Baza firm sektora kreatywnego

Łódź posiada duży potencjał rozwoju w obszarze przemysłów kreatywnych. Działają tu i dynamicznie rozwijają się branże reklamy, muzyki, filmu, radia i telewizji, architektury, projetkowania, wzornictwa, wydawnictw,  rzemiosła, antyków, oprogramowania i nowych technologii. Zapraszamy do zapoznania się z firmami, instytucjami, organizacjami i osobami działającymi w sektorze kreatywnym w naszym mieście.

Pytania związane z bazą firm / dodania firmy do bazy prosimy kierować na adres logo@uml.lodz.pl


Wyszukaj firmę w bazie łódzkiego sektora kreatywnego

MDH Sp z o.o.
opis:

MDHsp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości obuwia diagnostyczno-korekcyjnego, ortopedycznego oraz sprzętu do rehabilitacji osób niepełnosprawnych. Firma mdh rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku, natomiast w 2000 roku przeniosła swoją siedzibę do nowo wybudowanej fabryki zlokalizowanej w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Obuwie Memo wprowadzono na rynek w roku 2000, początkowo tylko w Polsce. Obecnie Memo znane jest w kilkunastu krajach - między innymi: w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Grecji, Stanach Zjednoczonych, Rosji, Ukrainie i innych.

Memo to unikatowy system dynamicznej kontroli stóp dziecka. W oparciu o wykorzystanie  wieloletniego doświadczenia klinicznego dr Tomasza Pernera oraz nowoczesnych technologii projektowania i produkcji tworzone jest wysokiej jakości obuwie diagnostyczno-korekcyjno-profilaktyczne a także sprzęt do rehabilitacji osób niepełnosprawnych. System Memo to produkt gwarantujący prawidłowy rozwój stóp dziecka. Zastosowana specjalna podeszwa diagnostyczna, daje możliwość bieżącego monitorowania stanu stóp dzieci, natychmiastowej reakcji oraz korekcji wady. Obuwie oferowane jest w szerokiej gamie modeli i kolorów ciekawych dla dziecka.

adres: ks. W. Tymienieckiego 22/24 , 90-349 Łódź
telefon: 0-42 637 59 79
fax: 0-42 636 52 21
email: biuro@mdh.pl
www: www.memoinfo.pl
branża (wybór z listy): wzornictwo
Mebloteka Yellow
opis:

Concept Store „YELLOW”

ma być unikalnym punktem w Łodzi pod względem oferty i wizerunku nowoczesnego miejsca łącząc różnorodne doświadczenia i zjawiska: pracownia, sklep, wystawy, sztuka, design, literatura, moda, stylizacja, kuchnia …
Otwierając pierwsze tego rodzaju miejsce w naszym mieście chcielibyśmy pokazać wam atmosferę jaką spotkasz w Londynie, którą żyje Berlin.

Stawiamy na recykling, niszowych twórców, limitowane serie czy vintage. Pragniemy tchnąć życie w stare przedmioty lub stworzyć nowe, nieznane pomieszać z masowym, a ubrania powiesić obok obrazów, a to wszystko przy dobrej kawie. Tak tworzymy nasze miejsce i jego klimat.

Kawiarnia, mebloteka wraz z pracownią, które tworzą „YELLOW”, to także otwarta przestrzeń działań artystycznych dla zdolnych ludzi...

My już mamy to miejsce i chcemy podzielić się nim razem z wami……


adres: Piotrkowska 138/140 , 90-062 Łódź
email: meblotekayellow@gmail.com
www: www.meblotekayellow.tumblr.com
branża (wybór z listy): wzornictwo
Media Center Sp. z o.o.
opis:

Studio filmowe realizujące filmy przy wykorzystywaniu różnych technik przekazu.

Realizacja filmów:
- fabularnych,
- dokumentalnych,
- teledysków,
- reportaży,
- spotów, reklamowych i innych,
- rejestracji koncertów i innych eventów
- szkoleniowych, edukacyjnych, instruktażowych,

Inne formy działalności to:
- prowadzenie biur prasowych
- przygotowywanie strategii kampanii różnych,

Studio zatrudnia odpowiednich fachowców, dziennikarzy, publicystów zapewniających fachową obsługę i jakość produkcji filmowej.

adres: Traugutta 5/5 , 91-106 Łódź
telefon: +48 602 78 88 20
email: biuro@mediacenter.pl
www: www.mediacenter.pl
branża (wybór z listy): filmy i wideo
Media4U Sp. z o.o.
opis:

Media4U zajmuje się tworzeniem profesjonalnych sklepów internetowych oraz  opieką powdrożeniową i wsparciem dla istniejących już platform. W ramach oferty i wsparcia, oferujemy naszym Klientom analizę i optymalizację sklepów internetowych, sprawdzanie wydajności rozwiązań oraz monitoringiem procesów. Tworząc nowe wersje sklepów internetowych zajmujemy się również migracją danych z poprzednich wersji serwisu. Media4U to skuteczna sprzedaż w Internecie.

Dział e-marketingu Media4U oferuje bogate doświadczenie w prowadzeniu efektywnych kampanii reklamowych, perfekcyjnie zaplanowanych pod kątem skutecznej sprzedaży, w pełnej zgodności z założonym budżetem. Po zrealizowanej kampanii proponujemy dogłębną analizę wykonanego zlecenia, mając na względzie ewentualne, przyszłe realizacje.

Napisz do nas i zbuduj swój biznes z Media4U. Zapraszamy do kontaktu: office@media4u.pl

adres: Dąbrowskiego 247/249 , 93-231 Łódź
telefon: +48 42 649 23 44
fax: +48 42 649 08 06
email: office@media4u.pl
www: www.media4u.pl/
branża (wybór z listy): reklama
MegaTotal
opis:

MegaTotal.pl to alternatywny do istniejących i niezwykle skuteczny sposób na wydawanie i promocję płyt. Łączy cechy serwisu Web2.0, sklepu internetowego oraz gry inwestycyjnej oraz daje słuchaczom bezpośredni kontakt z artystami, możliwość inwestowania w ich twórczość i przyczynienia się do ich sukcesu. Dzięki takiemu modelowi oraz zasadzie „za muzykę płacisz ile chcesz”, ponad czterdziestu artystów już wydało płyty, kolejnych kilkunastu pracuje nad ich publikacją, zaś ponad sto tysięcy fanów przekonało się, że za muzykę w internecie naprawdę warto płacić.

