Wielkie Łódzkie Polowanie na Potwory

Gdzie najlepiej tropić strzygi i utopce? Oczywiście w Łodzi, rodzinnym mieście Andrzeja Sapkowskiego, autora sagi o Geralcie z Rivii! W najbliższy czwartek, 5 sierpnia, o godzinie 18:00 spotykamy się na początku Piotrkowskiej, przy Placu Wolności, żeby wspólnie zapolować na potwory! Oczywiście te na ekranach smartfonów, ponieważ zagramy w grę “Wiedźmin: Pogromca Potworów”.

Wielkie Łódzkie Polowanie na Potwory
W zaledwie kilka dni od premiery aplikacja ta osiągnęła ponad milion pobrań. Zakładamy więc, że także wśród łodzian jest wielu jej użytkowników. Naszym spacerem zachęcamy ich wszystkich do połączenia sił, wtedy na pewno wyjdzie z tego coś magicznego.

W zaledwie kilka dni od premiery aplikacja ta osiągnęła ponad milion pobrań. Zakładamy więc, że także wśród łodzian jest wielu jej użytkowników. Naszym spacerem zachęcamy ich wszystkich do połączenia sił, wtedy na pewno wyjdzie z tego coś magicznego.

Poza wspólną grą, podczas spaceru będzie można posłuchać ciekawostek na tematy takie jak: świat Wiedźmina, kulisy powstawania Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej EC1, czy historia kamienic przy Piotrkowskiej.

W trakcie spaceru prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad. Zarówno sanitarnych (m.in. zachowanie dystansu pomiędzy uczestnikami), jak i przepisów ruchu drogowego (m.in. podczas przechodzenia przez jezdnię nie korzystamy z telefonów).

Zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia Wielkie Łódzkie Polowanie na Potwory w serwisie Facebook, gdzie mogą pojawiać się ważne aktualności dotyczące spaceru: https://www.facebook.com/events/349139956697804/ 

Symbolicznie nasz spacer zakończymy na Skwerze Wiedźmina, skąd dalej każdy będzie kontynuował polowanie indywidualnie. Nie może Was tam zabraknąć!

Polecane aktualności

Od 16-12-2021 r. przeniesienie Punktów Obsługi Świadczeniobiorców

Od dnia 16-12-2021 r. Punkty Obsługi Świadczeniobiorców mieszczące się przy: Politechniki 32, Piłs... więcej

Łódź edu kul | Dosłyszeć teatr

Wydział Kultury

W czwartek, 21 października rusza niezwykły projekt edukacyjny pt. „Dosłyszeć teatr”. Będzie to cykl... więcej

 -  Fot. Andrzej Janecki/UMŁ

Pamięci pomordowanych na Brusie. Łódź składa hołd ofiarom egzekucji dokonanych w okresie okupacji niemieckiej i czasach stalinowskich

Tomasz Walczak / BRP

Przed obeliskiem upamiętniającym Polaków pomordowanych na terenie dawnego poligonu na Brusie złożono... więcej

Łódź edu kul | druga edycja wsparcia tutorskiego dla liderów edukacji kulturalnej

Jolanta Sławińska-Ryszka / Wydział Kultury

Kultura stanowi kluczową oś w budowie wspólnoty i kapitału społecznego, wpływa na jakość relacji i... więcej

Łódź edu kul | szkolimy w ramach pakietu #chodzioDOSTĘPNOŚĆ

Jolanta Sławińska-Ryszka / Wydział Kultury

W ramach pakietu #chodzioDOSTĘPNOŚĆ proponujemy udział w cyklu bezpłatnych szkoleń i warsztatów. Są... więcej

Kontakt