Płać podatki w Łodzi! Trwa wielka loteria!

Już po raz dziewiąty z kolei, po raz trzeci w tym roku wylosowaliśmy zwycięzców Wielkiej Loterii Podatkowej Miasta Łodzi i wyłoniono laureatów losowania tygodniowego.

Przy okazji losowania wręczono nagrody po 1000 zł laureatom z poprzednich losowań: Ewelinie Rapalskiej, która przeniosła rozliczenie podatkowe z Bełchatowa oraz Szymonowi Konopce, który dotychczas rozliczał się w Zgierzu. -  fot. Radosław Jóźwiak
Przy okazji losowania wręczono nagrody po 1000 zł laureatom z poprzednich losowań: Ewelinie Rapalskiej, która przeniosła rozliczenie podatkowe z Bełchatowa oraz Szymonowi Konopce, który dotychczas rozliczał się w Zgierzu. , fot. Radosław Jóźwiak

Spośród kolejnych 12 zgłoszeń wytypowano dwóch zwycięzców nagród po 1000 zł. Na wypadek negatywnej weryfikacji wylosowano także 4 kupony rezerwowe. Do tej pory swoją gotowość rozliczania się w Łodzi zadeklarowało 448 podatników.

Przy okazji losowania wręczono również nagrody po 1000 zł laureatom z poprzednich losowań: Ewelinie Rapalskiej, która przeniosła rozliczenie podatkowe z Bełchatowa oraz Szymonowi Konopce, który dotychczas rozliczał się w Zgierzu.

- Dzięki Państwa decyzji o rozliczeniu podatku PIT w Łodzi miasto zyskuje dodatkowe wpływy do budżetu, a tym samym zwiększa swoje możliwości w rozbudowie infrastruktury oraz poprawy jakości życia mieszkańców oraz osób pracujących w naszym mieście – powiedziała wiceprezydent Łodzi Joanna Skrzydlewska, wręczając nagrodzonym symboliczne czeki.

Aby jeszcze bardziej zmobilizować nowych podatników przedstawiamy ułatwienia, które zachęcą do rozliczania się z Łodzią. Od nowego roku nie ma już konieczności składania formularza ZAP-3, wystarczy w PIT-37 jako miejsce rozliczenia podatku wpisać Łódź.

Wpływy finansowe do budżetu z tytułu podatku dochodowego od osób fizycznych stanowią ok. 25% wszystkich dochodów miasta. Dzięki kampanii promocyjnej i loterii już prawie 450 osób zdecydowało się rozliczać w Łodzi. Miasto od jednego podatnika zyskuje średnio ponad 2 tys. zł w skali roku.

Aby zgłosić się do loterii, po wypełnieniu PIT-37 należy wejść na stronę internetową Wielkiej Loterii Miasta Łódź i zgłosić się elektronicznie bądź wypełnić papierowe zgłoszenie, które można wrzucić do urn znajdujących się w jednostkach podległych Urzędowi Miasta Łodzi.

W pierwszej w historii miasta loterii podatkowej można wygrać ponad 220 tysięcy złotych, a główna nagroda na zakończenie akcji wynosi 100 tys. zł!

Polecane aktualności

Jednym z najbardziej widowiskowych miejsc w Orientarium będzie basen, przez który każdy z nas będzie mógł się przespacerować, a ponad głowami i obok nas będą pływały rekiny i płaszczki -  fot. Stefan Brajter

Budowa Orientarium - rozpoczął się montaż akrylowego tunelu

Wojciech Markiewicz / BKSiDŁ

Do otwarcia Orientarium w łódzkim ogrodzie zoologicznym został nieco ponad rok. Główne prace... więcej

Prosto chodnikiem. Sprawdź, gdzie w tym roku powstaną nowe chodniki

Tomasz Andrzejewski / ZIM

Remont chodnika to jedna z kluczowych spraw zgłaszanych przez mieszkańców. Dlatego w tym roku... więcej

27 mln zł z Unii Europejskiej na wsparcie dla osób młodych szukających pracy w Łodzi

Arkadiusz Grzegorczyk / BKSiDŁ

Rozpoczął się nabór do projektu, dzięki któremu można praktycznie zlikwidować bezrobocie wśród... więcej

W ramach Planu dla Osiedli wybudowane zostanie m.in. nowe rondo na skrzyżowaniu z ul. Łanową -  fot. Radosław Jóźwiak

Łódź Buduje ul. Traktorową

Tomasz Andrzejewski / ZIM

Spękany asfalt zamieni się w równą ulicę i powstanie nowe rondo. Po ul. Rojnej, Rydzowej i św.... więcej

Zakończyła się modernizacja w Domu Pomocy Społecznej nr 2 -  fot: Radosław Żydowicz / UMŁ

Łódź dla seniorów. Zakończyła się modernizacja w Domu Pomocy Społecznej nr 2

Wojciech Markiewicz / BKSiDŁ

Przez ostatnie dwa lata w Domu Pomocy Społecznej nr 2 przy ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich... więcej

Kontakt