MegaTotal.pl jest autorskim pomysłem łódzkiej agencji interaktywnej SFeRa, która od 1998 roku tworzy interaktywne rozwiązania marketingowe dla klientów z branży mediowo-rozrywkowej, m.in. Disney, Fox, Universal, ESPN oraz ich partnerów. Innowacyjność biznesowa, walory edukacyjne i efekt kulturotwórczy portalu MegaTotal.pl zaowocowały szeregiem prestiżowych nagród i tytułów w liczących się konkursach: Lider Europejskiego Roku Kreatywności i Innowacji w Polsce, Media Trendy, 7 Minut, Łódź Proponuje - Innowacyjni i Kreatywni, Webstar (trzykrotnie).

adres: Senatorska 24/26 , 93-192 Łódź
telefon: +48 42 686 33 66
email: info@megatotal.pl
www: www.megatotal.pl
branża (wybór z listy): muzyka
Mera-Poltik Sp. z o.o.
opis:

Firma jest producentem mechanizmów precyzyjnych, przyrządów kontrolno-pomiarowych z zakresu pomiaru czasu oraz prędkości liniowej i obrotowej.

Firma powstała w 1945 r. i w wyniku różnych zmian i organizacji rozwinęła dwie podstawowe grupy asortymentowe: mechanizmy zegarowe oraz przyrządy pomiarowe, głównie dla motoryzacji. Mera-Poltik nawiązała współpracę z niemieckim partnerem Diehl Ako, zakończona w 2009 r. i od tej chwili działa samodzielnie.

adres: Aleksandrowska 24/26/26G , 93-418 Łódź
telefon: +48 42 684-87-22
fax: +48 42 636-06-30
email: sekretariat@mera-poltik.com.pl
www: www.mera-poltik.com.pl
branża (wybór z listy): nowe technologie
Metafora Studio
opis:

Metafora to kreatywne studio projektowe specjalizujące się w brandingu i tworzeniu identyfikacji wizualnych. Robimy przemyślany i skuteczny design, który stanowi odpowiedź na biznesowe i kreatywne potrzeby naszych klientów.

Jesteśmy łódzkim studiem, które od 2012 roku pracuje dla małych i dużych marek z całego świata. Nie boimy się wyzwań – stale poszerzamy swoje kompetencje, obsługując klientów z wielu branż i wykorzystując przy tym różne rozwiązania technologiczne. Chcemy przełamywać bariery i robimy to przy każdej możliwej okazji, tworząc unikalne i charakterystyczne projekty.

Wierzymy, że skuteczna identyfikacja wychodzi znacznie dalej poza samo logo. To język wizualny będący odzwierciedleniem unikatowych wartości i celów marki, poruszający nie tylko oko ale i umysł. Projektowanie to proces, który wymaga zaangażowania obu stron. Naszych klientów traktujemy jak partnerów – darzymy ich zaufaniem i tego samego oczekujemy od nich. Jesteśmy szczerzy w tym co robimy.

Projektujemy na przestrzeni różnych mediów. Łącząc style, technologie i metody produkcji, jesteśmy w stanie zapewnić dedykowane rozwiązania, niezbędne do stworzenia unikatowych i skutecznych realizacji. Nasze działania skupiamy wokół szeroko pojętego kreowania wizerunku marki. Oferujemy kompleksowe usługi zarówno na płaszczyźnie praktycznej jak i merytorycznej. Projekty realizujemy od A do Z, sprawując kontrolę nad każdym etapem – od koncepcji po wdrożenie.

adres: Tuszyńska 15/4 , Łódź
telefon: +48 508 181 202
email: hello@metaforastudio.com
www: www.metaforastudio.com
branża (wybór z listy): reklama
Metopa Andrzej Kochański
opis:

Projektowanie i realizacje inwestycji, nadzór nad realizacjami.

Projekty i realizacje:

- magazyny,
- hale produkcyjne,
- obiekty usługowe,
- obiekty handlowe,
- markety, pawilony handlowe- sklepy,
- obiekty użyteczności publicznej.

adres: Piłkarska 94 , 94-121 Łódź
telefon: +48 42 640-40-29
branża (wybór z listy): architektura
MIKOMAX Sp. z o.o.
opis:

Producent i projektant mebli biurowych posiadający własną pracownię projektową i odpowiednich stylistów do prac projektowych. Aktualnie w asortymencie Mikomaxu znajdują się meble:

- meble pracownicze,
- meble gabinetowe,
- ścianki biurowe,
- szafy i kontenery,
- stoły konferencyjne,
- meble recepcyjne.

Firma zajmuje się również analizą i doradztwem w planowaniu przestrzeni biurowej, projektowaniem miejsc pracy, aranżacją i wizualizacją pomieszczeń

adres: Dostawcza 4 , 93-231 Łódź
telefon: +48 42 272-11-31
fax: +48 42 272-11-39
email: sekretariat@mikomax.pl
www: www.mikomax.pl
branża (wybór z listy): wzornictwo
Mistrzowie Zmianowi
opis:

Mistrzowie Zmianowi – niezależna pracownia artystyczna

Zmiany nie tworzą się same, trzeba im pomóc. To skłoniło nas do założenia Mistrzów Zmianowych – miejsca, które ma zmienić sposób patrzenia na tworzenie sztuki wizualnej.

Nasz Zespół

W przestrzeniach pracowni powstają obrazy, rysunki, instalacje i grafiki. Każdy, kto nas odwiedza, może się przyjrzeć warsztatowi malarskiemu „od kuchni”, podziwiać powstałe już prace, kupić lub zamówić obraz/grafikę, skonsultować własną twórczość lub pod okiem jednego z „mistrzów” stworzyć własne dzieło.

Mistrzowie Zmianowi dysponują także studiem sitodruku. Tworzymy grafikę artystyczną, jak również wykonujemy różnorodne zlecenia na druk w technice serigrafii. Plakaty, wlepki/naklejki, ulotki, wizytówki, T-shirty (małe nakłady), itp.

Więcej…

adres: Piłsudskiego 133D , 92-318 Łódź
www: www.mistrzowiezmianowi.com
branża (wybór z listy): rynek sztuki i antyków
MIXgrafik.pl STRIPES Jarosław Zawadzki
opis:

MIXgrafik – to studio projektowe. Nasze kluczowe gałęzie działalności to projektowanie opakowań i projektowanie katalogów produktowych.  Działamy na terenie Łodzi I okolic, choć w razie potrzeby spotykamy się z klientami z całej Polski.

Nasza działalność ponad projektowanie opakowań i katalogów obejmuje:

-          Projektowanie logo
-          Projektowanie prezentacji PREZI
-          Projektowanie reklam
-          Projektowanie System Identyfikacji Wizualnej (projektowanie SIW)
-          Projektowanie piktogramów
-          Tworzenie modeli 3D
-          Projektowanie architektoniczne wnętrz i zabudowy targowej
-          Projektowanie wzorów na tekstylia
-          Ręczne wytwarzanie bączków drewnianych z grafiką lub logo

W naszych projektach łączymy estetykę z czystoscią formy oraz wszystkimi oczekiwaniami klienta.

