Baza firm sektora kreatywnego

Łódź posiada duży potencjał rozwoju w obszarze przemysłów kreatywnych. Działają tu i dynamicznie rozwijają się branże reklamy, muzyki, filmu, radia i telewizji, architektury, projetkowania, wzornictwa, wydawnictw,  rzemiosła, antyków, oprogramowania i nowych technologii. Zapraszamy do zapoznania się z firmami, instytucjami, organizacjami i osobami działającymi w sektorze kreatywnym w naszym mieście.

Pytania związane z bazą firm / dodania firmy do bazy prosimy kierować na adres logo@uml.lodz.pl


Wyszukaj firmę w bazie łódzkiego sektora kreatywnego

blyskotliwy.com
opis:
Zajmuję się fotografią ślubną od wielu lat. Zapraszam do mojej galerii, do mojego świata błyskotliwej fotografii którą prezentuje na www.blyskotliwy.com. Każdy mój reportaż ślubny posiada indywidualne cechy i wyróżnia się maksymalnym zaangażowanie w jego powstanie. Fotografuje od wielu lat bo fotografia ślubna to moja pasja i sposób na życie. Dysponuje bardzo profesjonalnym sprzętem i nie zawaham się go użyć.  
Pokazuje emocje – zarówno na pierwszym planie, jak i na drugim. Wszędzie są ludzie i to oni stanowią główny element mojej fotografii. 

Zapraszam.
blyskotliwy.com
adres: Drewnowska 58 , 91-002 Łódź
telefon: +48 537045045
email: kontakt@blyskotliwy.com
www: www.blyskotliwy.com/
branża (wybór z listy): inne
Bold Magazine
opis:

Wydawnictwo "Bold Magazine" w wydawanym przez siebie magazynie promuje nowych, młodych twórców. Porusza tematykę związaną m.in. Z dziedzinami filmowymi, modą, sztuką, design'em, urodą, teatrem, itp. Zawiera dwa działy promujące mlodych twórców z różnych dziedzin artystycznych. W każdym numerze znajduje się profil jednego z młodych projektantów, czy twórców promujący jego talent i prace.

adres: Zamenhofa 5 , 90-435 Łódź
telefon: +48 501 682 051
email: redakcja@boldmagazine.pl
www: www.boldmagazine.pl
branża (wybór z listy): rynek wydawniczy
BTL sp. z o. o.
opis:

Firma specjalizująca się tworzeniu szerokiej gamy produktów zwiazanych z dziedzina mikrobiologii. Taki ukierunkowany profil działalności został osiągnięty poprzez współpracę firmy z jednostkami naukowymi, uczelniami wyższymi oraz ośrodkami badawczo - rozwojowymi z całego kraju.

adres: Bolesława 13 , 93-492 Łódź
telefon: +48 42 684-12-67, +48 42 680-91-47
fax: +48 42 680-03-67
email: btl@btl.com.pl
www: www.btl.com.pl
branża (wybór z listy): nowe technologie
BZB Projekt
opis:

BZB Projekt jest firmą działającą na łódzkim rynku nieruchomości i inwestycji budowlanych od stycznia 2014 r. Pracownicy BZB posiadają ponad 10-letnie doświadczenie w branży projektowej i administracyjnej na lokalnym rynku nieruchomości.

Nasze doświadczenie w pracy w międzynarodowych zespołach (m.in. Skanska Property Poland Sp z o.o., Warimpex S.A., Dworzec Łódź Fabryczna) oraz świadomosć uwarunkowań formalnych, prawnych i technicznych pozwala nam na oferowanie realnego wsparcia zagranicznym inwestorom chcącym inwestować w Łodzi i na terenie Województwa Łódzkiego.

BZB Projekt oferuje kompleksowe wsparcie Inwestora i prowadzenie procesu inwestycyjnego obiektów budowlanych:
-analiza prawna terenów inwestycyjnych.
-analiza przydatności i uwarunkowań terenu inwestycji.
-koncepcje funkcjonalno-przestrzenne dla każdego rodzaju obiektów budowlanych.
-organizacja i koordynacja procesu projektowego.
-koordynacja postępowań administracyjnych: Decyzje o Warunkach Zabudowy, Decyzje o Środowiskowych Uwarunkowaniach Lokalizacji Inwestycji, Decyzje Lokalizacji Inwestycji Celu Publicznego, Pozwolenia na Budowę, Zgłoszenia Zamiaru Wykonania Robót Budowlanych, Pozwolenia Wodnoprawne, Pozwolenia na Użytkowania
-szacowanie kosztów inwestycji, kosztorysy, wybór wykonawcy
-nadzór projektowy, nadzór inwestorski nad procesem budowy

adres: Piotrkowska 55 , 90-413 Łódź
telefon: +48 502 596 932
fax: +48 42 212 69 70
email: biuro@bzbprojekt.pl
www: www.bzbprojekt.pl
branża (wybór z listy): architektura
Carolco Investments Sp. Z O.O.
opis:

System HITto filozofia porządkowania przestrzeni, to jedno z pierwszych na świecie rozwiązań umożliwiających zastosowanie wiedzy o właściwej organizacji stanowiska pracy. Umożliwia eliminację: zbędnego ruchu, zbędnych procesów i zapasów (zbędna powierzchnia). Zaprojektowany jako zbiór elementów, które odpowiednio połączone ze sobą rozwiązują problem. System HIT, niezależnie czy to będzie biuro, samodzielne stanowisko czy pokój ucznia, pomaga skoncentrować się na celach.

Co zyskujemy?
1. Uporządkowane stanowisko pracy. Po zakończonym dniu pracy na biurku pozostaje komputer i telefon.
2. Szybki dostęp do każdej informacji.
3. "Wszystko" w zasięgu ręki bez zbędnej straty czasu.
4. Prostotę i przejrzystość.
5. Koncentrację na celach.
6. Indywidualne stanowisko z możliwością pracy w zespole.
7. Ciągłe doskonalenie.

Każdy problem rozwiążesz dodając nowy element do Swojego systemu.

adres: P.O.W. 25 , 90-248 Łódź
telefon: +48 42 630 71 30
fax: +48 42 630 71 30
email: biuro@carolco.pl
www: www.carolco.pl
branża (wybór z listy): wzornictwo
Cat and cat - Designer Jewellery
opis:

Najpierw potrzebna jest inspiracja. Czasem nasi projektanci znajdują ją od razu, a czasem muszą poszukiwać jej dłużej. Nowoczesna architektura, skandynawski minimalizm, siły natury… To wszystko oddziałuje na wyobraźnie i uwalnia kreatywność. Potem powstaje wstępny szkic i rodzi się prototyp. Następnie jest on udoskonalany tak, aby w najlepszy sposób sprawdził się w trakcie użytkowania. Tak powstaje nasza piękna i wyjątkowa biżuteria.

Projektanci:

Aleksandra Bąk

Tworzy biżuterię o czystych formach. Udowadnia, że proste nie znaczy nudne. Inspiruje ją współczesny design skandynawski. Materiałem, który najczęściej wykorzystuje w swoich projektach, jest stal szlachetna. Pozwala ona zachować wyrafinowany minimalizm biżuterii.

 

Katarzyna Łuć

Projektantka i studentka Akademii Sztuk Pięknych. Tworzy biżuterię ze srebra dla eleganckiej i nowoczesnej kobiety. Jej projekty dają możliwość kreowania własnych pomysłów za pomocą łączenia elementów. Dzięki temu biżuteria zyskuje indywidualny charakter.

adres: Lublinek 26D , 93-469 Łódź
www: www.catandcat.pl
branża (wybór z listy): wzornictwo
CDP - Centrum Projektów Doskonałych
opis:

Biuro reklamowe, usługowe, zajmujące się grafiką komputerową, opracowywaniem wizerunku firm, stron www, usługami o charakterze artystycznym – sesjami zdjęciowymi, filmowaniem, retuszem starych fotografii i druków.

