Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Jak można się spisać?

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r. trwa tylko do końca września!

Spisać można się:

- przez Internet na stronie: spis.gov.pl.

- na infolinii pod numerem: 22 279 99 99

- gdy skontaktuje się z nami rachmistrz spisowy

- w Urzędzie Miasta Łodzi w punktach spisowych przy ul. Piotrkowskiej 113, Piotrkowskiej 110, Zachodniej 47 oraz Piłsudskiego 100

- na Górniaku w punkcie spisowym (hala targowa, wejście od ul. Piotrkowskiej)

 

Weryfikacja rachmistrza

Każdy rachmistrz posiada identyfikator. Tożsamość rachmistrza można dodatkowo potwierdzić na stronie GUS lub na infolinii spisowej.

 Aktualności

Zapraszamy na noc spisową!

Gminne Biuro Spisowe

Zawsze brakowało Ci czasu, żeby się spisać? Specjalnie dla Ciebie w najbliższą sobotę uruchomimy punkty spisowe dostępne aż do północy! więcej

Narodowy Spis Powszechny - Ostatnie dni na spis!

Gminne Biuro Spisowe

Do 30 września trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. W Łodzi aktualnie spisało się prawie 70 % mieszkańców. Przypominamy, że udział w badaniu jest obowiązkowy, a za odmowę udziału może... więcej

Już tylko 2 tygodnie do końca spisu!

Gminne Biuro Spisowe

Do końca września trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Przypominamy, że udział w badaniu jest obowiązkowy, a za odmowę udziału może zostać nałożona kara grzywny (5 tys. zł). więcej

a

Gminne Biuro Spisowe w Łodzi

Adres Gminnego Biura Spisowego

ul. Piotrkowska 113, 90-430 Łódź

W związku z ZAGROŻENIEM EPIDEMICZNYM Gminne Biuro Spisowe w Łodzi uprzejmie informuje, iż kontakt z pracownikami Biura odbywa się drogą mailową lub telefoniczną:

  •  należy kontaktować się pod numerem telefonu: 42 638 41 00 lub e-mail: strategia@uml.lodz.pl;
  •  w sprawach, których nie da się rozstrzygnąć telefonicznie lub mailowo, przewiduje się obsługę interesantów po wcześniejszym umówieniu spotkania telefonicznie.

Stanowisko do samospisu znajduje się w siedzibie Biura Strategii Miasta Urzędu Miasta Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 113, IV p. Dostępne jest w godzinach pracy Urzędu. W związku z zagrożeniem epidemicznym, aby uniknąć oczekiwania na obsługę, prosimy o umówienie terminu wizyty pod nr tel. 42 638 41 00.

Stanowisko pozbawione barier architektonicznych do samospisu będzie udostępniane w siedzibie Łódzkiego Centrum Kontaktów z Mieszkańcami Urzędu Miasta Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 110 (wejście od Pasażu Schillera) po uprzednim umówieniu pod nr tel. 42 638 41 00.

Osoby umówione na spotkanie będą mogły przebywać w siedzibie Gminnego Biura Spisowego wyłącznie w przypadku posiadania własnych środków ochrony osobistej.

 

 

Kontakt