Warto z nami współpracować bo: Wiemy na czym Ci zależy, jesteśmy otwarci, oraz z chęcią dzielimy się swoją wiedzą.

adres: Chryzantem 1/61 , 91-718 Łódź
email: dihe@wp.pl
www: www.mixgrafik.pl
branża (wybór z listy): reklama, architektura, wzornictwo, nowe technologie, rzemiosło
MMC Studio Design
opis:

MMC STUDIO to duet absolwentów Katedry Ubioru ASP w Łodzi. Ilona Majer i Rafał Michalak tworzą modę podporządkowaną własnej stylistyce. MMC to prostota i puryzm formy zamkniętej w ultranowoczesnej tkaninie. Na swoim koncie mają DOSKONAŁOŚĆ MODY Twojego Stylu 2009, tytuł PROJEKTANTA ROKU. Swoje kolekcje prezentowali na wielu polskich i zagranicznych pokazach i eventach. Współpracowali również z operą i teatrem. Ubrania z metką MMC wykorzystywane są w sesjach najleszych magazynów dla kobiet: VIVA! Moda, VIVA!, Twój Styl, Elle, Zwierciadło, Pani. Kreacje MMC noszą osoby ze świata mody, filmu, muzyki: Joanna Horodyńska, Aneta Kręglicka, Reni Jusis, Kinga Rusin, Magdalena Cielecka, Magda Mołek, Małgosia Bela. Studio projektuje dwie kolekcje w ciągu roku.

email: STUDIOMMC@POCZTA.FM
www: www.mmcstudio.pl
branża (wybór z listy): projektowanie mody
Mobile MS
opis:

W Łodzi powstał pierwszy w Europie System Informacji Turystycznej oparty
o nowoczesne technologie - fotokody, strony mobilne oraz infokioski.

System „Odkoduj Łódź” to rozbudowany przewodnik po Łodzi z różnorodnymi informacjami, ciekawostkami, zdjęciami, a także niespodziankami dla użytkowników telefonów komórkowych. Jego najważniejszym elementem są tabliczki informacyjne z fotokodami, umieszczone na najważniejszych łódzkich zabytkach. Po zeskanowaniu fotokodu za pomocą specjalnej aplikacji, telefon automatycznie łączy się ze stroną mobilną, na której znajdują się informacje o obiekcie z możliwością odsłuchania lektora lub pobrania multimediów. Aby ściągnąć aplikację, należy wejść w telefonie na http://2dkod.com lub wysłać SMS o treści ODKODUJ na numer +48 507 67 69 67.

MobileMS to łódzki zespół specjalistów z zakresu nowoczesnych technologii, zajmujących się wdrażaniem multimedialnych rozwiązań marketingu mobilnego, a także tworzeniem i integrowaniem innowacyjnych systemów informacji kulturalnej i turystycznej. Naczelną ideą działalności firmy jest podążanie za najnowszymi trendami rynku europejskiego, przy jednoczesnym uwzględnianiu aspektów aktywizacji lokalnej społeczności oraz budowaniu pozytywnego wizerunku klienta (w oparciu
o profesjonalne działania PR).

adres: Lipowa 2 , 90-742 Łódź
telefon: +48 42 236-51-23
email: info@mobilems.pl
www: www.mobilems.pl
branża (wybór z listy): oprogramowanie
moda forte
opis:

Agencja modelek, pokazy mody, sesje fotograficzne, filmowe, fotoreklama, produkcja filmów reklamowych i dokumentalnych, postprodukcja. Agencja organizuje spotkania projektantów mody polskich i zagranicznych, sama uczestniczy w konkursach dla projektantów. Zajmuje się również kompleksową obsługą produkcji telewizyjnej i filmowej. Produkcje filmowe i sesje fotograficzne realizowane są również w wielu krajach świata. Agencja współpracuje z podobnymi agencjami z zagranicy

adres: A.Struga 78 p. A24 , 90-557 Łódź
telefon: +48 42 636 36 76
www: www.modaforte.pl
branża (wybór z listy): sztuki performatywne
Momint: Video Production For New Media
opis:

Producent materiałów video dla Internetu, filmowe studio produkcyjne i New Media. Studio stosuje tradycyjne techniki audiovideo, media interaktywne.

Ostatnio cechą charakterystyczną jest łączenie przez Momint dwóch płaszczyzn – filmu i internetu.

adres: 5Dowborczyków 25 , 90-019 Łódź
telefon: +48 42 299-91-66
email: info@momint.pl
www: www.momint.pl
branża (wybór z listy): filmy i wideo
Moratex
opis:

„MORATEX” jest instytutem badawczym nadzorowanym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Wywodzi się z Laboratorium Przemysłu Tkanin Technicznych założonego w Łodzi w 1953 roku. Pod nazwą „MORATEX” funkcjonuje od 1992 roku. Głównym celem instytutu jest kreowanie nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań technicznych z zakresu sprzętu i indywidualnych środków ochrony osobistej oraz ich efektywny transfer do produkcji przemysłowej. Do nagrodzonych na światowych wystawach projektów instytutu należą: morskie ubranie ratunkowe, osobisty zestaw kuloodporny, damska kamizelka kuloodporna, przestrzenna elastyczna osłona balistyczna, indywidualny zestaw przeciwuderzeniowy dla służb bezpieczeństwa wewnętrznego, kombinezon chroniący przed wąglikiem, ubranie strażackie oraz agregat do rozdrabniania balistycznych tworzyw sztucznych.

Stworzona przez Moratex kamizelka chroni przed pchnięciem nożem oraz wbiciem igły. Jest to specjalna funkcja, której nie posiada większość kamizelek. Wyglądem i budową nie różni się prawie od pozostałych tego typu ochraniaczy, jednak grubość materiału balistycznego jest dużo większa. Kamizelka posiada III klasę kuloodporności. Chroni także przed nożem wojskowym o dużej energii uderzenia oraz przed przekłuciem igłą. Kamizelka jest przeznaczona dla funkcjonariuszy policji, straży granicznej, służb więziennictwa itp. Innowacyjność pomysłu i wysoka jakość tego wyrobu została uhonorowana szeregiem krajowych i międzynarodowych nagród, w tym Nagrodą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

adres: M. Skłodowskiej - Curie 3 , 90-965 Łódź
telefon: +48 42 637-37-63
fax: +48 42 636-92-26
www: www.moratex.eu
branża (wybór z listy): wzornictwo
MOSQI.TO
opis:

Są mądrzejsi i piękniejsi, za .TO my staramy się bardziej. Podbijamy przestrzeń Internetu od 2005 roku. Serwisy internetowe, aplikacje multimedialne, kampanie internetowe bierzemy na widelec zarówno od strony projektowej jak i produkcyjnej. Z nami Twoja kampania wizerunkowa, czy sprzedażowa stanie się skutecznym narzędziem marketingowym. Dostarczamy .TO co dobre

adres: Wigury 13/10 , 90-302 Łódź
telefon: +48 42 636 75 51
email: dm@mosqi.to
www: www.mosqi.to
branża (wybór z listy): reklama
MOST
opis:

Agencja reklamowa MOST powstała w sierpniu 1997r. Było to wspólne przedsięwzięcie czterech osób z Łodzi i Poznania, które połączyło potencjał łódzkiego studia graficznego i działającej w regionie wielkopolski agencji reklamowej. W kwietniu 2003r 100% udziałów przejęli łódzcy współwłaściciele rozszerzając zakres świadczonych usług o multimedia.

