Filtry

Filtry podstawowe

Na skróty:

Data:

wrzesień 2022
PN WT ŚR CZ PT SO ND
29 30 31 01 02

piątek, 2 września 2022

zobacz wszystkie
03

sobota, 3 września 2022

zobacz wszystkie
04

niedziela, 4 września 2022

zobacz wszystkie
05

poniedziałek, 5 września 2022

zobacz wszystkie
06

wtorek, 6 września 2022

zobacz wszystkie
07

środa, 7 września 2022

zobacz wszystkie
08

czwartek, 8 września 2022

zobacz wszystkie
09

piątek, 9 września 2022

zobacz wszystkie
10

sobota, 10 września 2022

zobacz wszystkie
11

niedziela, 11 września 2022

zobacz wszystkie
12 13

wtorek, 13 września 2022

zobacz wszystkie
14

środa, 14 września 2022

zobacz wszystkie
15

czwartek, 15 września 2022

zobacz wszystkie
16

piątek, 16 września 2022

zobacz wszystkie
17

sobota, 17 września 2022

zobacz wszystkie
18

niedziela, 18 września 2022

zobacz wszystkie
19 20

wtorek, 20 września 2022

zobacz wszystkie
21 22

czwartek, 22 września 2022

zobacz wszystkie
23 24

sobota, 24 września 2022

zobacz wszystkie
25

niedziela, 25 września 2022

zobacz wszystkie
26 27

wtorek, 27 września 2022

zobacz wszystkie
28

środa, 28 września 2022

zobacz wszystkie
29

czwartek, 29 września 2022

zobacz wszystkie
30

piątek, 30 września 2022

zobacz wszystkie
01 02

niedziela, 11 września 2022

Ziuna Cup 2022

Trzeci i zarazem ostatni dzień międzynarodowego turnieju koszykówki kobiet U-13, rozgrywanego pod patronatem prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej. ... więcej

Sport Arena w Łodzi (94-020 Łódź, al. Unii Lubelskiej 2)
11.09.2022

ŁKS Łódź - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Mecz 10. kolejki piłkarskiej Fortuna 1. Ligi. więcej

Stadion przy al. Unii Lubelskiej 2
11.09.2022

TME ŁKH Łódź - Sokoły Toruń

Mecz 4. kolejki 1. ligi hokeja na lodzie. więcej

Lodowisko Bombonierka (ul. Stefanowskiego 28)
11.09.2022
Fajka na Niciarce

Fajka na Niciarce

Atrakcje dla dzieci i dorosłych więcej

Dom Kultury "Ariadna" (ul. Niciarniana 1/3)
11.09.2022
 -  studio lekko

WARSZTATY RODZINNE "HUMOR W KRATKĘ" - 11.09.2022 r., godz. 13:30

Szukacie pomysłu na kreatywne spędzanie czasu w gronie rodziny? Nie mogliście lepiej trafić! Obejrzycie wystawę, która zainspiruje Was do tego, by spojrzeć na sztukę z... więcej

11.09.2022
 -  studio lekko

OPROWADZANIE KURATORSKIE PO WYSTAWIE "W KRATKĘ"! ZAPRASZAMY DO CMWŁ 11.09.2022 R. O GODZ. 15:00

Zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie po naszej nowej wystawie czasowej "W kratkę", które poprowadzi Magdalena Kreis.  Robotnicza chusta stała się punktem wyjścia... więcej

11.09.2022

Festiwal Sztuki i Tańca dla Dzieci MATERIA I FOREMKA

Festiwal Sztuki Tańca dla Dzieci MATERIA I FOREMKA organizowany to nowe familijne wydarzenie na mapie kulturalnej Łodzi. To jedyny w naszym kraju festiwal w całości... więcej

09.09.2022 - 29.10.2022
Włoski jarmark Fiere del Gusto&buon Gusto

Włoski jarmark Fiere del Gusto&buon Gusto

Na fanów kuchni śródziemnomorskiej czekają makarony w każdej możliwej formie, oryginalne włoskie sery, w tym także kremowa burrata, czy aromatyczny pecorino. Nie... więcej

Manufaktura (91-062 Łódź, ul. Jana Karskiego 5)
07.09.2022 - 25.09.2022
Ukryte rzeki

