Baza firm sektora kreatywnego

Łódź posiada duży potencjał rozwoju w obszarze przemysłów kreatywnych. Działają tu i dynamicznie rozwijają się branże reklamy, muzyki, filmu, radia i telewizji, architektury, projetkowania, wzornictwa, wydawnictw,  rzemiosła, antyków, oprogramowania i nowych technologii. Zapraszamy do zapoznania się z firmami, instytucjami, organizacjami i osobami działającymi w sektorze kreatywnym w naszym mieście.

Pytania związane z bazą firm / dodania firmy do bazy prosimy kierować na adres logo@uml.lodz.pl


Wyszukaj firmę w bazie łódzkiego sektora kreatywnego

EKODENT-x s.c. J.Kopcińska, P. Ogiński
opis:

Producent foteli i unitów dentystycznych. Firma stworzyła pierwszy w Polsce unit stomatologiczny w skład którego wchodzą :

- fotel z napędem elektrycznym i bezszwową tapicerką, przystosowany również dla osób niepełnosprawnych, posiadający funkcję automatycznej pozycji ratunkowej, konsola na ramieniu pantograficznym z opcją wyposażenia w końcówki ze światłowodem, a także skaler piezoelektryczny,

- blok spluwaczki z elektronicznym sterowaniem funkcji ślinociągu, spłukiwania miski i napełniania kubka,

- wysokiej klasy lampę bezcieniową na ramieniu pantograficznym.

Całe urządzenie zostało zgłoszone do Centralnego Ośrodka Techniki Medycznej w celu uzyskania certyfikatu.

adres: Siewna 15 , 94-250 Łódź
telefon: +48 42 640-77-34
branża (wybór z listy): nowe technologie
Ekotextil Plus
opis:

Firma Ekotextil Plus jest producentem biowłóknin, jako jedyny dotychczasowy ich producent w Polsce, są to włókniny najwyższej jakości, która znajduje odzwierciedlenie w uzyskanych certyfikatach i świadectwach:

IQ-Net oraz ISO 9001:2001. Inne powstające firmy zamierzajace produkować włókniny opierają sie na bazie i doświadczeniach Ekotextil Plus i normy PN-B-12074 1998.

Biowłókniny stosowane są m.in. do działalności w rolnictwie, leśnictwie, melioracji, budowy autostrad. Firma rozwija eksport włóknin  do budownictwa, rolnictwa, leśnictwa oraz biur projektowych za granicą.

adres: Sienkiewicza 161/163 , 90-363 Łódź
telefon: +48 42 636-12-18, +48 42 630-30-63
fax: +48 42 636-12-18
email: ekotextilplus@ekotextilplus.com.pl
www: www.ekotextilplus.com.pl
branża (wybór z listy): nowe technologie
EL DESIGN
opis:

Sesje fotograficzne, kursy fotograficzne, projekty reklamowe, wydawanie albumów, ulotek, folderów, usługi fotograficzne okolicznościowe

telefon: +48 790 828 665
email: fotograf@eldesign.pl
www: www.eldesign.pl
branża (wybór z listy): reklama
Emu-Studio.pl
opis:

Emu-Studio.pl zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości zdjęć cyfrowych oraz projektów graficznych 2D i 3D. Nasze specjalizacje to fotografia reklamowa, packshoty produktów, kosmetyków, biżuterii i zegarków, grafika oraz retusz fotografii. Z przyjemnością przyjmiemy każde wyzwanie, także w formie współpracy nad ciekawym projektem.

Działamy w Polsce, jednak jesteśmy przygotowani do wykonania sesji i planów zdjęciowych w dowolnym miejscu na świecie. Sprzęt, który posiadamy jest w pełni mobilny i umożliwia robienie zdjęć bez względu na lokalizację.

Nasze doświadczenie zostało docenione przez wydawców magazynu FOTO, co zaowocowało rozpoczęciem stałej współpracy z tą najbardziej poczytną gazetą fotograficzną w Polsce. Na łamach FOTO Łukasz Pawlak prowadzi między innymi comiesięczną szkołę fotografii „Od Amatora do Zawodowa”, testy sprzętu i akcesoriów, a także prestiżowy dział przybliżający tajniki fotografii profesjonalnej pt: „Odtajnione teczki fotografii reklamowej”.

adres: Łagiewnicka 121 , 91-863 Łódź
telefon: +48 609 830 250
email: lukasz@emu-studio.pl
www: www.emu-studio.pl
branża (wybór z listy): reklama
ENA Przedmioty Dekoracyjne
opis:

Firma "ENA"realizuje dwie płaszczyzny działania: tworzenie unikatowych przedmiotów o przeznaczeniu użytkowym oraz podejmowanie tematów związanych z designem.

Kreatywne podejście do przedmiotu wyzwala wciąż nowe próby niestandardowych rozwiązań.

adres: Mundurowa 7 , 94-235 Łódź
telefon: +48 664 705 037
email: eunicelazarek@gmail.com
www: ena-design.pl/
branża (wybór z listy): rzemiosło
ENERGE21
opis:

Agencja interaktywna energe21 posiada wieloletnie doświadczenie w branży internetowej.

Działamy na rynku już od 8 lat i mieliśmy okazję zasmakować całej ewolucji Internetu w Polsce. Wyłącznie z polskim kapitałem osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku internetowym i wciąż się rozwijamy. Naszą agencję tworzą ludzie z wielką pasją - specjaliści od kreacji, programowania i marketingu - otwarci na nowe wyzwania wciąż rozwijającego się Internetu i oczekiwania naszych Klientów.


a historia agencji sięga łąki pod nr 21
wystarczyło położyć się na zielonej trawie
sięgnąć ręką do nieba
i wyobrazić sobie lot rakietą w kosmos...

to my

sięgamy wysoko
pokonujemy czasoprzestrzeń
budujemy wirtualne mosty
wskazujemy nowe drogi
pomagamy rozwijać skrzydła
prowadzimy przez gąszcz nowych technologii
tworzymy wyjątkowe rozwiązania
dajemy wszystko co najlepsze

i to nas wyróżnia

adres: Zawiszy Czarnego 10 lok. 51 , 91-829 Łódź
telefon: +48 42 659-99-28
fax: +48 42 656-54-33
email: agency@energe21.com
www: www.energe21.com
branża (wybór z listy): reklama
Epigrafika
opis:

Naszą specjalnością jest komunikacja wewnętrzna w firmach o złożonej strukturze, tj. takiej, gdzie wyzwaniem jest integracja pracowników produkcji, administracji oraz sił sprzedaży. Każda firma jest pod tym względem wyjątkowa, dlatego jesteśmy elastyczną organizacją dostosowującą się do potrzeb klienta.

Kultura organizacji staje się czynnikiem konkurencyjności. Pomagamy ją identyfikować i zmieniać poprzez narzędzia komunikacji, takie jak: pisma i newslettery dla pracowników.

adres: Gdańska 74/8 , 90-613 Łódź
telefon: +48 42 211-07-05
email: epigrafika@epigrafika.pl
www: www.epigrafika.pl
branża (wybór z listy): reklama
Ericpol Telecom Sp. z o.o.
opis:

Ericpol Telecom specjalizuje się w projektowaniu i rozwoju oprogramowania dla telekomunikacji i M2M oraz przedsiębiorstw opierających swoją działalność na nowoczesnych technologiach. Spółka Ericpol powstała w 1991 r. w Łodzi. Obecnie nasze biura w Polsce znajdują się również w Krakowie i Warszawie. Centra produkcyjne za granicą mieszczą się  na Białorusi, Ukrainie i w Szwecji.