Agencja oferuje kompleksową usługę z zakresu reklamy, zarówno tej wirtualnej jak i realnej. Jej mocną stroną jest kreacja. Posiada własne studio graficzne i fotograficzne. Zapewnia najwyższy standard usług.

MOST zajmuje czwarte piętro czteropiętrowego budynku usytuowanego blisko Akademii Sztuk Pięknych oraz zabytkowego cmentarza Kirchol w Łodzi. Mieści się tutaj biuro oraz studio graficzne agencji.

adres: Sucharskiego 1/16c , 91-744 Łódź
telefon: +48 42 650-87-78
email: most3@most.pl
www: www.most.pl
branża (wybór z listy): reklama
MPD S.C. B. Duła A. Lesiakowski
opis:

Firma MPD oferuje profesjonalne źródła światła LED do stosowania w  reklamach wewnętrznych i zewnętrznych oraz do podświetlania mebli oraz wystaw.
W naszej ofercie znajdą Państwo moduły diod LED, taśmy LED, zasilacze i halogeny LED. Cały czas pracujemy nad rozszerzaniem naszego asortymentu. Zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo oraz atrakcyjne ceny.

Mamy przyjemność poinformować, że firma nasza została autoryzowanym dystrybutorem produktów marki GLOBAL LEADER POWER, wiodącego producenta wysokiej jakości zasilaczy. Planujemy systematyczne wzbogacanie naszej oferty o kolejne modele.

Wierzymy w to, że relacje oparte na uczciwości, szacunku
i współpracy, to najlepsze fundamenty sukcesu w biznesie.

Zapraszamy do współpracy.

adres: Piłsudskiego 143 , 92-236 Łódź
telefon: 500 434 636
email: info@mpdsc.com
www: www.mpdsc.com
branża (wybór z listy): reklama
Muddy Hill Productions
opis:

Studio Muddy Hills realizuje produkcje filmowe i programy telewizyjne, spoty reklamowe, reportaże, reklamy. Organizuje sesje zdjęciowe, przygotowuje reportaże.

Produkcje filmowe to:

- filmy dokumentalne,
- animacje 2 i 3D,
- videoklipy muzyczne,
- reportaże na żywo.

Produkcja Video:

- filmy i animacje eventów, wydarzeń, uroczystości,
- stereoskopowe filmy 3D.

adres: Kacza 7 , 91-504 Łódź
telefon: + 48 504 183 882
email: wojtek@muddyhill.com
www: www.muddyhill.com
branża (wybór z listy): filmy i wideo
Multi Eko Druk
opis:

MULTIEKODRUK - AGENCJA REKLAMOWA

to zespół młodych, kreatywnych i ambitnych specjalistów w dziedzinie reklamy o wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu reklamy.
Takie zaplecze specjalistów pozwala zaoferować Ci ciekawe i oryginalne pomysły przedstawienia reklamy. Jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom.

Reklama to bardzo ważny element rozwoju Twojej firmy. Skuteczna reklama to nie tylko udany projekt graficzny, to także spójność reklamy i Twojej firmy. Często odświeżenie lub zmiana szaty graficznej marki może mieć ogromny wpływ na poprawę pozycji na rynku Twojej firmy.
Zadbaj o Swój wizerunek - jeśli zależy Ci na indywidualności reklamy, niebanalnym, wyszukanym pomyśle przykuwającym uwagę to trafny wybór.
Dajemy Ci gwarancję, że doradzimy i pomożemy przy doborze najskuteczniejszej formy reklamy dla Ciebie, zaoferujemy ciekawe pomysły, zaprojektujemy i wykonamy profesjonalną reklamę Twojej firmy.

Nasz zespół kładzie szczególny nacisk na profesjonalną i rzetelną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego projektu i potrzeb Klienta.
Stosujemy najnowsze technologie druku solwentowego co pozwoliło nam obniżyć koszty wydruku z jednoczesnym zachowaniem wysokiej jakości druku i KONKURENCYJNYCH CEN!!
Dlatego też możemy zaoferować Ci atrakcyjną ofertę cenową a także krótkie terminy realizacji. Współpracujemy z Klientami na łódzkim oraz ogólnokrajowym rynku produkując reklamy dla firm i Klientów indywidualnych.

Dla stałych Klientów proponujemy korzystne rabaty i akcje promocyjne!!

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klienta poszerzyliśmy naszą ofertę o kompleksowe usługi KOMPUTEROWEGO HAFTU REKLAMOWEGO zaczynając od projektów i wizualizacji komputerowej oraz doradztwa w doborze materiałów i techniki haftu aż do przygotowania i wykonania komputerowego haftu reklamowego.
Nowoczesny park maszyn hafciarskich daje wiele możliwości technik haftu, co pozwala nam na szybką realizację każdego zamówienia zgodnie z życzeniem Klienta.

To co o nas Przeczytałeś jest skrótem informacji na nasz temat lecz mamy nadzieję że zainteresowaliśmy Cię naszą AGENCJĄ REKLAMOWĄ - MULTIEKODRUK.

adres: P.O.W. 25 , 90-248 Łódź
telefon: +48 42 633-55-70
email: biuro@multiekodruk.pl
www: www.multiekodruk.pl
branża (wybór z listy): reklama
Multiarte
opis:

Fotografia artystyczna, fotografia reklamowa

Studio Multiarte powstało z myślą o wszystkich miłośnikach fotografii. Możesz je wynająć i wykorzystać do realizacji własnych pomysłów lub komercyjnych zleceń. Możesz także umówić się na profesjonalną sesję zdjęciową bądź sprezentować ją bliskiej Ci osobie. Jeżeli natomiast chcesz przyspieszyć doskonalenie swoich umiejętności z zakresu fotografii cyfrowej, zapisz się na któryś z organizowanych przez nas kursów.

adres: Narutowicza 47 lok 49 , Łódź
telefon: +48 730 101 014
email: tp1@op.pl
www: multiarte.com.pl
branża (wybór z listy): inne
MUSIC DESIGN Maciej Staniecki
opis:

Music design, Maciej Stanecki jest kompozytorem muzyki do filmów, reklam, przedstawień teatralnych. Autor pisze muzykę do wernisaży, gier komputerowych, reklamy telewizyjnej, reklamy świetlnej, opracowuje dźwięk do logo firmy, całościowa oprawa muzyczna i słowna do wszelkiego rodzaju programów telewizyjnych i radiowych. Ponadto opracowuje muzykę do  prezentacji multimedialnych i stron internetowych, muzykę do wnętrz i pokazów mody.

telefon: +48 506 026 630
email: box@music-design.pl
www: www.music-design.pl
branża (wybór z listy): muzyka
Muzeum Fabryki
opis:

Muzeum znajduje się na terenie dawnej fabryki Izraela Poznańskiego, pochodzącej z drugiej połowy XIX wieku, stanowiącej swojego rodzaju miasta w mieście z własnym kościołem, szpitalem, osiedlem domów dla robotników, sklepami, restauracjami, rezydencją właściciela i budynkami fabrycznymi.

