Filtry

Filtry podstawowe

Na skróty:

Data:

luty 2019
PN WT ŚR CZ PT SO ND
28 29 30 31 01 02

sobota, 2 lutego 2019

zobacz wszystkie
03

niedziela, 3 lutego 2019

zobacz wszystkie
04

poniedziałek, 4 lutego 2019

zobacz wszystkie
05

wtorek, 5 lutego 2019

zobacz wszystkie
06

środa, 6 lutego 2019

zobacz wszystkie
07

czwartek, 7 lutego 2019

zobacz wszystkie
08

piątek, 8 lutego 2019

zobacz wszystkie
09

sobota, 9 lutego 2019

zobacz wszystkie
10
11

poniedziałek, 11 lutego 2019

zobacz wszystkie
12

wtorek, 12 lutego 2019

zobacz wszystkie
13

środa, 13 lutego 2019

zobacz wszystkie
14

czwartek, 14 lutego 2019

zobacz wszystkie
15

piątek, 15 lutego 2019

zobacz wszystkie
16

sobota, 16 lutego 2019

zobacz wszystkie
17

niedziela, 17 lutego 2019

zobacz wszystkie
18

poniedziałek, 18 lutego 2019

zobacz wszystkie
19

wtorek, 19 lutego 2019

zobacz wszystkie
20

środa, 20 lutego 2019

zobacz wszystkie
21

czwartek, 21 lutego 2019

zobacz wszystkie
22

piątek, 22 lutego 2019

zobacz wszystkie
23

sobota, 23 lutego 2019

zobacz wszystkie
24

niedziela, 24 lutego 2019

zobacz wszystkie
25 26

wtorek, 26 lutego 2019

zobacz wszystkie
27

środa, 27 lutego 2019

zobacz wszystkie
28

czwartek, 28 lutego 2019

zobacz wszystkie
01 02 03

czwartek, 14 lutego 2019

 -  fot. Archiwum UMŁ

Ale iskrzy! Walentynki w Centrum Nauki i Techniki EC1 i Planetarium EC1

Jeżeli szukacie niebanalnych pomysłów na to, jak spędzić walentynkowe popołudnie, serdecznie zapraszamy do przetestowania jak silnie elektryzująca parę tworzycie oraz... więcej

14.02.2019
Grafika promująca wydarzenie: Ferie w Manufakturze 2019 -  fot. mat. Manufaktura

Ferie w Manufakturze 2019

W ferie w Manufakturze nie ma mowy o nudzie! I to bez względu na pogodę. Experymentarium i szkoła nauki tańca zapraszają na półkolonie. W Jupi Parku i Kręgielni... więcej

Manufaktura (91-062 Łódź, ul. Jana Karskiego 5)
14.02.2019
Zdjęcie promujące wydarzenie: "Historia clubbingu i kostiumy filmowe na wystawie w Porcie Łódź" -  fot. mat. Port Łódź

Historia clubbingu i kostiumy filmowe na wystawie w Porcie Łódź

Wystawy kulturalne nawiązujące do historii muzyki i filmu to już tradycja w Porcie Łódź. Tym razem Centrum zaprasza na niezwykłą podróż w czasie do epoki PRL i... więcej

Port Łódź (93-457 Łódź, ul. Pabianicka 245)
14.02.2019
Zdjęcie promujące wydarzenie: Przez żołądek do serca - Walentynkowy Jarmark Produktów Regionalnych w Porcie Łódź -  fot. mat. Port Łódź

Przez żołądek do serca - Walentynkowy Jarmark Produktów Regionalnych w Porcie Łódź

Wspólne gotowanie zbliża i jest znakomitą propozycją na udany romantyczny wieczór. Wszystkie produkty potrzebne do przygotowania wspaniałej kolacji będzie można... więcej

Port Łódź (93-457 Łódź, ul. Pabianicka 245)
13.02.2019 - 16.02.2019
Grafika promująca wydarzenie: Ferie w Port Łódź - budujeMY Polskę z klocków LEGO w Porcie Łódź -  fot. mat. Port Łódź

