Lady Grembach mistrzyniami Polski!

Po raz trzeci z rzędu tytuł mistrzyń Polski w beach soccerze wywalczyły zawodniczki Lady Grembach. W finałowym meczu łodzianki po rzutach karnych pokonały Spartę Daleszyce. W regulaminowym czasie gry mecz zakończył się remisem 4:4. Dodatkowo najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Kinga Kurek.

Mistrzowska drużyna wraz ze sztabem
10.08.2019 KOLOBRZEG PLAZA MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MEZCZYZN KOLOBRZEG 2019 PILKI NOZNEJ PLAZOWEJ (BEACH SOCCER) MECZ FINAL UKS SPARTA DALESZYCE - GREMBACH LODZ NZ {persons} FOTO TADEUSZ SKWIOT / CYFRASPORT

Gospodarzem XIII Mistrzostw Polski Kobiet w Piłce Plażowej był Kołobrzeg. Do walki o medale stanęło osiem drużyn, które przebrnęły eliminacje. Do złota łódzką ekipę doprowadził Jarosław Jagielski, który od 15 lat z powodzeniem prowadzi piłkarskie drużyny grające na piasku. Przed objęciem drużyny kobiet prowadził męski zespół Grembacha, z którym po siedem razy sięgał po mistrzostwo kraju i Puchar Polski oraz zajął szóste miejsce na klubowych mistrzostwach Europy. W tej ostatniej imprezie z Lady Grembach w 2018 roku zajął piąte miejsce, a w 2019 – siódme.

Pod wodzą Jagielskiego w Kołobrzegu tytuł mistrzowski obroniły: Katarzyna Borowiec (kapitan), Kurek, Dagmara Suskiewicz, Katarzyna Pioruńska, Myroslava Vypasniak, Francesca Maiorca, Aida Xhaxho, Katarzyna Żak, Izabela Pieprzowska, Patrycja Gruszka, Elżbieta Buk, Magdalena Pacler, Anna Król i Agata Pacler. Trenera zespołu wspierali asystenci Witold Ziober, Adam Bogacz i Maciej Marciniak, a także Daniel Głowacki (trener przygotowania fizycznego) i dr Adam Kwapisz (opieka medyczna).

Polecane aktualności

I Forum dla edukacji kulturalnej w Łodzi

Monika Ptasińska / Wydział Kultury

Od marca tego roku mamy w Łodzi Program wsparcia i rozwoju edukacji kulturalnej w Łodzi. Hasło... więcej

Poduszki ze specjalnej membrany na dachu Orientarium

Aleksandra Hac / BRP

Membrana ETFE jest lekka, elastyczna i bardzo wytrzymała. W porównaniu ze szkłem - kilkadziesiąt... więcej

Jaki będzie budżet Łodzi na 2020 rok?

Arkadiusz Grzegorczyk / BKSiDŁ

Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska oraz skarbnik Krzysztof Mączkowski przedstawili na konferencji... więcej

W Łodzi powstanie 200 stacji ładowania samochodów elektrycznych

Wojciech Markiewicz / BKSiDŁ

200 stacji ładowania samochodów elektrycznych pojawi się do końca 2020 roku na łódzkich ulicach. Ich... więcej

Zawyją syreny. To nie alarm, tylko test systemu ostrzegania

W związku z rozbudową i modernizacją miejskiego systemu alarmowania i ostrzegania na terenie miasta,... więcej

Kontakt