Zakończył się letni konkurs z Kartą Łodzianina

Przez całe wakacje posiadacze Karty Łodzianina mogli zbierać punkty w dedykowanym im konkursie. Lato dobiegło końca, a organizatorom udało się wyłonić aż 200 zwycięzców. Osoby, które zajęły trzy pierwsze miejsca, polecą do Włoch.

Wyniki konkursu - grafika

Wystarczyło pójść na basen, zjeść pizzę, obejrzeć film – korzystając z Karty Łodzianina, mogliśmy zbierać punkty, umożliwiające odbiór nagród. Od 28 czerwca do 31 sierpnia, w trakcie trwania konkursu, z Karty Łodzianina skorzystano prawie 90 tysięcy razy!

- Do rozdania mamy ponad tysiąc nagród, które łącznie przekraczają wartość 50 tysięcy złotych – mówi Tomasz Koralewski, Prezes Łódzkiej Organizacji Turystycznej, operatora projektu Karty Łodzianina.

Jednym ze zwycięzców, który poleci do Włoch jest Pan Ryszard Rojek, który swoją wygraną zawdzięcza zmiłowaniu do pływania – punkty umożliwiające wygraną zdobył odwiedzając regularnie Aquapark Fala.

Organizatorzy podkreślają, że celem konkursu była nie tylko promocja samej Karty, ale zachęcenie mieszkańców do aktywnego korzystania z ofert Partnerów projektu, dzięki którym Łodzianie mają dostęp do szeregu zniżek w całym mieście.

- Chcielibyśmy z całego serca podziękować naszym Partnerom, firmom, które zdecydowały się ufundować nagrody w konkursie – kontynuuje Tomasz Koralewski – bez ich wsparcia nie udałoby nam się przygotować  i przekazać mieszkańcom aż tylu nagród. Mamy nadzieję, że po tym konkursie Karta Łodzianina stanie się narzędziem, z którego mieszkańcy będą jeszcze chętniej i częściej ­­korzystać, bo to się po prostu opłaca.

Jest to pierwszy konkurs zorganizowany przez Kartę Łodzianina, ale na pewno nie ostatni. Organizatorzy zapowiadają już kolejne atrakcje w okresie świąt Boże Narodzenia i Nowego Roku.

Tymczasem, swoje nagrody odebrała już ponad jedna czwarta laureatów konkursu „Lato z Kartą Łodzianina”, wszystkim im gorąco gratulujemy.

Lista laureatów >>>

Polecane aktualności

DOSTĘPNOŚĆ. WŁĄCZAM konferencja metodyczna

Jolanta Sławińska-Ryszka / Wydział Kultury

Jak skutecznie otwierać drzwi do zasobów kultury wszystkim? Skąd u animatorów, twórców i artystów... więcej

Weekend "Kultury bez barier" w Łodzi

Wydział Kultury

Najbliższe wolne dni będą wypełnione wydarzeniami kulturalnymi, które zostały specjalnie... więcej

Białe gołębie nad Łodzią. Obchody Międzynarodowego Dnia Pokoju

Tomasz Walczak / BRP

Dwa białe gołębie zostały wypuszczone na placu Wolności w ramach łódzkich obchodów Międzynarodowego... więcej

 -  Fot. Andrzej Janecki/UMŁ

Pamięci Lotników Lwowskich, którzy we wrześniu 1939 roku bronili łódzkiego nieba

Tomasz Walczak / BRP

Od dwóch lat przy rondzie imienia Lotników Lwowskich w Łodzi stoi obelisk, poświęcony patronom tego... więcej

Sekretarz Miasta Łodzi, Wojciech Rosicki

Oświadczenie sekretarza miasta Łodzi Wojciecha Rosickiego

Szanowni Państwo, chciałbym wygłosić oświadczenie jako Sekretarz Miasta. Nie będę mówił o polityce,... więcej

Kontakt