Piotrkowska na smartfonie. Dzięki tej aplikacji sprawdzisz, gdzie zjeść, co zobaczyć i co dzieje się na głównej ulicy Łodzi

Dostępna jest już aplikacja dedykowana ulicy Piotrkowskiej. Z jej pomocą każdy w szybki i wygodny sposób znajdzie ciekawe miejsce lub wydarzenie.

Aplikacja jest bezpłatna, dostępna w systemie android oraz ios -  fot. Sebastian Glapiński / UMŁ
Aplikacja jest bezpłatna, dostępna w systemie android oraz ios , fot. Sebastian Glapiński / UMŁ

Wygodny interfejs aplikacji pozwala w łatwy sposób wyszukać lokale usługowe, restauracje, instytucje i galerie funkcjonujące przy ul. Piotrkowskiej, sprawdzić, gdzie dokładnie się znajdują i co można w nich załatwić, zobaczyć lub zjeść. Użytkownicy, korzystając z załączonej mapy, mogą z rozwagą zaplanować swoje wyjście lub spontanicznie w dowolnym momencie sprawdzić, jak się poruszać.

Aplikacja zawiera także ciekawostki na temat pomników i plany łódzkich szlaków turystycznych rozciągających się na ul. Piotrkowskiej. W kalendarium znaleźć można aktualne wydarzenia, a w zakładce atrakcje dodatkowe informacje o tym, co dzieje się na centralnej ulicy miasta. - Aplikacja napisana została zarówno dla turystów, jak i mieszkańców Łodzi. Ma ona ułatwić nam zaplanowanie wolnego czasu, którego nie zawsze mamy dużo. Sama aplikacja jest tylko dodatkowym, kolejnym kanałem dystrybucji informacji o ulicy Piotrkowskiej. Telefony są bardzo ważne i umożliwiają nam przepływ informacji między przedsiębiorcami i odwiedzającymi Piotrkowską gośćmi - tłumaczy Jan Ekiel z Liki Mobile Solutions.

Aplikacja jest bezpłatna, dostępna w systemie android oraz ios. Można ją pobrać z Gogle Play oraz App Store. Zawarte w niej informację będą aktualizowane na bieżąco. Aplikację przygotowało Łódzkie Centrum Wydarzeń oraz Liki Mobile Solutions we współpracy z przedsiębiorcami z ul. Piotrkowskiej.

Pobierz aplikację Piotrkowska na swój smartfon:

Zobacz także

Polecane aktualności

Bohater po sąsiedzku. Odznaczenie Józefa Skrzyneckiego Honorowym Krzyżem Inki

Gabriel Peryt / Oddział Dziedzictwa Łodzi

W ostatnią niedzielę towarzyszyliśmy Panu Józefowi Skrzyneckiemu podczas ceremonii wręczenia... więcej

ŁCW

Legalizacja pobytu-niezbędnik dla cudzoziemców

Patrycja Wilczyńska/BAM i Aleksandra Skvyrska

22 maja w Fabryce Aktywności Miejskiej odbędzie się ważne spotkanie na poważny temat: LEGALIZACJA... więcej

Warsztaty- Niemcy dołaczają do cyklu "Dookoła świata"

Patrycja Wilczyńska/BAM

"Dookoła świata" to cykliczne warsztaty w Fabryce Aktywności Miejskiej, które są lubiane i coraz... więcej

 -  Dodatek węglowy- ilustracja ozdobna bez dalszych treści

Dodatek węglowy oraz dodatek dla gospodarstw domowych – ważna informacja

Centrum Świadczeń Socjalnych w Łodzi informuje, że jeżeli otrzymałeś decyzję o odmowie dodatku... więcej

"Koty na Kocim Szlaku. Księży Młyn" - wiemy kto zaprojektuje i wykona rzeźby

BPiNM

Kot Konsumowy, Kolejowy czy Szkolny już niebawem zagoszczą na Księży Młynie. Rozstrzygnięto konkurs... więcej

Kontakt