Od ponad 20 lat dostarczamy rozwiązania teleinformatyczne, skutecznie konkurując na rynku międzynarodowym. Wspieramy realizację strategii biznesowych klientów koncentrujących się na dostarczaniu innowacyjnych technologii i satysfakcji z jej użytkowania milionom ludzi na całym świecie.  W trakcie swojej działalności nawiązaliśmy długotrwałe relacje z globalnymi dostawcami i operatorami telekomunikacyjnymi. Dostarczamy rozwiązania i usługi dedykowane, zapewniamy usługi outsourcingu oraz wynajmu wysoko wykwalifikowanych zespołów inżynierskich. Zrealizowaliśmy ponad 650 kompleksowych długofalowych projektów w 75 krajach. Konkretnym świadectwem jakości naszych usług są Kluczowe Wskaźniki Osiągnięć (KPI – Key Performance Indicators) oraz wskaźniki time-to-market. Nasze kompetencje i odpowiedzialność sprawiają, że jesteśmy postrzegani jako godny zaufania i bezpieczny partner w interesach.

adres: Targowa 9a , 90-042 Łódź
telefon: +48 42 664 25 00
fax: +48 42 664 25 55
email: office@ericpol.pl
www: www.ericpol.pl
branża (wybór z listy): oprogramowanie
ERIM
opis:

Umieszczanie reklam na stronach internetowych, organizacja kursów maklerskich, tworzenie serwisów, wykorzystywanie zasobów wewnętrznych firm, opisy konkurencji, sytuacji rynkowej, budżet promocyjny, sporządzanie raportów o tematyce różnej.

adres: Andersena 15 , 94-118 Łódź
telefon: +48 600 77-95-45
fax: +48 422 881 062
email: erim@erim.pl
www: www.erim.pl
branża (wybór z listy): reklama
ESLABON
opis:

Reklama zewnętrzna, na pojazdach, budynkach, tablicache-marketing, witryny www, e-banery, działanie PR, kreacja elementów identyfikacji firm, wizualizacja, prezentacje

adres: Kościuszki 1 , 90-418 Łódź
telefon: +48 42 630-02-18
email: biuro@eslabon.pl
www: www.eslabon.pl
branża (wybór z listy): reklama
Estilo Studio Projektowe
opis:

Studio zajmuje się głównie projektami z dziedziny estetyki użytkowej, ale również innymi projektami w tym urbanistycznymi – czyli od projektu budynku poprzez wnętrze, do przedmiotów codziennego użytku.

Firma współpracuje z wieloma różnymi specjalistami, co zapewnia realizację każdego zamówienia.

Studio oferuje także projekty wnętrz budynków nie tylko mieszkalnych, ale też biurowych, hotelowych, muzealnych, ekspozycyjnych, wystawienniczych.

adres: Okólna 2 , 90-002 Łódź
telefon: +48 603 882 303
email: biuro@archestilo.pl
www: www.archestilo.pl
branża (wybór z listy): architektura
Et-Cetera
opis:

Et-Cetera zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, stron WWW, pozycjonowaniem, budową i projektowaniem e-sklepów, dedykowanych rozwiązań WWW. Wdrażamy także systemy oparte na Joomla, WordPress, Presta.

Posiadamy szerokie doświadczenie, dużą ilość zadowolonych Klientów.

Oferujemy także usługi w zakresie pozycjonowania stron internetowych, SEO.

Tworzenie i projektowanie stron internetowych. Wykonamy dowolną stronę WWW, począwszy od drobnych wizytówek firmowych, poprzez rozbudowane systemy CMS, a kończąc na wdrożeniu rozwiązań opartych o WordPress, Joomla, PrestaShop.

adres: Wojska Polskiego 190 , 91-726 Łódź
telefon: +48 534 180 582
email: biuro@et-cetera.pl
www: et-cetera.pl
branża (wybór z listy): oprogramowanie
European Culture Consulting Culture Factory
opis:

Nasza firma to grupa kreatywnych indywidualności, które wspólnie pracują na rzecz sukcesu klientów. W skład zespołu ECC-CF wchodzą specjaliści ds. marketingu, promocji i public relations, funduszy unijnych i fundraisingu, zarządzania, organizacji w kulturze i nauce, a także muzycy, plastycy i analitycy rynkowi.

Oferujemy działania z obszaru public relations i promocji. Doradzamy instytucjom, organizacjom i firmom w zakresie kreowania wizerunku oraz komunikacji z mediami i klientami. Prowadzimy też działalność wydawniczą – zarówno internetową, jak i tradycyjną. Jej częścią jest „Purpose”, jedyny w Polsce magazyn internetowy dotyczący przedsiębiorczości i kultury, który jest największą bazą wiedzy na temat sektora kreatywnego w naszym kraju. Na zlecenie klientów przygotowujemy też merytorycznie i graficznie ulotki, katalogi, foldery i magazyny tematyczne.

Ponadto prowadzimy badania, przygotowujemy raporty i analizy wykorzystywane w tworzeniu i realizacji projektów finansowanych ze środków UE. Sami również jesteśmy ich realizatorami. Wyróżnia nas rzetelność dająca klientom gwarancję skutecznego przygotowania i wdrożenia nawet najtrudniejszych projektów.

Nasze działania wydawnicze zostały docenione i nagrodzone przez Ministerstwo Gospodarki w ramach konkursu Europejskie Nagrody Przedsiębiorczości oraz przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego w konkursie „Nie przegap zmian na wschodzie”. Z kolei jeden z naszych projektów – kampania promująca samozatrudnienie w sektorze kreatywnym – uzyskał tytuł „Najlepsza inwestycja w człowieka 2010”, przyznany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego w konkursie „Dobre praktyki EFS”. Jest to najwyższe wyróżnienie, jakie może otrzymać realizator projektów finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego w Polsce.

Zapraszamy do współpracy:

adres: Więckowskiego 16/200 , 90-722 Łódź
telefon: +48 606 732 886
email: redakcja@purpose.com.pl
www: www.ecc-cf.pl
branża (wybór z listy): reklama
EXE Evolution Sp. z o.o.
opis:

W dzisiejszych czasach Internet jest jednym z ważniejszych mediów. Jest nie tylko miejscem zdobywania wiedzy, poszukiwania informacji, ale również miejscem, gdzie coraz więcej ludzi robi zakupy. Jeżeli posiadacie firmę i chcecie dotrzeć do szerszego grona potencjalnych Klientów powinniście posiadać profesjonalną i przyjazną odbiorcom stronę internetową. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym Państwa potrzebom, oferujemy zarówno projektowanie stron internetowych, jak również tworzenie sklepów internetowych. Zespół naszej firmy tworzą ambitni i kreatywni ludzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Wam zawsze oryginalne i świeże rozwiązania. Oferta naszej firmy obejmuje tworzenie sklepów internetowych nie tylko w sposób szybki, ale przede wszystkim rzetelny i na jak najwyższym poziomie. Państwa zadowolenie jest dla nas największym sukcesem! Zależy nam, aby oferowane przez nas usługi odpowiadały indywidualnym oczekiwaniom naszych Klientów. Projektowanie stron internetowych to nie tylko nasz zawód, ale i wielka pasja. Na bieżąco śledzimy nowe trendy w sieci, co pozwala nam być zawsze na czasie. Gwarantujemy Państwu unikatowe i nieszablonowe pomysły, zaskakujące rozwiązania, dzięki którym Wasza strona będzie jedyna i niepowtarzalna, a Wasza firma czy sklep rozwiną skrzydła, zyskując coraz to większe grono zadowolonych Klientów.