Biuro prowadzi działalność usług sieciowych, informatycznych, konfiguracji sieci LAN, serwisu sprzętu komputerowego. Prowadzi również sprzedaże poprzez swój sklep internetowy

adres: Lipowa 27 , 90-743 Łódź
telefon: +48 42 236 88 99
email: biuro@cepede.pl
www: www.cepede.pl
branża (wybór z listy): reklama
Centrala Sp. z o.o.
opis:

Centrala koncentruje się na produkcji filmów dokumentalnych młodych twórców. Zespół tworzą ludzie z różnorodnym doświadczeniem zawodowym, a rdzeniem zespołu są Agnieszka Janowska, Paweł Kosuń i Jacek Nagłowski - producenci firmy Centrala. Każdy z projektów, które realizujemy traktujemy indywidualnie, starając się przeprowadzić jego produkcję z nastawieniem na maksymalny sukces artystyczny i dystrybucyjny.

adres: Sienkiewicza 52 , Łódź
telefon: +48 664 116 524
fax: +48 22 207 25 11
email: centrala@centralafilm.pl
www: www:centralafilm.pl
branża (wybór z listy): filmy i wideo
Centralne Muzeum Włókiennictwa
opis:

Pomysł utworzenia muzeum powstał już w 1946 r. ale dopiero w 1952 r. doczekał się realizacji pod nazwą Muzeum Sztuki Dział Tkactwa. W 1955 r. muzeum przeniesiono do budynku dawnej Białej Fabryki Ludwika Geyera, obiektu budowanego w latach 1835-39, a latach 50 XX w. gruntownie odrestaurowanego. Po 1955 r. obiektem i muzeum zarządzało ZPB Eskimo. W 1975 r. nadano muzeum nazwę: Centralne Muzeum Włókiennictwa. W następnych latach prowadzono kolejne remonty i adaptacje, które częściowo trwają do dziś.

Obecnie muzeum posiada zbiory wszelkich eksponatów związanych z włókiennictwem: począwszy od dokumentów, fotografii z poprzedniej epoki, próbki tkanin, włóknin, filców i gotowych ubrań – do maszyn włókienniczych i urządzeń, pochodzących z XIX wieku.

Muzeum zajmuje powierzchnię 16.000 m2 ogółem, z czego na ekspozycje przeznaczono 7.000 m2.

W ciągu całego okresu funkcjonowania Muzeum Włókiennictwa zorganizowano ponad 1.000 wystaw związanych tematycznie z historią i współczesnością włókiennictwa. Stałą imprezą jest Międzynarodowe Triennale Tkanin – najstarsza i największa na świecie wystawa-konkurs prezentująca współczesną sztukę włókna, z udziałem około 120-140 artystów –wystawców z 50 – 55 krajów świata… Inne wystawy to między innymi:

- Ogólnopolska Wystawa Tkaniny Unikatowej,
- Ogólnopolska Wystawa Miniatury Tkackiej,
- Ogólnopolska Wystawa Haftu Krzyżykowego

Ponadto Muzeum Włókiennictwa jest miejscem działalności edukacyjnej, pokazów mody, konferencji, spotkań, prezentacji itp.

adres: Piotrkowska 282 , 93-034 Łódź
telefon: +48 42 683-26-84
fax: +48 42 684-33-55
email: sekretariat@muzeumwlokiennictwa.pl
www: www.muzeumwlokiennictwa.pl
branża (wybór z listy): rynek sztuki i antyków
Centrum Inicjatyw na Rzecz Rozwoju REGIO
opis:

Centrum Inicjatyw na Rzecz Rozwoju REGIO jest organizacją pozarządową, której początki sięgają roku 2008. Centrum w swoich działaniach skupia się na projektach, stanowiących połączenie kultury i turystyki. Jako organizacja stanowimy grupę pasjonatów, miłośników regionu, przewodników po Łodzi i województwie łódzkim, geografów, historyków, z różnorodnym doświadczeniem zawodowym, zarówno akademickim, samorządowym, jak i dziennikarskim. To właśnie sprawia, że każdy projekt widzimy z różnych perspektyw i realizujemy go kompleksowo i profesjonalnie. Budujemy pozytywny wizerunek miejsca.

Specjalizujemy się w działaniach dotyczących Łodzi i regionu. Od 2009 r. prowadzimy działania związane z dziedzictwem filmowym Łodzi i regionu: Szlak Dziedzictwa Filmowego Łodzi oraz Filmowe Łódzkie, serwisy internetowe filmowelodzkie.pl oraz filmowalodz.pl, publikacja „Przewodnika po filmowej Łodzi” oraz „Przewodnika filmowego po województwie łódzkim”. Inne projekty Regio to m.in. stworzenie Szlaku Architektury Przemysłowej Łodzi, praca przy budowie portali poświęconych Łódzkiemu Szlakowi Konnemu, a także Szlakowi Bursztynowemu, obu przebiegających przez województwo łódzkie.

Wydajemy rozmaite wydawnictwa związane z Łodzią i regionem. To zarówno książki, jak i mapy, gry planszowe, foldery promocyjne. Organizujemy oryginalne tematyczne spacery po mieście, a także fabularne gry miejskie. Specjalizujemy się w pokazywaniu wyjątkowości różnych miejsc, np. przez perspektywę lokalnej kuchni, dziedzictwa filmowego, czy detali architektonicznych.

adres: Piotrkowska 217/116 , 90-451 Łódź
telefon: +48 693 400 228
email: biuro@regiocentrum.pl
www: regiocentrum.pl/
branża (wybór z listy): rynek wydawniczy
Centrum Innowacji i Transferu Technologii
opis:

Centrum przy Uniwersytecie Medycznym w Łodzi jest realizatorem projektu Animator Innowacji i Przedsiębiorczości przy AM w Łodzi ANIMA, powstałego w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Kreator Innowacyjności” – wsparcia innowacyjnego przedsiębiorczości akademickiej. Program ma być pomostem łączącym świat  nauki i świat przedsiębiorczości przez wspieranie inicjatyw studenckich w tym zakresie.

Celem projektu ANIMA jest:

- rozwój przedsiębiorczości akademickiej przy  UM w Łodzi,

- wypracowanie i wdrożenie standardów w zakresie ochrony prawnej własności intelektualnej, transferu wiedzy i technologii,

- wypracowanie i upowszechnienie  standardów nauczania w zakresie ochrony prawnej własności intelektualnej i zarządzania prawami do niej,

- integracja środowiska naukowego uczelni ze środowiskiem biznesu.

adres: Hallera 1 p. 5 , 90-647 Łódź
telefon: +48 42 272-52-04
email: ciitt@umed.lodz.pl
www: www.umed.pl/ciitt
branża (wybór z listy): nowe technologie
Centrum Innowacji INKOBI Sławomir Waśniewski
opis:

Centrum Innowacji INKOBIw swojej Akademii Kreatywnej Edukacji organizuje i realizuje szkolenia, warsztaty, konferencje i wydarzenia w całej Polsce dla:

- placówek oświatowych różnego typu (szkoły, przedszkola, poradnie psychologiczno-pedagogiczne)
- placówek opiekuńczo-wychowawczych
- instytucji pomocy społecznej
- instytucji kultury
- organizacji pozarządowych
- firm, startup’ów, spółdzielni socjalnych
- organizacji i grup artystycznych

Realizujemy projekty EFS, ministerialne, związane z lokalnym inicjatywami, grantami, crowdfundingiem itp.

Zajmujemy się tematyką:
- nauczania, wychowania i terapii
- rewalidacji osób niepełnosprawnych
- wdrażania innowacji
- opracowywania projektów edukacyjnych i artystycznych
- edukacji artystycznej i arteterapii
- IT i multimediów
- tworzenia publikacji i e-publikacji
- rozwoju kreatywności
- doradztwa i doskonalenia zawodowego
- rozwoju osobistego
- e-marketingu, inbound marketingu i e-commerce
- budowania marki i kreowania wizerunku
- kreatywnej reklamy
- copywritingu

adres: Łazowskiego 36/9 , 93-379 Łódź
telefon: +48 535 633 636
email: kontakt@inkobi.pl
www: AkademiaKreatywnejEdukacji.pl
branża (wybór z listy): inne
Centrum Transferu Technologii
opis:

Nowa jednostka Uniwersytetu Łódzkiego utworzona w 2003 r. w ramach amerykańsko-polskiego programu offsetowego. Misją centrum jest zapewnienie koordynacji działań w zakresie pomysłów innowacyjnych w środowisku naukowym, biznesowym i sfery publicznej w skali krajowej i międzynarodowej  poprzez prowadzenie działalności edukacyjnej, szkoleniowej, naukowej oraz doradczej w celu:

1.      Komercjalizacji  nauki i technologii

2.      Transfer nauki i technologii przez Akademicki Inkubator Technologii i przedsięwzięć innowacyjnych.

adres: Pomorska 163 III p. , 90-236 Łódź
telefon: +48 42 635-49-86 (87)
email: msstc@uni.lodz.pl
www: www.ctt.uni.lodz.pl
branża (wybór z listy): nowe technologie
Centrum Usług - filmy i zdjęcia lotnicze
opis:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz bazując na naszym inżynierskim doświadczeniu, stworzyliśmy firmę, która oferuje profesjonalne usługi w zakresie fotografii i filmów lotniczych. Fotografia lotnicza jest oryginalnym i interesującym sposobem ukazania atrakcyjności zrealizowanych inwestycji i postępu ich prac. Uświetni również stronę internetową lub foldery reklamowe. W zależności od specyfiki zamówienia i lokalizacji inwestycji wykonujemy zdjęcia i filmy z pokładu paralotni, samolotu oraz zdalnie sterowanego drona. Stosujemy szybkoklatkowe kamery cyfrowe w rozdzielczości do 4K (rozdzielczość cztery razy większa od full HD). Montaż filmów reklamowych jest wykonywany profesjonalnie i nowocześnie.