Jemy w Łodzi Food Fest 2022

Już 9 września zaczyna się szósta edycja największego festiwalu kulinarnego w mieście, na który zapraszamy razem z Łódzkim Centrum Wydarzeń, Monopolis i firmą Bidfood... więcej

11.09.2022

Warsztaty 3, 4, 5 W MUZEUM SIĘ WKRĘĆ!: W KRATKĘ. Zapraszamy do CMWŁ 11.9.2022 R., o godz. 12:00

Zapraszamy na spotkanie z cyklu 3, 4, 5 W MUZEUM SIĘ WKRĘĆ! Warsztaty twórcze przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-5 lat wraz z opiekunami. Na warsztatach będziemy... więcej

11.09.2022

"Spalski Park Krajobrazowy dla wytrwałych” Dęba Opoczyńska - Ceteń - Fryszerka – Antoniów

Klub Turystów Pieszych „STONOGA” zaprasza na wycieczkę o długości 21 km „Spalski Park Krajobrazowy dla wytrwałych” Dęba Opoczyńska - Ceteń - Fryszerka – Antoniów. ... więcej

Dom Kultury "502" (ul. A. Sacharowa 18)
11.09.2022

ŁÓDŹ CZTERECH KULTUR / SPACERY

Zapraszamy na dwa otwarte spacery w ramach festiwalu Łódź Czterech Kultur więcej

11.09.2022

EC1 Nakręca

Wycieczka rowerowa Szlakiem Oscarowym więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
11.09.2022

FESTIWAL ŁÓDŹ CZTERECH KULTUR / FANATYCY PRAWDY / SPEKTAKL

"Fanatycy prawdy" w reżyserii Piotra Ratajczaka to prapremiera festiwalu Łódź Czterech Kultur i Teatru Ochoty. Gramy 11 i 12 września na scenie w Fabryce Sztuki przy... więcej

Art_Inkubator/Fabryka Sztuki (90-365 Łódź, ul. Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 3)
11.09.2022

FESTIWAL ŁÓDŹ CZTERECH KULTUR / Piknik dla Bliskich

Dla dzieci, rodziców, dziadków i pradziadków; łodzian całkiem nowych i takich od pokoleń; dla mieszkańców i przyjezdnych – zabawy, warsztaty, muzyczny spektakl i... więcej

Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi (91-755 Łódź, ul. Wojska Polskiego 83)
11.09.2022

FESTIWAL ŁÓDŹ CZTERECH KULTUR / MIŁA ROBÓTKA / SPEKTAKL

"Miła robótka" - prapremiera Łódź Czterech Kultur i Teatr Fredry w Gnieźnie w reżyserii Agnieszki Jakimiak 10 i 11 września na Dużej Scenie Teatr Nowy im. Kazimierza... więcej

Teatr Nowy im. K. Dejmka w Łodzi, Duża Scena
11.09.2022
Plakat reklamowy: Koduj z Gigantami Cyberbezpieczeństwo. -  Plakat reklamowy: Koduj z Gigantami Cyberbezpieczeństwo.

Warsztaty dla dzieci i młodzieży "Koduj z Gigantami: Cyberbezpieczeństwo"

Co łączy cyberbezpieczeństwo z programowaniem? 11. edycja “Koduj z Gigantami”, czyli największe w Polsce bezpłatne warsztaty programistyczne dla dzieci i młodzieży! W... więcej

11.09.2022
Kolorowe minerały podczas jednej z wystaw. -  Kolorowe minerały podczas jednej z wystaw.

Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości

Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości to wyjątkowe wydarzenie. Pozwala nie tylko zaprezentować się światu ale także daje szansę spotkania z potencjalnymi... więcej

Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej (93-590 Łódź, aleja Politechniki 10)
10.09.2022 - 11.09.2022

Festiwal Łódź Czterech Kultur 2022_Bliscy

Hasło FŁ4K 2022: „Bliscy” odwołuje się do coraz bardziej wielokulturowej społeczności Łodzi, której przyjazne i kreatywne współistnienie staje się motorem rozwoju... więcej

09.09.2022 - 17.09.2022

78. rocznica likwidacji Litzmannstadt Getto i 80. rocznica Wielkiej Szpery

Zapraszamy na uroczyste obchody 78. rocznicy likwidacji Litzmannstadt Getto i 80. rocznicy Wielkiej Szpery. Główne uroczystości odbędą się 29 sierpnia 2022 r. ... więcej

Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi (91-755 Łódź, ul. Wojska Polskiego 83)
27.08.2022 - 11.09.2022
Uroczyste obchody 78. rocznicy Likwidacji Litzmannstadt Getto i 80. rocznicy Wielkiej Szpery w Łodzi

Uroczyste obchody 78. rocznicy likwidacji Litzmannstadt Getto i 80. rocznicy Wielkiej Szpery

Koncerty, wystawy, spacery, wykłady, pokazy filmowe oraz spotkania z Ocalałymi - oto wydarzenia kulturalne, które znalazły w programie uroczystości upamiętniających... więcej

11.09.2022

"Ostatnia droga” – spacer teatralizowany [PL]

11.09.2022, godz. 12.00 Reżyseria: Justyna Schabowska Prowadzenie: Izabela Terela Organizator: Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi Miejsce: obszar dawnego... więcej

Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi - Oddział Stacja Radegast (91-859 Łódź, Aleja Pamięci Ofiar Litzmannstadt Getto 12 (
11.09.2022

MAMY TARG

Targi rodzinne MAMY TARG wracają po przerwie! więcej

Expo-Łódź (93-590 Łódź, Aleja Politechniki 4)
11.09.2022

EUGENIUSZ HANEMAN. TOPOGRAFIE WSPOMNIEŃ

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi zaprasza na wystawę EUGENIUSZ HANEMAN. TOPOGRAFIE WSPOMNIEŃ. Wernisaż wystawy w Galerii Bałuckiej odbędzie się 11 sierpnia o godzinie... więcej

11.08.2022 - 09.10.2022

ĆWICZENIA Z RÓWNOUPRAWNIENIA | IWONA DEMKO I BARTEK JARMOLIŃSKI

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi zaprasza na wystawę Iwony Demko i Bartka Jarmolińskiego ĆWICZENIA Z RÓWNOUPRAWNIENIA. Wernisaż wystawy w Galerii Re:Medium odbędzie się... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Galeria Re:Medium, 90-430 Łódź, ul. Piotrkowska 113)
18.08.2022 - 25.09.2022

Anna Kutera | TITANIC | Wystawa FOTOFESTIWAL

W Ośrodku Propagandy Sztuki znana wrocławska artystka multimedialna Anna Kutera zaprezentuje swój najnowszy projekt TITANIC. Wernisaż wystawy w piątek, 8 lipca, o... więcej

08.07.2022 - 18.09.2022

24 klatki na sekundę. Opowieść o dobranocce - wystawa

Od 17 czerwca Teatr Lalek Arlekin zaprasza wszystkich widzów do obejrzenia nowej ekspozycji w teatralnej Galerii A „Akwarium” zatytułowanej „24 klatki na sekundę.... więcej

Teatr Lalek Arlekin
17.06.2022 - 20.12.2022

Spacery tematyczne po Starym Cmentarzu przy ulicy Ogrodowej

Towarzystwo Opieki nad Starym Cmentarzem przy ulicy Ogrodowej w Łodzi oraz Koło Przewodników im. Rajmunda Rembielińskiego Oddział Łódzki PTTK w sezonie letnim... więcej

11.09.2022
Rękodzielnia na Pietrynie

Rękodzielnia na Pietrynie

W natłoku rzeczy sztampowych i seryjnych, ogromnym zainteresowaniem cieszą się ostatnio targi towarów wytworzonych metodą rzemieślniczą. W ofercie tego typu wydarzeń... więcej

Ulica Piotrkowska
11.09.2022

Wycieczki rowerowe Zielonej Łodzi i EC1

Ulokowane w historycznej elektrowni wodno-węglowej EC1 bardzo poważnie traktuje tematykę ♻️ ekologiczną. EC1 chce być zielone nie tylko w obszarze edukacji i nauki.... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
11.09.2022

Tai chi w Parku Źródliska I

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia tai chi w Parku Źródliska I. Zajęcia odbywają się w ramach senioraliów, w dniach 23, 25, 27, 30 maja i 1 i 3 czerwca w godzinach... więcej

Park Źródliska I
11.09.2022
Kontakt