Zapraszamy!

adres: Krawiecka 14a/6 , 91-836 Łódź
telefon: +48 42 630-74-36
fax: +48 42 630-64-43
email: studio@exestudio.pl
www: www.exestudio.pl
branża (wybór z listy): reklama
EXIS Interactive
opis:

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu.

Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma tworzy oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source.

Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft, Insoft, Comarch i dostawców środowisk operacyjnych Microsoft, IBM, Google.

Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym:

·         wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą,
·         produkcja oprogramowania – aplikacje internetowe i mobilne,
·         wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi: e-sklepy i zaawansowane witryny internetowe,
·         integracja systemów informatycznych i baz danych.

Firma działa od 2008 r.

adres: Kościuszki 67 , Łódź
telefon: + 48 42 209 49 35
fax: + 48 42 209 49 36
email: info@exis.pl
www: www.exis.pl
branża (wybór z listy): nowe technologie
Express Service
opis:

Przedsiębiorstwo reklamowe, główne rodzaje  projektów reklamowych to m.in.:
- projektowanie, wzornictwo,
- prace introligatorskie
- produkcja banerów i siatek
- citylighty
- billboardy
- tablice, szyldy

Produkcja folii samoprzylepnych i ich stosowanie w aplikacjach na witrynach i pojazdach, zastosowanie jako naklejki podłogowe, ponadto projektowanie roll-upów, ścianek wystawienniczych, plakatów, ramek, opracowywanie materiałów szkoleniowych, edukacyjnych, reklam świetlnych.

Firma stosuje różne technologie, druk cyfrowy, UV wielkoformatowy, solventowy, korzysta z technologii takich firm jak:  3M,  Xerox,  Fotoba,  Oracal, Efi, Epson, Roland.

adres: Pomorska 40 , 91-408 Łódź
telefon: +48 42 637 00 09
fax: +48 42 637 00 09
email: info@wielkiedrukowanie.pl
www: wielkiedrukowanie.pl
branża (wybór z listy): reklama
EXSISTO
opis:
Misja

Działamy z myślą o wszystkich firmach, które szukają skutecznych rozwiązań za rozsądną cenę. Z pasją zajmujemy się marketingiem. Naszym atutem jest całkowita elastyczność, co pozwala nam na indywidualne podejście do każdego klienta. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy, a Jego cele są naszymi celami.

Opis

Grupa EXSISTO składa się z agencji kreatywnej, posiadającej m.in. własne studio graficzne i studio fotograficzne, oraz z drukarni cyfrowej.

Informacje ogólne

Oferujemy naszym Klientom pełną obsługę w zakresie przygotowania i druku wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych oraz informacyjnych. Posiadamy własne studio graficzne, w którym przygotowujemy dla naszych Klientów profesjonalne, kreatywne projekty, posiadamy także studio fotograficzne.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zadanie w obszarze szeroko rozumianej reklamy wizualnej. Kładziemy szczególny nacisk na jakość oraz szybkość realizacji.

adres: Sienkiewicza 82/84 , 90-318 Łódź
telefon: +48 42 230-15-48
email: biuro@exsisto.pl
www: www.exsisto.pl
branża (wybór z listy): reklama
Fabryka Kosmetyków POLLENA EVA S.A.
opis:

Czołowy producent kosmetyków głównie damskich, kosmetyków wszystkich rodzajów i dodatków kosmetycznych.

Firma produkuje również serie krótkie kosmetyków rzadziej spotykanych na rynku w celu maksymalnego dostosowania się do wymagań klientów.

Liczne nowości prezentowane są na targach i wystawach w kraju i zagranicą. Prezentacje kosmetyków często łączone są z pokazami mody.

Pollena-Ewa posiada własne laboratorium doświadczalne, wyspecjalizowaną kadrę, oraz inne komórki swojej struktury organizacyjnej – wszystko w celu umocnienia pozycji na rynkach.

adres: 6 Sierpnia 15/17 , 90-616 Łódź
telefon: +48 42 635-73-00
fax: +48 42 632-43-90
email: pollena@pollena.com.pl
www: www.pollenaewa.com.pl
branża (wybór z listy): nowe technologie
Fabryka Reklamy, Grupa Reklamowa Fabryka
opis:

TWOJE KORZYŚCI – WSPÓLNY SUKCES

Jak to DZIAŁA

Dzwonisz piszesz – ustalamy i planujemy STRATEGIĘ – działamy ogarniamy MARKETING – grafika/design foto copywriting KREACJA – przygotowujemy wdrażamy/testujemy PRODUKT/USŁUGA – zaopiekujemy się zadbamy TO NIE KONIEC – przeszkolimy nauczymy sprzedawać TWÓJ PERSONEL – na lata na zawsze ZOSTANIEMY PRZYJACIÓŁMI

 

Dzwonisz/piszesz

Zadzwoń lub napisz do nas! Po kulturalnej rozmowie zaprosimy Cię do naszego biura, gdzie przy najlepszej kawie na świecie ustalimy wszelkie szczegóły naszej współpracy. Zanim podpiszemy jakąkolwiek umowę odpowiemy na wszelkie Twoje pytania, zaspokoimy nie tylko Twoją ciekawość. Sprawimy, że zapomnisz o wszystkich problemach zapragniesz zostać z nami na zawsze.

Albo też przyjedziemy do Twojej siedziby i zrobimy taką prezentację, że spadniesz ze swojego prezesowskiego krzesła! SERIO!
A potem już tylko niekończące się pasmo spektakularnych sukcesów, takich na jakie czekasz.

Na tym etapie współpracy poznajemy Twoje oczekiwania, oferujemy swoją pomoc i pełne zaplecze technologiczne. Jeśli decydujesz się na współpracę otrzymujesz wsparcie całego naszego zespołu, grafików, fotografików, copywriterów, specjalistów ds. marketingu, szkoleniowców.

 

Ustalamy strategię

Już wiesz doskonale, że to właśnie z nami i TYLKO Z NAMI, chcesz działać – czas by zaplanować Twoją nową i diabelnie skuteczną strategię działania. Wspólnie ocenimy Twoją ofertę, wyciśniemy z niej to co najbardziej wartościowe, zdefiniujemy Twój rynek, określimy typ klienta i zaczniemy szyć – skrojoną na miarę ofertę marketingową. Będziemy pisać, drukować, robić zdjęcia, a jeśli będzie trzeba przeprowadzimy się na stałe do naszego studio, by CI zrobić DOBRZE, SZYBKO I SKUTECZNIE.

Zrobimy dokładne rozpoznanie i analizę Twojej konkurencji, przeprowadzimy analizę słabych i mocnych stron Twojej firmy, skrupulatnie sprawdzimy wszelkie zagrożenia i szanse jakie daje rynek. Nasi specjaliści zrobić audyt w Twojej firmie, sprawdzą jak skuteczna jest obecna strategia i zdiagnozują problem. Przeprowadzimy badanie wizualnej komunikacji Twojej firmy. Dopiero wtedy wyznaczymy kierunki i zaczniemy naprawdę działać. 

