Filtry

Filtry podstawowe

Na skróty:

Data:

wrzesień 2022
PN WT ŚR CZ PT SO ND
29 30 31 01 02

piątek, 2 września 2022

zobacz wszystkie
03

sobota, 3 września 2022

zobacz wszystkie
04

niedziela, 4 września 2022

zobacz wszystkie
05

poniedziałek, 5 września 2022

zobacz wszystkie
06

wtorek, 6 września 2022

zobacz wszystkie
07

środa, 7 września 2022

zobacz wszystkie
08

czwartek, 8 września 2022

zobacz wszystkie
09

piątek, 9 września 2022

zobacz wszystkie
10

sobota, 10 września 2022

zobacz wszystkie
11

niedziela, 11 września 2022

zobacz wszystkie
12 13

wtorek, 13 września 2022

zobacz wszystkie
14

środa, 14 września 2022

zobacz wszystkie
15

czwartek, 15 września 2022

zobacz wszystkie
16

piątek, 16 września 2022

zobacz wszystkie
17

sobota, 17 września 2022

zobacz wszystkie
18

niedziela, 18 września 2022

zobacz wszystkie
19 20

wtorek, 20 września 2022

zobacz wszystkie
21 22

czwartek, 22 września 2022

zobacz wszystkie
23 24

sobota, 24 września 2022

zobacz wszystkie
25

niedziela, 25 września 2022

zobacz wszystkie
26 27

wtorek, 27 września 2022

zobacz wszystkie
28

środa, 28 września 2022

zobacz wszystkie
29

czwartek, 29 września 2022

zobacz wszystkie
30

piątek, 30 września 2022

zobacz wszystkie
01 02

sobota, 17 września 2022

KOŚCIOŁY I KAPLICZKI ŚLĄSKA CIESZYŃSKIEGO wystawa

Zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej "Kościoły i Kapliczki Śląska Cieszyńskiego" autorstwa Klubu Fotograficznego "Start" przy Oddziale PTTK Beskid Śląski w... więcej

Dom Kultury "502" (ul. A. Sacharowa 18)
17.09.2022
Wielki finał Festiwalu Łódź 4 Kultur – w Manufakturze!

Wielki finał Festiwalu Łódź 4 Kultur – w Manufakturze!

Festiwal Łódź 4 Kultur to jedna z najważniejszych imprez w mieście, wpisana także w kalendarz Manufaktury. W tym roku wielki finał festiwalu odbędzie się na rynku... więcej

Manufaktura (91-062 Łódź, ul. Jana Karskiego 5)
17.09.2022

HAPPY HOURS na Ulicy Żywiołów

Wyjątkowa oferta tylko do 30 września!     Mamy dla Was HAPPY HOURS: od wtorku do piątku, między 16:00 a 18:00; za bilet zapłacicie TYLKO ZŁOTÓWKĘ! >>> BILETY <<<... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
13.09.2022 - 30.09.2022
CZERWONA KARTKA DLA RAKA - BIEG DLA JAJ & SPACER DLA PIERSI

Piknik "Czerwona kartka dla raka"

Już w najbliższą sobotę, 17 września br. zapraszamy do łódzkiego Arturówka na piknik "Czerwona kartka dla raka", promujący badania profilaktyczne. W ramach wydarzenia... więcej

Arturówek (ul. Skrzydlata 75)
17.09.2022
"Ogrody na Ogrodowej"

"Ogrody na Ogrodowej"

Stowarzyszenie "Ludzie Fabryki" i Funadacja "Ogrodowa" zaprasza na Święto ulicy Ogrodowej pod hasłem "Ogrody na Ogrodowej" - od 16 do 18 września. Ogrodowa wypełni się... więcej

17.09.2022

Świat kodowania to kosmicznie ciekawa przygoda!

