Mobilna aplikacja karty rabatowej i chatbot czyli nowe inicjatywy w programie „Młodzi w Łodzi”

Program Młodzi w Łodzi konsekwentnie się rozwija, proponując nowe inicjatywy, budując relacje z nowymi partnerami, pracodawcami oraz studentami, którym jest dedykowany.

W tej chwili w ramach Młodzi w Łodzi regularnie współpracuje ok. 300 partnerów oraz 600 pracodawców zaangażowanych w projekt praktyk i staży. Nie dalej jak w ubiegłym tygodniu zakończyła się rekrutacja, do wakacyjnego programu stażowego, w której wzięło udział 5 000 studentów.

Ponadto, według ostatnich badań ankietowych, 83% łódzkich studentów deklaruje znajomość programu Młodzi w Łodzi.

Wychodząc naprzeciw potrzebom odbiorców Programu, Karta rabatowa Młodzi w Łodzi od dziś dostępna jest w aplikacji mobilnej. 

Ponad 21 tys. wydanych dotychczas analogowych Kart, zachowuje swoją ważność do końca 2020 roku. Po tym czasie wszyscy aktualni i nowi użytkownicy mogą z niej korzystać tylko w Aplikacji. Przypominamy, że karta jest dla wszystkich studentów łódzkich szkół wyższych.

Warto zauważyć, że w ramach tej inicjatywy współpracuje z Miastem ponad 100 Partnerów, firmy usługowe i produkcyjne, których oferta została skatalogowana w 10 kategoriach. Lista Partnerów jest cały czas otwarta, zachęcamy zatem zainteresowanych do współpracy.

Więcej szczegółowych informacji na temat Karty oczywiście dostępnych jest na stronie: mlodziwlodzi.pl  i w najnowszym produkcie: chatbocie Młodzi w Łodzi.

Chatbot na fanpage Młodzi w Łodzi na FB to efekt współpracy lokalnej firmy Bot4Business Sp. z o.o., która pro bono wspólnie z zespołem Młodzi w Łodzi opracowała narzędzie komunikacji ze studentami.

Mając na uwadze coraz większy nacisk na cyfryzację procesów budowania relacji, chatbot stanowić będzie skuteczne narzędzie wspierające komunikację z 22-tysiącami fanów programu Młodzi w Łodzi na FB.

Oczywiście można dużo więcej opowiadać o tym rozwiązaniu, ale zdecydowanie lepiej od razu jego doświadczyć: https://www.facebook.com/Mlodzi.w.Lodzi

Polecane aktualności

Prezydent Hanna Zdanowska wręczyła klucze do mieszkania kolejnemu laureatowi konkursu dla najzdolniejszych studentów i absolwentów łódzkich uczelni. Jest nim Przemysław Ciborek, doktorant na Uniwersytecie Łódzkim. -  fot. Radosław Jóźwiak / UMŁ

Kolejny zdolny łódzki student odebrał klucze do miejskiego mieszkania

Wojciech Markiewicz / BKSiDŁ

Prezydent Hanna Zdanowska wręczyła klucze do mieszkania kolejnemu laureatowi konkursu dla... więcej

Otwarcie kolejnych przedszkoli w Łodzi od 28 maja

BRP

Od czwartku pracę wznawia 19 łódzkich przedszkoli. więcej

30 dębów na 30-lecie samorządu łódzkiego

Dorota Adamska / Biuro Rady Miejskiej

- 27 maja 1990 roku Łodzianie wybrali pierwszy samorząd, który zaczął decydować o naszych lokalnych... więcej

Rewitalizacja kolejnych famuł na Księżym Młynie -  fot. Paweł Łacheta / UMŁ

Rewitalizacja kolejnych famuł na Księżym Młynie

Małgorzata Loeffler / ZIM

Na Księżym Młynie rusztowania zakryły dwa kolejne domy robotnicze. W famułach przy ul.... więcej

Langowski Logistics w Łodzi na Nowym Jedwabnym Szlaku

Mateusz Sipa

Nowy Jedwabny Szlak a na nim pociąg jadący z Chin aż do Łodzi, która wiąże wielkie nadzieje z... więcej

Kontakt