 

Kreujemy

Ok., już wiemy czego Ci trzeba, teraz część z nas siada przed komputerami i spędza dziesiątki godzin bez snu, tylko po to byś miał teksty na czas! Inni baraszkują z modelkami w naszym studio by zdjęcia do Twoich materiałów były najwyższej jakości. Gdzieś po biurze chodzi prezes z batem i tłucze nas, gdy próbujemy odetchnąć przez chwilę. Nie ma zmiłuj dopóty, dopóki nie skończymy dla Ciebie pracy. Serdecznie Ci dziękujemy $$drogi Kliencie$$

Nasz zespół fotografików, copywriterów, grafików jest do Twojej dyspozycji. Nad wszystkim czuwa Project Manager, by cała ekipa działała jak jeden zdrowy organizm. Wszystko po to, by efekt przerósł Twoje oczekiwania. Kreujemy nie tylko materiały. KREUJEMY RZECZYWISTOŚĆ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

 

Przygotowujemy produkt

Wykreowaliśmy koncept, teraz zabieramy się za produkcję. Przygotowujemy gotową do realizacji kampanię reklamową, tworzymy zabójczo skuteczne mailingi, rzeźbimy materiały BTL!

W oparciu o wcześniej przeprowadzone badania i analizy, na tym etapie przygotowujemy, produkujemy wszelkie materiały reklamowe, jakie otrzymasz od nas jako gotowy produkt luz zestaw usług reklamowo-marketingowych do wdrożenia w Twojej najnowszej kampanii.

 

Gotowy produkt

Dostajesz gotowy produkt, gotową usługę – a jeśli chcesz to nawet Ugotowane ziemniaczki ze skwarkami – wszystko byś był zadowolony!

A jeśli tego mało, dostaniesz nawet kartkę na święta i uścisk dłoni prezesa! To dopiero przyjemność, co?

To co wyprodukowaliśmy w oparciu o wcześniejsze analizy, teraz jest w Twoich rękach. Możesz zlecić nam dalej wdrożenie całej kampanii i zarządzanie nią – lub zrobić to samodzielnie. Masz gotowe do użycia produkty i przygotowany zestaw materiałów do pełnej gamy działań marketingowych.

 

A To nie koniec

Choć Cię popieszczę tak jak nikt jeszcze!
Dbamy o naszych ulubionych klientów. Ciebie też odpowiednio dopieścimy. Ale zanim to się stanie, chcemy byś TY mógł odpowiednio wytrenować swoich pracowników. Bo co z tego, że już zrobiliśmy z Twojego produktu i usługi prawdziwy diament, skoro Twoi pracownicy mogą nie umieć tego sprzedać?

Zaufaj nam – wyszkolimy ich tak, że sprzedadzą Arabowi piasek na pustyni.

Po skończonym procesie wdrażania nowej strategii marketingowej i produktowej, nigdy nie zostajesz sam. Oferujemy kompleksową opiekę, szkolenia dla Twoich pracowników z zakresu skutecznej sprzedaży i komunikacji biznesowej – tak by nasza współpraca była naprawdę owocna i skuteczna – bo to dla nas i z pewnością dla Ciebie najwyższy priorytet!

 

Zostaniemy przyjaciółmi

Gdy już odpowiednio sobie zaufamy, zostaniesz naszym przyjacielem i będziesz mógł przyjąć od nas prezenty na urodziny i gwiazdkę. A do tego damy Ci fajną zniżkę na nasze usługi i produkty!

Wszyscy klienci, którzy tworzą z nami długotrwałe relacje, są traktowani przez nas jak najbliżsi znajomi. Nie zdziw się więc, że nawet jeśli w danej chwili nie będziemy prowadzili aktywnej współpracy, któregoś dnia otrzymasz od nas zestaw upominków, zaproszenie na ciekawe wydarzenie czy sporą zniżkę na nasze usługi.

adres: Piłsudskiego 143 , 92-332 Łódź
telefon: + 48 790 207 006
email: biuro@fabrykareklamy.pl
www: www.fabrykareklamy.pl
branża (wybór z listy): reklama
Fabryka Strategii
opis:

Fabryka Strategii jest marką specjalizującą się w wykonywaniu consultingu biznesowym, audytów marketingowych, planowaniu strategiimarketingowych i promocyjnych oraz wdrażaniu przygotowanych strategii marketingowych oraz promocyjnych. Jest firmą cieszącą się dużym uznaniem w dziedzinie ekspertyz i realizacji dotyczących marketingu i promocji przedsiębiorstw i instytucji.

adres: Piotrkowska 67 lok. 14 , Łódź
telefon: +48 881 300 888
email: biuro@fabrykastrategii.pl
www: fabrykastrategii.pl
branża (wybór z listy): reklama
Fabryka Sztuki
opis:

Fabryka Sztuki w Łodzijest instytucją kultury usytuowaną na terenie dziewiętnastowiecznych fabryk na Księżym Młynie. Stworzyły ja wspólnie Łódź Art Center, Stowarzyszenie Teatralne Chorea i Urząd Miasta Łodzi w styczniu 2007 roku. W swoich działaniach Fabryka skupia się przede wszystkim wokół teatru, sztuki najnowszej i edukacji artystycznej. Fabryka Sztuki realizuje cykliczne projekty edukacyjne, które na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Łodzi. Jest organizatorem wykładów i spotkań z artystami i czołowymi ekspertami w dziedzinie kultury i sztuki, seminariów oraz warsztatów. Fabryka Sztuki realizuje także projekty muzyczne i koncerty. Kolejnym ważnym elementem działalności Fabryki Sztuki jest współorganizowanie dużych międzynarodowych projektów artystycznych przygotowywanych przez Łódź Art Center (Fotofestiwal – Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Łodzi i Łódź Design Festival) i Choreę (Retro/Per/Spektywy: Chorea. Festiwal Teatralny). Ostatnim obszarem aktywności prowadzonej w ramach Fabryki Sztuki są działania mające na celu wspieranie przedsiębiorczości w kulturze, rozwój przemysłów kreatywnych.

adres: Tymienieckiego 3 , 90-365 Łódź
telefon: +48 42 646 88 65
fax: +48 42 646 88 65
email: info@fabrykasztuki.org
www: www.fabrykasztuki.org
branża (wybór z listy): sztuki performatywne
Factory of Pixels
opis:

Factory of Pixels to studio graficzne tworzące nieprzeciętne projekty dla ludzi, którzy potrzebują czegoś więcej. Założyliśmy je, ponieważ wiemy, jak zrobić strony internetowe, które będą się podobały, a przy tym każdy będzie mógł z nich wygodnie korzystać. Potrafimy zrobić to lepiej od innych.
Już to zrobiliśmy.

Osoby kierujące studiem

Aleksandra Dmitrów jest projektantką i malarką. Kształtuje stronę artystyczną projektów. Lubi schodzić z utartych ścieżek i szukać oryginalnych rozwiązań, które powodują, że projekty Factory of Pixels wyróżniają się.

Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi; specjalizacja malarstwo i projektowanie graficzne.

Swoje obrazy prezentowała na wystawach indywidualnych i zbiorowych, m. in. w Galerii Zero w Berlinie, Galerie Salustowicz w Bielefeld, Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi.

Marcin Petruszka to twórca stron internetowych i fotograf. Odpowiada za techniczną stronę projektów. Przy każdej realizacji wdraża standardy W3C, dbając o najwyższą jakość kodu stron internetowych.

