Zostań menedżerem na Meczu Narodów!

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja nowego sezonu żużlowego. W Łodzi tegoroczną rywalizację rozpocznie szósta edycja Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej. Imprezę zaplanowaną na 10 kwietnia obejrzy z trybun komplet widzów.

- Sprzedaż biletów praktycznie się zakończyła. Zostało niespełna sto wejściówek. Jeśli więc ktoś kupił bilet, lecz z jakiegoś powodu nie będzie mógł przyjść na mecz, to apelujemy, by za pośrednictwem naszego profilu facebookowego lub bezpośrednio w jednej z naszych kwiaciarni dokonał zwrotu. Dzięki temu na stadionie nie będzie pustych miejsc – powiedział podczas spotkania z dziennikarzami Honorowy Prezes Klubu Żużlowego Orzeł Witold Skrzydlewski.

O zwycięstwo w Meczu Narodów walczyć będą cztery drużyny: Orły (Tomasz Gapiński, Jakub Jamróg, Mateusz Tonder, Norbert Krakowiak), Kangury (Tai Woffinden, Jason Doyle, Grzegorz Zengota, Grzegorz Walasek), Wojownicy (Timo Lahti, Matej Zagar, Nick Skorja, Wiktor Trofimov) i Europa (Wiktor Lampart, Vaclaw Milik, Andrej Lebiedievs, Patrick Hansen). Wśród rezerwowych znaleźli się juniorzy: Mateusz Dul, Aleksander Grygolec oraz Jakub Sroka. Nadal natomiast nie wiadomo, kto będzie menedżerem poszczególnych drużyn. Tym razem w tej roli na pewno nie wystąpi wiceprezydent Łodzi Joanna Skrzydlewska.

- Tradycyjnie miałam poprowadzić jako menedżer jedną z drużyn. Podjęłam jednak decyzję, że oddam swoje miejsce kibicowi wylosowanemu z grona osób, które zakupiły karnet na mecze ligowe H. Skrzydlewska Orła Łódź na sezon 2023! Zapewniam, że poprowadzenie drużyny na Meczu Narodów to niezapomniane wrażenia. Można zobaczyć z bliska atmosferę żużlowego święta, poczuć magię tysięcy kibiców na trybunach i spotkać prawdziwe legendy sportu żużlowego. Menadżer drużyny weźmie udział w uroczystej prezentacji, będzie przez cały zawody obecny w parku maszyn, gdzie będzie prowadził zespół wraz z wybranym trenerem. Będzie musiał podejmować decyzje co do ewentualnych zmian i ustalać odpowiednią taktykę. Dodatkowo razem z zawodnikami stanie na podium i odbierze pamiątkowy puchar. To niesamowite przeżycie, które zostanie w pamięci na wiele długich lat – poinformowała Skrzydlewska.

Losowanie menedżera spośród karnetowiczów odbędzie się w czwartek 6 kwietnia, podczas transmitowanej przez Internet konferencji prasowej.

Polecane aktualności

ŁCW

Legalizacja pobytu-niezbędnik dla cudzoziemców

Patrycja Wilczyńska/BAM i Aleksandra Skvyrska

22 maja w Fabryce Aktywności Miejskiej odbędzie się ważne spotkanie na poważny temat: LEGALIZACJA... więcej

Warsztaty- Niemcy dołaczają do cyklu "Dookoła świata"

Patrycja Wilczyńska/BAM

"Dookoła świata" to cykliczne warsztaty w Fabryce Aktywności Miejskiej, które są lubiane i coraz... więcej

 -  Dodatek węglowy- ilustracja ozdobna bez dalszych treści

Dodatek węglowy oraz dodatek dla gospodarstw domowych – ważna informacja

Centrum Świadczeń Socjalnych w Łodzi informuje, że jeżeli otrzymałeś decyzję o odmowie dodatku... więcej

"Koty na Kocim Szlaku. Księży Młyn" - wiemy kto zaprojektuje i wykona rzeźby

BPiNM

Kot Konsumowy, Kolejowy czy Szkolny już niebawem zagoszczą na Księży Młynie. Rozstrzygnięto konkurs... więcej

Ruszył zegar odmierzający dni do pierwszego łódzkiego meczu FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet

Tomasz Walczak / BRP

Na ulicy Piotrkowskiej, na wysokości posesji z numerem 51 stanął nietypowy, elektroniczny zegar,... więcej

Kontakt