Filtry

Filtry podstawowe

Na skróty:

Data:

luty 2019
PN WT ŚR CZ PT SO ND
28 29 30 31 01 02

sobota, 2 lutego 2019

zobacz wszystkie
03

niedziela, 3 lutego 2019

zobacz wszystkie
04

poniedziałek, 4 lutego 2019

zobacz wszystkie
05

wtorek, 5 lutego 2019

zobacz wszystkie
06

środa, 6 lutego 2019

zobacz wszystkie
07

czwartek, 7 lutego 2019

zobacz wszystkie
08

piątek, 8 lutego 2019

zobacz wszystkie
09

sobota, 9 lutego 2019

zobacz wszystkie
10
11

poniedziałek, 11 lutego 2019

zobacz wszystkie
12

wtorek, 12 lutego 2019

zobacz wszystkie
13

środa, 13 lutego 2019

zobacz wszystkie
14

czwartek, 14 lutego 2019

zobacz wszystkie
15

piątek, 15 lutego 2019

zobacz wszystkie
16

sobota, 16 lutego 2019

zobacz wszystkie
17

niedziela, 17 lutego 2019

zobacz wszystkie
18

poniedziałek, 18 lutego 2019

zobacz wszystkie
19

wtorek, 19 lutego 2019

zobacz wszystkie
20

środa, 20 lutego 2019

zobacz wszystkie
21

czwartek, 21 lutego 2019

zobacz wszystkie
22

piątek, 22 lutego 2019

zobacz wszystkie
23

sobota, 23 lutego 2019

zobacz wszystkie
24

niedziela, 24 lutego 2019

zobacz wszystkie
25 26

wtorek, 26 lutego 2019

zobacz wszystkie
27

środa, 27 lutego 2019

zobacz wszystkie
28

czwartek, 28 lutego 2019

zobacz wszystkie
01 02 03

piątek, 1 lutego 2019

Zdjęcie promujące wydarzenie: Jarmark Produktów Regionalnych w Porcie Łódź -  fot. mat. Port Łódź

Jarmark Produktów Regionalnych w Porcie Łódź

Port Łódź zaprasza na kolejny w tym roku Jarmark Produktów Regionalnych, który odbędzie się na terenie Centrum obok sklepu Media Markt od 30 stycznia do 2 lutego. ... więcej

Port Łódź (93-457 Łódź, ul. Pabianicka 245)
30.01.2019 - 02.02.2019
Grafika promująca wydarzenie: "3. edycja Jemy w Łodzi Pizza Fest 2019" -  fot. mat. Jemy w Łodzi

3. edycja Jemy w Łodzi Pizza Fest 2019

To już trzecia edycja wydarzenia organizowanego przez portal Jemy w Łodzi, serwis PizzaPortal.pl i Łódzkie Centrum Wydarzeń i Prawdopodobnie największa tego typu... więcej

Łódź
01.02.2019 - 10.02.2019
Więcej informacji na www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu 42/ 250 70 14 -  fot. CC0 license

Darmowe zajęcia i imprezy sportowe MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg nieodpłatnych zajęć cyklicznych oraz organizowanych i współorganizowanych imprez sportowych w okresie od... więcej

01.02.2019
Grafika promująca wydarzenie: Konkurs Hyperreal - konkurs w pracowni artystycznej OKO -  fot. mat. Warsztat Artysty

Konkurs Hyperreal w pracowni artystycznej OKO

Zapraszamy wszystkich artystów do zgłaszania swoich prac do konkursu malarskiego "Hyperreal", który organizujemy, we współpracy z Lefranc Bourgeois - fundatora nagród.... więcej

Pracownia OKO/ Warsztat Artysty (90-002 Łódź, ul. Tuwima 22/26)
27.01.2019 - 17.03.2019
Grafika promująca wydarzenie: Akademia Reevesa - warsztaty w pracowni artystycznej OKO -  fot. mat. Pracownia OKO

Akademia Reevesa - warsztaty w pracowni artystycznej OKO

Kurs dla młodzieży w naszej pracowni to podróż przez bezkompromisową twórczość. Ograniczamy media do rysunku i malarstwa tylko po to by prostymi środkami wydobyć... więcej