Dzisiaj w tym obiekcie znajdują się eksponaty będące pamiątkami ukazującymi dzieje przemysłowej fortuny Poznańskich – od dokumentów do wzorów tkanin, ubrań i funkcjonujących maszyn z tamtego okresu.

Ekspozycja została zaprojektowana i zrealizowana przez Mirosława Nizio.

adres: Drewnowska 58 , 91-002 Łódź
telefon: +48 42 664-92-93
email: muzeum@manufaktura.com
www: www.muzeum.manufaktura.com
branża (wybór z listy): rynek sztuki i antyków
Muzeum Kinematografii w Łodzi
opis:

Siedziba muzeum jest dawny pałac Karola Scheiblera zwanego królem łódzkiej bawełny, jednego z największych przemysłowców branży włókienniczej w Łodzi. Sam w sobie pałac jest obiektem muzealnym z uwagi na wygląd i charakter wnętrz.

Pałac przechodził różne koleje losu od zakończenia II Wojny Światowej. Zachowane wnętrza budynku doskonale nadawały się na prezentacje eksponatów z dziedziny kinematografii, tym bardziej, że wiele polskich filmów kręcono w scenerii pałacu jak np. zdjęcia do ‘Ziemi Obiecanej”

Pałac podjął działalność muzealną w 1976 r. jako Dział Kultury Filmowej i Teatralnej z Muzeum Miasta Łodzi, a w 1986 r. dział podjął samodzielna działalność jako Muzeum Kinematografii i przeniósł się do nowej siedziby przy Pl. Zwycięstwa 1. Celem muzeum jest gromadzenie, przechowywanie, konserwowanie, opracowanie i udostępnienie dóbr kultury kinematograficznej w zakresie sztuki i techniki filmu, wcześniejszych wynalazków filmowych, dokumentów, kronik, i innych materiałów dotyczących życia filmowego.

adres: Zwycięstwa 1 , 90-312 Łódź
telefon: +48 42 674-09-57
fax: +48 42 674-90-06
email: muzeum@kinomuzeum.pl
www: www.kinomuzeum.pl
branża (wybór z listy): filmy i wideo
Muzeum Miasta Łodzi
opis:

Gromadzenie dóbr kultury historii miasta Łodzi, przedmiotów kultury materialnej, numizmatyki, ikonografii z różnych okresów historycznych Łodzi. Organizacja wystaw eksponatów związanych ze słynnymi postaciami z Łodzi, w tym wystawy stałe np. dotyczące twórczości Artura Rubinsteina, galerie sztuki nowoczesnej, galeria Mistrzów Polskich – wystawa dzieł malarstwa, rysunku i rzeźby z okresu lat 1846-1942.

Muzeum organizuje również spotkania literackie, historyczne, muzyczne.

adres: Ogrodowa 15 , 91-001 Łódź
telefon: +48 42 254-90-00
fax: +48 42 654-03-23
email: muzeum@poznanskipalace.muzeum-lodz.pl
www: www.muzeum-lodz.pl
branża (wybór z listy): sztuki performatywne
Muzeum Sztuki
opis:

Muzeum zostało założone w 1930 r. i jest drugim najstarszym muzeum sztuki nowoczesnej na świecie. jest to instytucja prezentująca głównie sztukę awangardową i jej historię. Początek funkcjonowania muzeum nastąpił dnia 13 kwietnia 1930 r. w siedzibie przy Pl.Wolności 1 (dawny ratusz). Kolekcje gromadzone były do r. 1938 a głównym animatorem akcji był malarz i teoretyk sztuki Władysław Strzemiński, wspierany przez grono artystów aktywnie z nim współpracujących. Zebrane wówczas kolekcje stanowią wyraz preferencji Strzemińskiego, chociaż ich kształt jest wypadkową dzieł sławnych artystów pierwszej połowy XX wieku, z których warto wymienić:

- abstrakcjonizm - Hans Arp, Sophie Toeuber-Arp, Theo van Doesburg, jean Gorin,
- kubizm – Fernand Leger, Louis Marcoussis
- futuryzm – Enrico Prampollini,
- dadaizm – Kurt Schwitter,
- surrealizm – Max Ernst, Kurt Seligmann,
- formizm – Leon Chwistek, Tytus Czyżewski,
- czystej formy – Stanisław Ignacy Witkiewicz,
- unizm - Władysław Strzemiński.

W latach 1966 –1991 dzięki dyrektorowi Ryszardowi Stanisławskiemu nastąpił okres największego rozkwitu funkcjonowania muzeum, nastąpił napływ kolekcji znakomitych dzieł sztuki nowoczesnej i współczesnej. Otrzymano wiele dzieł w darze. Część dzieł przedstawiała ideowy charakter, część stylowy (pop art z W. Brytanii). W roku 2007, przełomowym, doszło do rewitalizacji budynku dawnej przędzalni bawełny fabryki Poznańskiego przy ul. Ogrodowej 19 – ms2, ekspozycja to dzieła sztuki XX i XXI wieku na powierzchni ok. 3.000 m2, dodatkowe 600 m2 przeznaczono na ekspozycje czasowe.