BudujeMY Polskę z klocków LEGO - ferie w Porcie Łódź

Ponad pół miliona najbardziej znanych klocków świata, olbrzymia mapa Polski i dwa tygodnie wypełnione niesamowitą zabawą, konkursami i kreatywnym tworzeniem.... więcej

Port Łódź (93-457 Łódź, ul. Pabianicka 245)
11.02.2019 - 16.02.2019
Zdjęcie promujące wydarzenie: Bajkowe ferie w Port Łódź Junior -  fot. mat. Port Łódź

Bajkowe ferie w Port Łódź Junior

Potwory, księżniczki, rycerze, zwierzaki i super bohaterowie – wszystkie ukochane przez dzieci postacie ze znanych bajek zagoszczą podczas ferii zimowych w Porcie... więcej

Port Łódź (93-457 Łódź, ul. Pabianicka 245)
11.02.2019 - 16.02.2019
Grafika promująca wydarzenie: Walentynkowym tramwajem do Portu Łódź! -  fot. mat. Port Łódź

Walentynkowym tramwajem do Portu Łódź!

W dzień Świętego Walentego na ulice Łodzi wyjadą trzy niezwykłe tramwaje dedykowane zakochanym parom. Każdy z nich swoją trasę będzie kończył na pętli IKEA... więcej

MPK-Łódź Sp. z o.o. (90-132 Łódź, ul. Tramwajowa 6)
14.02.2019

Pożegnanie z wystawą Lodzer Miszmasz

Zapraszamy na pożegnanie z wystawą "Lodzer Miszmasz, czyli opowieść o żydowskiej Łodzi". Mogliście ją oglądać w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana od czerwca 2016... więcej

Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi (91-755 Łódź, ul. Wojska Polskiego 83)
10.02.2019 - 28.02.2019
Więcej informacji na stronie internetowej www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu 42/ 250 70 14 -  fot. CC0 license

Darmowe zajęcia i imprezy sportowe MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg nieodpłatnych zajęć cyklicznych oraz organizowanych i współorganizowanych imprez sportowych w okresie od... więcej

14.02.2019

Manewry weselne

Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na komedię romantyczną. więcej

Teatr Powszechny w Łodzi - Duża Scena (91-069 Łódź, ul. Legionów 21)
14.02.2019
Grafika promująca wydarzenie: Konkurs Hyperreal - konkurs w pracowni artystycznej OKO -  fot. mat. Warsztat Artysty

Konkurs Hyperreal w pracowni artystycznej OKO

Zapraszamy wszystkich artystów do zgłaszania swoich prac do konkursu malarskiego "Hyperreal", który organizujemy, we współpracy z Lefranc Bourgeois - fundatora nagród.... więcej

Pracownia OKO/ Warsztat Artysty (90-002 Łódź, ul. Tuwima 22/26)
27.01.2019 - 17.03.2019

1 - 28 luty 2019 r. | Terminarz Rady Miejskiej w Łodzi

Terminarz spotkań organizowanych w Radzie Miejskiej w Łodzi od 1 do 28 lutego 2019 roku. więcej

Urząd Miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 104)
14.02.2019
Grafika promująca wydarzenie: "Instalacje i collage" - wernisaż w AOIA -  fot. mat. AOIA

"Instalacje i collage" - wernisaż w AOIA

Wernisaż wystawy Kajetana Kreutza Majewskiego, obejmującej przestrzeń Galerii Foyer i Galerii Kawiarnia w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych. Wstęp wolny. ... więcej

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych w Łodzi (90-403 Łódź, ul. Zachodnia 54/56)
14.02.2019 - 15.02.2019
Grafika promująca wydarzenie: "Warsztaty akcji, czyli sztuka kreacji" - warsztaty artystyczne dla młodzieży w AOIA -  fot. mat. AOIA

"Warsztaty akcji, czyli sztuka kreacji" - warsztaty artystyczne dla młodzieży w AOIA

