Spacerowy przegląd inwestycji

Zapraszamy na cykl spotkań z Prezydentami Łodzi. Spacerowy przegląd inwestycji to okazja dla mieszkańców, żeby porozmawiać z urzędnikami i najwyższymi władzami miasta o tym, co w inwestycji piszczy…  


Spacery będą się odbywały raz w tygodniu aż do początku września. Tematem spotkań będą najważniejsze inwestycje w mieście. Informacje o kolejnych spotkaniach będą zamieszczane sukcesywnie na tej stronie.


NAJBLIŻSZE SPOTKANIA

Najbliższe spotkanie, wyjątkowo odbędzie się w poniedziałek (11 lipca). Spotykamy się o godz. 17:00 w pobliżu skrzyżowania ul. Jaracza i ul. POW.

W razie złej pogody, obfitych opadów deszczu, czy burzy, spotkania będą odwoływane i przesunięte na inny termin.


POPRZEDNIE SPOTKANIA

ULICA KRAKOWSKA

We wtorek, 5 lipca, mieszkańcy Łodzi mieli okazję wziąć udział w spotkaniu z pierwszym wiceprezydentem Łodzi Adamem Pustelnikiem oraz pracownikami wydziałów odpowiedzialnych za inwestycje w sąsiedztwie ul. Krakowskiej.

ULICA PRZYBYSZEWSKIEGO

27 czerwca mieszkańcy Łodzi w ramach Spacerowego Przeglądu Inwestycji przyglądali się postępom prac przy budowie wiaduktów ul. Przybyszewskiego. Nie zabrakło również rozmów o modernizacji węzła komunikacji miejskiej przy ul. Niciarnianej.

ULICA OBYWATELSKA

Pierwszy spacer odbył się 6 czerwca, na ulicy Obywatelskiej. Wzięło w nim udział około 60 osób. Mieszkańcy pytali o inwestycję, a także o plany dotyczące kolejnych remontów na osiedlu Lublinek–Pienista.

Kontakt