Muzeum sztuki składa się z trzech części: Ms1 przy ul. Więckowskiego, ms2 przy ul Ogrodowej i Pałacu Herbsta ma Widzewie (muzeum wnętrz z przełomu XIX i XX wieku.

adres: Więckowskiego 36 , 90-734 Łódź
telefon: +48 42 633-97-90
fax: +48 42 632-99-41
email: muzeum@msl.org.pl
www: www.msl.org.pl
branża (wybór z listy): rynek sztuki i antyków
MUZPONY Agata Podgórska
opis:

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości pościeli i akcesoriów dla niemowląt. Produkty sa projektowane i wykonywane w Rąbieniu A/Łodzi. Sprzedajemy je wyłącznie w sklepie w Łodzi ora z w e-sklepie www.muzpony.pl. Sprzedajemy także meble dla dzieci i niemowląt. Często projekujemy wg. Wskazówek Klienta na jego indywidualne zamówienie (inspirowane jedną z naszych kolekcji).

adres: Romanowska 55 F lokal , 91-174 Łódź
telefon: +48 42 234 33 75
email: sklep@muzpony.pl
www: www.muzpony.pl
branża (wybór z listy): wzornictwo
Muzyka w tle
opis:

Każdy człowiek posiada zdolność do mniej lub bardziej świadomego reagowania na obraz. Na stopień tej reakcji wpływa wiele czynników takich jak forma tego co widzimy, stopień zainteresowania obiektem, miejsce i czas. Jeśli uprościmy wspomnianą zdolność reakcji do czystej satysfakcji z odbierania tego co widzimy, zrozumiemy, że wpływa na nas także kilka dodatkowych bodźców. Jednym z najważniejszych są dźwięki.
W uporządkowanej formie jest to muzyka.
Wystarczy wyobrazić sobie sytuację kiedy oglądamy film, zwiedzamy muzeum, robimy zakupy, jesteśmy w kawiarnii - nasze wrażenia i przyjemnośc z ich doznawania potęgują się poprzez odbiór muzyki w tle.

Stworzyliśmy tę firmę z myślą o wypełnieniu - naszym zdaniem - ciągle raczkującego w Polsce rynku, na którym Państwa specjaliści od marketingu w pewien sposób zmuszeni są do korzystania z tzw. gotowców dostępnych w bankach brzmień, bądź korzystania z usług osób ledwie ocierających się o zmysł komponowania i kreowania brzmienia.

Korzystając z prawdziwych instrumentów i zdobytego na przestrzeni lat doświadczenia chcielibyśmy stać się częścią Państwa projektów, nadając im profesjonalnego i niepowtarzalnego charakteru.
Z wyrazami uznania

- Muzycy w tle

adres: Wróblewskiego 17 , 93-578 Łódź
telefon: +48 502 781 758
email: info@muzykawtle.pl
www: www.muzykawtle.pl
branża (wybór z listy): muzyka
NADI
opis:

Kompleksowa opieka nad stronami internetowymi, reklama, reklama zewnętrzna, fotografia, obróbka fotograficzna projekty graficzne.

adres: Stefana Batorego 31 lok. 5 , 92-308 Łódź
telefon: +48 502 285 578
email: nadi@nadi.pl
www: www.nadi.pl
branża (wybór z listy): reklama
NATURIA-MED
opis:

Producent kompresów nagrzewających Termika opartych na bazie naturalnego torfu, produkt naturalny w 100%. Kompres Termika to produkt łączący w sobie zalety działania ciepła z naturalnymi właściwościami torfu (ziemia torfowa, węgiel aktywny, sole potasowe, proszek żelaza. Kompres powoduje miejscowe rozgrzanie ciała bez skutków ubocznych. Zastosowanie kompresów Termika: choroby zwyrodnieniowe, reumatyczne, bóle mięśni, stany zapalne, nerwobóle, lumbago i inne.

Kompresy oferowane są w różnych rozmiarach w zależności od dolegliwości.

adres: Piłsudskiego 135 , 92-318 Łódź
telefon: +48 42 674-41-41
fax: +48 42 674-41-41
email: naturiamed@op.pl
www: www.naturiamed.wizytowka.pl
branża (wybór z listy): nowe technologie
NAVI CONCEPT
opis:

Agencja reklamowa Navi Concept powstała z myślą o kompleksowej obsłudze reklamowej firm. Na przestrzeni lat stawialiśmy na wysokie kwalifikacje oraz doskonalenie wiedzy i umiejętności.
Obecnie jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją reklamową typu full-service świadczącą kompleksowe rozwiązania z zakresu projektowania i wykonania reklam.
Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i kreatywności, kompleksowo i efektywnie realizujemy cele naszych klientów.

adres: Duńska 1 , 91-204 Łódź
telefon: +48 42 632-55-14
email: odz@navi-concept.pl
www: www.navi-concept.pl
branża (wybór z listy): reklama
NEGOCIO
opis:

Zdobyte doświadczenie oraz umiejętności pozwoliły nam otworzyć samodzielną firmę zajmującą się marketingiem internetowym oraz grafiką komputerową.
Firma Negocio powstała w 2009 roku i od tego czasu zdobyła zaufanie wielu Klientów.

Celem naszego zespołu jest ciągłe doskonalenie swoich umiejetności oraz bycie współautorem sukcesów naszych klientów. Nasze działania opieramy na zdobytej wiedzy oraz długoletniemu doświadczeniu. Pomagamy nie tylko w drażaniu i realizacji projektów graficznych, służymy również wiedzą dotyczącą funkcjonowania firmy w internecie.

Zapewniamy kompleksową obsługę projektów graficznych. Stworzymy dla Państwa firmy pełne zaplecze wizualne.

adres: Piłsudskiego 47 , 90-310 Łódź
telefon: +48 781 480 007
email: info@negocio.pl
www: www.negocio.pl
branża (wybór z listy): reklama
Neogotik
opis:

NEOGOTIK - to marka odzieżowa stworzona przez Paulinę i Piotra Połozów, którzy od 2008 roku pod tą samą nazwą występują jako rock&rollowy duet. Ubiory z marką Neogotik inspirowane są modą ulicy, wywodzącą się od stylu członków subkultur związanych z różnymi odmianami muzyki "rockowej" (ze wszystkim przedrostkami).

NEOGOTIK- łączy unikatowość z funkcjonalnością, nowe ze starym.
Wierzymy w ekomodę w najczystszej w naszym mniemaniu postaci, jaką jest czerpanie z już istniejących form. Idąc tym śladem, niektóre z naszych modeli wzbogacamy o ciekawe elementy ubrań z secondhandów. Tym samym dajemy Wam gwarancję posiadania prawdziwego unikatu.