 

adres: Piotrkowska 22 , Łódź
telefon: +48 608 420 190
email: m.nowacki@centrum-uslug.eu
www: www.centrum-uslug.eu
branża (wybór z listy): reklama
Centrum Zaawansowanych Technologii BioTechMed PŁ
opis:

Centrum, którego celem jest wspólne prowadzenie wieloletnich prac badawczo-rozwojowych i badawczo-wdrożeniowych ukierunkowanych na opracowywanie nowych technologii i usług w zakresie ochrony zdrowia oraz ochrony środowiska przy wykorzystaniu technik i nauk medycznych.

Zakres działań obejmuje:

- inżynierie biomedyczną,

- diagnostykę i terapię

- inżynierię molekularną,

- biotechnologię przemysłową i środowiskową

adres: Stefanowskiego 1/15 , 90-924 Łódź
telefon: +48 42 631-32-66
fax: +48 42 631-23-35
email: agata.kaczorowska@gmail.com
www: www.biotechmed.pl
branża (wybór z listy): nowe technologie
Chłopcze Złoty
opis:

"Chłopcze Złoty to elegancja, klasa, szyk i fason. To nie firma, to styl bycia. To specyficzne podejście do otoczenia. Nie wstydzimy się być fajni i wiemy, że Wy też tacy jesteście. To marka grubymi nićmi szyta, tworzona by nosić dumnie."

Staramy się by nasze produkty były najwyższej jakości. Każda zaprojektowana przez nas koszulka jest wyprodukowana w Polsce, a dokładnie w Łodzi, z dbałością o najmniejszy detal. Pracujemy z najlepszymi, by tworzyć dla najlepszych. Dokładamy wiele starań, aby nasze wzory były wyjątkowe, tak by nikt obok nich nie przeszedł obojętny. Dlaczego Łódź? Ponieważ Łódź to prawdziwe centrum przemysłu włókienniczego . Dlaczego Łask? Ponieważ tu czujemy się dobrze.

adres: Kosynierów 1/36 , 98-100 Łask
telefon: +48 607 914 442
email: chlopczezloty@gmail.com
www: www.facebook.com/chlopczezloty
branża (wybór z listy): projektowanie mody
Cleversan Software Sp. z o.o.
opis:

Studio Cleversan Software powstało w Łodzi w 2014 roku z inicjatywy trójki programistów. Zaczynali od prostych gier i usług dla biznesu. Obecnie zespół tworzą: programiści, graficy komputerowi i dźwiękowcy, którzy realizują projekty łącząc swoje pasje. Nie zamykają się na konkretne gatunki i realizują zarówno gry 2D jak i 3D.
Od początku poszukiwali niebanalnych rozwiązań, które są doceniane przez graczy na całym świecie. Przykładem może być ich debiutancka gra dostępna na Steam - Epic Clicker Journey, łącząca ręcznie malowaną grafikę z zabawnymi nawiązaniami do popkultury, która w krótkim czasie została pobrana przez ponad 200 000 osób.

Aktualnie gry od Cleversan Software można znaleźć zarówno na platformie Steam w wersji PC, MacOs, Linux oraz na platformach mobilnych takich jak Android, Windows Phone czy iOS.
Poza grami komputerowymi Cleversan Software realizuje systemy informatyczne w technologiach Microsoft’u dla największych łódzkich firm.

 

 

Gra Epic Clicker Journey – http://store.steampowered.com/app/414730/

WWW: http://cleversan.com

FB: https://www.facebook.com/cleversansoftware

G+: https://plus.google.com/+CleversanSoftware/

Twitter: https://twitter.com/CleversanOffice

Youtube: https://www.youtube.com/c/CleversanSoftware

GoldenLine: http://www.goldenline.pl/firma/cleversan-software-sp-z-o-o2/   

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cleversan-software-sp-z-o-o-

adres: Dubois 114/116 , 93-465 Łódź
email: office@cleversan.com
www: cleversan.com
branża (wybór z listy): nowe technologie
COBA Solutions Sp. z o.o.
opis:

Coba Solutions jest niezależnym producentem oprogramowania dla przedsiębiorstw. Firma specjalizuje się w tworzeniu systemów obsługiwanych za pomocą przeglądarki internetowej, oprogramowanie oparte jest o platformę COBAEX pozwalającą na przygotowanie wydajnych, funkcjonalnych i prostych w obsłudze aplikacji.

Coba oferuje wdrożenia gotowych rozwiązań jak i realizację projektów informatycznych dla przedsiębiorstw.

adres: Dubois 114/116 , 93-465 Łódź
telefon: +48 42 209 38 78
email: info@cobasolutions.com
www: www.cobasolutions.com
branża (wybór z listy): oprogramowanie
Cocospace
opis:

 

Firma CocoSpace powstała w 2007 roku. Świadczy usługi outsourcingu IT oraz jest autorem programu TEON służącego do rozliczania projektów inwestycyjnych finansowanych z różnych źródeł w tym: dotacje unijne, kredyty, obligacje komunalne.

Korzyści dla Beneficjenta:

-globalny, elektroniczny rejestr dokumentów ( umowy, faktury, wyciągi bankowe) wraz z ich elektroniczną wersją,

-uporządkowane dokumenty w podziale na projekty, umowy, faktury, wyciągi bankowe,

-zdalny dostęp do dokumentów w postaci skanów dokumentów źródłowych

-trzy poziomy użytkowników, ogranicza możliwość popełnienia błędów podczas wprowadzaniu danych z umów, faktur

-eliminuje problem “jednego grosza”

-generator opisu dokumentów kosztowych wyklucza możliwość powstania błędów rachunkowych przy wyliczaniu kwot dofinansowania, poziomu kwalifikowalności oraz wkładu własnego

-moduł wyszukiwania pozwala na tworzenie zestawień w zależności od zadanych kryteriów

-możliwość eksportu do pliku w formacie PDF, XLS, JPG oraz xml, który daje możliwość zaimportowania do generatora wniosków lub programu księgowego

adres: Bratysławska 6 lok 2 , Łódź
telefon: +48 42 209 15 50
fax: +48 42 209 15 51
email: biuro@cocospace.pl
www: cocospace.pl
branża (wybór z listy): oprogramowanie
ComeOn Institute
opis:

ComeOn Institute to twórcza pracownia kreująca, organizująca, opowiadająca. To świat narracji, refleksji i samorozumienia.

Poszukujemy możliwych dróg pobudzenia nieszablonowego myślenia. Wykorzystujemy techniki autonarracji i kreatywność, by budować poczucie przynależności i tożsamości. Dążymy do społecznej autorefleksji, zbudowania przyszłościowej wizji, o którą będziemy zabiegać. Staramy się na nowo zrozumieć, czym jest wspólne życie. Podejmujemy próbę zachęcenia ludzi do podjęcia dialogu, nauki wzajemnego zaufania, pracy w grupie i zabawy. Wierzymy, że to grupa jest siłą, która może pokonać wszelkie słabości.

Prowadzimy treningi autonarracyjne, które są podróżą w głąb tworzonych przez nas opowieści. Wypowiadając swoją autonarrację, analizując ją i interpretując, zmierzamy ku samoświadomości, uporządkowaniu swoich doświadczeń, emocji i przeżyć. Treningi prowadzone są przez trenerkę kreatywności. Nie są to porady psychologiczne.

