Filtry

Filtry podstawowe

Na skróty:

Data:

wrzesień 2022
PN WT ŚR CZ PT SO ND
29 30 31 01 02

piątek, 2 września 2022

zobacz wszystkie
03

sobota, 3 września 2022

zobacz wszystkie
04

niedziela, 4 września 2022

zobacz wszystkie
05

poniedziałek, 5 września 2022

zobacz wszystkie
06

wtorek, 6 września 2022

zobacz wszystkie
07

środa, 7 września 2022

zobacz wszystkie
08

czwartek, 8 września 2022

zobacz wszystkie
09

piątek, 9 września 2022

zobacz wszystkie
10

sobota, 10 września 2022

zobacz wszystkie
11

niedziela, 11 września 2022

zobacz wszystkie
12 13

wtorek, 13 września 2022

zobacz wszystkie
14

środa, 14 września 2022

zobacz wszystkie
15

czwartek, 15 września 2022

zobacz wszystkie
16

piątek, 16 września 2022

zobacz wszystkie
17

sobota, 17 września 2022

zobacz wszystkie
18

niedziela, 18 września 2022

zobacz wszystkie
19 20

wtorek, 20 września 2022

zobacz wszystkie
21 22

czwartek, 22 września 2022

zobacz wszystkie
23 24

sobota, 24 września 2022

zobacz wszystkie
25

niedziela, 25 września 2022

zobacz wszystkie
26 27

wtorek, 27 września 2022

zobacz wszystkie
28

środa, 28 września 2022

zobacz wszystkie
29

czwartek, 29 września 2022

zobacz wszystkie
30

piątek, 30 września 2022

zobacz wszystkie
01 02

piątek, 16 września 2022

18.00 | Samoobrona dla kobiet | Skorupki

Samoobrona dla kobiet to bezpłatne zajęcia przeznaczone dla dziewcząt i pań, które chcą nabyć umiejętności pozwalające poradzić sobie w różnorakich sytuacjach... więcej

Hala Sportowa MOSiR | Skorupki 21
16.09.2022

WIECZÓR Z KLASYKĄ

W najbliższy piątek (16.09.2022 r.) o godz. 18.00 zapraszamy miłośników muzyki poważnej na koncert "Wieczór z klasyką". więcej

Dom Kultury "502" (ul. A. Sacharowa 18)
16.09.2022

HAPPY HOURS na Ulicy Żywiołów

Wyjątkowa oferta tylko do 30 września!     Mamy dla Was HAPPY HOURS: od wtorku do piątku, między 16:00 a 18:00; za bilet zapłacicie TYLKO ZŁOTÓWKĘ! >>> BILETY <<<... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
13.09.2022 - 30.09.2022
"Ogrody na Ogrodowej"

"Ogrody na Ogrodowej"

Stowarzyszenie "Ludzie Fabryki" i Funadacja "Ogrodowa" zaprasza na Święto ulicy Ogrodowej pod hasłem "Ogrody na Ogrodowej" - od 16 do 18 września. Ogrodowa wypełni się... więcej

16.09.2022

Świat kodowania to kosmicznie ciekawa przygoda!

Zapisz swoje dziecko na warsztaty, które pobudzą jego kreatywność! Nasi specjaliści zapoznają uczestników warsztatów z OZOBOTAMI i nauczą obsługi oraz zasad tworzenia... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
11.10.2022 - 12.09.2022

Ogrody na Ogrodowej. Święto ulicy

Stowarzyszenie Byłych Włókniarzy i Włókniarek oraz Sympatyków Historii Łodzi „Ludzie Fabryki” zaprasza na święto ulicy Ogrodowej więcej

16.09.2022

Festiwal Sztuki i Tańca dla Dzieci MATERIA I FOREMKA

Festiwal Sztuki Tańca dla Dzieci MATERIA I FOREMKA organizowany to nowe familijne wydarzenie na mapie kulturalnej Łodzi. To jedyny w naszym kraju festiwal w całości... więcej

09.09.2022 - 29.10.2022
XII Międzynarodowy Festiwal Twórczości Młodych FOLKOWE INSPIRACJE w Muzeum Fabryki

XII Międzynarodowy Festiwal Twórczości Młodych FOLKOWE INSPIRACJE w Muzeum Fabryki

W piątek 16 września 2022 r. o godzinie 12.00 w Muzeum Fabryki odbędzie się wernisaż wystaw i instalacji nawiązujących do polskiego rzemiosła ludowego i... więcej

