SENS ŻYCIA - KINO CHARLIE otwiera własny sklep internetowy

W czasach tak niepewnych spowodowanych epidemią, która dotknęła życie każdego z nas, jeszcze nie możemy zaprosić Państwa na kolejne premiery filmowe oraz wydarzenia, które odbywały się w przestrzeni Kina Charlie. Niebawem, część z nich przeniesiemy na wirtualną platformę, zaś już na dniach uruchamiamy sklep internetowy – SENS ŻYCIA – w którym znajdą się unikatowe rzeczy, jak archiwalne plakaty z autografami twórców filmowych, którzy odwiedzili Łódź podczas wydarzeń współorganizowanych przez Kino, unikatowe plakaty kolekcjonerskie. Asortyment będzie stale uzupełniany i każdy kinoman znajdzie coś dla siebie.

Sens Życia

Z powodu przymusowego zamknięcia, wszystkie kina znalazły się w tragicznej sytuacji. Aby przetrwać ciężkie czasy, musimy postawić na kreatywność. Jednym z pomysłów Kina Charlie jest sklep internetowy. Już jakiś czas temu uruchomiliśmy sprzedaż „Cegiełek dla Charliego” – biletów do kina na przyszłość, które cieszą się olbrzymią popularnością.

Postanowiliśmy więc pójść za ciosem i zacząć sprzedawać inne – wspominkowe rzeczy. Pod adresem www.sklep.charlie.pl, można więc zaopatrzyć się w archiwalne katalogi i plakaty z Forum Kina Europejskiego CINERGIA, kolekcjonerskie plakaty, pocztówki i magnesy oraz kupić karnety do wykorzystania w lepszych czasach. Nasz asortyment będziemy stale wzbogacać – między innymi o unikaty, kojarzone z wydarzeniami, których współorganizatorem było Kino. Pojawią się więc zdjęcia Dario Argento z autografem, plakat podpisany przez Johna Malkovicha i wiele innych niespodzianek. Obaj twórcy byli gośćmi poprzednich edycji Forum Kina Europejskiego Cinergia oraz są laureatami Złotych Glanów.

Mamy nadzieję, że ten pomysł spodoba się naszym fanom i dzięki ich wsparciu uda nam się bez większego szwanku dotrwać do ponownego otwarcia. 

A skąd pomysł na sklep? W trudnych czasach dobrze jest mieć obok siebie kogoś, na kim można polegać. W naszym przypadku jest to jest łódzka agencja internetowa SFERA, która wspiera nas od ponad dwudziestu lat. To od nich wyszedł pomysł i jego realizacja. To oni są również autorem pierwszej polskiej strony internetowej poświęconej wydarzeniu filmowemu - 6 Forum Kina Europejskiego. SFERA zaprojektowała plakaty, katalogi i strony internetowe dla kolejnych edycji Forum, stworzyli piękną oprawę graficzną dla koncertu 3Dźwięki Komedy, festiwalu Powiększenie i wielu innych naszych imprez. Dla łódzkiej kultury zrobili bardzo wiele – wymyślili pierwszą polską społecznościową wytwórnię płytową MegaTotal.pl, tworzyli strony internetowe dla Teatru Jaracza, są aktywnymi członkami Stowarzyszenia Łódź Filmowa.

Patrzymy więc z optymizmem w przyszłość. Dzięki takim partnerom i naszym wspaniałym fanom wciąż możemy wierzyć, że już wkrótce #widzimysiewkinie

Pozdrawiamy,
Kino Charlie

Polecane aktualności

Katarzyna Dyzio -  fot. Archiwum UMŁ

Nowa strategia Łodzi, nowa jakość partycypacji

BRP

Nowa strategia miasta to także nowe oblicze partycypacji społecznej. Od dziś zajmie się nią nowe... więcej

Iwona Zatorska-Sytyk, wicedyrektor Zarządu Inwestycji Miejskich i Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi -  fot. Radosław Jóźwiak

Łódź Buduje ul. Obywatelską

Tomasz Andrzejewski / ZIM

Zaczynamy jedną z najważniejszych tegorocznych inwestycji. Podpisaliśmy umowę z wykonawcą prac. więcej

Agnieszka Dobrucka, z-ca dyrektora Wydziału Dysponowania Mieniem oraz Adam Pustelnik, wiceprezydent Łodzi -  fot. Paweł Łacheta

Łódź rewitalizacja. Pałac Steinertów wystawiony na przetarg

Aleksandra Hac / BRP

Kto zostanie nowym gospodarzem pięknie odrestaurowanej rezydencji fabrykanckiej przy ul.... więcej

 -  fot. Archiwum UMŁ

Rekordowa liczba ubiegających się o stypendia na rok akademicki 2020/2021!

Zakończyliśmy nabór do Stypendiów Prezydent Miasta Łodzi na rok akademicki 2020/2021. Ostatecznie... więcej

Mimo kryzysu agencje ratingowe wierzą w Łódź. Rating dla Łodzi utrzymany

BRP

Agencja ratingowa S&P Global Ratings potwierdziła długoterminowy rating kredytowy emitenta „BBB+”... więcej

Kontakt