Pracownia OKO/ Warsztat Artysty (90-002 Łódź, ul. Tuwima 22/26)
01.02.2019

1 - 28 luty 2019 r. | Terminarz Rady Miejskiej w Łodzi

Terminarz spotkań organizowanych w Radzie Miejskiej w Łodzi od 1 do 28 lutego 2019 roku. więcej

Urząd Miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 104)
01.02.2019
Grafika promująca wydarzenie: "Profanum podniesione obrazem do rangi sacrum" - wernisaż w AOIA -  fot. mat. AOIA

"Profanum podniesione obrazem do rangi sacrum" - wernisaż w AOIA

Autor dr Tomasz Sobczak Politechnika Łódzka. Nauczyciel akademicki w dziedzinie sztuk pięknych. Uczy malarstwa, rysunku i fotografii. W dorobku ponad 70 wystaw... więcej

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych w Łodzi (90-403 Łódź, ul. Zachodnia 54/56)
28.01.2019 - 01.02.2019
Grafika promująca wydarzenie: "Malarstwo akademickie i nie tylko" - wernisaż w AOIA -  fot. mat. AOIA

„Malarstwo - kompozycje i wyobrażenia" - wernisaż w AOIA

Cykl obrazów zrealizowanych przez grupę studentów III semestru Politechniki Łódzkiej pod kierunkiem dr Tomasza Sobczaka. Wybór najlepszych dwudziestu dwóch obrazów.... więcej

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych w Łodzi (90-403 Łódź, ul. Zachodnia 54/56)
28.01.2019 - 01.02.2019
Grafika promująca wydarzenie: Spotkanie autorskie i wernisaż w Centrum Kultury Młodych -  fot. mat. CKM

"Moje Widzenia" - wystawa w Centrum Kultury Młodych

Fotograficzno - rzeźbiarska wystawa "Moje Widzenia". Fotografie Piotra Dzięciołowskiego stały się inspiracją dla rzeźbiarskich interpretacji Ewy Jaworskiej i... więcej

Centrum Kultury Młodych (93-021 Łódź, ul. Lokatorska 13)
01.02.2019
Zdjęcie promujące wydarzenie: "Lodowisko w Manufakturze" -  fot. mat. Manufaktura

Lodowisko w Manufakturze 2018/2019

Zapraszamy na lodowisko w Manufakturze. Ta plenerowa atrakcja od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród łodzian i turystów. Nic dziwnego - potężna dawka ruchu... więcej

01.02.2019
Veronica Taussig | Black and Yellow - wystawa w Ośrodku Propagandy Sztuki (Miejska Galeria Sztuki w Łodzi) - plakat towarzyszący ekspozycji -  fot. mat. MGSŁ

Veronica Taussig | Black and Yellow - wystawa w Ośrodku Propagandy Sztuki (Miejska Galeria Sztuki w Łodzi)

W przestrzeni Ośrodka Propagandy Sztuki prezentowane są regularne i geometryczne realizacje o kształtach organicznych i biomorficznych, jak również skomplikowane... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Ośrodek Propagandy Sztuki, 90-009 Łódź, ul. Sienkiewicza 44)
01.02.2019
Neapol, 2018, olej na płótnie, 40x30 cm. Zdjęcie promujące wydarzenie: Łukasz Stokłosa | zdążyć przed nocą... - wystawa w Galerii Bałuckiej (Miejska Galeria Sztuki w Łodzi) Galeria Sztuki w Łodzi) -  mat. pras. MGSŁ

Łukasz Stokłosa | zdążyć przed nocą... - wystawa w Galerii Bałuckiej (Miejska Galeria Sztuki w Łodzi)

Uprawia malarstwo przedstawiające, figuratywne. Inspiracje najczęściej czerpie z kultury masowej, filmów i seriali. Dobrze czuje się w estetyce kiczu. Obrazy Stokłosy... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Galeria Bałucka, 91-438 Łódź, Stary Rynek 2)
01.02.2019
Grafika promująca wydarzenie: "Kino Kresów - kultura filmowa na ziemiach wschodnich  II Rzeczypospolitej" - wystawa w EC1 -  fot. mat. EC1