Opracowujemy i realizujemy projekty mające na celu aktywizację społeczności lokalnych, a to wszystko w imię powrotu do schematu początek-rozwinięcie-zakończenie.

adres: Tymienieckiego 3 , 91-365 Łódź
email: biuro@comeoninstitute.pl
www: www.comeoninstitute.pl
branża (wybór z listy): inne
COMPETITA PR & CSR
opis:

Zespół COMPETITA przeprowadza firmy i marki przez proces ZMIANY, zapewniając kompleksowe wsparcie w następujących obszarach zarządzania:
- strategie marek
- public relations
- customer experience
- copywriting
- społeczna odpowiedzialność

adres: Dubois 114/116 , Łódź
telefon: +48 42 292 94 49
www: www.competita.com/
branża (wybór z listy): reklama
Comunicativo
opis:

Comunicativo oferuje wsparcie w realizacji zadań z zakresu public relations i komunikacji marketingowej. Specjalizuje się w budowaniu i wzmacnianiu rozpoznawalności marek, poprzez wdrażanie kampanii komunikacyjnych, budujących dobrą atmosferę wokół firm, produktów i usług. Główne obszary działań: PR korporacyjny /firmy, PR marki, PR wewnętrzny, relacje z mediami, e-PR i social media, content marketing, wydawnictwa firmowe, CSR, monitoring mediów, employer branding, wprowadzanie produktu na rynek.

adres: Świętej Teresy 100 , 91-341 Łódź
telefon: +48 668 371 501
email: biuro@comunicativo.pl
www: www.comunicativo.pl
branża (wybór z listy): reklama
CONCEPT CREATIVE STUDIO
opis:

Concepts.pl to kreatywne studio interaktywne z Łodzi. Nasza specjalizacja to tworzenie stron www dla klientów z Łodzi - firm oraz osób indywidualnych. Kompleksowo tworzymy piękne i użyteczne strony internetowe - od projektu graficznego przez wdrożenie aż po pozycjonowanie i stałą obsługę klientów.

adres: Romanowska 55 G/10 , 91-174 Łódź
telefon: +48 662 705 708
email: halo@concepts.pl
www: www.concepts.pl
branża (wybór z listy): reklama
Corre Studio
opis:

Corre Studio Pawła i Jadwigi Tryznów, specjalizują się w technologii 3D. Obecnie proponują fotografię 3D w technologii opierającej się na „uprzestrzennianiu” tradycyjnych zdjęć, banery dla systemów prezentacyjnych (jako jedna z kilku firm w Europie) i trójwymiarowe podświetlane reklamy uliczne.

 

adres: Tymienieckiego 24 , 90-349 Łódź
telefon: +48 42 674-42-98
email: tryzno@lentimax.eu
www: www.lentimax.eu
branża (wybór z listy): reklama
Cotton Mill - Akademia Dziecięcych Talentów
opis:

Firma Cotton Mill Akademia Dziecięcych Talentów powstała we wrześniu 2010 roku. W ofercie Cotton Mill znajduje się szereg warsztatów dla dzieci. Ponadto zajmujemy się animacją dla dzieci podczas imprez oraz organizacją kinderbali w naszej siedzibie jak i poza nią. Zapewniamy zabawę pełną emocji i wrażeń.  Najważniejszy jest uśmiech dzieci, dlatego staramy się dostosować swoją ofertę do ich potrzeb.

OFERUJEMY:

 • stałe WARSZTATY TEMATYCZNE dla dzieci;
 • ZAJĘCIA DLA DZIECKA WSPÓLNIE Z RODZICEM;
 • WARSZTATY I IMPREZY WEEKENDOWE dla dzieci;
 • ANIMATORÓW prowadzących zabawę w siedzibie Cotton Mill jak i na zewnątrz (urodziny, przyjęcia okolicznościowe, imprezy);
 • kompleksową ORGANIZACJĘ URODZIN DLA DZIECI;
 • PÓŁKOLONIE.

adres: Tymienieckiego 25c, lok.1 , 90-350 Łódź
telefon: +48 517 446 217
email: biuro@cottonmill.pl
www: www.cottonmill.pl
branża (wybór z listy): inne
CtrlAlt Create
opis:

CtrlAlt Create to przede wszystkim ludzie dla których praca to przyjemność. Dlatego w kontakcie z nami nie spotkasz się z „misją i wizją”, na co stawiają wielkie korporacje, a z otwartymi umysłami, pełnymi nietuzinkowych pomysłów, z zapałem do pracy i profesjonalnym podejściem do klienta.

 

Zajmujemy się promocją i marketingiem 360 stopni. Na który składają się m.in.:

- tworzenie stron www

- tworzenie projektów graficznych

- kampanie social media

- szkolenia

- copywriting

 

Swoje usługi kierujemy przede wszystkim do firm z branży kreatywnej oraz młodych przedsiębiorców chcących zaistnieć na rynku ale współpracujemy również z innymi branżami w tym branżą medyczną, nieruchomości, finansową i wiele więcej.

telefon: +48 501 390 428
email: magda@ctrlalt.pl
www: ctrlalt.pl
branża (wybór z listy): reklama
CZACHOR STUDIO
opis:
Czachor studio jest biurem projektowym zajmującym się projektowanie obiektów służby zdrowia. Założycielka - Marta Czachorowska uprawnienia zawodowe oraz doświadczenie około 10 letnie w projektowaniu obiektów sluzby zdrowia zdobywała u swego mentora -  architekta Janusza Wyżnikiewicza,  który jest autorem m.in. szpitala Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki czy szpitala im. M. Kopernika w Łodzi.
 
Przy projektowaniu kierujemy się wartościami takimi jak ergonomia, potrzeby człowieka, funkcja, następnie estetyka.
 

Architektura dla nas to technologia, fizyka budowli (np. akustyka), potrzeby człowieka oraz jakość przestrzeni. Chcemy aby w naszych budynkach dobrze się czuli, pracowali, wypoczywali w komfortowych warunkach i otoczeni byli przez prawidłowo zaprojektowaną przestrzeń.

adres: Pomorska 39 , Łódź
telefon: +48 698 846 249
email: czachorstudio@gmail.com
www: czachorstudio.com
branża (wybór z listy): architektura
Czarny Okular
opis:

Projektuję, maluję, wymyślam i wycinam. Nieustająco szukam nowych rozwiązań i inspiracji. Architektura i dizajn to niekończące się dyskusje, próby i eksperymenty. Nie ograniczam się do projektów wnętrz, uzupełniam je, wzbogacam o elementy dizajnu i grafiki. Łączę, przestawiam, a potem wybieram najlepsze elementy z tej mieszanki. Projekty spójne, pełne i gotowe. Współpracuję z wieloma fachowcami w zakresie wykończeń wnętrz, układania instalacji, druku, tkanin czy produkcji mebli na indywidualne zamówienie. Dzięki temu oferuję produkt końcowy najwyższej jakości, synergiczny.