W okresie ferii zimowych w Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych organizuje warsztaty artystyczno-filmowo-teatralne prowadzone dla młodzieży przez... więcej

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych w Łodzi (90-403 Łódź, ul. Zachodnia 54/56)
14.02.2019
Grafika promująca wydarzenie: "Totalnie szczęśliwi" - Spektakl Fundacji Kamila Maćkowiaka w AOIA -  fot. mat. AOIA

"Totalnie szczęśliwi" - Spektakl Fundacji Kamila Maćkowiaka w AOIA

„Totalnie szczęśliwi” – współczesna historia miłosna w komediowej oprawie. Teatr Fundacji Kamila Maćkowiaka bardzo lubi przygotowywać dla swoich widzów spektakle nowe,... więcej

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych w Łodzi (90-403 Łódź, ul. Zachodnia 54/56)
14.02.2019
Wnętrze palmiarni -  Mat. Palmiarni Ogrodu Botanicznego

Ferie w Palmiarni

Palmiarnia Ogrodu Botanicznego w Łodzi serdecznie zaprasza dzieci i młodzież szkolną na zajęcia w ramach ferii zimowych. więcej

Palmiarnia Ogrodu Botanicznego w Łodzi
11.02.2019 - 22.02.2019
Centrum Kultury Młodych, ul. Lokatorska 13 -  mat. pras. CKM

Półkolonie Zimowe dla dzieci w Centrum Kultury Młodych

Półkolonie Zimowe dla dzieci w wieku 6-10 lat. W programie: warsztaty kreatywne, plastyczne, kulinarne, taneczne, wycieczki tematyczne, zajęcia integracyjne, projekcje... więcej

Centrum Kultury Młodych (93-021 Łódź, ul. Lokatorska 13)
11.02.2019 - 22.02.2019
Zdjęcie promujące wydarzenie: "Lodowisko w Manufakturze" -  fot. mat. Manufaktura

Lodowisko w Manufakturze 2018/2019

Zapraszamy na lodowisko w Manufakturze. Ta plenerowa atrakcja od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród łodzian i turystów. Nic dziwnego - potężna dawka ruchu... więcej

14.02.2019

IMPRO ATAK! Improwizowana komedia romantyczna w 3-ech aktach

Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka zaprasza na wyjątkowy spektakl. więcej

Teatr Nowy im. K. Dejmka w Łodzi, Mała Sala
14.02.2019
Neapol, 2018, olej na płótnie, 40x30 cm. Zdjęcie promujące wydarzenie: Łukasz Stokłosa | zdążyć przed nocą... - wystawa w Galerii Bałuckiej (Miejska Galeria Sztuki w Łodzi) Galeria Sztuki w Łodzi) -  mat. pras. MGSŁ

Łukasz Stokłosa | zdążyć przed nocą... - wystawa w Galerii Bałuckiej (Miejska Galeria Sztuki w Łodzi)

Uprawia malarstwo przedstawiające, figuratywne. Inspiracje najczęściej czerpie z kultury masowej, filmów i seriali. Dobrze czuje się w estetyce kiczu. Obrazy Stokłosy... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Galeria Bałucka, 91-438 Łódź, Stary Rynek 2)
14.02.2019
Grafika promująca wydarzenie: "Kino Kresów - kultura filmowa na ziemiach wschodnich  II Rzeczypospolitej" - wystawa w EC1 -  fot. mat. EC1

"Kino Kresów - kultura filmowa na ziemiach wschodnich II Rzeczypospolitej" - wystawa w EC1

Kresy Wschodnie – źródło mitu i tęsknoty. Dla kolejnych pokoleń kwintesencja nostalgii i sentymentu. Cel pielgrzymek do magicznego świata budowanego bardziej... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
12.02.2019 - 15.02.2019
Grafika promująca wydarzenie: „Kazimierz Prószyński - wynalazca i wizjoner" - wystawa w EC1 -  fot. mat. EC1

