Mobilna aplikacja karty rabatowej i chatbot czyli nowe inicjatywy w programie „Młodzi w Łodzi”

Program Młodzi w Łodzi konsekwentnie się rozwija, proponując nowe inicjatywy, budując relacje z nowymi partnerami, pracodawcami oraz studentami, którym jest dedykowany.

W tej chwili w ramach Młodzi w Łodzi regularnie współpracuje ok. 300 partnerów oraz 600 pracodawców zaangażowanych w projekt praktyk i staży. Nie dalej jak w ubiegłym tygodniu zakończyła się rekrutacja, do wakacyjnego programu stażowego, w której wzięło udział 5 000 studentów.

Ponadto, według ostatnich badań ankietowych, 83% łódzkich studentów deklaruje znajomość programu Młodzi w Łodzi.

Wychodząc naprzeciw potrzebom odbiorców Programu, Karta rabatowa Młodzi w Łodzi od dziś dostępna jest w aplikacji mobilnej. 

Ponad 21 tys. wydanych dotychczas analogowych Kart, zachowuje swoją ważność do końca 2020 roku. Po tym czasie wszyscy aktualni i nowi użytkownicy mogą z niej korzystać tylko w Aplikacji. Przypominamy, że karta jest dla wszystkich studentów łódzkich szkół wyższych.

Warto zauważyć, że w ramach tej inicjatywy współpracuje z Miastem ponad 100 Partnerów, firmy usługowe i produkcyjne, których oferta została skatalogowana w 10 kategoriach. Lista Partnerów jest cały czas otwarta, zachęcamy zatem zainteresowanych do współpracy.

Więcej szczegółowych informacji na temat Karty oczywiście dostępnych jest na stronie: mlodziwlodzi.pl  i w najnowszym produkcie: chatbocie Młodzi w Łodzi.

Chatbot na fanpage Młodzi w Łodzi na FB to efekt współpracy lokalnej firmy Bot4Business Sp. z o.o., która pro bono wspólnie z zespołem Młodzi w Łodzi opracowała narzędzie komunikacji ze studentami.

Mając na uwadze coraz większy nacisk na cyfryzację procesów budowania relacji, chatbot stanowić będzie skuteczne narzędzie wspierające komunikację z 22-tysiącami fanów programu Młodzi w Łodzi na FB.

Oczywiście można dużo więcej opowiadać o tym rozwiązaniu, ale zdecydowanie lepiej od razu jego doświadczyć: https://www.facebook.com/Mlodzi.w.Lodzi

Polecane aktualności

Od poniedziałku 25 maja dzieci wrócą do kolejnych 5 żłobków i 46 przedszkoli. -  fot. archiwum UMŁ

Otwarcie kolejnych żłobków i przedszkoli w Łodzi

BRP

Od poniedziałku 25 maja dzieci wrócą do kolejnych 5 żłobków i 46 przedszkoli. więcej

#balkoNOWE wyzwanie. Udekoruj swój balkon, ogródek lub okno. Wygraj nagrody i pomóż łódzkiemu ekosystemowi

Tomasz Walczak / BKSiDŁ

Miasto wraz z „Expressem Ilustrowanym” organizuje konkurs na udekorowanie zielenią i kwiatami... więcej

W Aquaparku FALA systematycznie postępują prace związane z budową nowej wieży zjeżdżalni wraz z kompleksem aż 4 nowych tras zjazdu. -  fot. Paweł Łacheta / UMŁ

Nowe zjeżdżalnie w aquaparku Fala będą gotowe już czerwcu

Aquapark FALA

Nawet podczas przymusowej przerwy, którą zgotował światu wirus COVID-19 Aquapark FALA nie zwalnia... więcej

Łódzka tarcza antykryzysowa - 115 milionów na pomoc przedsiębiorcom

BRP

Rozpatrzyliśmy pozytywnie blisko 2000 wniosków i przedsiębiorcy zapłacili symboliczną złotówkę za... więcej

Trwa budowa Orientarium. W ramach projektu powstaną też nowoczesne pawilony, wybiegi i woliery, a całość zostanie uzupełniona zapleczem rekreacyjno-gastronomicznym. -  fot. Radosław Jóźwiak / UMŁ

Łódź Buduje Orientarium. Do egzotycznej dżungli przyjadą rośliny z Laosu, Filipin i Hong Kongu

Małgorzata Loeffler / ZIM

W Orientarium zaczęły się prace przy zagospodarowaniu zielonych terenów, gdzie dzięki odpowiednim... więcej

Kontakt