Design Thinking BarCamp

31 stycznia odbędzie się Design Thinking BarCamp. Jest to świetna okazja, aby spotkać ciekawych ludzi i w niezobowiązującej atmosferze dowiedzieć się więcej o kreatywnych sposobach rozwiązywania problemów i projektowania innowacji.

31 stycznia 2017
Lokal, ul. Schillera 13

Spotkanie ma na celu integrację środowisk kreatywnych w regionie łódzkim, nawiązanie wartościowych relacji, wymianę doświadczeń, wiedzy i inspiracji.

Do wzięcia udziału w Design Thinking BarCamp zapraszamy osoby prowadzące lub planujące prowadzenie biznesu, studentów, pracowników administracji, uczelni i innych zainteresownych tematem myślenia projektowego.

Podczas spotkania swoim doświadczeniem podzielą się z Wami:

1. Beata Michalska-Dominiak - od kilku lat związana z Promuje Łódzkie w roli głównego specjalisty ds. marketingu, brand managera odpowiedzialnego za promowanie idei design thinking oraz rozwój marki „Promuje Łódzkie”. Doświadczony moderator design thinking, trener, praktyk. Wierzy, że dzięki design thinking&doing można zaprojektować sukces i skutecznie budować przewagę w każdej dziedzinie.

Od Beaty dowiecie się co to jest design thinking i dlaczego warto wykorzystać narzędzia tej metody w binzesie i innych obszarach, które wpływają na nasze życie.

2. Zofia Lach - z wykształcenia literaturoznwczyni od 2009 pracuje w mobilnej liście zakupów Listonic gdzie obecnie zajmuje stanowisko PR & Marketing managera. Odpowiada za kontakty z mediami, content marketing, ale również za komunikację z użytkownikami poprzez kanały supportowe i testowanie aplikacji mobilnych. W wolnych chwilach buja się na kole cyrkowym, jeździ na longboardzie i gra w planszówki.

Zosia opowie o tym dlaczego potrzeby i oczekiwania klientów są ważne i w jaki sposób ich uwazgędnianie przekłada się na sukces firmy.

3. Henryk Stawicki - jako jednocześnie strateg i projektant, oferuje unikalny punkt widzenia pozwalający tworzyć mierzalne, nowatorskie rozwiązania. Prowadząc agencję strategiczno-kreatywną Change Pilots pomaga organizacjom tworzyć strategie brandów, usług i produktów w oparciu o design. Szkoli i doradza w obszarze zarządzania i strategii designu oraz procesu projektowego skierowanego do biznesu i projektantów. Wykłada Design Management na School of Form w Poznaniu, jest członkiem rady programowej Gdynia Design Days. W zespole dostarcza multikulturową perspektywę dzięki wieloletniej praktyce m.in. w Nowym Jorku i Londynie w takich organizacjach jak IDEO czy Parsons School of Design.

Henryk poruszy temat odpowiedzialności i strategicznej roli projektowania w biznesie. W czasach ekonomii przesytu nie potrzebujemy projektować więcej i ładniej („do not design the product right, design the right product”). Dziś potrzebujemy mądrych i odpowiedzialnych rozwiązań strategicznych, które najlepiej dostarczą wartości w odpowiedzi na potrzeby współczesnego i stale zmiennego człowieka ery antropocenu. Dlatego dziś design (i design thinking) w organizacjach jest świadomym scenariuszem na przyszłość, a przedsiębiorczy projektanci (i kretywni przedsiębiorcy) nowymi liderami zmian odważnie tworzącymi poza ograniczeniami współczesnych rozwiązań.

W czasie spotkania znajdzie się równiez przestrzeń do zadawania pytań i dyskusji. zależy nam na Waszym zaangażowaniu!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Więcej na: https://www.facebook.com/events/607172582813552/

Polecane aktualności

Dodatek węglowy oraz dodatek dla gospodarstw domowych – ważna informacja

Centrum Świadczeń Socjalnych w Łodzi informuje, że jeżeli otrzymałeś decyzję o odmowie dodatku... więcej

"Koty na Kocim Szlaku. Księży Młyn" - wiemy kto zaprojektuje i wykona rzeźby

BPiNM

Kot Konsumowy, Kolejowy czy Szkolny już niebawem zagoszczą na Księży Młynie. Rozstrzygnięto konkurs... więcej

Ruszył zegar odmierzający dni do pierwszego łódzkiego meczu FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet

Tomasz Walczak / BRP

Na ulicy Piotrkowskiej, na wysokości posesji z numerem 51 stanął nietypowy, elektroniczny zegar,... więcej

Schronisko w Łodzi -  fot. Schronisko w Łodzi

Schronisko w Łodzi. Psi behawiorysta pilnie poszukiwany! Są na to pieniądze z Budżetu Obywatelskiego

rut / ŁÓDŹ.PL

Łódzkie schronisko dla zwierząt poszukuje psiego behawiorysty do współpracy. Psi trener będzie... więcej

 -  Fot. Radosław Jóźwiak/UMŁ

Napowietrzny Eko Patrol. Nad Łodzią lata specjalny sprzęt do pomiaru składu powietrza i walki ze smogiem

Tomasz Walczak / BRP

Straż Miejska w Łodzi wykorzystuje kolejne narzędzie do walki ze smogiem. Dzięki głosom łodzian w... więcej

Kontakt