„Kazimierz Prószyński - wynalazca i wizjoner" - wystawa w EC1

Wystawa przywołuje postać Kazimierza Prószyńskiego znaną już tym, którzy mieli okazję odwiedzić wystawę: „Polscy Leonardowie”. Teraz polski wynalazca, inżynier... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
12.02.2019 - 15.02.2019
Grafika promująca wydarzenie: "Kryte lodowisko w Sukcesji" -  fot. mat. Sukcesja

Kryte lodowisko w Sukcesji

W Sukcesji można pojeździć na łyżwach! Na poziomie -1 zostało otwarte kryte lodowisko. Nie trzeba przynosić własnego sprzętu, na miejscu jest bowiem wypożyczalnia... więcej

Sukcesja Centrum Handlowo-Rozrywkowe (93-590 Łódź, Aleja Politechniki 1)
06.12.2018 - 24.02.2019

The Best of Muzyczny

Teatr Muzyczny zaprasza na niezapomniany koncert wypełniony przebojami operetkowymi, operowymi i musicalowymi. więcej

Teatr Muzyczny w Łodzi
14.02.2019
"Jak to widzisz" - plakat do wystawy w Muzeum Pałac Herbsta -  fot. mat. Muzeum Pałac Herbsta

"Jak to widzisz?" - wystawa w Muzeum Pałac Herbsta

Wystawa jest zwieńczeniem niezwykłego projektu "Jak to widzisz?" - pozwalającego publiczności aktywnie włączyć się w działalność Muzeum, jak i w proces tworzenia... więcej

Pałac Herbsta
14.02.2019

Wykład w ramach kampanii "Badam jelito"

Oddział ds. Polityki Senioralnej oraz Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi zapraszają na prelekcję dotyczącą... więcej

14.02.2019

Salon Gier Intelektualnych: Szachy

Ośrodek Kultury Górna zaprasza wszystkich miłośników królewskiej gry na cotygodniowe rozgrywki międzypokoleniowe oraz szkółkę szachową dla dzieci. ... więcej

Ośrodek Kultury Górna (93-138 Łódź, ul. Siedlecka 1)
14.02.2019

Arcydzieło na śmietniku

Teatr Powszechny zaprasza na tragikomedię Stephena Sachsa. więcej

Teatr Powszechny w Łodzi
14.02.2019

Ale iskrzy! Walentynki w Centrum Nauki i Techniki EC1 i Planetarium EC1 (kopiuj 1)

Jeżeli szukacie niebanalnych pomysłów na to, jak spędzić walentynkowe popołudnie, serdecznie zapraszamy do przetestowania jak silnie elektryzująca parę tworzycie oraz... więcej

14.02.2019

POLECANE WYDARZENIA

"Hokus Pokus" - Festiwal Sztuki Ulicznej

Ulica Piotrkowska w wybrane weekendy wakacji będzie tętnić życiem dzięki artystom ulicznym. Aż sześć tematycznych dni wypełnionych będzie sztuczkami cyrkowymi,... więcej

Ulica Piotrkowska
18.08.2019
Baśniowy Pasaż Róży, czyli darmowe bajki i zabawy dla dzieci -  mat. ŁCW

Baśniowy Pasaż Róży, czyli darmowe bajki i zabawy dla dzieci

Trzynaście bajek skierowanych dla dzieci to nowość w kalendarzu miejskich imprez. Łódzkie Centrum Wydarzeń postanowiło wykorzystać potencjał miejsca kojarzonego z... więcej

18.08.2019
Koncert Piotrkowska Kameralnie -  mat. ŁCW

Piotrkowska Kameralnie, czyli jazz, klasyka, poezja, swing i wiele innych

Oto program artystyczny trzeciego sezonu plenerowych koncertów w pasażu Rubinsteina. Łodzianie w każdą środę będą mieli okazję do poszerzenia swoich horyzontów... więcej

Pasaż Rubinsteina (90-423 Łódź, Aleja Artura Rubinsteina)
21.08.2019
Kontakt