Ewa Wilkowska - Cieślik, rocznik 85, absolwentka AiU WBAiIŚ Politechniki Łódzkiej, uczestniczka międzynarodowych stypendiów, kursów, szkoleń i spotkań młodych architektów. Od grudnia 2011 prowadzi biuro projektowe czarny okular.

adres: Karola Anstadta 3/21 , Łódź
telefon: +48 531 550 086
email: co@czarnyokular.pl
www: www.czarnyokular.pl
branża (wybór z listy): architektura
Czartart
opis:

Jesteśmy dwiema kreatywnymi graficzkami- freelanserkami prowadzącymi wspólnie działalność pod szyldem “Czartart”. Oferujemy szeroki wachlarz usług projektowych na potrzeby Internetu i druku. Posiadamy wszechstronne doświadczenie graficzno-ilustratorsko-fotograficzne. Wykonywane przez nas projekty cechuje różnorodna stylistyka- jest to wynik naszej kreatywności, wszechstronności i systematycznego śledzenia trendów graficznych i potrzeb Klientów w różnych branżach. Realizujemy projekty zarówno wg. własnych pomysłów jak i na podstawie wizji naszych Klientów. Naszymi atutami są: komunikatywność, dyzpozycycyjność, bezwzględna terminowość i olbrzymie doświadczenie w pracy zdalnej. Współpraca z nami to także gwarancja atrakcyjnej ceny, gdyż korzystając z naszych usług płacą Państwo jedynie konkurencyjną cenę za projekt bez innych zobowiązań finansowych.

telefon: +48 792 090 454, +48 667 457 296
email: czartart@czartart.com
www: www.czartart.com
branża (wybór z listy): reklama
Czezar Alter Design
opis:

Czezar Alter Design to rzeźby oraz meble w formie rzeźb wytworzone z czarnej stali. Autorem prac jest Cezary Witczak vel Frontczak. Łodzianin, związany od lat ze sztuką.

adres: Łozowa 28 , Łódź
telefon: +48 518 - 964 - 595
email: info@czezar.eu
www: www.czezar.eu/
branża (wybór z listy): wzornictwo
d'ORO Metaloplastyka Grawerstwo Krzysztof
opis:

D'ORO Metaloplastyka Grawerstwo to wyspecjalizowana pracownia z dużym doświadczeniem. Staramy się zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Nasze wyroby pomagają stworzyć klimat dobrej jakości i luksusu. Stosujemy wiele dostępnych technologii, a także wykorzystujemy własne rozwiązania w procesie wytwarzania i w obróbce metali.

Nasze metaloplastyczne, grawerskie, jubilerskie produkty cenione są wśród organizatorów imprez sportowych, agencji reklamowych, organów administracji rządowej, wojska polskiego, policji, kolekcjonerów, organizacji społecznych.

Jesteśmy młodym zespołem ludzi dla, których tworzenie w metalu stało się pasją. Zdobyte wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala oferować Państwu profesjonalnie wykonane wyroby łączące w sobie wysoką jakość i niepowtarzalne projekty.

Duża elastyczność i kreatywność w wykonaniu nawet najbardziej wymyślnych projektów umożliwia realizację rzeczy wyjątkowych i pięknych.

Wszystkie nasze wyroby wykonane są ręcznie, co nadaje im niepowtarzalnego charakteru i podkreśla wyjątkowy charakter osoby, która zostanie ich właścicielem.

Każdego dnia spotykamy różnego rodzaju upominki i gadżety reklamowe. Proponujemy Państwu coś wyjątkowego, co pozostawi trwały ślad w pamięci Waszych Klientów.

W naszych projektach wykorzystujemy tylko szlachetne materiały takie jak: złoto, srebro, mosiądz, stal, marmur, drewno itp.

W procesie projektowania uwzględniamy specyficzne potrzeby i cechy naszych klientów oraz okoliczność na którą powstają.

Nasze wyroby to rękodzieła o unikalnym kształcie, a precyzja i jakość ich wykonania podkreślają wartość danego produktu i jego oryginalność.

Różnorodne techniki wykonania, duża kreatywność w połączeniu z prezentacją multimedialną danej propozycji powinny zadowolić każdego klienta.

adres: Rzgowska 57 , 93-008 Łódź
email: grawer@d-oro.net.pl
www: www.d-oro.net.pl
branża (wybór z listy): rzemiosło
Darimarc Studios Dariusz Marcinkowski
opis:

Nasza oferta obejmuje wykonanie profesjonalnych fotografii wizerunkowych, reklamowych, produktowych oraz architektury. Posiadamy wiele tysięcy zdjęć archiwalnych. Oferujemy profesjonalną obróbkę fotografii z przygotowaniem ich do publikacji w internecie lub do druku.

Wykonujemy ujęcia na potrzeby stron www, katalogów internetowych oraz drukowanych, a także folderów, przewodników, ulotek, bannerów i billboardów. Posiadamy studio w centrum Łodzi, studio do fotografii bezcieniowej oraz mobilne studio, pozwalające zorganizować sesje w przeróżnych lokacjach. Dzięki wykorzystaniu sprzętu najwyższej jakości, nasze zdjęcia mogą być wykorzystywane do druku nawet wielkoformatowych  bannerów. Kompleksowo obsługujemy: inwestycje, firmy, restauracje, hotele, uczelnie I jednostki samorządowe przeprowadzając sesje wizerunkowe, mody, produktów, potraw, wnętrz, budynków, inwestycji. Współpracujemy z renomowaną szkoła wizażu, agencją PR, agencją reklamową, drukarnią wielkoformatową itp. 

Wśród naszych klientów mamy zaszczyt  wymienić Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Międzynarodowe Targi Łódzkie, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, Puls Biznesu, Agencja Epoka, Agencja Prowokacja,  Ocmer, Hotel Libra, Avallon, Aqaspeed,  BRE Bank, Kredyt Bank, PKO S.A. Zapraszamy do współpracy, jesteśmy elastyczni.

Właściciel Firmy : Dariusz Marcinkowski jest członkiem Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego uhonorowanym Odznaką i Dyplomem za twórczość artystyczną oraz autorem wielu publikacji i wystaw fotograficznych.

adres: Wioślarska 16/41 , Łódź
telefon: +48 695 774 911
fax: +48 42 688 31 85
email: foto@darimarc.com
www: www.darimarc.com
branża (wybór z listy): reklama
DBS MEDIA
opis:

Nasze działania oscylują wokół szeroko pojętego kreowania wizerunku marki w różnych kanałach dystrybucji, zależnie od strategii oraz specyfiki danej branży. Kompleksowo zadbamy o spójność i efektywność prowadzonych działań marketingowych zaczynając od identyfikacji wizualnej aż do tergetowanych kampanii promocyjnych. A wykorzystamy do tego:

Internet:

Codziennie śledzimy najnowsze trendy w web designie i projektowaniu, dlatego stworzymy dla Ciebie nowoczesny i funkcjonalny serwis internetowy, kreacje reklamowe, banery, animacje, newslettery, blogi i wiele innych środków przekazu, zarówno tych na co dzień spotykanych podczas korzystania z internetu, jak i tych, które dopiero zdobywają sieć. Internet to nieskończone źródło informacji. Ludzie znajdują w nim odpowiedzi na pojawiające się pytania i wątpliwości, informacje na niemalże każdy temat, rozrywkę i wiele wiele innych. Często również sieć jest miejscem podejmowania decyzji konsumenckich. Dlatego tak ważna jest efektywna obecność marki w internecie, zaprezentowanie oferty i wyróżnienie się na tle konkurencji. Pamiętaj, że podczas projektowania dbamy o to, aby w sposób optymalny dotrzeć do Twojej grupy docelowej.

Social Media:

Serwisy społecznościowe z każdym dniem rosną w siłę. Wiele sloganów sprowadza się do stwierdzenia “Twoi klienci już tam są” i wbrew pozorom nie jest to hasło przesadzone. Aktywna obecność w mediach społecznościowych pozwoli Twojej firmie być bliżej klientów, poznawać ich oponie, zbierać uwagi i komentarze. Warto zdać sobie sprawę, że każdy internauta poprzez obecność w social media staje się współtwórcą danej strony, umieszczając w niej swój content, jednocześnie odbiera treści innych użytkowników. Zadbamy aby twoja marka była tego częścią, zbudujmy wokół niej społeczność. Swobodny przepływ informacji zapewnia najbardziej efektywny kanał dotarcia do grupy docelowej. Użytkownik widzi Twój produkt na swojej tablicy. Ty dzięki temu możesz zbadać jego preferencje i tworzyć jeszcze bardziej skuteczną ofertę, a my pomożemy Ci to osiągnąć.

Identyfikacja:

Logotyp, wizytówka, teczka ofertowa, papier fimowy, oznakowanie pojazdów - to tylko niektóre z czynników wpływających na wizerunek firmy, na to, jak odbierają Cię dotychczasowi i potencjalni klienci i na to, jaka jest rozpoznawalność Twojej marki na tle konkurencji. Przygotujemy dla Ciebie spójna i charakterystyczną identyfikację wizualną, kreacje ATL (działania marketingowe prowadzone w mediach tradycyjnych) i BTL (działania reklamowe skierowane do konkretnego klienta np. gadżety reklamowe), grafikę użytkową. Współpracując z nami masz gwarancję uzyskania materiałów najwyższej jakości, stargetowanych bezpośrednio na Twoją grupę docelową. Pozwól aby klienci wybrali właśnie Twój produkt.