Jesteś kloszardem ceniącym luksus i elegancję?
Lubisz klejnoty?
O nic nie dbasz?
NEOGOTIK jest dla Ciebie.

email: neogotik@neogotik.com
www: www.neogotik.com
branża (wybór z listy): projektowanie mody
Neoprojekt Architektura
opis:

'neoprojekt' to zespół młodych architektów działający formalnie od 2007r. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe zarówno w zakresie projektowania jak i nadzoru wykonawczego zdobyte w kraju i zagranicą. Posiadamy uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej zarówno do projektowania jak i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Umiejętności oraz pozyskana przez lata praktyka pozwala nam mierzyć się z ambitnymi projektami i takich poszukujemy. Mamy na swoim koncie wiele realizacji zarówno w dziedzinie architektury jak i projektowania wnętrz.

adres: Piotrkowska 55 / 303 , 90-413 Łódź
telefon: +48 606 919 914
email: neoprojekt@neoprojekt.pl
www: www.neoprojekt.pl/
branża (wybór z listy): architektura
New Wave
opis:

New Wave Studio to przestrzeń w pofabrycznym budynku w sercu Łodzi, która inspiruje, pobudza kreatywność i zachęca do dzielenia się pasją. Duża powierzchnia użytkowa, kompleksowe wyposażenie, a przy tym niskie ceny wynajmu sprawiają, że posiadamy najbardziej konkurencyjną ofertę na łódzkim rynku. Nie ograniczamy się tylko do wynajmu studio. Zajmujemy się także kompleksową organizacją sesji zdjęciowych i materiałów audiowizualnych na każdym etapie:

- preprodukcji – logistyka, transport, casting modeli i aktorów,
- produkcji – reżyseria, zdjęcia, scenografia, charakteryzacja, kostiumy,
- postprodukcji – obróbka graficzna, montaż, muzyka, udźwiękowienie, tworzenie materiałów wyjściowych.

Przestrzeń 400 m2. Studio 100m2. Największa cyklorama w Łodzi - 10 m x 4 m.
Wynajem sprzętu eventowego i filmowego: CD-Player Pioneer, Gramofon Technics, Mikser Pioneer, kamery Phantom Flex4K, kamery Red Epic Obiektywy Cooke, Angenieux, Zeiss, podgląd wideo BlackMagic Design HyperDeck.

adres: Wólczańska 66 , 90-516 Łódź
telefon: +48 515 109 867
email: info@newwavebeach.com
www: www.newwavestudio.pl/
branża (wybór z listy): reklama
newtrend MAREK OGRABEK
opis:

NewTrend to fuzja wieloletniego doświadczenia i dojrzałego podejścia oraz świeżego, młodego, pozytywnie wykręconego spojrzenia. Nasze twórcze połączenie owocuje ciekawymi i oryginalnymi pomysłami.

"Jeśli nie zrobisz kroku w nieznane, nigdy nie przekonasz się czy warto.”
- Jola Ograbek

Podążając za tą myślą, staramy się wyjść na przeciw naszym klientom i wsłuchiwać się nie tylko w ich słowa, ale również dopasowywać projekty do zainteresowań, upodobań czy stylu życia.

"Bez wyobraźni, wizji, odrobiny szaleństwa czy jakiegoś takiego pozytywnego flow,
w dzisiejszych czasach nic się już nie zdziała. Trzeba je mocno pielęgnować i
rozwijać na każdym kroku! Inspiracja jest dosłownie wszędzie – trzeba tylko otworzyć oczy.
"
- Joanna Wężyk

Aktualnie tworzymy produkty na pograniczu mody i reklamy (bluzki, t-shirty, torby i wiele innych).
 

adres: Narciarska 15/17/29 , 94-101 Łódź
telefon: +48 606 785 180
email: biuro@newtrendpolska.pl
www: www.newtrendpolska.pl
branża (wybór z listy): reklama
Next Step
opis:

O nas.

Zajmujemy się m.in. tworzeniem (graficznym i redakcyjnym) publikacji dedykowanych (tzw. custom publishing) dla firm i NGO. Bazujemy na doświadczeniu PR’owym, dziennikarskim oraz graficznym osób współpracujących

  • Opracowujemy i wdrażamy systemy komunikacji wewnętrznej,
  • Tworzymy komunikację business-to-business,
  • Mamy doświadczenie we współpracy z jednostkami edukacyjnymi oraz samorządowymi,

Sprawdź naszą ofertę lub od razu skontaktuj się z nami - zobacz jak może wyglądać następny krok Twojej firmy!

Co robimy?

Pomagamy komunikować. Zajmujemy się wdrażaniem rozwiązań marketingowych, strategii wizerunkowych czy kampanii lojalnościowych. Wykorzystujemy w tym celu praktyki dziennikarskie (pisanie tekstów, korekta) oraz organizacyjne (marketing, promocja, PR, zarządzanie zmianą) - a wszystko to z wykorzystaniem dopasowanych do sytuacji narzędzi: gazet (tworzonych przez nas od podstaw), biuletynów drukowanych i elektronicznych, tablic ogłoszeń, plakatów i innych.

adres: Piotrkowska 146 , 90-063 Łódź
telefon: +48 42 29-66-206
email: biuro@nextstop.net.pl
www: www.nextstep.net.pl
branża (wybór z listy): reklama
Niceday
opis:

KREACJA

Daj się zobaczyć ! Co wyróżnia Cię od konkurencji? Czemu mamy sięgnąć po Twój produkt czy skorzystać z Twoich usług?

Już od 19 lat pomagamy wspólnie z naszymi Klientami powiedzieć, pokazać, przekonać... miło, fachowo i co najważniejsze - z sukcesami. Zobacz jak wiele naszych prac znasz z rynku. To nasza praca, nasza satysfakcja i nasz wspólny sukces. Tworzymy identyfikacje wizualne, kampanie i strategie reklamowe, projekty graficzne materiałów promocyjnych, opakowania... Stworzymy coś razem?
zobacz portfolio KREACJA

MULTIMEDIA

Złośliwi żartują, że jak nie ma czegoś w internecie to ...prawdopodobnie w ogóle nie ma. To tu Twoi klienci szukają nowości, informacji o firmach, produktach i usługach. Tworząc serwisy www, strony produktowe dbamy o ich pozycjonowanie i promocję. Akcje banerowe, mailingowe, newslettery, prezentacje multimedialne to współczesny język rynku. Znamy i lubimy ten język. Projektujemy, programujemy i wdrażamy. Nieprzekonany? - zobacz nasze realizacje.  Chcesz o coś zapytać? dzwoń, pisz albo wejdź na kawę. zobacz portfolio MULTIMEDIA

PUBLIC RELATIONS

Jakoś do nas trafiłeś. Co to oznacza?  – że dbamy też o własny PR. Pewnie jak wszyscy lubimy, żeby się o nas dużo i dobrze mówiło. Podobnie jest z produktami i markami, które mamy pod swoją PR –ową opieką.  Dbamy o nie, planowo, z szacunkiem i niekłamaną przyjemnością. To miło patrzeć jak rosną. Zapraszamy do portfolio PR, zobacz fragment naszej pracy. Publikacje w serwisach branżowych, forach itp. a także publikacje i informacje prasowe, które stworzyliśmy dla naszych klientów. Razem przedstawimy Twoją firmę czy produkt światu. Czy jest lepsza „droga do Klienta”? Porozmawiamy o tym?
zobacz portfolio PR

adres: Lipowa 75 , 90-568 Łódź
telefon: +48 42 676-27-92 (95)
www: www.niceday.pl
branża (wybór z listy): reklama
No to jak design
opis:

