Filtry

Filtry podstawowe

Na skróty:

Data:

lipiec 2022
PN WT ŚR CZ PT SO ND
27 28 29 30 01

piątek, 1 lipca 2022

zobacz wszystkie
02

sobota, 2 lipca 2022

zobacz wszystkie
03

niedziela, 3 lipca 2022

zobacz wszystkie
04 05

wtorek, 5 lipca 2022

zobacz wszystkie
06

środa, 6 lipca 2022

zobacz wszystkie
07

czwartek, 7 lipca 2022

zobacz wszystkie
08

piątek, 8 lipca 2022

zobacz wszystkie
09

sobota, 9 lipca 2022

zobacz wszystkie
10

niedziela, 10 lipca 2022

zobacz wszystkie
11

poniedziałek, 11 lipca 2022

zobacz wszystkie
12

wtorek, 12 lipca 2022

zobacz wszystkie
13

środa, 13 lipca 2022

zobacz wszystkie
14

czwartek, 14 lipca 2022

zobacz wszystkie
15

piątek, 15 lipca 2022

zobacz wszystkie
16

sobota, 16 lipca 2022

zobacz wszystkie
17

niedziela, 17 lipca 2022

zobacz wszystkie
18

poniedziałek, 18 lipca 2022

zobacz wszystkie
19

wtorek, 19 lipca 2022

zobacz wszystkie
20

środa, 20 lipca 2022

zobacz wszystkie
21

czwartek, 21 lipca 2022

zobacz wszystkie
22

piątek, 22 lipca 2022

zobacz wszystkie
23

sobota, 23 lipca 2022

zobacz wszystkie
24

niedziela, 24 lipca 2022

zobacz wszystkie
25

poniedziałek, 25 lipca 2022

zobacz wszystkie
26

wtorek, 26 lipca 2022

zobacz wszystkie
27

środa, 27 lipca 2022

zobacz wszystkie
28

czwartek, 28 lipca 2022

zobacz wszystkie
29

piątek, 29 lipca 2022

zobacz wszystkie
30

sobota, 30 lipca 2022

zobacz wszystkie
31

niedziela, 31 lipca 2022

zobacz wszystkie

niedziela, 31 lipca 2022

Fortepiany Wolności – Baliński gra "retkińskie improwizacje"

Bezpłatny koncert fortepianowy pod retkińską tężnią solankową przy ul. Hufcowej 20. Wystąpi Marcel Baliński - pianista, kompozytor i animator kultury. ... więcej

31.07.2022

Wystawa Rejwach - Festiwal Ravekjavík w wizualnej odsłonie

Największa prezentacja nowej sztuki - prac artystów związanych z ASP i festiwalem Ravekjavik jest dostępna dla łodzian w Galerii ASP przy ul. Piotrkowskiej 68. Do 9... więcej

23.07.2022 - 09.08.2022

Widzew Łódź - Lechia Gdańsk

Mecz trzeciej kolejki piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy. Widzew po raz pierwszy w obecnym sezonie wystąpi w roli gospodarza. We wcześniejszych pojedynkach podopieczni... więcej

Stadion przy al. Piłsudskiego 138
31.07.2022
Festiwal Śniadań na Piotrkowskiej

Festiwal Śniadań na Piotrkowskiej

Urodziny Łodzi świętujemy pysznym śniadaniem na Piotrkowskiej! Kolejny raz zapraszamy Was na Pietrynę na Festiwalu Śniadań organizowany przez Jemy w Łodzi i Łódzkie... więcej

Ulica Piotrkowska
31.07.2022

KREATYWNA NIEDZIELA Z DZIAŁEM EDUKACJI CMWŁ: WARSZTATY "MIASTO ZMIAN" 31.7.2022 R., GODZ. 14:30

15 minut to dużo czy mało? Jak daleko można dojść w tym czasie? Czy załatwiając różne codzienne sprawy chodzimy, czy może jeździmy samochodem? ... więcej

31.07.2022

KREATYWNA NIEDZIELA Z DZIAŁEM EDUKACJI CMWŁ. GRA TERENOWA "DO DZIEŁA" - 31.07.2022 R., GODZ. 12:30 i 14:30

Laboratorium huku włókienniczych maszyn. Zalewajka z ziemniaków doprawiona zmęczeniem i troską. Bazar transformacyjnej wyobraźni. Na trzech piętrach najstarszego... więcej

31.07.2022

Oprowadzanie w języku ukraińskim po wystawie MIASTO-MODA-MASZYNA / Екскурсія українською мовою по виставі «Місто – Мода – Машини».

