Bezpłatne szkolenia komputerowe w Łodzi

Komputer nie gryzie – przyjdź, a nauczymy cię jego obsługi. 80 godzin szkoleniowych, profesjonalni trenerzy, wyposażone pracownie i certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje. Kto i na jakich zasadach może wziąć udział w szkoleniach?

Szkolenie komputerowe -  fot. Paweł Łacheta / UMŁ
W ramach projektu „Cyfrowa rewitalizacja” odbędą się bezpłatne szkolenia z obsługi komputera , fot. Paweł Łacheta / UMŁ

Zapraszamy dorosłych łodzian w każdym wieku na bezpłatne szkolenia z obsługi komputera w ramach projektu „Cyfrowa rewitalizacja”. Szkolenia przeznaczone są zarówno dla łodzian, którzy od podstaw chcą nauczyć się korzystać z komputera, Internetu i wykorzystywać go w codziennym życiu, jak i do tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności oraz uzyskać międzynarodowy certyfikat, potwierdzający kwalifikacje niezbędne na dzisiejszym rynku pracy. Projekt „Cyfrowa rewitalizacja” prowadzi firma szkoleniowa HN Partners we współpracy z Miastem Łódź.

Nabór na szkolenia komputerowe jest otwarty i będzie trwał przez kilka następnych miesięcy, aż do wyczerpania liczby miejsc. Przewidziane są również kursy wakacyjne. Zajęcia będą się odbywać w centrum Łodzi, przy ulicy Targowej 27. Zaplanowane są szkolenia na różnym poziomie zaawansowania, w grupach porannych, popołudniowych, jak i weekendowych – tak aby dogodne terminy znaleźli wszyscy zainteresowani mieszkańcy rewitalizowanych obszarów.

Organizatorzy zapewniają każdemu z uczestników indywidualne stanowisko komputerowe, materiały szkoleniowe, ale przede wszystkim komfort, przyjazne warunki i miłą atmosferę. Będzie też przerwa kawowa.

Zainteresowani udziałem w szkoleniach „Cyfrowa rewitalizacja” mogą zgłaszać się telefonicznie 42 250 54 13, osobiście w biurze projektu przy ulicy Targowej 27 oraz poprzez stronę internetową www.cyfrowarewitalizacja.pl.

Projekt „Cyfrowa rewitalizacja” realizowany przez instytucję szkoleniową HN Partners we współpracy z Miastem Łódź wpisuje się w działania rewitalizacyjne prowadzone w naszym mieście, uzupełniając je o walor społeczno-edukacyjny.

Polecane aktualności

Iwona Iwanicka, zastępca dyrektora Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych prezentuje certyfikat Zdrowego Miasta WHO -  fot. UMŁ

Łódź jako jedyne w Polsce z tytułem Zdrowego Miasta WHO

Jolanta Baranowska / BRP

Łódź, jako jedyne miasto w Polsce otrzymało tytuł Zdrowego Miasta. Certyfikat przyznaje Światowa... więcej

Łukasz Goss - dyrektor Biura Promocji I Nowych Mediów UMŁ, Edyta Dobrowolska - dyrektor Urzędu Stanu Cywilnego oraz Laura Rybczyńska - Specjalista ds. Promocji Produktu Karty Łodzianina -  fot. UMŁ

Wzbogacamy wyprawkę dla nowonarodzonych łodzian i łodzianek o kolejne elementy

BRP

Od wielu lat, rodzice, którzy rejestrują swoje dzieci w Urzędzie Stanu Cywilnego otrzymują od Miasta... więcej

Dziś absolwenci klas 8 poznali wyniki rekrutacji do szkół średnich.

Pierwszy etap rekrutacji do szkół średnich zakończony

Monika Pawlak / UMŁ

Absolwenci klas 8 poznali wyniki rekrutacji do szkół średnich. więcej

TME Polówka

Kultura "na gorąco" w drugiej połowie wakacji w Łodzi

Sławomir Macias / Wydział Kultury

Wydarzenia kulturalne podążając za łodzianami, pojawiają się w zielonych enklawach miasta. Koncerty,... więcej

Zielony Plac Wolności

Zielony Plac Wolności

Małgorzata Loeffler / ZIM

Zasadzimy na nim 64 klony i grusze oraz 4 tysiące krzewów i bylin – hortensji, irg i wierzb... więcej

Kontakt