Zapisz swoje dziecko na warsztaty, które pobudzą jego kreatywność! Nasi specjaliści zapoznają uczestników warsztatów z OZOBOTAMI i nauczą obsługi oraz zasad tworzenia... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
11.10.2022 - 12.09.2022

eMFKa w Bibliotece Miejskiej

Poczuj atmosferę 33. MFKiG jeszcze przed rozpoczęciem festiwalu  dołącz do WYDARZENIA!   16-17 września mamy dla Ciebie zaproszenie na spotkania z inspirującymi... więcej

18.09.2022 - 17.09.2022

Ogrody na Ogrodowej. Święto ulicy

Stowarzyszenie Byłych Włókniarzy i Włókniarek oraz Sympatyków Historii Łodzi „Ludzie Fabryki” zaprasza na święto ulicy Ogrodowej więcej

17.09.2022

Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej

Piąta edycja międzynarodowych zawodów żużlowych, kończących sezon na łódzkiej Moto Arenie (termin rezerwowy: 5 września). więcej

Stadion przy ul. 6 Sierpnia 71
17.09.2022

Festiwal Sztuki i Tańca dla Dzieci MATERIA I FOREMKA

Festiwal Sztuki Tańca dla Dzieci MATERIA I FOREMKA organizowany to nowe familijne wydarzenie na mapie kulturalnej Łodzi. To jedyny w naszym kraju festiwal w całości... więcej

09.09.2022 - 29.10.2022
XII Międzynarodowy Festiwal Twórczości Młodych FOLKOWE INSPIRACJE w Muzeum Fabryki

XII Międzynarodowy Festiwal Twórczości Młodych FOLKOWE INSPIRACJE w Muzeum Fabryki

W piątek 16 września 2022 r. o godzinie 12.00 w Muzeum Fabryki odbędzie się wernisaż wystaw i instalacji nawiązujących do polskiego rzemiosła ludowego i... więcej

Muzeum Fabryki (91-002 Łódź, ul. Drewnowska 58)
17.09.2022
Włoski jarmark Fiere del Gusto&buon Gusto

Włoski jarmark Fiere del Gusto&buon Gusto

Na fanów kuchni śródziemnomorskiej czekają makarony w każdej możliwej formie, oryginalne włoskie sery, w tym także kremowa burrata, czy aromatyczny pecorino. Nie... więcej

Manufaktura (91-062 Łódź, ul. Jana Karskiego 5)
07.09.2022 - 25.09.2022
Przebadaj się kompleksowo w jedną sobotę

Bezpłatne badania dla Pań i Panów w Łodzi

Bilans zdrowia dojrzałej kobiety i dojrzałego mężczyzny to propozycja, która umożliwia w ciągu jednej soboty wykonanie szczegółowych badań profilaktycznych. To... więcej

17.09.2022
Ukryte rzeki

Jemy w Łodzi Food Fest 2022

Już 9 września zaczyna się szósta edycja największego festiwalu kulinarnego w mieście, na który zapraszamy razem z Łódzkim Centrum Wydarzeń, Monopolis i firmą Bidfood... więcej

17.09.2022

ŁÓDŹ CZTERECH KULTUR / SPACERY

Zapraszamy na dwa otwarte spacery w ramach festiwalu Łódź Czterech Kultur więcej

17.09.2022

FESTIWAL ŁÓDŹ CZTERECH KULTUR / UKRAIŃSKA SOBOTA / KONCERTY

Na zamknięcie FŁ4K 2022 (17 września) w Fabryce Sztuki żywiołowy ukraiński folk i buntowniczy ukraiński rap. Wstęp wolny 21.00 Yagody 22.30 Alyona Alyona 23.30 DJ... więcej

Art_Inkubator/Fabryka Sztuki (90-365 Łódź, ul. Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 3)
17.09.2022

FESTIWAL ŁÓDŹ CZTERECH KULTUR / UKRAIŃSKA SOBOTA / KONCERTY

Na zamknięcie FŁ4K 2022 (17 września) w Fabryce Sztuki żywiołowy ukraiński folk i buntowniczy ukraiński rap. Wstęp wolny 21.00 Yagody 22.30 Alyona Alyona 23.30 DJ... więcej

