Filtry

Filtry podstawowe

Na skróty:

Data:

sierpień 2022
PN WT ŚR CZ PT SO ND
01 02

wtorek, 2 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
03

środa, 3 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
04

czwartek, 4 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
05

piątek, 5 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
06

sobota, 6 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
07

niedziela, 7 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
08 09

wtorek, 9 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
10

środa, 10 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
11

czwartek, 11 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
12

piątek, 12 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
13

sobota, 13 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
14

niedziela, 14 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
15

poniedziałek, 15 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
16

wtorek, 16 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
17

środa, 17 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
18

czwartek, 18 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
19

piątek, 19 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
20

sobota, 20 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
21

niedziela, 21 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
22

poniedziałek, 22 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
23

wtorek, 23 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
24

środa, 24 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
25

czwartek, 25 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
26

piątek, 26 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
27

sobota, 27 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
28

niedziela, 28 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
29 30

wtorek, 30 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
31

środa, 31 sierpnia 2022

zobacz wszystkie
01 02 03 04

sobota, 27 sierpnia 2022

Stypendia artystyczne 2022: spektakl "Złota nić"

Spektakl zrealizowany w ramach tegorocznego stypendium artystycznego Miasta Łodzi będzie miał swoją premierę 27 sierpnia na Międzynarodowym Festiwalu Retroperspektywy... więcej

27.08.2022

78. rocznica likwidacji Litzmannstadt Getto i 80. rocznica Wielkiej Szpery

Zapraszamy na uroczyste obchody 78. rocznicy likwidacji Litzmannstadt Getto i 80. rocznicy Wielkiej Szpery. Główne uroczystości odbędą się 29 sierpnia 2022 r. ... więcej

Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi (91-755 Łódź, ul. Wojska Polskiego 83)
27.08.2022 - 11.09.2022

Międzynarodowy Festiwal Teatralny RETROPERSPEKTYWY 2022 i Początek Nowego Świata

Czy właśnie stoimy u progu nowego świata? Jeśli tak, to jaki powinien być i jakie miejsce zajmie w nim teatr? Odpowiedzi na te pytania przynieść ma XI edycja... więcej

19.08.2022 - 28.08.2022

Warsztaty fotograficzne w Botaniku - 27.08.2022 godz. 10.00

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych warsztatach fotograficznych w ramach Akademii Różnorodności Ogrodu Botanicznego w Łodzi 2022. więcej

Ogród Botaniczny w Łodzi
27.08.2022

TME SMS Łódź - Sportowa Czwórka Radom

Mecz 3. kolejki piłkarskiej ekstraligi kobiet. więcej

Stadion SMS
27.08.2022

ŁKS II Łódź - Jagiellonia II Białystok

Mecz 5. kolejki grupy I trzeciej ligi piłki nożnej. więcej

Boisko (94-304 Łódź, ul. Minerska 9)
27.08.2022

Widzew Łódź - Wisła Płock

Mecz 7. kolejki PKO BP Ekstraklasy. więcej

Stadion przy al. Piłsudskiego 138
27.08.2022
Trainport Games – cross-trening na plaży Manufaktury

Trainport Games w Manufakturze

W najbliższy weekend plaża Manufaktury wypełni się sportowymi zapaleńcami, a to wszystko za sprawą Trainport Games, czyli zawodów cross-trening. 134 zawodników z... więcej

Manufaktura (91-062 Łódź, ul. Jana Karskiego 5)
27.08.2022
Warsztaty ruchowe dla dorosłych

Warsztaty ruchowe dla dorosłych

Warsztat "Czucie głębokie" jest skierowany do profesjonalistów pracujących z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, a także rodziców dzieci ze szczególnymi wyzwaniami... więcej

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych w Łodzi (90-403 Łódź, ul. Zachodnia 54/56)
27.08.2022
Uroczyste obchody 78. rocznicy Likwidacji Litzmannstadt Getto i 80. rocznicy Wielkiej Szpery w Łodzi

Uroczyste obchody 78. rocznicy likwidacji Litzmannstadt Getto i 80. rocznicy Wielkiej Szpery

Koncerty, wystawy, spacery, wykłady, pokazy filmowe oraz spotkania z Ocalałymi - oto wydarzenia kulturalne, które znalazły w programie uroczystości upamiętniających... więcej

27.08.2022

Koniec lata z rewitalizacją czyli zapraszamy na wycieczki po Łodzi, pokazy, warsztaty i gry miejskie

W ostatni weekend sierpnia zapraszamy na  spacery, warsztaty dla dzieci, wykłady, występy młodych twórców, quest i gry miejskie po Łodzi. Nie zabraknie pokazów... więcej