Otrzymał dyplom z wyróżnieniem Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Odbył praktykę w dziedzinie projektowania stron internetowych w Nowym Jorku. Interesuje się między innymi typografią, nauką i kulturą Japonii.

adres: Składowa 26/28 /40 , 90-127 Łódź
telefon: + 48 605 323 584
email: info@factoryofpixels.com
www: www.factoryofpixels.com
branża (wybór z listy): reklama
Fajne Chłopaki
opis:

Fajne chłopaki działają w służbie klienta i całego narodu. Nasz asortyment zyskał uznanie zarówno w województwie jak i w skali całego kraju. zadowolenie rysuje się na twarzach młodych i starszych konsumentów. to dla nas niezwykła satysfakcja, kiedy nasze zakłady ponownie z roku na rok produkują 100% normy i wzorowo realizują ambitnie skonstruowane plany. Nie byłoby to możliwe bez dobrej woli całego naszego kolektywu.

 

adres: Kilińskiego 59/63 , 90-118 Łódź
telefon: +48 602 500 305
email: pan_kierownik@fajnechlopaki.com
www: www.fajnechlopaki.com
branża (wybór z listy): reklama, wzornictwo
FASADA SYSTEM S.C.
opis:
Firma Fasada System jest projektantem i producentem lekkich detali architektonicznych jak gzymsy, bonie, okładziny, zworniki, listwy itp.

Firma funkcjonuje od 1998 r. w tym samym roku wniesiono do Urzędu Patentowego RP projekt własnej technologii utwardzania powierzchniowego styropianu, Wynalazek uzyskał patent nr 196061.

Firma rozszerza asortyment o nowe wzory detali architektonicznych, znane również za granicą. Główne produkt firmy to:
- profile wokółokienne,
- profile podparapetowe,
- profile gzymsowe,
- kolumny,
- bonie,
- czapy na słupy,
- spadki dachowe,
- otuliny,
- listwy.

Firma realizuje dekoracje do filmów i widowisk.

adres: Pojezierska 97 , 91-341 Łódź
telefon: +48 42 616-90-99
fax: +48 42 659-20-17
email: fasada@fasadasystem.pl
www: www.fasadasystem.pl
branża (wybór z listy): architektura
Ferwork
opis:

Ferwork to studio scenografii i animacji. Łącząc nasze wspólne pasje filmowo-artystyczne z doświadczeniem zawodowym, tworzymy zgrany zespół, który realizuje zamówienia związane z filmem, reklamą i plastyką. Na 155 m² naszej pracowni znajduje się profesjonalne zaplecze sprzętowe i mini studio filmowe, które pozwalają nam na kompleksową realizację usług – od projektu po wykonawstwo. Ferwork łączy kreatywne podejście z terminowością wykonywanych zleceń, artystyczną wizję z solidnością, zaangażowanie z doświadczeniem zdobytym podczas realizacji scenografii i animacji dla takich firm jak Se-ma-for, Opus, Animapol, BreakthruFilms.

Prowadzimy również kursy oraz warsztaty animacji filmowej dla dzieci i dorosłych. Poprzez swoją działalność edukacyjną chcemy zarażać pasją do filmu oraz kontynuować tradycje Łodzi jako miasta związanego z kinematografią.

Więcej…

adres: Piłsudskiego 133D , 92-318 Łódź
email: biuro@ferwork.com
branża (wybór z listy): filmy i wideo
FIDEREK
opis:

Agencja Reklamowa > fiderek.eu Jarosław Fiderek - studio kreatywne < to nowoczesne i profesjonalne projektowanie materiałów reklamowych. To ponad 15 lat doświadczeń i poszukiwań optymalnych rozwiązań zarówno w zakresie designu jak i technologii. Odkrywanie jednoznacznych form dla logotypów, których zadaniem jest wyróżniać się, przetrwać próbę czasu i być czytelnymi.

adres: Wodna 39 , 90-046 Łódź
telefon: +48 509 130 728
email: pytanie@fiderek.eu
www: www.fiderek.eu
branża (wybór z listy): reklama
Filharmonia Łódzka
opis:

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina ma prawie stuletnią historię, ale jednocześnie jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się instytucji kultury w środkowej Polsce. Każdego miesiąca gromadzi w swoich murach ponad pięć tysięcy miłośników muzyki. Proponuje im świetne wykonania muzyki klasycznej, regularnie prezentuje muzykę współczesną i jazzową, transmituje na żywo spektakle operowe z nowojorskiej Metropolitan Opera oraz gości artystów Met na swojej estradzie. Zaprasza do Łodzi największe gwiazdy muzyki z całego świata. Swój festiwal ma tu wybitny pianista Piotr Anderszewski, częstymi gośćmi są też najlepsze zespoły muzyki dawnej. Tak szeroka oferta sprawia, że Filharmonia Łódzka potrafi sprostać najwyższym wymaganiom swoich gości i każdemu zaproponować jego ulubioną muzykę w najlepszym wykonaniu.
Łódzka filharmonia znana jest też z unikalnych w skali kraju projektów takich jak cykl koncertów muzyki współczesnej contem.ucha, czy warsztatów muzycznych Odkrywcy Muzyki dla dzieci i Baby Boom Bum dla niemowląt oraz ich rodziców. Wielokrotnie nagradzany Wędrowny Festiwal Kolory Polski od dwunastu lat podróżuje w wakacje do najciekawszych miejsc ziemi łódzkiej. Zabytkowe kościoły i klasztory, stare zamki i ciekawe muzea stają się letnimi salami koncertowymi, w których można posłuchać lżejszego repertuaru: koncertów jazzowych, kameralnych, muzyki folkowej i dawnej.
Tych, którym słuchanie muzyki zaostrza tylko apetyt na więcej, Filharmonia zaprasza do Salonu Przyjaciół na spotkania z artystami, na warsztaty Szkoła słuchania, które uchylą rąbka muzycznej tajemnicy oraz do wspólnego śpiewania w Chórze dla (nie)opornych, do którego nie obowiązują żadne przesłuchania, a jedynym celem jest czerpanie przyjemności z wydawania dźwięków.

adres: Narutowicza 20/22 , 90-135 Łódź
email: filharmonia@filharmonia.lodz.pl
www: www.filharmonia.lodz.pl
branża (wybór z listy): muzyka
Finger Print
opis:

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1995 roku. Zaczynaliśmy jako agencja reklamowa, aby w 1999 roku przekształcić firmę w drukarnię offsetową, a w 2003 dodaliśmy do palety naszych usług druk cyfrowy.

Każdy kolejny etap rozwoju inicjowany jest zapotrzebowaniem naszych klientów na nowe usługi, poprawiające jakość i przyspieszające proces realizacji.