Muzeum Fabryki (91-002 Łódź, ul. Drewnowska 58)
16.09.2022
Włoski jarmark Fiere del Gusto&buon Gusto

Włoski jarmark Fiere del Gusto&buon Gusto

Na fanów kuchni śródziemnomorskiej czekają makarony w każdej możliwej formie, oryginalne włoskie sery, w tym także kremowa burrata, czy aromatyczny pecorino. Nie... więcej

Manufaktura (91-062 Łódź, ul. Jana Karskiego 5)
07.09.2022 - 25.09.2022

Premiera słuchowiska pt. POST MORTEM. HISTORIA ZOFII DWORNIK

Premiera słuchowiska pt. POST MORTEM. HISTORIA ZOFII DWORNIK odbędzie się 16 września 2022 roku w siedzibie Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi przy ulicy... więcej

Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi - Muzeum przy Gdańskiej (90-706 Łódź, ul. Gdańska 13)
16.09.2022
Ukryte rzeki

Jemy w Łodzi Food Fest 2022

Już 9 września zaczyna się szósta edycja największego festiwalu kulinarnego w mieście, na który zapraszamy razem z Łódzkim Centrum Wydarzeń, Monopolis i firmą Bidfood... więcej

16.09.2022

FESTIWAL ŁÓDŹ CZTERECH KULTUR / PRAKTYKA WIDZENIA / SPEKTAKL

Praktyka widzenia" w reżyserii Wojtka Rodaka na Małej Scenie Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi 16 i 17 września. Spektakl jest koprodukcją festiwalu Łódź... więcej

Teatr Nowy im. K. Dejmka w Łodzi, Mała Sala
16.09.2022

FESTIWAL ŁÓDŹ CZTERECH KULTUR / JEDNO OKO NA MAROKO / SPEKTAKL

"Jedno oko na Maroko" w reżyserii Gosi Dębskiej 16 i 17 września na scenie Teatr Lalek Arlekin w Łodzi. Spektakl jest koprodukcją festiwalu Łódź Czterech Kultur i... więcej

Teatr Lalek Arlekin
16.09.2022

FESTIWAL ŁÓDŹ CZTERECH KULTUR / ALTERNATYWNY MUZYCZNY PIĄTEK / YUMI ITO / PANTHA DU PRINCE

Drugi festiwalowy weekend rozpocznie się od nowych brzmień i muzycznych poszukiwań. Yumi Ito i Pantha du Prince zagrają 16 września w Fabryce Sztuki w Lodzi... więcej

16.09.2022

Festiwal Łódź Czterech Kultur 2022_Bliscy

Hasło FŁ4K 2022: „Bliscy” odwołuje się do coraz bardziej wielokulturowej społeczności Łodzi, której przyjazne i kreatywne współistnienie staje się motorem rozwoju... więcej

09.09.2022 - 17.09.2022

„Bliżej natury” – Maria Wójt

Galeria In Blanco więcej

Bałucki Ośrodek Kultury - Centrum Twórczości "Lutnia" (91-103 Łódź, ul. Łanowa 14)
16.09.2022

Przez taniec do zdrowia

Zapraszamy na warsztaty taneczno-choreoterapeutyczne więcej

Bałucki Ośrodek Kultury - Centrum Animacji i Rewitalizacji "RONDO" (91-340 Łódź, ul. Limanowskiego 166)
16.09.2022

EUGENIUSZ HANEMAN. TOPOGRAFIE WSPOMNIEŃ

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi zaprasza na wystawę EUGENIUSZ HANEMAN. TOPOGRAFIE WSPOMNIEŃ. Wernisaż wystawy w Galerii Bałuckiej odbędzie się 11 sierpnia o godzinie... więcej

11.08.2022 - 09.10.2022

ĆWICZENIA Z RÓWNOUPRAWNIENIA | IWONA DEMKO I BARTEK JARMOLIŃSKI

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi zaprasza na wystawę Iwony Demko i Bartka Jarmolińskiego ĆWICZENIA Z RÓWNOUPRAWNIENIA. Wernisaż wystawy w Galerii Re:Medium odbędzie się... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Galeria Re:Medium, 90-430 Łódź, ul. Piotrkowska 113)
18.08.2022 - 25.09.2022

Anna Kutera | TITANIC | Wystawa FOTOFESTIWAL

W Ośrodku Propagandy Sztuki znana wrocławska artystka multimedialna Anna Kutera zaprezentuje swój najnowszy projekt TITANIC. Wernisaż wystawy w piątek, 8 lipca, o... więcej