Екскурсія українською мовою по виставі «Місто – Мода – Машини». więcej

31.07.2022

Wycieczka rowerowa Zielonej Łodzi

17 lipca byliśmy w najwyższych okolicach Łodzi i u źródeł Jasienia, a w najbliższa niedzielę wybierzemy się dla odmiany i ciągłości tematyki do ujścia Jasienia, ale... więcej

Park im. księcia Józefa Poniatowskiego w Łodzi
31.07.2022

KREATYWNA NIEDZIELA Z DZIAŁEM EDUKACJI CMWŁ - MIASTO Z GŁOWĄ – warsztaty dla dzieci 6 – 10 lat

Czy Łódź, Zamość i Barcelona wyglądają podobnie? Miasta mogą się od siebie różnić. Niektóre mają duży rynek w centrum lub nie mają go wcale. Część miast ma proste... więcej

31.07.2022

"Empuzjon" Olgi Tokarczuk w Dyskusyjnym Klubie Książki

Zapraszamy na Dyskusyjny Klub Książki, poświęcony "Empuzjonowi" Olgi Tokarczuk. Prowadzenie: Marta Zdanowska więcej

31.07.2022

"Najciekawsze działy Ogrodu Botanicznego w Łodzi" - wycieczka z przewodnikiem na 599 Urodziny Łodzi-31.07.2022 godz.11.00

Serdecznie zapraszamy na wycieczkę z przewodnikiem po Ogrodzie w ramach 599 Urodzin Łodzi. więcej

Ogród Botaniczny w Łodzi
31.07.2022
Bezpłatna opieka w domach dla osób chorych i niesamodzielnych

Opieka długoterminowa w domu dla osób niesamodzielnych

W okresie od 25 lipca do 12 sierpnia 2022 r. prowadzony będzie nabór uczestników do projektu „Przepis Na Opiekę - wsparcie osób niesamodzielnych z obszaru ŁOM”... więcej

31.07.2022
 -  fot. Oddział ds. Polityki Senioralnej

Teleopaski bezpieczeństwa dla seniorów z Łodzi. Trwa nabór uczestników do nowego projektu

W dniu 13 lipca 2022 r. rozpocznie się nabór uczestników do projektu „Teleopieka dla łódzkich Seniorów” w ramach programu Korpus Wsparcia Seniorów. W ramach projektu... więcej

31.07.2022

Urodziny Łodzi w Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi

Zapraszamy do wszystkich naszych oddziałów! więcej

Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi - Muzeum przy Gdańskiej (90-706 Łódź, ul. Gdańska 13)
30.07.2022 - 31.07.2022
 -  fot. Oddział ds. Polityki Senioralnej

Wakacyjna Łódzka Tytka Seniora już dostępna

Nowe wydanie Łódzkiej Tytki Seniora wyruszyło w drogę punktów dystrybucji na terenie całego Miasta. Tytka jest już dostępna w punktach informacji Urzędu Miasta Łodzi... więcej

31.07.2022
Koncerty w Altanie

Jubileuszowa edycja Letnich Koncertów w Altanie w Parku Źródliska I

10 lat spotkań ze sztuką i wakacyjnego odpoczynku przy dźwiękach muzyki. Wydarzenie organizowane nieprzerwanie od 2013 roku w niedzielne popołudnia lipca i sierpnia... więcej

Park Źródliska I
31.07.2022

Anna Kutera | TITANIC | Wystawa FOTOFESTIWAL

W Ośrodku Propagandy Sztuki znana wrocławska artystka multimedialna Anna Kutera zaprezentuje swój najnowszy projekt TITANIC. Wernisaż wystawy w piątek, 8 lipca, o... więcej

08.07.2022 - 18.09.2022

Piotr Pasiewicz | BIOS | Malarstwo, grafika, rzeźba

Wielowarstwowość struktur, kombinatoryka linii, różnorodność faktur, nerwoza ruchu przelana na płótno. Miejska Galeria Sztuki w Łodzi zaprasza na wystawę łódzkiego... więcej

07.07.2022 - 04.09.2022
Baśniowa Piotrkowska

Baśniowa Piotrkowska

W wakacyjne niedziele ŁCW kontynuuje familijny cykl baśniowych spektakli skierowanych do dzieci. Już od 27 czerwca na Piotrkowską wraca "Baśniowa Piotrkowska" z... więcej

Ulica Piotrkowska
31.07.2022

599. URODZINY ŁODZI - wydarzenie online - Centrum Kultury Młodych

W ten wyjątkowy dla Łodzian dzień, przedstawiamy materiały edukacyjne na temat Naszego Miasta zrealizowane przez pracowników Centrum Kultury Młodych – Filii Miejskiej... więcej

31.07.2022
Songwriter Łódź Festiwal

Songwriter Łódź Festiwal

W sobotni wakacyjny wieczór, począwszy od 2 lipca, skrzyżowanie Piotrkowska – Traugutta będzie muzycznym przystankiem Songwriter Łódź Festiwal. Cykl koncertów... więcej