Ponad 10 lat działania firmy przyniosło naszym pracownikom cenne doświadczenie i umożliwiło osiągnięcie profesjonalizmu w branży. Pozwala to realizować stawiane sobie przez nas cele.

adres: Piotrkowska 276 , 90-361 Łódź
telefon: +48 42 684-20-38
email: biuro@fingerprint.pl
www: www.fingerprint.pl
branża (wybór z listy): reklama
Firma Fotograficzna J.Koba Z.Kowalczyk s.c.
opis:

Jesteśmy firmą działającą na rynku fotograficznym od 30 lat, wraz z rozwojem technologicznm i  potrzebami rynku zmieniamy zakres naszej działalności.Teraz jako "Profesjonalni Oprawcy" zajmujemy się oprawą dzieł sztuki i fotografii, wydrukami artystycznym i fotografią portretową, produktową i ... . Prowadzimy też "Galerię Profesjonalni Oprawcy" w kórej pokazujemy prace naszych klientów. W celu propagowania fotografii kolekcjonerskej i wydruków artystycznych prowadzę szkolenia i warsztaty dotyczące wydruków artystycznych i oprawy prac.

adres: Pojezierska 2/6 , 91-322 Łódź
telefon: +48 42 654 55 00
email: fotostudi@kobakov.pl
www: www:kobakov.pl
branża (wybór z listy): sztuki performatywne
FORTIS MEDIA
opis:

Nieprzerwanie od kilku lat projektujemy, doradzamy, promujemy, i tworzymy dla naszych Klientów. Uzbrojeni w kreatywne pomysły z pasją realizujemy każde powierzone nam zadanie. Niekonwencjonalne pomysły, kreatywne podejście do reklamy, profesjonalizm i indywidualna obsługa Klientów są cechami, które wyróżniają naszą pracę.

Na swoim koncie mamy niezliczone realizacje z dziedziny kreacji wizerunku, druku oraz multimediów. Zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie, dopasowane do indywidualnych wymagań naszych Klientów.

Zawsze dążymy do jak najlepszego rezultatu, wykorzystując skuteczne rozwiązania i ogromne możliwości, jakie daje nam reklama.

adres: Piotra Skargi 12/204 , 90-036 Łódź
telefon: +48 42 640-02-71
email: fortismedia@fortismedia.pl
www: www.fortismedia.pl
branża (wybór z listy): reklama
Freshevents
opis:

 

Mimo, że nasza nazwa wskazuje że jesteśmy agencją świeżą, posiadamy bogate i wieloletnie doświadczenie w branży eventowej. Działamy przede wszystkim na polach organizacji eventów biznesowych, konferencyjnych, jubileuszowych, integracyjnych oraz wydarzeń specjalnych. Świeże są przede wszystkim nasze pomysły i realizowane projekty. Wierzymy w sprawdzone metody, ale cały czas szukamy nowatorskich rozwiązań. zadaniem jakie nasz  zespół stawia sobie przy każdym projekcie  jest realizacja celów Klienta w sposób o jakim  nikt by nie pomyślał, ale każdy zapamięta. Szanujemy czas swój i naszych Klientów dlatego starannie poznajemy ich potrzeby, a następnie działamy sprawnie i skutecznie. 

adres: Rewolucji 1805r 82 , 90-223 Łódź
telefon: +48 42 663 83 50; +48 793 581 908; +48 793 581 900
fax: +48 42 663 83 50
email: biuro@freshevents.pl
www: www.freshevents.pl
branża (wybór z listy): inne
Fundacja "Kultury i Biznesu"
opis:

Gazeta jest czasopismem o kulturze i przedsiębiorczości Polaków. Czytelnik znajdzie w niej wiele tekstów historycznych - to też przecież kultura - nie znajdzie natomiast omawiania wielkich skandali, afer i polityki.

Czasopismo powstało w maju 2002 r. jako samodzielna inicjatywa łodzianina, wydawcy Wojciecha Grochowalskiego. Jest - i prawdopodobnie pozostanie - wydawane w postaci czarno-białej, w formacie 29 x 40 cm. Dotychczasowa ilość stron max 24, min. 16 w zależności od ilości wydarzeń i atrakcyjności dostarczonych przez autorów artykułów. Do rozkładówki czyli środkowych stron, umieszczane są teksty o kulturze, dalej o biznesie, na ostatniej stronie trochę humoru; konkursy, karykatury, anegdoty, wiersze i niezapomniane piękne polskie piosenki. Każde czasopismo zawiera: kronikę ważniejszych wydarzeń z historii Polski, informacje, felietony, eseje, biografie, wspomnienia, reportaże, poezję... Pamiętamy również o Polonii na świecie i Polakach mieszkających na kresach dawnej Rzeczypospolitej, więc zamieszczane są regularnie teksty o Polakach żyjących w różnych miejscach świata, prezntujemy wielkie kariery Polaków w kulturze i biznesie.

adres: Piotrkowska 112 , 90-007 Łódź
telefon: +48 42 632-79-39
fax: +48 42 632-94-58
email: redakcja@kulturaibiznes.pl
www: www.kulturaibiznes.pl
branża (wybór z listy): rynek wydawniczy
Fundacja 11 Muz
opis:

Fundacja 11 Muz jest niezależną organizacją non-profit, która działa na pograniczu kultury, edukacji, polityki społecznej i gospodarki. Wspieramy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania społeczne i kulturowe. Przez wykorzystanie nowoczesnych metod edukacyjnych i treningowych wspieramy jednostki z różnych dyscyplin – tak aby realizowały unikalne projekty i podejmowały bardziej odważne działania.

Idea jest naprawdę prosta!
Wykorzystujemy ogromny potencjał istniejących rozwiązań, dobrych praktyk i kreatywności.
Jesteśmy świadomi tego, że rozwiązania społeczne uważane w Polsce za innowacyjne nie są wykorzystywane. Tymczasem nowoczesne idee naszych sąsiadów tworzą standardy życia.
Gdy mówimy o innowacji - myślimy o prostocie i normalności.

adres: Kilińskiego 177/110 , 93-249 Łódź
telefon: +48 42 298-82-16
fax: +48 42 298-80-11
email: biuro@11muz.pl
www: www.11muz.com
branża (wybór z listy): inne
Fundacja ChomONto
opis:

Fundacja ChomONto angażuje się w działania mające na celu stymulowanie, wspieranie i promowanie rozwoju społecznego i gospodarczego poprzez technologie IT i edukację. Prowadzimy działalność w zakresie oprogramowania, tworząc m.in. tzw. “aplikacje społeczne” czyli programy internetowe lub mobilne, których misją jest aktywizowanie użytkownika do wspierania którejś z dziedzin działalności pożytku publicznego: tworzenia postaw obywatelskich, wspierania wspólnot lokalnych, przedsiębiorczości itp.

adres: Ogniskowa 10/8 , 93-329 Łódź
email: fundacja@chomonto.pl
www: aplikacjespoleczne.pl
branża (wybór z listy): nowe technologie
Fundacja Edukacji Wizualnej - Łódzki Festiwal Fotografii
opis:

Fundacja realizuje przedsięwzięcia o charakterze ogólnokulturalnym i edukacyjnym z wiodącą funkcją sztuki wizualnej – fotografii, sesji zdjęciowych, łącznie z organizacją Międzynarodowego Festiwalu Fotografii. Ponadto Fundacja organizuje liczne imprezy o charakterze regionalnym ale również krajowym i międzynarodowym. Kursy edukacyjne, szkolenia z dziedziny kultury obrazu, propagowania wiedzy o fotografii i sztukach wizualnych oraz promuje młodych twórców.

adres: Tymienieckiego 3 , 90-365 Łódź
telefon: +48 42 684 20 95
fax: office@few.pl
www: www.few.pl
branża (wybór z listy): sztuki performatywne
Fundacja FORM.ART
opis:

Fundacja Form Art prowadzi działania na rzecz promocji edukacji na różnych płaszczyznach, promocje artystów nurtu niezależnego i amatorskiego.

