"Fala" rusza ponownie od 28 maja. Nowe atrakcje w miejskim aquaparku

Aquapark FALA wznawia działalność w dniu 28 maja zgodnie z opublikowanym 14 maja 2021 roku Rozporządzeniem Rady Ministrów. Można będzie korzystać z atrakcji w Strefie Basenowej oraz w Strefie Saun. 

Aquapark Fala
Łódzki aquapark będzie ponownie otwarty od 28 maja

W trosce o zdrowie naszych klientów, jak i pracowników Aquaparku na FALI obowiązywać będą zasady zgodne z reżimem sanitarnym proponowanym przez rząd – 50% obłożenia obiektu. Oznacza to, że równocześnie w Aquaparku nie będą mogły przebywać więcej niż 1284 osoby.

Poza powyższymi limitami obłożenia na terenie Strefy Saun oraz Strefy Basenowej, jak i w holu głównym Aquaparku należy zachować dystans społeczny oraz dostosować się do obowiązku zakrywania ust i nosa. Każdy z odwiedzających nas Gości będzie musiał skorzystać bramki zapewniającej automatyczny pomiar symptomów infekcji. Negatywne wyniki pomiaru uniemożliwiać będą skorzystanie z naszych atrakcji – pieniądze za zakupione bilety zostaną takim Klientom zwrócone, a w przypadku wejścia na podstawie karty partnerskiej takie wejście będzie anulowane.

Zarówno w Strefie Basenowej, jak i w Strefie Saun zostaną uruchomione wszystkie atrakcje, a wśród nich: 9 saun, tężnia solna, grota śnieżna, wewnętrzny basen wody gorącej, wewnętrzny basen wody zimnej, zewnętrzny basen wody zimnej oraz 2 jacuzzi zewnętrzne, megazjeżdżalnie, wodne place zabaw, baseny sportowe, basen wypływowy, basen rekreacyjny, basen z falą.

- Fala, Orientarium, Ogród Botaniczny – to będzie świetne combo dla zwiedzających. Nie mam wątpliwości, że jedna atrakcja nakręci drugą, a goście po zwiedzeniu Orientarium zajrzą do naszego Aquaparku. Mamy świetne obiekty wypoczynkowe, a leisure time jest ważny nie tylko dla mieszkańców czy turystów. Wysokiej jakości miejsca do rekreacji i wypoczynku są istotne nawet przy pozyskiwaniu inwestorów. Ich pracownicy chcą mieszkań w fajnym mieście, nie zawsze kwestia zarobków jest pierwszoplanowa – o tym też trzeba pamiętać. Bardzo się cieszę, że „Fala” mimo pandemii i dużych strat finansowych wciąż inwestuje i chce być jak najbardziej atrakcyjnym miejscem dla swoich gości. O tym za chwilę opowie i pokaże nam to wszystko pan prezes, ale z tego co wiem,  czeka nas sporo nowości: nowy system wejść i płatności, nowy basen solankowy, pięknie odnowiona strefa saun. To wszystko za chwilę zobaczymy – powiedział Adam Pustelnik, pierwszy wiceprezydent miasta Łodzi.

Zarząd Spółki planuje utrzymać dotychczasowe godziny otwarcia. Honorowane będą karty sportowe. Wszystkie karty abonamentowe zostaną przedłużone o czas zamknięcia Aquaparku. Od 28 maja będzie obowiązywał cennik letni.

Dodatkowo od 1 marca Aquapark Fala przystąpił do programu KARTA ŁODZIANINA – wszyscy posiadacze karty mogą zakupić bilet wstępu do Aquaparku ze zniżką w wysokości 10%. Honorujemy również Kartę Dużej Rodziny ze zniżką 20%.

W związku z uruchomieniem nowego elektronicznego systemu obsługi klienta planujemy również wprowadzić możliwość zakupu biletów przez internet. W sklepie internetowym można będzie zakupić trzy rodzaje biletów:

  • bilet normalny na basen,
  • bilet normalny na sauny,
  • bilet łączony basen + sauna oraz bilet normalny na basen bez szafki.

Planujemy również uruchomić sprzedaż internetową oferty urodzinowej oraz możliwość zakupu masaży/zabiegów do SPA&WELLNESS.

W holu głównym ustawiony zostanie biletomat, który umożliwi zakup biletu lub odbiór biletu zakupionego wcześniej przez internet.

Powiązane pliki

Polecane aktualności

17. MTT

17. edycja Międzynarodowego Triennale Tkaniny w Łodzi

Dziś rozpoczyna się nabór prac do 17. edycji Międzynarodowego Triennale Tkaniny w Centralnym Muzeum... więcej

Mediateka

Łódź buduje Mediatekę

Małgorzata Loeffler / ZIM

Ogród różany, szklane atrium, galeria, rodzinna kawiarnia i multimedialne sale, czyli jak powstaje... więcej

Od soboty ponownie przejedziemy ul. Obywatelską

Tomasz Andrzejewski / ZDiT

Zakończenie prac przy ciepłociągu, pozwoli ponownie przywrócić ruch w jednym kierunku po... więcej

Księży Młyn -  Stefan Brajter

Łódź buduje Księży Młyn

Małgorzata Loeffler / ZIM

Półmetek prac w kolejnych famułach, a w nich poczta, świetlica dla najmłodszych, pracownie twórcze i... więcej

Łódź edu kul | pakiet #chodzioDOSTĘPNOŚĆ

Elżbieta Maciejewska / Wydział Kultury

Wydział Kultury UMŁ zainicjował powstanie cyklu wydarzeń oraz pakietu edukacyjnego, adresowanego do... więcej

Kontakt