Mimo obostrzeń wciąż można korzystać z promocji dostępnych dzięki Karcie Łodzianina

Mimo obostrzeń wciąż korzystać można z promocji dostępnych dzięki Karcie Łodzianina. Niemal 100 firm partnerskich pozostanie otwartych na czas lockdownu. Nadal można składać wnioski on-line i w wybranych punktach obsługi.

Karta Łodzianina
Niemal 100 partnerskich firm pozostaje otwartych, a do skorzystania z ofert każdej z nich zachęcają atrakcyjne rabaty.

Od soboty 20 marca w Polsce obowiązują nowe obostrzenia. Co to oznacza dla posiadaczy Karty Łodzianina? Gdzie w tym czasie będzie można skorzystać ze zniżek i czy nadal czynne będą punkty obsługi dla osób, które dopiero chcą ją wyrobić?

Wiemy, że zamknięte będą obiekty sportowe i instytucje kultury – tych miejsc przez najbliższe trzy tygodnie nie odwiedzimy. Nie oznacza to jednak, że w tym czasie nie będzie można korzystać z Karty Łodzianina. Niemal 100 partnerskich firm pozostaje otwartych, a do skorzystania z ofert każdej z nich zachęcają atrakcyjne rabaty.

Jak zapewnia Adam Leszczyński – manager projektu – pomimo zaostrzenia ograniczeń związanych z pandemią COVID-19 Karta Łodzianina cały czas działa – zarówno od zaplecza – nieprzerwanie można składać wnioski, które są na bieżąco rozpatrywane – jak i w czynnych obiektach partnerskich.

Centrum Handlowe Manufaktura, strategiczny Partner Karty Łodzianina, pomimo ograniczenia działalności, pozostanie otwarte – nadal będzie można składać tam wnioski, czynne będą niektóre salony partnerskie Karty Łodzianina. Mowa zwłaszcza o licznych restauracjach, centrum medycznym Enel-Med, szkole językowej Alliance Francaise (zajęcia odbywają się on-line) oraz salonach fryzjerskich: Jean Louis David i dziecięcym salonie Fryzjerek.

Obostrzenia nie objęły większości obiektów świadczących usługi: salony kosmetyczne, warsztaty, sklepy, szkoły językowe – te wszystkie miejsca wciąż będą otwarte. Bez zmian działają lokale gastronomiczne, w których zamawiać można jedzenie i napoje na wynos.

- Na stronie internetowej www.kartalodzianina.pl dostępne są aktualizowane na bieżąco informacje na temat tego, z których ofert można skorzystać w czasie lockdownu – mówi Adam Leszczyński – Zachęcamy do odwiedzenia witryny. Jesteśmy w stałym kontakcie z Partnerami.

Osoby, które dopiero chcą wyrobić własną Kartę Łodzianina, również będą mogły to zrobić. W dniach 20 marca – 9 kwietnia czynne będą punkty obsługi w Manufakturze oraz przy Piotrkowskiej 87. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje również 10 filii Biblioteki Miejskiej wskazanych na www.kartalodzianina.pl. Cały czas można składać wnioski on-line za pośrednictwem strony internetowej.

Jak dodaje Adam Leszczyński, ze względu na zmieniający się stan epidemiologiczny, oferty dostępne w ramach Karty Łodzianina mogą podlegać zmianom.

- Pomimo trudnej sytuacji dołożymy wszelkich starań, żeby Karta Łodzianina wciąż zapewniała korzyści zarówno Partnerom, jak i mieszkańcom Łodzi – zapewnia.

Wszystkie informacje dotyczące działania Karty Łodzianina na bieżąco będą udostępnione na stronie www.kartalodzianina.pl.

Polecane aktualności

Iwona Iwanicka, zastępca dyrektora Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych prezentuje certyfikat Zdrowego Miasta WHO -  fot. UMŁ

Łódź jako jedyne w Polsce z tytułem Zdrowego Miasta WHO

Jolanta Baranowska / BRP

Łódź, jako jedyne miasto w Polsce otrzymało tytuł Zdrowego Miasta. Certyfikat przyznaje Światowa... więcej

Łukasz Goss - dyrektor Biura Promocji I Nowych Mediów UMŁ, Edyta Dobrowolska - dyrektor Urzędu Stanu Cywilnego oraz Laura Rybczyńska - Specjalista ds. Promocji Produktu Karty Łodzianina -  fot. UMŁ

Wzbogacamy wyprawkę dla nowonarodzonych łodzian i łodzianek o kolejne elementy

BRP

Od wielu lat, rodzice, którzy rejestrują swoje dzieci w Urzędzie Stanu Cywilnego otrzymują od Miasta... więcej

Dziś absolwenci klas 8 poznali wyniki rekrutacji do szkół średnich.

Pierwszy etap rekrutacji do szkół średnich zakończony

Monika Pawlak / UMŁ

Absolwenci klas 8 poznali wyniki rekrutacji do szkół średnich. więcej

TME Polówka

Kultura "na gorąco" w drugiej połowie wakacji w Łodzi

Sławomir Macias / Wydział Kultury

Wydarzenia kulturalne podążając za łodzianami, pojawiają się w zielonych enklawach miasta. Koncerty,... więcej

Zielony Plac Wolności

Zielony Plac Wolności

Małgorzata Loeffler / ZIM

Zasadzimy na nim 64 klony i grusze oraz 4 tysiące krzewów i bylin – hortensji, irg i wierzb... więcej

Kontakt