Również prowadzi działania  związane z funkcjami edukacyjnymi dla dzieci i młodzieży na temat kultury teatru, kultury widowisk, organizuje warsztaty artystyczne, akcje uliczne, spektakle i widowiska w miejscach różnych.

adres: Narutowicza 42/11 , 90-135 Łódź
telefon: +48 503 959 481
email: fundacja@form.art.pl
www: www.form.art.pl
branża (wybór z listy): sztuki performatywne
FUNDACJA KAMILA MAĆKOWIAKA
opis:

FKM jest organizacją pozarządową i powstała we wrześniu 2010 roku z myślą  o stworzeniu i prowadzeniu Sceny Teatralnej w Łodzi.

Statut Fundacji, poza głównym celem, jakim jest utworzenie stałej sceny teatralnej, przewiduje też inne działania związane z propagowaniem kultury, produkcjami filmowymi i telewizyjnymi, wydawnictwami, wystawami.

adres: Sienkiewicza 55 , 90-009 Łódź
telefon: 794 460 500
email: sekreatariat@fundacjamackowiaka.org
www: www.fundacjamackowiaka.org
branża (wybór z listy): inne
Fundacja Łódzkie Spotkania Teatralne
opis:

Propagowanie sztuki teatralnej i spotkania z przedstawicielami kultury i sztuki alternatywnej, współpraca teatru alternatywnego z repertuarowym. Współpraca z licznymi wydawnictwami z zakresu teatrologii. Organizacja spektakli, tworzenie bazy dla wymiany doświadczeń artystycznych, wnoszenie nowych rozwiązań estetycznych i ideowych w obszarze kultury.

adres: Przędzalniana 99 , 93-114 Łódź
telefon: +48 668 180 471
email: biuro@lst.org.pl
www: www.lst.org.pl
branża (wybór z listy): sztuki performatywne
Fundacja Normalne Miasto Fenomen
opis:

Łódzka Fundacja Normalne Miasto "Fenomen" została powołana do życia 13 marca 2009 przez znanego łódzkiego społecznika Wiesława Kaczmarka. Jej trzon stanowią aktywiści, którzy poznali się za pośrednictwem internetu i których połączyło zamiłowanie do rodzinnego miasta. Fundacja Fenomen to dynamiczny, młody, uczący się i ambitny kolektyw. Zbiór ludzi z pasją, ludzi spośród których każdy ma unikatowe cechy stanowiące o sile organizacji.

Fenomen stawia sobie za cel obudzenie w ludziach świadomości, że są podmiotami a nie przedmiotami władzy, że ich obowiązkiem oraz szansą na lepsze życie jest interesować się sprawami publicznymi, problemami sąsiedztwa, osiedla, dzielnicy i miasta. Chce, by łodzianie uwierzyli, że mogą mieć realny wpływ na decyzje podejmowane przez lokalne władze, że zmiana na lepsze jest możliwa.

Długofalowym celem działalności jest zbudowanie silnego, nowoczesnego społeczeństwa łodzian, którzy świadomi są wyjątkowości miasta, w którym żyją. Społeczeństwa prawdziwie obywatelskiego, czującego związek ze swoim miejscem zamieszkania i biorącego na siebie odpowiedzialność za jego kształ

adres: Stanisława Wigury 12a , 90-301 Łódź
telefon: +48 531 157 000
fax: +48 42 209-32-55
email: kontakt@fundacjafenomen.pl
www: www.fundacjafenomen.pl
branża (wybór z listy): inne
Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości
opis:

Fundacja to jeden z pierwszych polskich ośrodków szkoleniowo-doradczych dla kadry kierowniczej i pracowników przedsiębiorstw. Celem jej jest integracja środowiska biznesu, rozwoju integracji, współpracy między przedsiębiorstwami, jednostkami naukowo-badawczymi, transfer wiedzy i technologii, wspieranie integracji europejskiej ponadto:
- spotkania naukowe dla biznesu,
- ośrodek systemów doradczych, stowarzyszeń,
- szkolenia, kursy, sympozja.

adres: Piotrkowska 86 , 90-103 Łódź
telefon: +48 42 630-36-67
fax: +48 42 632-90-89
email: fundacja@frp.lodz.pl
www: www.frp.lodz.pl
branża (wybór z listy): inne
Fundacja Rozwoju Kultury "Przestrzeń Wyobraźni"
opis:

Fundacja zajmuje się promocją i widocznością  wydarzeń kulturalnych, promocją i organizacją koncertów, również wykonawców zagranicznych.

Jest też organizatorem imprezy pn  Nordland Art Festival – branżowego festiwalu z elementami showcase’ów  - spotkania muzyki i biznesu.

Fundacja prowadzi przeglądy, konkursy dla młodych wykonawców muzyki.

adres: Sienkiewicza 61 , 90-009 Łódź
telefon: +48 884 170 017
email: biuro@przestrzenwyobrazni.pl
www: www.przestrzenwyobrazni.pl
branża (wybór z listy): muzyka
Fundacja Tworzenia i Promowania Sztuki – ależ Gustawie!
opis:

Fundację Tworzenia i Promowania Sztuki – ależ Gustawie!  współtworzą od 2011 r. ludzie na co dzień związani z kulturą i sztuką, zarówno aktorzy, jak i pasjonaci teatru, wszyscy pozytywnie usposobieni, kreatywni i chętni do działania. Od lat zdobywamy doświadczenie nie tylko w instytucjach kultury i mamy nadzieję dalej się rozwijać. Wierzymy w terapeutyczną moc sztuki. Naszym celem statutowym jest jej upowszechnianie, stąd podejmujemy działania na wielu polach; od tworzenia spektakli, po organizowanie eventów teatralnych (np. czytania współczesnej dramaturgii, tematyczne panele dyskusyjne) i warsztatów artystycznych (teatralnych, literackich, plastycznych). Nie ograniczamy naszych projektów do jednej grupy docelowej: z jednej strony są działania przeznaczone dla dorosłego odbiorcy, z drugiej dla dzieci i młodzieży, uwzględniające także osoby niepełnosprawne, domy dziecka oraz środowiska dysfunkcyjne. Pomimo, iż głównym terenem naszej aktywności jest Łódź, fundacja zorientowana jest również na organizowanie wymiany doświadczeń między teatrami i innymi instytucjami kultury w kraju i za granicą.

adres: Piotrkowska 122/8a , 90-006 Łódź
telefon: +48 503-693-752
email: alezgustawie@gmail.com
www: alezgustawie.pl
branża (wybór z listy): sztuki performatywne
Fundacja Ulicy Piotrkowskiej
opis:

Misja
Działanie na rzecz rewaloryzacji ul. Piotrkowskiej. Unowocześnianie jej przy jednoczesnym zachowaniu wartości historycznych. Promowanie akcji mających na celu rewaloryzację ulicy.

Prowadzone działania
Przyznawanie nagrody "Wnętrza Łodzi". Organizowanie imprez promocyjnych na ulicy Piotrkowskiej dla dorosłych, dzieci i młodzieży takich jak "Dni Łodzi", "Regaty Łodzi", "Gwiazdka Piotrkowskiej", "Olimpiada Sportów Podwórkowych", działania na rzecz budowania tożsamości Łodzi(konferencje, działania oświatowe itp.)Inscenizacja "Lokomotywy" J.Tuwima, konkurs fotograficzny "Potęga Łodzi"

adres: Piotrkowska 102 , 90-004 Łódź
telefon: +48 42 636 40 36
fax: fundacja@piotrkowska.pl
www: www.piotrkowska.pl
branża (wybór z listy): architektura
Fundacja Urban Forms
opis:

Fundacja została powołana w lipcu 2009 r., jednakże swoją realną działaność rozpoczęliśmy  na początku 2010 r. Nasze działania ogniskujemy wokół szeroko pojętej kultury ulicy, koncentrując się na organizacji, promocji i wspieraniu niezależnych inicjatyw artystycznych, sportowych i kulturalnych. W kręgu naszych zainteresowań znajdują się: street art (mural, szablon, wlepka, subvertising, uliczna rzeźba, instalacja...), sporty ekstremalne, fotografia, muzyka, alternatywne sporty uliczne oraz sztuki uliczno-cyrkowe.

