Nowy inwestor w Łodzi

Wiszące ogrody, smart home, mini akademik czy loft w stylu kamienicy? Takie projekty realizuje w naszym mieście firma Revisit Home.

Jedna z inwestycji firmy Revisit Home - Akademik, ul. 6 Sierpnia 72 (wizualizacja)

- Inwestycje, w tym wymagające inwestycje rewitalizacyjne nie ustają w mieście, pomimo niesprzyjających warunków ekonomicznych związanych z trwającą pandemią. W cieniu wielkich, publicznych i prywatnych inwestycji, działają także lokalni bohaterzy łódzkiej rewitalizacji- tacy jak p. Tomasz Góra i p.Wojciech Orzechowski, reprezentujący  grupy inwestorskie skupione wokół spółek Revisit Home i Rewitalizacja Kamienic. Swoimi projektami prowadzonymi w szeroko pojętym w centrum Łodzi,  przyczyniają się zarówno do infrastrukturalnej jak i społecznej odnowy tej strategicznej dla nas części miasta. Przedsięwzięcia te reprezentują szerokie spektrum możliwości inwestycyjnych i udowadniają, że Łódź posiada wciąż ogromny potencjał inwestycyjny, szczególnie dla inwestorów stawiających na unikatowe projekty z rozwijającego się w naszym mieście sektora premium. Firma Revisit Home zadbała też o studentów łódzkich uczelni. Pomimo bieżących i  przejściowych problemów zmniejszonego zapotrzebowania na akademiki, podjęła się realizacji butikowego, komfortowego domu studenckiego. Dzięki współpracy z renomowanym i doświadczonym w rewitalizacji architektem - p.Dariuszem Witasiakiem, powstają w centrum Łodzi inwestycje wyróżniające się architekturą i funkcjonalnością, takie jak lofty czy zielone, kaskadowe apartamenty. Jeszcze raz gratuluję grupie inwestorskiej Revisit Home i Spółce Rewitalizacja Kamienic oraz współpracującym z nimi architektom za wkład w odnowę miasta, za odważne, wyróżniające się projekty. Życzę Panom Tomaszowi i Wojciechowi dalszych sukcesów. Zachęcam kolejnych inwestorów do współpracy oraz do lokowania i rozwijania biznesu w Łodzi. - powiedział Adam Pustelnik, wiceprezydent Miasta Łodzi.

Polecane aktualności

Pamięć o Radogoszczu

Andrzej Janecki / BAM

W 76. rocznicę zbrodni popełnionej przez Niemców na więźniach przed sarkofagiem pomordowanych... więcej

Baner - baza zasobów miejskich instytucji kultury

W Łodzi powstaje multimedialna baza zasobów miejskich instytucji kultury

Sławomir Macias / UMŁ

W odpowiedzi na trudną sytuację kultury po 2020 roku w Łodzi powstaje Baza Zasobów Wspólnych... więcej

 -  Grafika informacyjna. W tle ręka z kredą piszą na tablicy. Na pierwszym planie dwa okręgi wypełnione tekstem. W większym żółtym informacja: Nabór wniosków do 29 stycznia 2021. W mniejszym pomarańczowym okręgu tekst: Do zdobycia dotacje od 7 do 25 tysięcy złotych

Dotacje dla Łodzi akademickiej!

Zapraszamy do udziału w konkursie dla środowiska akademickiego na wsparcie realizacji zadań... więcej

Konferencja prasowa w sprawie szczepień

W Łodzi rozpoczęły się szczepiania pensjonariuszy DPS

Jolanta Baranowska / UMŁ

Dziś, we wtorek 19 stycznia rozpoczęły się szczepienia pensjonariuszy łódzkich domów pomocy... więcej

Przekroczenie poziomu alarmowego stężenia w powietrzu pyłu PM10 na części obszaru Łodzi

Informacja o przekroczeniu poziomu alarmowego i ryzyku dalszych przekroczeń dla pyłu PM10 na części... więcej

Kontakt