O dużą stawkę

Na cztery kolejki przed zakończeniem rozgrywek grupy I trzeciej ligi szansę na awans do wyższej klasy rozgrywkowej mają ekipy Łódzkiego Klubu Sportowego i Reaktywacji Tradycji Sportowych Widzew.

Pierwsza z tych drużyn ma tylko punkt straty do prowadzącego Finishparkietu Nowe Miasto Lubawskie. W sobotę o godz. 17 na obiekcie przy al. Unii Lubelskiej 2 podopieczni Wojciecha Robaszka rozpoczną pojedynek z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Dzień później w Ełku do walki przystąpią widzewiacy, mający dwa punkty mniej od lokalnego rywala. Ich mecz z MKS Ełk rozpocznie się w niedzielę o godz. 18.

Dużą stawkę będą również miały pojedynki w grupie wschodniej Centralnej Ligi Juniorów. Zajmujący drugie miejsce w tabeli UKS SMS podejmie zespół Znicza Pruszków (sobota, godz. 10). Na drugim krańcu tabeli są walczący o utrzymanie gracze ŁKS. Jeśli łodzianie chcą uniknąć degradacji, to muszą przywieźć komplet punktów z Bełchatowa, gdzie w sobotę ich przeciwnikiem będzie GKS (13).

Ostatnią serię spotkań mają przed sobą zespoły występujące w ekstralidze pań. Walczące o medal zawodniczki UKS SMS tracą obecnie trzy punkty do trzeciego w tabeli AZS PWSZ Wałbrzych, z którym zmierzą się w sobotę na własnym boisku (godz. 13).

Polecane aktualności

Rozbiórki i wyburzenia – to pierwszy etap prac na wiadukcie na ul. Dąbrowskiego.

Łódź buduje wiadukt na ul. Dąbrowskiego

Tomasz Andrzejewski / ZDiT

Rozbiórki i wyburzenia – to pierwszy etap prac na wiadukcie. Jeszcze w tym roku powstanie nowy... Read more

Dom Pomocy Społecznej dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie w Łodzi przy ul. Sierakowskiego ma nową salę polisensoryczną.

Bezpieczny "plac zabaw" dla podopiecznych DPS

Jolanta Baranowska / BRP

Dom Pomocy Społecznej dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie w Łodzi przy ul.... Read more

Maseczki ochronne oraz rękawiczki jednorazowe, których łodzianie używają na co dzień np. w drodze do pracy, sklepu, spacerze z psem - należy wyrzucać do pojemników na odpady zmieszane.

Co zrobić ze zużytą maseczką i rękawiczkami?

Jolanta Baranowska / BRP

Maseczki ochronne oraz rękawiczki jednorazowe, których łodzianie używają na co dzień np. w drodze do... Read more

Jemy w Domu Burger Fest – rusza wielki festiwal burgerów na wynos!

ŁCW

Pandemia koronawirusa mocno uderzyła w lokalną branżę gastronomiczną. Chcąc wspierać restauracje w... Read more

Jak przyznaje Grażyna Jagodzka, seniorka, koordynator Telefonu Życzliwości, dziś, w erze koronawirusa wolontariusze "pracy" mają jeszcze więcej niż dotychczas.

Seniorzy pomagają seniorom w dobie koronawirusa

Jolanta Baranowska / BRP

10 wolontariuszy-seniorów Telefonu Życzliwości przeniosło swoją "pracę" do domu i odbiera telefony... Read more

Kontakt