… Firma No to jak design istnieje od 2012 roku, należy do Pauliny Korwin-Kochanowskiej absolwentki łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. W ramach swojej działalności firma tworzy scenografię do filmów fabularnych, krótkometrażowych, etiud, projekty graficzne, obrazy, grafiki, fotografie.

http://pulgrupa.wix.com/no-to-jak 

adres: Sienkiewicza 24 , Nowy Bedoń
telefon: 506911445
email: p.korwin.kochanowska@gmail.com
branża (wybór z listy): reklama
OFICYNA S.C. Robert Urbaniak, Tadeusz Urbaniak, Urszula Urbaniak
opis:

Firma OFICYNA, której założycielem jest Tadeusz Urbaniak istnieje od 1986 roku. Działając od tylu lat staramy się, aby nasz park maszynowy, był jak najnowszy i ciągle poszerzany. Wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia przodujących producentów sprzętu, co owocuje zadowoleniem naszych klientów. W związku z tą polityką nasza firma posiada bardzo szeroką ofertę. Od pieczątek, które były pierwszym etapem działań naszej firmy, poprzez drukarstwo, a kończąc na wszelkich usługach związanych z reklamą. Oprócz indywidualnych odbiorców, współpracujemy również z różnymi agencjami reklamowymi, które indywidualnie mogą negocjować z nami warunki współpracy. Pracownicy nasi to ludzie, którzy mają bardzo duże doświadczenie w zakresie prac przez nas wykonywanych.

adres: Przędzalniana 99 , 93-114 Łódź
telefon: +48 42 684-38-73
fax: +48 42 253-00-37
email: biuro@grupaopicyna.pl
www: www.oficyna.com.pl
branża (wybór z listy): reklama
Olenderek Olenderek Architekci Sp. z o.o.
opis:

Firma zajmująca się projektowaniem architektonicznym od połowy lat 80-tych realizująca pełny zakres usług j.n:

- prace studialne, analityczne,
- nadzór autorski,
- projekty branżowe,
- projekty wnętrz,
- projekty wyposażenia, dotyczy wyposażenia zewnętrznego obiektów jak i wnętrz,
- projekty rewitalizacji zespołów miejskich,
- projekty renowacji obiektów zabytkowych.

adres: Gdańska 74/26 , Łódź
telefon: +48 42 632 77 42
email: ooa_architekci@o2.pl
www: www.olenderekarchitekci.pl
branża (wybór z listy): architektura
Olga Fiedorowicz Architekt Wnętrz
opis:

Założycielką i inicjatorką pracowni jest mgr. sztuki architekt wnętrz Olga Fiedorowicz. Projektantka na pierwszym miejscu zawsze stawia funkcjonalność i satysfakcję inwestorów łącząc ich wymagania ze swoimi pomysłami.

Pasja do wykonywanego zawodu sprawia, że jej projekty są zawsze świeże i pełne entuzjazmu.

Dzięki wykształceniu i nabytemu doświadczeniu wnętrza, które projektuje są szyte na miarę właściciela.

Pracownia posiada w swojej ofercie odrębne pakiety projektowe, dzięki którym sprosta potrzebom każdego z Państwa. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

telefon: +48 515 154 760
email: ofiedorowicz@gmail.com
www: www.of-design.pl
branża (wybór z listy): architektura
OLIMPIA S.A.
opis:

OLIMPIA to przede wszystkim długoletnia tradycja, wysoka jakość oraz wysublimowany gust.
Produkty Olimpii cechują się wysoką jakością i eleganckim krojem. Tworzone są z najlepszych gatunkowo przędz, sprowadzanych z Francji i Włoch.

Zespół wykwalifikowanych projektantów i stylistów tworzy każdy model z pasją, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Głównie dlatego ubrania Olimpii łatwo komponują się w harmonijne zestawy, tworząc klasyczne kompozycje.

Marka Olimpii znana jest nie tylko w kraju. Nasze produkty eksportowane są m.in. do Anglii, Irlandii, Niemiec, Rosji, czy międzynarodowych stolic mody, jak Francja i Włochy.

W Polsce posiadamy sieć Salonów Firmowych pod własną marką. Jesteśmy również obecni w wielu partnerskich butikach odzieżowych.

adres: Obywatelska 137 , 94-104 Łódź
telefon: +48 42 689 14 29, 689 14 24, 689 14 22
www: www.olimpia.com.pl
branża (wybór z listy): projektowanie mody
ONOFFMEDIA Produkcja filmowo-telewizyjna
opis:

Onoffmedia to niezależna inicjatywa powstała z potrzeby stworzenia przestrzeni dla nowej nieskrępowanej myśli zamkniętej w przekazie audiowizualnym.

Organizuje produkcje:

- dziennikarskie,
- filmowe,
- telewizyjne,

Realizuje je kompleksowo od scenariusza do produktu końcowego.

Kreatywność, zapał, innowacyjność, mobilność, dynamika – to dewizy Onoffmedia.

adres: Częstochowska 38/52 , 93-121 Łódź
telefon: +48 796 522 117
email: biuro@onoffmedia.pl
www: www.onoffmedia.pl
branża (wybór z listy): filmy i wideo
Opus Film
opis:

Studio filmowe posiadające doświadczenie w produkcji filmowej z odpowiednią oprawą, jakością, doborze kadry realizatorskiej itp. Producentposiada odpowiednie wydziały niezbędne do produkcji – studio dźwiękowe, castingowe, edytorskie, montażowe, garderoby, stroje, dekoratornię (montownię dekoracji).

Realizowane filmy to:

- filmy fabularne,
- filmy dokumentalne,
- animacje,
- filmy reklamowe.

adres: Łąkowa 29 , 90-544 Łódź
telefon: +48 42 634-55-00
fax: +48 42 634-55-49
email: opus@opusfilm.com
www: www.opusfilm.com
branża (wybór z listy): filmy i wideo
ORGANIKA S.A.
opis:

Organika jest producentem i dostawcą płynów dla przemysłu motoryzacyjnego, chemii gospodarczej i przemysłowej.

Asortyment to głównie:

- płyny hamulcowe, do chłodnic,

- dodatki do paliw,

- oleje i smary do maszyn i urządzeń,

- oleje silnikowe.

Firma posiada automatyczne linie produkcyjne i rozlewnie – do konfekcjonowania produktów w opakowaniach od 0,5 do 5l, oraz w beczkach od 30 do 200 l oraz paletopojemników 1000 l.

adres: Ciasna 21a , 93-531 Łódź
telefon: +48 42 681-05-76, +48 42 682-53-60
email: organika@organika.com.pl
www: www.organika.com.pl
branża (wybór z listy): nowe technologie
wygeneruj PDF
Kontakt