ze znajomymi, integrację ale też świetny pomysł na spędzenie czasu z dziećmi.

Po partii, lub w oczekiwaniu na tor można usiąść w wygodnej strefie przy barze z napojami lub na leżakach w ogródku. Pin-upowy charakter wnętrz, tworzony przez wiszące na ścianach neony, cukierkowe kolory ścian, czerwone kanapy i sufit w czarno-białą szachownicę, sprzyja wakacyjnej atmosferze zabawy i beztroski. Na honorowym miejscu znajduje się też oryginalny pojazd z pola golfowego przerobiony na fotel.  

W ofercie Neonu znajduje się organizacja urodzin i imprez firmowych oraz tematycznych, a pierwsze weekendy po otwarciu pokazały, że jest to także świetny lokal na rozgrzewkę przed imprezą. Dodatkowym walorem jest możliwość konsumowania dań kuchni świata z restauracji znajdujących się w podwórku (libańska Hamra, hiszpański Las Tablas, japońska Ramenownia, burgery Świat Szeroki czy włoska Bella Napoli, międzynarodowy street food The Chefa).

Właściciele przyznają, że sami poszukiwali podobnego miejsca w Łodzi, a sam pomysł zrodził się na wakacjach. – Wybraliśmy się całą rodziną na minigofla, żeby spędzić ciekawie czas na wyjeździe. Spodobało się nam ale też dzieciakom, więc stworzyliśmy z tego pomysł na własną działalność. Klienci nie kryją zdumienia, że
w środku miasta można pograć partię golfa. Widzimy też przesympatyczne reakcje na urlopowy, pozytywny klimat aranżacji lokalu.
– mówi Pani Martyna Marcinkowska, właścicielka Neonu. W kolejnych miesiącach w ofercie baru będą pojawiać się nowe propozycje, m.in. napoje kawowe. Właściciele zdradzili też, że planach jest organizacja dodatkowych wydarzeń tematycznych i rozbudowa atrakcji.

Koszt gry dla jednej osoby wynosi 15 zł, obecnie w tygodniu obowiązują „happy hours” dla grup i duetów. Neon Golf Pub otwarty jest od niedzieli do czwartku 14-22.00 oraz w piątek i sobotę 14-01.00.

Polecane aktualności

Weekend "Kultury bez barier" w Łodzi

Wydział Kultury

Najbliższe wolne dni będą wypełnione wydarzeniami kulturalnymi, które zostały specjalnie... więcej

Białe gołębie nad Łodzią. Obchody Międzynarodowego Dnia Pokoju

Tomasz Walczak / BRP

Dwa białe gołębie zostały wypuszczone na placu Wolności w ramach łódzkich obchodów Międzynarodowego... więcej

 -  Fot. Andrzej Janecki/UMŁ

Pamięci Lotników Lwowskich, którzy we wrześniu 1939 roku bronili łódzkiego nieba

Tomasz Walczak / BRP

Od dwóch lat przy rondzie imienia Lotników Lwowskich w Łodzi stoi obelisk, poświęcony patronom tego... więcej

Sekretarz Miasta Łodzi, Wojciech Rosicki

Oświadczenie sekretarza miasta Łodzi Wojciecha Rosickiego

Szanowni Państwo, chciałbym wygłosić oświadczenie jako Sekretarz Miasta. Nie będę mówił o polityce,... więcej

Łódź Buduje

Łódź buduje na osiedlach. Trwa przebudowa ulicy Kolarskiej i Piłkarskiej

Małgorzata Loeffler / ZIM

Plan dla osiedli. Proste chodniki, bezpieczne zjazdy do posesji, nowa zieleń i odnowione trawniki,... więcej

Kontakt