Prezentacje multimedia:

Oferta firmy w formie zajmującej prezentacji multimedialnej na płycie CD, multimedialnej wizytówce, firmowym pendrivie? Przedstaw nowy lub istniejący produkt, ofertę, szkolenie z wykorzystaniem grafiki, ruchu, dźwięku. Wybierz konwencjonalne formy takie jak: katalog, film reklamowy, przewodnik z udziałem lektora lub pozwól nam stworzyć coś zupelnie innego. Warto zauważyć, że odpowiednio skonstruowana prezentacja pozwala przeprowadzić odbiorcę przez jej kolejne etapy, a atrakcyjna forma multimedialna, odpowiednio zająć uczestnika. ta forma może doskonale sprawdzić się zarówno na zewnątrz wśród klientów, jak i wewnątrz firmy np. szkoląc pracowników.

Eventy, PR:

Chcesz by PR Twojego przedsięwzięcia wykorzystywał optymalnie dostępne rozwiązania? Zaangażujemy sieć i wyjdziemy poza nią. Pozwól, aby odbiorcy rozmawiali o Twoich produktach, polecali twoje usługi. Wygenerujemy skuteczny buzz. Internet to za mało? Proponujemy nietypowy, zaskakujący event. Wykorzystaj to narzędzie, aby na długo zapaść w pamięci konsumentów, zdobyć pożądany rozgłos, wpłynąć na rozpoznawalność marki. Zorganizujemy to dla Ciebie z należytym zaangażowaniem.

adres: Piotrkowska 81/29 , 90-423 Łódź
telefon: +48 504 047 379
email: kontakt@dbsmedia.pl
www: www.dbsmedia.pl
branża (wybór z listy): reklama
decorOlka – Aleksandra Gajdzicka
opis:

Tworząc decorOlkę chciałam by dobre skandynawskie wzornictwo, funkcjonalność i prostota zagościły również w polskich domach. Dobierając produkty do sklepu, staram się by były one dobrze zaprojektowane i oryginalne. Klientów decorOlki wyobrażam sobie jako bezpretensjonalnych ludzi, którzy chcą wygodnie i ładnie mieszkać.

W sklepie znajdziecie szeroki wybór lamp i dodatków do wnętrz. Surowy styl od Madam Stoltz i HK Living, pełen metalowych i drewnianych przedmiotów. Kolorowe oświetlenie firmy Frandsen, Superliving czy E-form. Są w decorOlce również designerskie kubki z literami projektu Arne Jacobsen’a firmowane przez DESIGN LETTERS.

Mimo różnorodności oferty staram się znajdować nowych dostawców, dzięki czemu asortyment sklepu ciągle się rozszerza. Przecież chodzi o to żeby nie było nudno!

Przekonajcie się sami na www.decorolka.pl

adres: 1. Maja 30/40 lok.33 30/40 lok. , 95-100 Zgierz
telefon: +48 505 951 428
email: kontakt@decorolka.pl
www: www.decorolka.pl
branża (wybór z listy): wzornictwo
DELIGHT
opis:

Agencja Reklamowa Delight

to młodzi, kreatywni ludzie z pasją, którzy dzięki swym doświadczeniom i umiejętnościom tworzą zgrany zespół, gotowy podjąć się każdego zadania. Działając, stawiamy na jakość i profesjonalizm, które pozwoliły nam zdobyć zaufanie wielu Klientów. Jesteśmy elastyczni.

Potrafimy dynamicznie dostosować naszą ofertę do zmieniających się warunków rynkowych oraz oczekiwań Odbiorców. Wierzymy w indywidualność i w to, że zaufanie jest podstawą dobrej współpracy.

Agencja Reklamowa Delight zaprasza do współpracy firmy które dzięki reklamie chcą zdobyć rynek
oraz wypromować swoją markę.

W zakres działań Agencji wchodzi projektowanie wszelkiego rodzaju akcesoriów reklamowych: gadżety reklamowe, foldery, ulotki, wizytówki, banery, kalendarze, projektowanie logotypów...

Delight to również wszelkiego rodzaju fotografia reklamowa, fotografia produktów i sesje zdjęciowe.

Agencja Delight zajmuje się również promocją firm w internecie projektując strony internetowe,
oraz przeprowadzając internetowe kampanie reklamowe.

adres: Obywatelska 128 , 94-104 Łódź
telefon: +48 501 224 779
email: biuro@delight.net.pl
www: www.delight.net.pl
branża (wybór z listy): reklama
Departament Gier s.c.
opis:

Jesteśmy ekipą, której drugie imię to gry miejskie. Pierwsze gry realizowaliśmy w Łódzkim Stowarzyszeniu Inicjatyw Miejskich “Topografie” – to tutaj uczyliśmy się jak robić je coraz lepiej. W naszym zespole znaleźć można różne profesje i różne osobowości, są geografowie, pedagodzy, historycy, kulturoznawcy, są instruktorzy harcerscy, wolontariusze w organizacjach charytatywnych, muzycy, kabareciarze. Każdy z nas ma niespożyte zasoby energii nieustannie trawionej na organizowaniu kolejnych gier.

Wszyscy mamy jeden cel – zmieniać świat na lepsze robiąc gry miejskie. Staramy się wywoływać uśmiech na twarzy graczy – ten uśmiech jest dla nas najcenniejszym wynagrodzeniem.

W 2010 roku założyliśmy firmę, aby móc robić jeszcze więcej gier, aby były one jeszcze bardziej atrakcyjne, aby każdy mógł zaznać swojego miasta za pomocą gier. Gry miejskie to dla nas przede wszystkim sposób na życie.

 

adres: Zakładowa 59 , 92-402 Łódź
telefon: + 48 513 405 633, + 48 796 663 706
email: gra@departamentgier.pl
www: www.departamentgier.pl
branża (wybór z listy): sztuki performatywne
DIEHL Architekci
opis:

Pracownia działająca od 1994 r. realizująca projekty obiektów mieszkalnych, biurowych, usługowych, projekty wnętrz budynków. Głównym projektantem i właścicielem studia jest Marek Diehl, absolwent Wydziału Architektury PŁ, praktyka w Sune Holmberg Architekter AB Sztokholm. Pracownia jest laureatem kilku nagród i wyróżnień na konkursach urbanistycznych i prezentacjach.

Studio współpracuje z pracownikami naukowymi Wydziału Architektury Politechniki Łódzkiej.

adres: Gdańska 79 , 90-613 Łódź
telefon: +48 42 631-99-14
email: diehl@diehl.com
www: www.diehl.com.pl
branża (wybór z listy): architektura
Digital One
opis:

Digital One - strategiczna agencja interaktywna. Specjalizuje się w efektywnym wykorzystywaniu Internetu do realizowania celów swoich klientów. Kluczowe kompetencje agencji to planowanie strategii obecności marek w nowych mediach oraz wspieranie on-line procesów sprzedażowych. Agencja stawia na Quality Social Media, czyli jakościową komunikację w mediach społecznościowych, zaprojektowaną indywidualnie pod kątem potrzeb marki, oraz realizowaną zgodną z jej pozycjonowaniem.

Z usług agencji korzystają między innymi takie marki jak: Bobbi Brown, Clinique, Estee Lauder, Indesit, Lipton Ice Tea, Pepsi, Plus (Polkomtel) czy Sephora.

adres: Dowborczyków 25 , 90-019 Łódź
telefon: +48 42 677 14 77
fax: +48 42 29 884 26
email: info@digitalone.pl
www: www.digitalone.pl
branża (wybór z listy): reklama
DIZANO ARCHITEKCI | Przybysz Szymon
opis:

Kompleksowa obsługa projektowa inwestycji budowlanych!

Możliwa dzięki współpracy z wieloma zespołami branż inżynierskich, specjalistami, rzeczoznawcami i grafikami. Gwarantujemy wysoki komfort współpracy z inwestorem oferując jednocześnie kompleksowe rozwiązania zapewniające finalny sukces jego inwestycji.

Dizano Architekcipowstała z połączenia sił nieformalnej grupy projektowej grupa_Architekci oraz pracowni projektowej Inside_Studio.

Trzon pracowni tworzą doświadczeni projektanci z wieloletnim stażem zawodowym zdobytym przy realizacjach wielu obiektów uzyteczności publicznej,  dydaktycznych i usługowych . W ostatnich latach zakres działalności rozszerzył się o obiekty biurowe, duże zespoły mieszkaniowe i obiekty zabytkowe.