"Kino Kresów - kultura filmowa na ziemiach wschodnich II Rzeczypospolitej" - wystawa w EC1

Kresy Wschodnie – źródło mitu i tęsknoty. Dla kolejnych pokoleń kwintesencja nostalgii i sentymentu. Cel pielgrzymek do magicznego świata budowanego bardziej... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
29.01.2019 - 01.02.2019
Grafika promująca wydarzenie: „Kazimierz Prószyński - wynalazca i wizjoner" - wystawa w EC1 -  fot. mat. EC1

„Kazimierz Prószyński - wynalazca i wizjoner" - wystawa w EC1

Wystawa przywołuje postać Kazimierza Prószyńskiego znaną już tym, którzy mieli okazję odwiedzić wystawę: „Polscy Leonardowie”. Teraz polski wynalazca, inżynier... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
29.01.2019 - 01.02.2019
Grafika promująca wydarzenie: "Kryte lodowisko w Sukcesji" -  fot. mat. Sukcesja

Kryte lodowisko w Sukcesji

W Sukcesji można pojeździć na łyżwach! Na poziomie -1 zostało otwarte kryte lodowisko. Nie trzeba przynosić własnego sprzętu, na miejscu jest bowiem wypożyczalnia... więcej

Sukcesja Centrum Handlowo-Rozrywkowe (93-590 Łódź, Aleja Politechniki 1)
06.12.2018 - 24.02.2019
"Jak to widzisz" - plakat do wystawy w Muzeum Pałac Herbsta -  fot. mat. Muzeum Pałac Herbsta

"Jak to widzisz?" - wystawa w Muzeum Pałac Herbsta

Wystawa jest zwieńczeniem niezwykłego projektu "Jak to widzisz?" - pozwalającego publiczności aktywnie włączyć się w działalność Muzeum, jak i w proces tworzenia... więcej

Pałac Herbsta
01.02.2019
Grafika promująca wydarzenie: Tajemnice pyłków - wystawa w EC1 -  fot. mat. EC1

"Tajemnice pyłków" - wystawa czasowa w EC1

Ziarna pyłku to obiekty niezwykłe! Supertrwałe drobiny, które z pozoru wydają się zaledwie żółtym (zwykle) pyłem, pod mikroskopem fascynują szeroką gamą kształtów i... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
01.02.2019

"Lovebook"

"Lovebook" Michała Siegoczyńskiego to opowieść o miłości, o walce o miłość, o próbie odzyskania własnego szczęścia i o rozdźwięku między rzeczywistością a pragnieniem.... więcej

Teatr Powszechny w Łodzi
01.02.2019

"Wszystko w rodzinie"

Znakomita sztuka mistrza farsy Raya Cooneya rozgrywa się w jednym z londyńskich szpitali. więcej

Teatr Powszechny w Łodzi
01.02.2019

Salon Gier Intelektualnych: RPG i inne gry planszowe

Ośrodek Kultury Górna zaprasza na międzypokoleniowe wieczory z RPG i innymi grami planszowymi. więcej

Ośrodek Kultury Górna (93-138 Łódź, ul. Siedlecka 1)
01.02.2019

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud... więcej

Palmiarnia Ogrodu Botanicznego w Łodzi
07.01.2019 - 07.02.2019

POLECANE WYDARZENIA

 -  fot. CMWŁ

Łódzkie Święto Tkaniny

55 artystów z 21 państw na wystawie głównej, spotkania z gośćmi specjalnymi, wystawy towarzyszące oraz cykl warsztatów edukacyjnych. 16. Międzynarodowe Triennale... więcej

13.11.2019
 -  fot. CMWŁ

Łódzkie Święto Tkaniny

55 artystów z 21 państw na wystawie głównej, spotkania z gośćmi specjalnymi, wystawy towarzyszące oraz cykl warsztatów edukacyjnych. 16. Międzynarodowe Triennale... więcej

14.11.2019

Jemy w Łodzi. Ramen Festival już od 15 listopada

Listopad w Łodzi będzie stał pod znakiem ramenu. To niezwykle popularne danie kuchni japońskiej zagości na stołach łódzkich restauracji w ramach ruszającego w... więcej

15.11.2019
Kontakt