Drugie urodziny Monopolis. Wystąpią Tatiana Okupnik i Miuosh!

Drugie Urodziny Monopolis to 4 dni prawdziwej uczty dla zmysłów (9–12 czerwca). Trzy koncertowe dni w wykonaniu wybitnych artystów i jeden dzień przeznaczony na rodzinną celebrację. Na scenie zobaczymy Tatianę Okupnik, Miuosha i Kubę Kęsego.

Monopolis -  fot. ŁÓDŹ.PL
Drugie Urodziny Monopolis to 4 dni prawdziwej uczty dla zmysłów (9–12 czerwca) , fot. ŁÓDŹ.PL

Tegoroczne Urodziny Monopolis to okazja do świętowania, które w tym roku będzie trwało cztery dni. Jak zawsze organizator wydarzenia stawia nie tylko na ucztę dla podniebienia, ale także na prawdziwą filharmonię emocji i raj dla zmysłów.

Kolacja Pod Gwiazdami

9 czerwca (czwartek) odbędzie się Kolacja pod Gwiazdami, czyli najbardziej wyczekiwane w łódzkim kalendarzu imprez, prestiżowe kulinarno-towarzyskie wydarzenie. Każda z monopolisowych restauracji przygotowała specjalnie na ten dzień inne menu degustacyjne. Całość uświetni koncert Tatiany Okupnik. Powrót artystki na scenę połączony zostanie z premierowym wykonaniem piosenek z jej najnowszej płyty, która ukaże się niebawem. Na wydarzenie obowiązują zaproszenia, które można kupić w restauracjach Monopolis.

Spirit of Łodź. Music Festival

10 czerwca (piątek) to zmiana muzycznego klimatu i koncert Miuosha, czyli jednego z najbardziej charyzmatycznych artystów hip-hopowej sceny muzycznej. Wydarzenie to jest początkiem tegorocznego cyklu koncertów trzeciej już odsłony Spirit of Łódź. Music Festival, którego motywem przewodnim jest właśnie rap. Koncert rozpocznie się o godz. 21:00, obowiązują bilety, do kupienia na stronie internetowej.

Muzyka na wodzie

11 czerwca (sobota) to z kolei możliwość smakowania kolacji w ogrodach Monopolis, w akompaniamencie wyjątkowego koncertu Kuby Kęsego (finalisty Idola). Artysta zaśpiewa doskonale znane wszystkim covery na specjalnej scenie ustawionej na wodzie. Dźwięki muzyki popłyną w zielonym Pasażu – kulinarnym zagłębiu Monopolis. Warto w tym dniu zarezerwować stolik w restauracjach w Monopolis. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. Wstęp wolny.

Rodzinne świętowanie

Ostatni dzień świętowania, 12 czerwca (niedziela), to etap lekkiego wytchnienia pod hasłem „czasu dla rodziny”.  Na dzieci czekają plenerowe animacje z udziałem magów, a na wszystkie atrakcje w Monosferze obowiązuje zniżka 20%.

– Drugie Urodziny Monopolis to powód do świętowania dla wszystkich łodzian i łodzianek, ale też dowód na to, że udało nam się stworzyć przyjazną przestrzeń pamiętającą o fabrycznym dziedzictwie miasta. Jestem dumny z tego, że Monopolis stało się wizytówką Łodzi nie tylko w skali kraju, ale także na całym świecie. Bardzo zależy mi na tym, aby duch i klimat naszego niepowtarzalnego i absolutnie wyjątkowego miasta obecny był na każdym kroku – to właśnie on był dla mnie inspiracją przy tworzeniu Spirit of Łódź. Music Festival, który już wkrótce odbędzie się w Monopolis po raz trzeci – mówi Krzysztof Witkowski, Prezes Zarządu Virako.

Monopolis 7 restauracji 0 sklepów

Monopolis to wpisująca się w centrum Łodzi, pofabryczna przestrzeń tworząca mozaikę funkcji kulinarnych i kulturalnych. Rewitalizacja dawnych zakładów Monopolu Wódczanego została doceniona prestiżową nagrodą – w 2020 roku obiekt uznano za najlepszy projekt w kategorii „mixed-used” na świecie. Monopolis to jeden kompleks, skrywający wiele polis: 7 restauracji, biura, zielony pasaż, Scenę Monopolis, Muzeum Polmosu, Monosferę Kreatywności dla dzieci i galerie sztuki. Wspólnie tworzące wielofunkcyjne, rozrywkowo-kulturalne centrum, w którym regularnie odbywają się wydarzenia dedykowane dla głodnego wrażeń odbiorcy. Monopolis to nie tylko wyjątkowe budynki, ale miejsce w którym od lat rozwija się kultura i sztuka.

Program

9 czerwca - Kolacja pod Gwiazdami, koncert Tatiany Okupnik (zaproszenia płatne)

10 czerwca - Miuosh (bilety)

11 czerwca - Kuba Kęsy (wstęp wolny)

12 czerwca - Rodzinne świętowanie

Bilet na koncert Miuosha można kupić na stronie.

Zobacz także

Polecane aktualności

Bohater po sąsiedzku. Odznaczenie Józefa Skrzyneckiego Honorowym Krzyżem Inki

Gabriel Peryt / Oddział Dziedzictwa Łodzi

W ostatnią niedzielę towarzyszyliśmy Panu Józefowi Skrzyneckiemu podczas ceremonii wręczenia... więcej

ŁCW

Legalizacja pobytu-niezbędnik dla cudzoziemców

Patrycja Wilczyńska/BAM i Aleksandra Skvyrska

22 maja w Fabryce Aktywności Miejskiej odbędzie się ważne spotkanie na poważny temat: LEGALIZACJA... więcej

Warsztaty- Niemcy dołaczają do cyklu "Dookoła świata"

Patrycja Wilczyńska/BAM

"Dookoła świata" to cykliczne warsztaty w Fabryce Aktywności Miejskiej, które są lubiane i coraz... więcej

 -  Dodatek węglowy- ilustracja ozdobna bez dalszych treści

Dodatek węglowy oraz dodatek dla gospodarstw domowych – ważna informacja

Centrum Świadczeń Socjalnych w Łodzi informuje, że jeżeli otrzymałeś decyzję o odmowie dodatku... więcej

"Koty na Kocim Szlaku. Księży Młyn" - wiemy kto zaprojektuje i wykona rzeźby

BPiNM

Kot Konsumowy, Kolejowy czy Szkolny już niebawem zagoszczą na Księży Młynie. Rozstrzygnięto konkurs... więcej

Kontakt