Znana pizzeria wraca na ulicę Piotrkowską

Da Grasso po 14 latach wraca na ul. Piotrkowską. Łódzka pizzeria w tym roku obchodzi swoje 25-lecie, bo pierwszy punkt powstał w Łodzi pod koniec lat 90. zyskując uznanie zarówno dzięki dużej i smacznej pizzy, jak również wyjątkowemu wystrojowi wnętrz. Na ćwierćwiecze sieci Da Grasso po 14 latach powraca na ul. Piotrkowską z imponującym, stylowym lokalem oraz ciekawymi planami letnich atrakcji.

Da Grasso po 14 latach wraca na ul. Piotrkowską
Nowe wnętrza to efekt starań, by lokal łączył rożne funkcje.

Nowe wnętrza to efekt starań, by lokal łączył rożne funkcje. Restauracja przy Piotrkowskiej 41 to nie tylko pizzeria, ale i bistro, cocktail bar oraz miejsce weekendowych i wieczornych spotkań, a także lokal idealny do pracy w ciągu dnia. Wystrój i aranżacja przestrzeni ma pozwalać oderwać się od codzienności.

- Czerwone, klinkierowe cegły, wygodne loże, betonowe ściany, duże witryny i otwarta przestrzeń, to udany przepis na pizzerię DaGrasso. Ważnym punktem było powiększenie lokalu, w tym rezygnacja ze ścian działowych i podwieszanego sufitu, aby nadać wnętrzom lofotowego charakteru. – mówi Leszek Szwajcer.

Właśnie trwają końcowe prace przystosowania sali restauracyjnej aby zespół mógł pod koniec maja przywitać gości wewnątrz. Do tego czasu łodzianie mogą zamawiać pyszną pizzę z dostawą do domu, a zgodnie z informacjami rządowymi również od 15 maja w ogródku gastronomicznym.

W menu Da Grasso można znaleźć wiele rodzajów pizzy serwowanej z unikalnymi sosami oraz  grillowane mięso, makarony, przekąski, sałatki i desery. Oferta jest skierowana do wszystkich, którzy szukają nowych wrażeń i smaków.

Już wkrótce dla gości będzie dostępny ogródek letni, a na jego otwarcie czeka szereg atrakcji, m.in. muzykę na żywo, darmowe pizze dla pierwszym klientów, dedykowane kupony rabatowe i promocje, degustacje. W sezonie planowane są również specjalne akcje muzyczne z Dj-em na żywo.

Polecane aktualności

Pojemniki na elektrośmieci

Pojemniki na elektrośmieci pojawią się w całej Łodzi

Monika Pawlak / UMŁ

10 charakterystycznych czerwonych pojemników stanęło dziś na łódzkich osiedlach. Łodzianie mogą do... więcej

Trapani

Z Łodzi polecimy do Palermo i do dwóch innych włoskich miast

Grzegorz Gawlik / UMŁ

Za dwa tygodnie na łódzkim lotnisku rozpoczną się loty do Włoch. Można będzie polecieć do Palermo i... więcej

Park

W tegorocznej edycji Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego łodzianie zgłosili ok. 25% projektów dotyczących zieleni, skwerów i doposażania łódzkich parków

Grzegorz Gawlik / UMŁ

1097 - to ostateczna liczba projektów, które wpłynęły w ramach IX edycji Łódzkiego Budżetu... więcej

Urbino Hybrid

Nowe autobusy MPK

MPK - Łódź wybrało firmę, która dostarczy 51 nowych autobusów, w tym hybrydy. Jeszcze w tym roku... więcej

Piotrkowska 102 idzie do remontu

Piotrkowska 102 idzie do remontu

Małgorzata Loeffler / ZIM

Podwórko wyłożone płytami z wyburzonych łódzkich fabryk, odnowione detale na elewacji czyli... więcej

Kontakt