Pragniemy promować „żywą” kulturę i sztukę, bezpośrednio w stronę społeczeństwa, umożliwiając mu czynny udział w organizowanych przez nas wydarzeniach. Propagujemy wszelką działalność w ikonosferze miejskiej, która związana jest z artystyczną kreatywnością oraz pomaga rewitalizować zarówno nasze miasto, województwo, jak i cały kraj.

Naszą podstawową misją jest nasycenie łódzkiej tkanki miejskiej,  kreatywną, wielowymiarową, nowoczesną sztuką, która pozwoliłaby znacznie poprawić obecny wizerunek Łodzi, nadając jej  prawdziwie artystyczny i oryginalny walor. Głównym narzędziem do realizacji tego celu jest wielkoformatowe malarstwo, tworzone bezpośrednio na elewacjach budynków, które w permanentny sposób zmienia oblicze danej przestrzeni. Abstrahując od licznych projektów pobocznych, w 2010 roku udało nam się zrealizować 4 tego typu wielkoformatowe murale, które usytuowane są w różnych punktach miasta (ul. Lipowa 44, ul. Pogonowskiego 27, ul. Jaracza 59, ul. Kilińskiego 73). W roku 2011 dodaliśmy do tej pory kolejne 3 obrazy: skrzyżowanie ul. Kilińskiego z ul. Pomorską, ul. Rybna 8, ul. Uniwersytecka 3.

adres: Celestynów 8a , 95-035 Ozorków
telefon: 501 139 892
fax: biuro@urbanforms.org
email: biuro@urbanforms.org
www: www.urbanforms.org
branża (wybór z listy): wzornictwo
FunkyMedia
opis:

Firmę FunkyMedia tworzy młody, energiczny i kreatywny zespół specjalistów gotowych podjąć każde wyzwanie. W jego skład wchodzą fachowcy w dziedzinach takich jak: programowanie, grafika, animacja, użyteczność i marketing.

Oferujemy kompleksową obsługę – u nas znajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne by zaistnieć w biznesie i zdobyć nowych Klientów. Wspieramy firmy w tworzeniu ich identyfikacji wizualnej, elementów takich jak logo, wizytówki, ulotki, papiery firmowe, faktury, materiały promocyjne, czy też kolory firmowe.

Budujemy zaawansowane, efektywne i łatwe w użyciu strony www, sklepy internetowe oraz systemy zarządzania treścią. Projektowane przez nas serwisy są ciekawe wizualnie, zoptymalizowane oraz zgodne z najnowszymi trendami i w myśl zasady responsive design.

Prowadzimy kampanie marketingowe zarówno w Internecie: SEO, AdWords, na portalach Social Media jak również projektujemy gadżety reklamowe z logo firmy takie jak smyczki, kubki, kalendarze, długopisy, torby, odzież.

adres: Janosika 163 , 92-108 Łódź
telefon: +48 798 397 457
email: biuro@funkymedia.pl
www: funkymedia.pl/
branża (wybór z listy): reklama
GAMA Projektowanie i Urządzanie Ogrodów
opis:
Kompleksowe urządzanie ogrodów i terenów zielonych.

Główne projekty firmy to:
- dekoracje i nasadzenie kwiatowe,
- ogrody zimowe,
- ogrody wiosenne,
- ogrody letnie,
- ogrody jesienne,
- ogrody leśne,
- ogrody wodne,

Ponadto projekty zabudowy letniej ogrodowej, kompozycje roślinno-konstrukcyjne, wodne, drewniane.

Artykuły o działalności firmy Gama zamieszczane są w pismach branżowych –"Świat rezydencji", "Rezydencje", "Ogrody" itd.

adres: Wiączyńska 37a , 92-760 Łódź
telefon: +48 42 648-43-62
fax: +48 42 671-35-62
email: ogrody@gama.lodz.pl
www: www.gama.lodz.pl
branża (wybór z listy): architektura
GK Innowacje
opis:

Prezentujemy Państwu firmę poświęconą wynalazkom stworzonym i opatentowanym przez polskiego konstruktora i założyciela firmy Grzegorza Kordyl.

Celem firmy GK Innowacje jest projektowanie i konstruowanie maszyn i urządzeń a także innych rozwiązań technicznych. Tworzymy zupełnie nowe, innowacyjne urządzenia z dotychczas niestosowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Firma sprzedaje lub licencjonuje produkty w fazie gotowego prototypu oraz te, które są opracowane i gotowe do sprzedaży wraz z technologią ich wytwarzania.

Możesz wybrać spośród gotowych rozwiązań opracowanych przez nas lub zamówić interesujący cię produkt lub technologię.

adres: Okrężna 5 , Nowy Bedoń
telefon: +48 513 052 820
email: m.kordyl@gkinnowacje.pl
www: gkinnowacje.pl
branża (wybór z listy): nowe technologie
Gogini.pl
opis:

Certyfikowany Partner Google specjalizujący się w profesjonalnym prowadzeniu kampanii AdWords oraz innych kampanii reklamowych w internecie. Jako jedna z niewielu agencji interaktywnych Gogini.pl może pochwalić się zdobyciem wszystkich dostępnych dla agencji reklamowych certyfikatów Google. Firma prowadzi aktualnie działania w Łodzi, innych miastach Polski oraz dziesiątkach krajów na świecie. Poza wskazaną specjalizacją w zakresie kampanii AdWords - Gogini.pl oferuje przedsiębiorstwom kompleksową obsługę w zakresie obecności w internecie, na którą składają się tworzenie stron internetowych, hosting, obsługa portali społecznościowych, a także pozycjonowanie. Pod marką Gogini.pl firma działa od roku 2012. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu biznesowemu personelu Gogini.pl należy do najlepiej rozumiejących biznes agencji interaktywnych w Łodzi oraz województwie łódzkim.

Youtube

adres: Podrzeczna 15 , Łódź
telefon: +48 797 508 577
branża (wybór z listy): reklama
GONZO
opis:

Zakłady Produkcyjno-handlowe Gonzo S.C. jest jednym z największych w Polsce producentów zabawek pluszaków, funkcjomujący na rynku od ponad 20 lat. Posiada w swojej kolekcji ponad 650 wzorów zabawek pluszaków wielkości od 12 do 150 cm.

Firma realizuje w dużej skali produkcje promocyjno-reklamową dla firm i instytucji – jako artykuły reklamowe. Asortyment jest systematycznie rozszerzany o nowe wzory. Firma Gonzo posiada również sklep internetowy.

adres: Milionowa 37 , 93-139 Łódź
telefon: +48 42 683-32-14
fax: +48 42 682-01-05
email: biuro@gonzo.com.pl
www: www.gonzo.com.pl
branża (wybór z listy): rzemiosło
wygeneruj PDF
Kontakt