Płać podatki w Łodzi i wygrywaj. Teraz opłaca się to jeszcze bardziej!

Już od poniedziałku rozpoczynamy Loterię Podatkową dla Wszystkich Łodzian. 1 marca zarówno przez stronę internetową www.lodz.pl/loteria, jak również osobiście w Centrum Obsługi Mieszkańców przy ul. Piotrkowskiej 110 będzie można zgłosić się do Loterii.

Prezydent Miasta Hanna Zdanowska na konferencji prasowej
Tegoroczna edycja jest dla wszystkich łodzian, tych z urodzenia, jak i tych, którzy wybrali nasze miasto jako miejsce do życia.

- Tegoroczna edycja jest dla wszystkich łodzian, tych z urodzenia, jak i tych, którzy wybrali nasze miasto jako miejsce do życia. Główna nagroda to 100 tys. zł. Przygotowaliśmy także nagrodę specjalną – tylko dla nowych podatników, która wynosi 20 tyś zł. Takie kwoty wpłyną na konta zwycięzców, podatki od nagród są po naszej stronie. - mówi Hanna Zdanowska, prezydent miasta Łodzi.

Losowania nagród będą się odbywały co tydzień (jedna nagroda po 1 000 zł.) oraz co miesiąc (jedna nagroda 10 000). Wielki finał loterii odbędzie się w maju. Pierwsze tygodniowe losowanie już 11.03.

Aby wziąć udział w Loterii Podatkowej dla Wszystkich Łodzian, wystarczy wskazać łódzki adres w druku PIT, a później wypełnić zgłoszenie do loterii na stronie www.lodz.pl/loteria.

- Nie ma obowiązku meldunku, chcemy zachęcić ludzi, którzy wybrali Łódź, jako miejsce na rozwijanie swojej ścieżki zawodowej, rodzinnej. Możesz być zameldowany nawet na innej półkuli, a płacić podatki w mieście w którym żyjesz, pracujesz, w którym wychowujesz swoje dzieci i wychodzisz na spacery z ukochanym zwierzęciem – dodaje Hanna Zdanowska, prezydent miasta Łodzi.

- Losowania odbędą się poprzez ręczne wyciąganie kuponów posiadających indywidualne Kody przypisane Zgłoszeniom. Zawsze losowane będą dwa kupony rezerwowe. Każde ze zgłoszeń bierze udział w trzech losowaniach: losowaniu tygodniowym oraz losowaniu głównym. Ponadto Zgłoszenia Uczestników, którzy zadeklarowali, że rozliczyli Deklarację PIT po raz pierwszy w Łodzi, biorą udział w losowaniu czwartym – losowaniu nagrody specjalnej. Jeden Uczestnik może wygrać nie więcej niż jedną nagrodę tygodniową, jedną nagrodę miesięczną, jedną nagrodę główną a także jedną nagrodę specjalną w Loterii. – mówi Rafał Grzegrzółka – Prezes Spółki Grzegrzółka&Ko sp. z o.o.


Pamiętaj! Startujemy 1 marca. Wszystkie informację znajdują się na stronie: www.lodz.pl/loteria

Polecane aktualności

Dworzec Łódź Fabryczna

Tańsze parkowanie dla podróżujących koleją

Tomasz Andrzejewski / ZDiT

Planowane zmiany w strefie płatnego parkowania wprowadzają również nowy specjalny abonament dla osób... więcej

Ulica Przybyszewskiego

Łódź Buduje. Wpłynęły trzy oferty na przebudowę ulicy Stanisława Przybyszewskiego

Małgorzata Loeffler / ZIM

Łódź Buduje. Wpłynęły trzy oferty na przebudowę ulicy Stanisława Przybyszewskiego na odcinku między... więcej

Masowe punkty szczepień w Łodzi

3 miejskie, masowe punkty szczepień powstaną w Łodzi

Jolanta Baranowska / UMŁ

1000 szczepień dziennie będzie gotowe wykonać w Sport Arenie Miejskie Centrum Medyczne im.... więcej

Edukacja w Łodzi

List do łódzkiego kuratora oświaty

W związku z listem łódzkiego kuratora oświaty do dyrektorów łódzkich szkół oraz jego dzisiejszą... więcej

Łódź dla bezdomnych

14 kwietnia Dniem Ludzi Bezdomnych

Agnieszka Rutkowska / UMŁ

14 kwietnia przypada Dzień Ludzi Bezdomnych. W Łodzi realizowane są programy, które pomagają... więcej

Kontakt