Zarząd Zieleni Miejskiej

​​​​​W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów uprzejmie informujemy, że w dniach 31.10 - 2.11 cmentarze komunalne: Doły, Szczecińska i Zarzew pozostaną zamknięte. Jednocześnie informujemy, że w dniu dzisiejszym (30.10) bramy cmentarzy zostaną zamknięte o godz. 22.

W dniach 5-6 września 2020 r. czeka na Państwa w Łodzi weekend pełen atrakcji. To wszystko dzięki wysokiej frekwencji w wyborach na poziomie powyżej 60%.

Z tej okazji w sobotę oraz w niedzielę będzie można wejść do Ogrodu Botanicznego i/lub Palmiarni za symboliczną złotówkę. Przypominamy, że Ogród Botaniczny jest czynny w godzinach 9.00-19.00 (kasy biletowe do 18.30), natomiast Palmiarnia w godz. 10.00-18.00.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej szansy.

Ogród Botaniczny oraz Palmiarnia są otwarte od 6 maja. Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi godzinami pracy placówek na stronie https://www.botaniczny.lodz.pl/

Od 20 kwietnia można wejść do lasów i parków, a także biegać czy jeździć na rowerze – dla poprawy Twojej kondycji fizycznej i psychicznej. 

Place zabaw i siłownie zostały ponownie udostępnione. Wszystkie obiekty są dezynfekowane, na każdym pojawi się też informacja z zaleceniami Sanepidu dotyczącymi zasad bezpieczeństwa.

Zarząd Zieleni Miejskiej jest jednostką budżetową miasta Łodzi, powstałą w 2012 roku. W skład Zarządu wchodzą następujące wydziały:

Szczegółowy zakres działalności Zarządu Zieleni Miejskiej zawiera statut.

Pliki do pobrania:

Spis drzew przeznaczonych do usunięcia.

Zgłoszenia proszę kierować na adres: zglosdrzewo@zzm.lodz.pl

Skontaktuj się z nami

Kontakt