Healthy Cities. Bądź aktywna/y fizycznie i zdobądź dla Łodzi nagrodę!

1 czerwca wystartowała III edycja akcji Healthy Cities. Przez cały miesiąc, ściągając i używając aplikacji o tej nazwie, można rejestrować swoją aktywność fizyczną i przyczynić się do zdobycia przez Łódź głównej wygranej - 60 tysięcy złotych na wybraną ekologiczną inicjatywę.

Łódź jest jednym z 66 miast, które przystępują do sportowej rywalizacji. W jej ramach można chodzić, spacerować, biegać, a nawet tańczyć – każda aktywność ma znaczenie. Zalecane jest wykonanie minimum 6 tys. kroków dziennie. W efekcie można zadbać o swoją kondycję, lepsze zdrowie, przyszłość planety, ale także rywalizować z innymi uczestnikami – informują organizatorzy

W ubiegłym roku na podium znalazły się Świętochłowice, Świnoujście i Ostrołęka. Miasta przeznaczyły środki na m.in. pola lawendowe z hotelami dla ptaków i owadów, ocieplane budki dla kotów czy elektroniczne tablice do pomiaru wyników sportowych mieszkańców. 

Więcej szczegółów na stronie: www.luxmed.pl/healthycities

Link do aplikacji z AppStore

Link do aplikacji w Google Play

Polecane aktualności

Bohater po sąsiedzku. Odznaczenie Józefa Skrzyneckiego Honorowym Krzyżem Inki

Gabriel Peryt / Oddział Dziedzictwa Łodzi

W ostatnią niedzielę towarzyszyliśmy Panu Józefowi Skrzyneckiemu podczas ceremonii wręczenia... więcej

ŁCW

Legalizacja pobytu-niezbędnik dla cudzoziemców

Patrycja Wilczyńska/BAM i Aleksandra Skvyrska

22 maja w Fabryce Aktywności Miejskiej odbędzie się ważne spotkanie na poważny temat: LEGALIZACJA... więcej

Warsztaty- Niemcy dołaczają do cyklu "Dookoła świata"

Patrycja Wilczyńska/BAM

"Dookoła świata" to cykliczne warsztaty w Fabryce Aktywności Miejskiej, które są lubiane i coraz... więcej

 -  Dodatek węglowy- ilustracja ozdobna bez dalszych treści

Dodatek węglowy oraz dodatek dla gospodarstw domowych – ważna informacja

Centrum Świadczeń Socjalnych w Łodzi informuje, że jeżeli otrzymałeś decyzję o odmowie dodatku... więcej

"Koty na Kocim Szlaku. Księży Młyn" - wiemy kto zaprojektuje i wykona rzeźby

BPiNM

Kot Konsumowy, Kolejowy czy Szkolny już niebawem zagoszczą na Księży Młynie. Rozstrzygnięto konkurs... więcej

Kontakt