Posiadamy zespół doświadczonych współpracowników, konsultantów i projektantów ze wszystkich branż budowlanych. Projekty wykonujemy kompletne, począwszy od koncepcji, poprzez projekt architektoniczno - budowlany wraz z uzgodnieniami, projekt przetargowy, wykonawczy, a na nadzorach autorskich kończąc.

adres: Tatrzańska 62/64 , 93-219 Łódź
telefon: +48 608 297 030
email: biuro@dizano.com.pl
www: www.dizano.com.pl
branża (wybór z listy): reklama
DNA DESIGN
opis:

Dla DNA-DESIGN sukces klienta to priorytet. Od początku przyświecała nam jedna myśl - pomagać firmom w kształtowaniu wizerunku. Oferując szeroki zakres działań i materiałów reklamowych, zapewniamy efektywne wykorzystywanie potencjału drzemiącego w produktach bądź usługach zwracających się do nas firm.

Znajomość aktualnych trendów reklamowych oraz bogate doświadczenie czyni nas cennym i niezastąpionym partnerem. Naszą działalność koncentrujemy na internetowych systemach marketingowych oraz reklamie tradycyjnej czyli drukach, systemach reklamy zewnętrznej oraz programach lojalnościowych i badaniach marketingowych.

Niezaprzeczalnie najpotężniejszym narzędziem budującym wizerunek firmy oraz zapewniającym komunikację z odbiorcą jest nowoczesna, dobrze skonstruowana i wypozycjonowana strona WWW. W dobie nowoczesnych mediów, Internet jest niezbędny do pracy w większości firm. To za jego pośrednictwem poszukujemy potrzebnych informacji, płacimy rachunki, robimy zakupy, nawiązujemy współpracę, monitorujemy i badamy rynek czy też porozumiewamy się z wszelkimi instytucjami oraz klientami. Gdy firma istnieje w sieci, daje szansę dotarcia do siebie większej rzeszy potencjalnych klientów. Warto uzmysłowić sobie zasięg działania Internetu, to nie tylko poziom regionalny czy krajowy, strona internetowa jest oknem na świat. To, co ktoś zobaczy otwierając owo okno, ukształtuje wizerunek i wyobrażenie o poziomie i zakresie działalności danej firmy.

Rola wirtualnych komponentów promocji marki jest więc nie od przecenienia. Nawet niewielki zakład, poprzez odpowiedni design strony, może sprawiać wrażenie dużej, prężnej organizacji, co zachęci potencjalnych inwestorów do nawiązania współpracy i tym samym zapewnić jej dynamiczny rozwój. 

Wszelką wiedzą o zabiegach stosowanych w celu skutecznej promocji chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Działając zgodnie z mottem DNA-DESIGN - "Zrozumienie potrzeb to 90% sukcesu" każdy nawet najmniejszy projekt realizujemy z wielką uwagą i poświęceniem. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jeśli chcą Państwo aby strona rzuciła wszystkich na kolana - to my to Wam zapewnimy! W końcu jesteśmy po to by dbać o przyszłość naszych partnerów. Wasz triumf to powód do dumy dla naszego zespołu.

adres: Traktorowa 128 , 91-204 Łódź
telefon: +48 508 382 668
email: biuro@dna-design.pl
www: www.dna-design.pl
branża (wybór z listy): reklama
Dorota Kempko
opis:

W 2009 roku ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Tkaniny i Ubioru w Katedrze Biżuterii. W tym samym roku otworzyłam pracownię autorską i profesjonalnie zajęłam się kreowaniem biżuterii. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, dbając o każdy szczegół od stadium projektowego po gotową realizację. Najbardziej fascynuje mnie eksperymentowanie formą i nowymi materiałami oraz świadomość, że nawet mały przedmiot, jakim jest biżuteria, może nieść ze sobą wiele treści.

Kolekcje, wystawy, nagrody:

 • 7.11-13.12.09 “Wzajemne oddziaływania” wystawa w galerii Flottmann- Hallen w Herne
 • 05.2009 IV Nagroda w konkursie TVP Dolina Kreatywna w kategorii design
 • 10.2008 Prezentacja prac w konkursie dla najlepszych studentów ASP “Projekt”, Galeria Akademii Sztuk Pięknych, Łódź, Główna nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Nagroda Galerii Sztuki w Legnicy
 • 10.2008 Prezentacja pracy w konkursie „Do zwariowania”: Galeria „Milano” Warszawa
 • 2008-2009 Złote kreacje ciąg wystaw uświetniających 50-lecie Katedry Biżuterii ASP w Łodzi
 • 06.2008 Wystawa podsumowująca V Edycję Warsztatów Złotniczych, Muzeum Okręgowe, Sandomierz
 • 02.2009, 02.2007, 02.2006 Inhorgenta Międzynarodowe Targi Biżuterii, Monachium Niemcy
 • 03.2007, 02.2006 Amberif Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich, Gdańsk
 • 06.2007 “Transtkanina”- Wystawa Prac profesorów, studentów i absolwentów ASP, Ośrodek Propagandy Sztuki, Łódź
 • 04.2007 Prezentacja prac w konkursie dla najlepszysch studentów ASP “Projekt”, Muzeum Włókiennictwa, Łódź

email: dorota@dorotakempko.com
www: www.dorotakempko.com
branża (wybór z listy): wzornictwo
Dorota Lassota
opis:

Miss Dot to ultrakobiece ubrania dla wymagających i niepowtarzalnych. Jest to unikatowa i luksusowa konfekcja z tkanin naturalnych i ekologicznych zaprojektowana z myślą o wygodzie, wysokiej jakości i zdrowiu.

Jedwabie i wełny pochodzą od wysokiej klasy producentów włoskich, a bawełna i bambus z polskiej fabryki, która posiada certyfikat Oeko-tex Standard 100.

Wszystkie ubrania i akcesoria z kolekcji Miss Dot wyprodukowane są w Polsce z zachowaniem najwyższych standardów pracy i poszanowaniem praw pracowników.

Miss Dot jest polecana przez Polską Zieloną Sieć na liście Dobrych Zakupów jako marka odpowiedzialna i przyjazna środowisku.

Charakterystyczne dla kolekcji Miss Dot jest łączenie kobiecej lini ubrań z funkcjonalnością i wolnością ruchów. Projekty cechują ciekawe detale, wyszukana kolorystyka oraz precyzyjne wykończenia.

telefon: +48 602-709-627
email: dot@miss-dot.com
www: www.miss-dot.com
branża (wybór z listy): projektowanie mody
Dragon Agency
opis:

Organizacja eventów, przyjęć, cateringów, hostessing, produkcja materiałów reklamowych, poligrafia, reklama zewnętrzna, neony, tablice, banery, wynajem samochodów, stoisk targowych.

adres: Piotrkowska 193 , 90-447 Łódź
telefon: +48 42 661-66-34
fax: +48 42 661-66-34
email: biuro@dragon-agency.com
www: www.dragon-agency.com/eng/o_nas.html
branża (wybór z listy): reklama
DUX
opis:

DUX-PROMOTION jest agencją reklamową, która za cel stawia sobie tworzenie innowacyjnych produktów reklamowych. Dużą wagę przywiązujemy do walorów estetycznych naszych materiałów, dzięki czemu produkty zyskują wartość artystyczną, dodatkowo oddziałującą na odbiorcę.

NIE JESTEŚ DLA NAS ANONIMEM...

Bezpośredni kontakt z klientem jest dla nas cennym doświadczeniem w pracy nad konkretnym projektem, dlatego kierujemy naszą ofertę przede wszystkim do odbiorców z Łodzi. Za dobrą praktykę uważamy omawianie doboru materiałów, z jakich ma być wykonany produkt, i dyskutowanie nad kształtem projektu. Dzięki temu nasze produkty spełniają oczekiwania zamawiających.

RANDKA W CIEMNO...? NIEKONIECZNIE...

Nie chcemy, byś czuł się, jakbyś kupował kota w worku, dlatego też umożliwiamy uprzednie przyjrzenie się naszym wcześniejszym dokonaniom. Poznaj nas, a z pewnością zechcesz skorzystać z naszych doświadczeń i z naszej nieprzeciętnej pomysłowości.

JAK W ZEGARKU...