Ulica Piotrkowska
31.07.2022
ŁKTK

Wycieczki rowerowe z ŁKTK PTTK

Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK zaprasza wszystkich chętnych na niedzielne bezpłatne wycieczki rowerowe. więcej

Park Staromiejski
31.07.2022
MiniTextileArt

Wystawa czasowa w Muzeum Fabryki "MiniTextilArt"

Wystawa MiniTextileArt prezentuje miniaturową twórczość artystów sztuki włókna skupionych w grupie twórczej o tej samej nazwie. Grupa twórcza MiniTextileArt powstała w... więcej

Muzeum Fabryki (91-002 Łódź, ul. Drewnowska 58)
31.07.2022
Letni Festiwal Filmowy TME Polówka

Letni Festiwal Filmowy TME Polówka: All you need is love. Moto-Polówka na parkingu TME

Miłość jest wszystkim czego potrzebujemy… Także na ekranie! Sekcja All you need is love to idealne miejsce dla wielbicieli wzruszających historii, delikatnych... więcej

31.07.2022
Kino letnie

Kino Letnie: Teo Seans na Wodnym Raju oraz Żubardziu

Filmowe creme de la creme zawitało na Teofilów. Choć w sekcji Teo Seans znajdą się tylko cztery tytuły, to będą to jedne z najbardziej docenianych i nagradzanych... więcej

31.07.2022

Wycieczka piesza Widzew Wschód - Janów - Andrzejów - Janów

Klub Turystów Pieszych „STONOGA” zaprasza na wycieczkę o długości 10 km Widzew Wschód - Janów - Andrzejów - Janów. więcej

Dom Kultury "502" (ul. A. Sacharowa 18)
31.07.2022
 -  HaWa

1, 2, 3 – DO MUZEUM IDZIESZ TY!: BURZOWO. Warsztaty w CMWŁ!

Chcesz kreatywnie spędzić czas ze swoim dzieckiem? Zapraszamy do CMWŁ na pełne kolorów warsztaty 1, 2, 3 – DO MUZEUM IDZIESZ TY! pod hasłem: "BURZOWO". ... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
31.07.2022
Letnie Brzmienia w EC1 Łódź

Letnie Brzmienia w EC1 Łódź

Letnie Brzmienia wracają do zrewitalizowanych budynków dawnej Elektrowni Łódzkiej EC1. Zapraszamy do EC1 Łódź na cykl plenerowych koncertów Letnie Brzmienia. Przez... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
31.07.2022
SpacerLove

SpacerLove 15:00 - bezpłatne spacery historyczne w centrum Łodzi

W każdą niedzielę o godz. 12.00 i 15.00 zapraszamy na spacery architektoniczne z przewodnikami po rynku Manufaktury. Nasi przewodnicy wcielą się w postać Izraela lub... więcej

Muzeum Fabryki (91-002 Łódź, ul. Drewnowska 58)
31.07.2022
SpacerLove

SpacerLove 12:00 - bezpłatne spacery historyczne w centrum Łodzi

W każdą niedzielę o godz. 12.00 i 15.00 zapraszamy na spacery architektoniczne z przewodnikami po rynku Manufaktury. Nasi przewodnicy wcielą się w postać Izraela lub... więcej

Muzeum Fabryki (91-002 Łódź, ul. Drewnowska 58)
31.07.2022

24 klatki na sekundę. Opowieść o dobranocce - wystawa

Od 17 czerwca Teatr Lalek Arlekin zaprasza wszystkich widzów do obejrzenia nowej ekspozycji w teatralnej Galerii A „Akwarium” zatytułowanej „24 klatki na sekundę.... więcej

Teatr Lalek Arlekin
17.06.2022 - 20.12.2022

Letnie Spacery z przewodnikiem po Łodzi 2022

Łódzka Organizacja Turystyczna zaprasza na cykl wakacyjnych spacerów z przewodnikiem – Letnie spacery po Łodzi 2022 w języku polskim. Oferta ta skierowana jest do... więcej

31.07.2022

Tai chi w Parku Źródliska I

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia tai chi w Parku Źródliska I. Zajęcia odbywają się w ramach senioraliów, w dniach 23, 25, 27, 30 maja i 1 i 3 czerwca w godzinach... więcej

Park Źródliska I
31.07.2022
 -  Dariusz Kulesza

Antoni Starczewski. Idea zapisu linearnego - wystawa czasowa w CMWŁ

Wystawa poświęcona Antoniemu Starczewskiemu – wybitnemu artyście, który tworzył interesującą i oryginalną sztukę, wyprzedzając światowe nurty i działania artystyczne.... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
06.04.2022 - 31.07.2022

,,Tango Łódź" spektakl Teatru Powszechnego - online

Od 29 do 31 lipca 2022 roku o 19:15 będzie można obejrzeć „Tango Łódź” online- spektakl Teatru Powszechnego w Łodzi. więcej