27.08.2022
Letni Festiwal Filmowy TME Polówka

Letni Festiwal Filmowy TME Polówka: Blady Strach, FUZJA

Chcielibyśmy powiedzieć, że to sekcja dla fanów krzyków i dużej dawki adrenaliny. Będzie jednak nieco inaczej, choć i tego nie zabraknie. Mimo tego w sekcji Blady... więcej

Fuzja (ul. Milionowa 6A)
27.08.2022

Wakacje z przyrodą w Bibliotece TUVIM

Spotkania autorskie, warsztaty z sadzenia roślin i robienia bomb nasiennych, spacery w poszukiwaniu dzikiej przyrody w mieście. więcej

Biblioteka TUVIM - Filia Nr 63 (ul. Tuwima 46)
27.08.2022

EUGENIUSZ HANEMAN. TOPOGRAFIE WSPOMNIEŃ

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi zaprasza na wystawę EUGENIUSZ HANEMAN. TOPOGRAFIE WSPOMNIEŃ. Wernisaż wystawy w Galerii Bałuckiej odbędzie się 11 sierpnia o godzinie... więcej

11.08.2022 - 09.10.2022

ĆWICZENIA Z RÓWNOUPRAWNIENIA | IWONA DEMKO I BARTEK JARMOLIŃSKI

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi zaprasza na wystawę Iwony Demko i Bartka Jarmolińskiego ĆWICZENIA Z RÓWNOUPRAWNIENIA. Wernisaż wystawy w Galerii Re:Medium odbędzie się... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Galeria Re:Medium, 90-430 Łódź, ul. Piotrkowska 113)
18.08.2022 - 25.09.2022

Anna Kutera | TITANIC | Wystawa FOTOFESTIWAL

W Ośrodku Propagandy Sztuki znana wrocławska artystka multimedialna Anna Kutera zaprezentuje swój najnowszy projekt TITANIC. Wernisaż wystawy w piątek, 8 lipca, o... więcej

08.07.2022 - 18.09.2022

Piotr Pasiewicz | BIOS | Malarstwo, grafika, rzeźba

Wielowarstwowość struktur, kombinatoryka linii, różnorodność faktur, nerwoza ruchu przelana na płótno. Miejska Galeria Sztuki w Łodzi zaprasza na wystawę łódzkiego... więcej

07.07.2022 - 04.09.2022
Songwriter Łódź Festiwal

Songwriter Łódź Festiwal

W sobotni wakacyjny wieczór, począwszy od 2 lipca, skrzyżowanie Piotrkowska – Traugutta będzie muzycznym przystankiem Songwriter Łódź Festiwal. Cykl koncertów... więcej

Ulica Piotrkowska
27.08.2022
Letnisko Księży Młyn 2022

Letnisko na Księżym Młynie!

Od 2 lipca do 27 sierpnia na plenerowej scenie zabytkowego osiedla w soboty odbywać będą koncerty w ramach Letniska na Księżym Młynie. Lista artystów, jacy wystąpią... więcej

Księży Młyn
27.08.2022

24 klatki na sekundę. Opowieść o dobranocce - wystawa

Od 17 czerwca Teatr Lalek Arlekin zaprasza wszystkich widzów do obejrzenia nowej ekspozycji w teatralnej Galerii A „Akwarium” zatytułowanej „24 klatki na sekundę.... więcej

Teatr Lalek Arlekin
17.06.2022 - 20.12.2022

Spacery Filmowe "Łódź Oscarowa" Szlakiem Łodzi Miasta Filmu UNESCO!

Szlak Łodzi Miasta Filmu UNESCO - jedyna w Polsce kinematograficzna ścieżka Oscarowa, która pozwoli odkryć filmową historię tytułów takich jak „Ida”, „Tango”, „Ziemia... więcej

27.08.2022

Літні екскурсії з гідом по Лодзі 2022

Лодзька Туристична Організація запрошує вас на серію літніх екскурсій з гідом - Літні екскурсії по Лодзі 2022 українською мовою. Ця пропозиція адресована всім... więcej

27.08.2022

2022 Łódź Summer Tours with an English speaking guides

Łódź Tourism Organization invites everyone for the guided city tours – 2022 Łódź Summer Tours with an English speaking guides. This offer is addressed to all those... więcej

27.08.2022

Letnie Spacery z przewodnikiem po Łodzi 2022

Łódzka Organizacja Turystyczna zaprasza na cykl wakacyjnych spacerów z przewodnikiem – Letnie spacery po Łodzi 2022 w języku polskim. Oferta ta skierowana jest do... więcej

27.08.2022

Letnie Spacery z przewodnikiem po Łodzi 2022

Łódzka Organizacja Turystyczna zaprasza na cykl wakacyjnych spacerów z przewodnikiem – Letnie spacery po Łodzi 2022 w języku polskim. Oferta ta skierowana jest do... więcej

27.08.2022
Kontakt