Szkolenie rozwijające dla organizatorów

  • kategoria:
  • NGO

Regionalne Centrum Wolontariatu „Centerko” serdecznie zachęca do udziału w bezpłatnym szkoleniu rozwijającym dla organizatorów wolontariatu pt. “Zarządzanie projektami wolontarystycznymi w pigułce”.

Zapraszamy przyszłych koordynatorów wolontariatu oraz liderów i kierowników organizacji, którzy chcą zdobyć praktyczną wiedzę z zarządzania projektami wolontarystycznymi.

Warsztaty poprowadzi pośredniczka i trenerka z RCW “Centerko”- Magdalena Kaźmierczak i Łukasz Kaliciński – przedsiębiorca od 2003 roku. Łukasz swoje doświadczenie rozpoczął od firmy zajmującej się recyklingiem, następnie skupił się na StartUpach internetowych, które doprowadziły go do stworzenia pierwszej w Polsce firmy odpowiedzialnej społecznie – NOTJUSTSHOP. Rozwijając ją przez kilka lat, był opisany w Magazynie FORBES, został wyróżniony nagrodą Amicus Hominum, przyznawaną przez Marszałka Województwa Małopolskiego za połączenie akcji charytatywnej z biznesem. Po tym jak coraz większa grupa firm, w ramach swoich działań CSRowych, była zainteresowana współpracą z NOTJUSTSHOPem, zapadła decyzja o skupieniu się na działaniach marketingowych. Tak oto powstała, prowadzona turkusowo, agencja marketingowa NOTJUSTSHOP.

Zapytasz, co przygotowaliśmy dla Ciebie?

Stawiamy na aktywność naszych uczestników, dlatego planujemy burzę mózgów, dzielenie się swoimi doświadczeniami, aby inspirować siebie nawzajem. Prócz tego, zaprezentujemy założenia Programu Korpus Solidarności. Wszyscy uczestnicy otrzymają dostęp do prezentacji oraz materiałów szkoleniowych.

Jeżeli lubisz uczestniczyć w żywych szkoleniach, po których czujesz, że dobrze wykorzystałeś czas wolny, zapisz się za pomocą formularza google poniżej.

Termin: 07. września godz. 17.00 – 19.15

Zapisy: do 05. września pod linkiem dostępnym na stronie: docs.google.com/forms/d/1uBMKc741Kb1MaCHLEQFrkQSYMt6Il3hP6o5f96g1cko/viewform 

Spotykamy się na Zoomie. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane otrzymają na maila link do warsztatów.

UWAGA! Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest rejestracja w Systemie Obsługi Wolontariatu: www.korpussolidarnosci.gov.pl 

W przypadku pytań i problemów z logowaniem prosimy o maila do Magdaleny Kaźmierczak na adres: magda.animacje@centerko.org

Działania rozwijające dla organizatorów wolontariatu dofinansowane są przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030 Korpus Solidarności.

 

Mariusz Kołodziejski - kierownik biura


Regionalne Centrum Wolontariatu CENTERKO w Łodzi

tel.: 42 307 03 72, 513 102 508

www.centerko.orgwww.wolontariat.org.pl/lodzwww.korpussolidarnosci.gov.pl 

Polecane aktualności

Od 16-12-2021 r. przeniesienie Punktów Obsługi Świadczeniobiorców

Od dnia 16-12-2021 r. Punkty Obsługi Świadczeniobiorców mieszczące się przy: Politechniki 32, Piłs... więcej

Łódź edu kul | Dosłyszeć teatr

Wydział Kultury

W czwartek, 21 października rusza niezwykły projekt edukacyjny pt. „Dosłyszeć teatr”. Będzie to cykl... więcej

 -  Fot. Andrzej Janecki/UMŁ

Pamięci pomordowanych na Brusie. Łódź składa hołd ofiarom egzekucji dokonanych w okresie okupacji niemieckiej i czasach stalinowskich

Tomasz Walczak / BRP

Przed obeliskiem upamiętniającym Polaków pomordowanych na terenie dawnego poligonu na Brusie złożono... więcej

Łódź edu kul | druga edycja wsparcia tutorskiego dla liderów edukacji kulturalnej

Jolanta Sławińska-Ryszka / Wydział Kultury

Kultura stanowi kluczową oś w budowie wspólnoty i kapitału społecznego, wpływa na jakość relacji i... więcej

Łódź edu kul | szkolimy w ramach pakietu #chodzioDOSTĘPNOŚĆ

Jolanta Sławińska-Ryszka / Wydział Kultury

W ramach pakietu #chodzioDOSTĘPNOŚĆ proponujemy udział w cyklu bezpłatnych szkoleń i warsztatów. Są... więcej

Kontakt