Zadowalające efekty pracy osiągamy dzięki przemyśleniu każdego projektu i udostępnieniu zamawiającym tzw. Strefy Klienta, w której mogą zyskać wgląd w przygotowywane dla nich produkty. Każdy element naszej maszyny działa bez zarzutu, dążąc do celu, jakim jest satysfakcja klienta.

adres: Piłsudskiego 135 , 92-318 Łódź
telefon: +48 42 612-12-02
email: biuro@dux-promotion.pl
www: www.dux-promotion.pl
branża (wybór z listy): reklama
DYWILAN Polskie Dywany Wełniane
opis:

Dywilan to jeden z największych producentów dywanów i chodników

Fabryka istnieje od 130 lat, założona przez Teodora Finstera w XIX wieku, obecnie jest spółką rodzinną zatrudniająca 50 osób. Od 2005 r. jest jedynym w Polsce dystrybutorem wyrobów marki Wissenbach (kolekcji orientalnych, ręcznie tkanych dywanów).

Tkanie dywanów odbywa się metodą face to face na  krosnach typu Wilton, dywany takie produkowane są metodą tkanin podwójnych.

Firma produkuje trzy podstawowe typy dywanów:

- dywany maszynowe syntetyczne,

- dywany maszynowe wełniane,

- dywany ręcznie tkane,.

Największym przebojem Dywilanu jest produkcja sztucznej trawy – sportowej i dekoracyjnej, Jest to nowość w produkcji Dywilanu, tym bardziej, że firma jest jedynym producentem sztucznej trawy tkanej w Europie.

Nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowana załoga umożliwiają podjęcie każdej produkcji z tej branży – produkcji niestandardowej, niewymiarowej.

adres: Lodowa 99 , 93-232 Łódź
telefon: +48 42 253-64-86
email: sklep@dywilan.pl
www: www.dywilan.pl
branża (wybór z listy): wzornictwo
e-SOLUTIONS
opis:

Jesteśmy zespołem profesjonalistów specjalizującym się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań internetowych. Naszą misją jest wspieranie firm w efektywnym prezentowaniu treści w Internecie. Dzięki umiejętnemu połączeniu naszego doświadczenia i kompetencji z nowoczesnymi technologiami, nasze rozwiązania charakteryzuje skuteczność, niezawodność, łatwość obsługi i zarządzania.

Od początku działalności realizujemy projekty w oparciu o system zarządzania treścią Drupal. Obecnie nasz zespół składa się z ekspertów Drupala, programistów PHP ukierunkowanych na tworzenie modułów oraz specjalisty w zakresie standardów XHTML, XML i CSS. Ponadto współpracujemy z grafikami i webdesignerami.

adres: Milionowa 55 , 93-113 Łódź
telefon: +48 42 257-04-36
email: biuro@e-solutions.pl
www: www.e-solution.pl
branża (wybór z listy): reklama
EC1 Łódź
opis:

Projekt rewitalizacji najstarszej łódzkiej elektrowni ma za zadanie odnowę zniszczonych zabudowań oraz nadanie im nowej funkcji, dzięki czemu obszar ten wpisze się zarówno wizerunkowo, jak i funkcjonalnie w rewitalizowaną przestrzeń publiczną miasta.

Wyjątkowy, postindustrialny, w większości zachowany w niezmienionej formie klimat obszaru objętego projektem nakazuje poszanowanie stanu obecnego terenu i zabudowań elektrowni EC1. Znajduje on wyraz w zachowaniu, a po przeprowadzeniu prac konserwatorskich, wykorzystaniu dla organizacji przestrzeni otwartych, odkrytych basenów nieistniejących już chłodni, w których ludzkie inwestycje przemysłowe weszły w interakcję z powracającymi w to miejsce siłami natury: wody i słońca. Częściowo zachowane będą również występujące formy industrialnego wyposażenia terenu, jak słupy trakcji elektrycznych, ciągi rur technologicznych i inne.

Zgodnie z wytycznymi konserwatorskimi zostaną odtworzone historyczne założenia ogrodu przed budynkiem dawnego Zarządu Elektrowni. Przywrócony zostanie kształt ogrodu i pierwotne nasadzenia. Dla podkreślenia regularnej formy ogrodu na pozostałej części wewnętrznych obszarów (obecny teren zielony) urządzona zostanie w całości swobodnie kształtowana powierzchnia trawiasta, bez wyznaczania podziałów i ciągów komunikacyjnych. Ma ona stanowić powierzchnie dla wszelkich przyszłych form wypoczynku i rekreacji.

adres: Tymieniecka 5 , 90-365 Łódź
telefon: +48 42 638-59-53
fax: +48 42 638-59-58
email: biuro@ec1lodz.pl
www: www.ec1lodz.pl
branża (wybór z listy): architektura
EC5 Architekci
opis:

ec5 to my - zespół młodych projektantów i architektów z Łodzi działających w obrębie architektury, architektury wnętrz oraz szeroko rozumianego wzornictwa. Każdy, nawet najmniejszy projekt to dla nas wyzwanie i okazja do realizacji osobistych ambicji. To dzięki pasji, wciąż rosnącemu doświadczeniu i znajomości rynku budowlanego zapewniamy naszym klientom zadowolenie i satysfakcję na każdym etapie współpracy.

biuro ec5

biuro ec5

Wybierając projektowanie z ec5 zyskują Państwo kompleksową opiekę nad powierzonym zadaniem począwszy od rzetelnego projektu, aranżacji, wizualizacjach, zakupu materiałów, na nadzorze autorskim i wielobranżowej koordynacji kończąc.

ec5 to ekipa, która wierzy, że jakość otaczającej nas przestrzeni ma bezpośrednie przełożenie na komfort życia każdego z nas. Dlatego wiemy, że pomagając naszym klientom pomagamy sobie, naszym bliskim i przyjaciołom żyć w przyjaznym człowiekowi środowisku.

adres: Kopernika 62/14 , 90-553 Łódź
telefon: +48 668 493 035
email: projekt@ec-5.com
www: ec-5.com/
branża (wybór z listy): architektura
eDEAL
opis:

E-DEAL to Agencja Reklamowa, której działania skupiają się wokół kompleksowej obsługi reklamowej Firm z rożnych branż. Doświadczenie zdobyte w ciągu kilku lat pracy w reklamie pokazuje nam, że na każdym kroku gwarantujemy naszym Klientom najwyższą jakość usług. Współpracujemy zarówno z projektantami, grafikami i artystami tworzącymi wizerunek Państwa firmy, produktu bądź usługi, ale również dysponujemy narzędziami niezbędnymi do realizacji projektów.

Proponujemy Państwu obsługę pełną opiekę, począwszy od wizji a skończywszy na realizacji celów reklamowych. Specjalizujemy się zarówno w reklamie w Internecie jaki i w tradycyjnej jej formie. Podejmując się powierzonych zadań najpierw przeprowadzamy dokładną ocenę potrzeb oraz analizę rynku. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować strategię dostosowaną do indywidualnego charakteru firmy. Przez cały okres realizowania kampanii prowadzimy kontrolę i ocenę naszych działań.

Najważniejsze dla nas to: skuteczność realizowanych kampanii marketingowych oraz satysfakcja i zadowolenie klienta na każdym etapie współpracy. Wszystko to świadczy o naszym profesjonalizmie.

adres: Maltańska 12 , 92-730 Łódź
telefon: +48 509 811 500
email: poczta@edeal.pl
www: www.edeal.pl
branża (wybór z listy): reklama
EDJAN Jednostka Innowacyjno-Wdrożeniowa
opis:

Edjan to producent i dystrybutor następujących produktów:

- aparatury elektrycznej średniego napięcia,

- przekładni mimośrodowych i specjalnych o dużych przełożeniach,

- elementów do powyższej aparatury.

Edjan jest zdobywcą kilku nagród za swoje wyroby:

 

- nagroda w konkursie „Innowacyjne rozwiązania w budowie maszyn i urządzeń

  górniczych” na targach Katowice 2009,

- za załącznik z odłącznikiem i zmiennikiem szybkim średniego napięcia

  EDJAN 262_7,2 kV 630A 20kA.

adres: Piłsudskiego 143 , 92-236 Łódź
telefon: +48 42 676-27-36
fax: +48 42 676-27-68
email: edjan@edjan.pl
www: www.edjan.pl
branża (wybór z listy): nowe technologie
wygeneruj PDF
Kontakt