Sprawdź, co nowego czeka klientów Aquaparku Fala w najbliższych miesiącach

Z roku na rok Aquapark Fala notuje wzrost frekwencji, która wskazuje popularność obiektu w regionie łódzkim. Przyczyniły się do tego między innymi inwestycje: nowa hala z basenem sportowym, całoroczny podgrzewany basen zewnętrzny, jacuzzi, solanki z solą z Morza Martwego, Bocheńską i Epsom oraz sauna zewnętrzna o powierzchni 60 m2, a także basen wody zimnej w strefie saun.

Sprawdź, co nowego czeka klientów Aquaparku Fala w najbliższych miesiącach -  fot. z arch. UMŁ
Sprawdź, co nowego czeka klientów Aquaparku Fala w najbliższych miesiącach , fot. z arch. UMŁ

Jak przekonuje Fala, wzrost frekwencji związany jest również z wdrożeniem nowych promocji oraz kontynuacją stałych programów, skierowanych dla uczniów, studentów i seniorów. Dużą popularnością cieszy się "Super karnet", z którego można korzystać każdego dnia bez limitu czasu. Umożliwia on korzystanie ze wszystkich atrakcji w strefie basenowej w cenie 120 zł miesięcznie. Karnet w promocyjnej cenie można kupić tylko do końca marca.

W roku 2018 Fala odnotowała frekwencję na poziomie 690.517 osób, a na rok 2019 prognozuje kolejny wzrost do wysokości 715.000 odwiedzających.

Druga połowa 2018 roku i początek 2019 r. to gwałtowny wzrost frekwencji w naszym obiekcie. Porównując styczeń 2019 do stycznia 2018 r. spółka odnotowała wzrost o 23%, a za luty 2019 roku w porównaniu do lutego 2018 został odnotowany wzrost o 47%. Biorąc pod uwagę 14 dni marca 2019 r., nastąpił wzrost w porównaniu do dnia 14 marca 2018 roku aż o 56%.

Inwestycje w Strefie Saun

Na koniec marca planowane jest zakończenie inwestycje w Strefie Saun. Do użytku klientów oddane zostaną całkowicie zmodernizowana dwie sauny fińskie: sauna solna i sauna z muzykoterapią. W związku z ogromną popularnością sauny infrared, zwłaszcza wśród Pań (jedną z jej wielu zalet jest przyspieszenie przemiany materii i redukcja cellulitu) oddajemy do użytku drugą, bardzo nowoczesną saunę na podczerwień. Jednocześnie planujemy i wymianę promienników w dotychczas istniejącej saunie infrared.

Powstanie również nowa tężnia solna, gdzie w specjalnym pomieszczeniu po ścianie z darni spływać będzie solanka ciechocińska, zawierająca wysokie stężenie jodu, który znakomicie oddziałuje na drogi oddechowe i łagodzi stres. Już jednogodzinny pobyt w tężni porównywalny jest do korzyści, jakie daje 3 dniowy pobyt nad morzem. 

Dla tych, którzy lubią się hartować i szukają sposobu na zwiększenie odporności oraz lepsze samopoczucie, otwieramy grotę śnieżną. W zimowej scenerii skał i lodowcowych szczelin będzie można ochłodzić się po pobycie w saunie. Krystalicznie czysta woda używana do wytworzenia śniegu, jest pozbawiona jakichkolwiek dodatków chemicznych. Temperatura w grocie osiąga minus 12 stopni Celsjusza. Można w niej przebywać do kilku minut. Dodatkową korzyścią jest znaczne przyspieszenie przemiany materii, a co za tym idzie lepsza sylwetka, nie tylko na wiosnę.

Elektroniczny System Obsługi Klienta

Do końca marca Aquapark Fala zakończy wdrażanie ESOK, dzięki któremu klienci będą mogli oddać pasek basenowy bez konieczności podejścia do stoiska kasowego. Jeśli klient nie przekroczy czasu, który wnika z zakupionego przez niego biletu, może oddać swój pasek basenowy bezpośrednio do automatu, który będzie stał przy bramkach wyjściowych. Automat sczyta pasek i jeśli czas nie będzie przekroczony otworzy bramkę wyjściową. Zadaniem wdrażanego systemu jest odciążenie strefy kas i zwiększenie przepustowości tej części obiektu.

Powiązane aktualności

Polecane aktualności

„Bez końca”

80. rocznica urodzin Krzysztofa Kieślowskiego w Łodzi

„Bez końca” 80. rocznica urodzin Krzysztofa Kieślowskiego. Multimedialna wystawa, spotkania z... więcej

Wakacje w mieście

Wakacje w Łodzi: morze kultury, góry rozrywki!

Sławomir Macias / UMŁ

Ponad sześćset wydarzeń kulturalnych – tak wyjątkowo bogaty program wydarzeń kulturalnych i... więcej

Echo Investment

ZENIT na Widzewie – zielone osiedle z ogródkami sąsiedzkimi powstanie w miejscu betonowego parkingu

Marcin Masłowski / UMŁ

Zielone, ekologiczne osiedle z ogródkami sąsiedzkimi powstanie na łódzkim Widzewie w miejscu, gdzie... więcej

„Opowieści z miasta Łodzi”

Rekordowy pod każdym względem. Fotofestiwal przed weekendem zamknięcia

Grzegorz Gawlik / UMŁ

Rekordowa frekwencja i liczba wystaw oraz najobszerniejszy program w historii. Dobiega końca 20.... więcej

Absolutorium prezydent miasta Łodzi

Absolutorium prezydent miasta Łodzi

Grzegorz Gawlik / UMŁ

Przemówienie prezydent miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej z dzisiejszej, absolutoryjnej sesji Rady... więcej

Kontakt