Art_Inkubator/Fabryka Sztuki (90-365 Łódź, ul. Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 3)
17.09.2022

FESTIWAL ŁÓDŹ CZTERECH KULTUR / HOJF NA ZGIERSKIEJ

W sercu Starych Bałut, w podwórku przy Zgierskiej 38, niezwykłe wspólnotowe wydarzenie, łączące przeszłość z teraźniejszością. więcej

17.09.2022

FESTIWAL ŁÓDŹ CZTERECH KULTUR / ARKA / SPEKTAKL

"Arka" spektakl Teatru Ósmego Dnia zagości na Rynku Włókniarek Łódzkich w Manufakturze 17 września o 20.00. Wstęp wolny. więcej

Manufaktura (91-062 Łódź, ul. Jana Karskiego 5)
17.09.2022

FESTIWAL ŁÓDŹ CZTERECH KULTUR / PRAKTYKA WIDZENIA / SPEKTAKL

Praktyka widzenia" w reżyserii Wojtka Rodaka na Małej Scenie Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi 16 i 17 września. Spektakl jest koprodukcją festiwalu Łódź... więcej

Teatr Nowy im. K. Dejmka w Łodzi, Mała Sala
17.09.2022

FESTIWAL ŁÓDŹ CZTERECH KULTUR / JEDNO OKO NA MAROKO / SPEKTAKL

"Jedno oko na Maroko" w reżyserii Gosi Dębskiej 16 i 17 września na scenie Teatr Lalek Arlekin w Łodzi. Spektakl jest koprodukcją festiwalu Łódź Czterech Kultur i... więcej

Teatr Lalek Arlekin
17.09.2022

Festiwal Łódź Czterech Kultur 2022_Bliscy

Hasło FŁ4K 2022: „Bliscy” odwołuje się do coraz bardziej wielokulturowej społeczności Łodzi, której przyjazne i kreatywne współistnienie staje się motorem rozwoju... więcej

09.09.2022 - 17.09.2022

„Poślubieni, pogubieni”

spektakl więcej

Bałucki Ośrodek Kultury - Centrum Edukacji Kulturowej "Na żubardzkiej" (91-022 Łódź, ul. Żubardzka 3)
17.09.2022
Letni Festiwal Filmowy TME Polówka

Letni Festiwal Filmowy TME Polówka: Blady Strach, FUZJA

Chcielibyśmy powiedzieć, że to sekcja dla fanów krzyków i dużej dawki adrenaliny. Będzie jednak nieco inaczej, choć i tego nie zabraknie. Mimo tego w sekcji Blady... więcej

Fuzja (ul. Milionowa 6A)
17.09.2022

EUGENIUSZ HANEMAN. TOPOGRAFIE WSPOMNIEŃ

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi zaprasza na wystawę EUGENIUSZ HANEMAN. TOPOGRAFIE WSPOMNIEŃ. Wernisaż wystawy w Galerii Bałuckiej odbędzie się 11 sierpnia o godzinie... więcej

11.08.2022 - 09.10.2022

ĆWICZENIA Z RÓWNOUPRAWNIENIA | IWONA DEMKO I BARTEK JARMOLIŃSKI

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi zaprasza na wystawę Iwony Demko i Bartka Jarmolińskiego ĆWICZENIA Z RÓWNOUPRAWNIENIA. Wernisaż wystawy w Galerii Re:Medium odbędzie się... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Galeria Re:Medium, 90-430 Łódź, ul. Piotrkowska 113)
18.08.2022 - 25.09.2022

Bezpłatne plenery rysunkowe Zielonej Łodzi

Zapraszamy na miejski plener rysunkowy w Parku Sienkiewicza. Tego lata będziemy szczególnie uważnie obserwować warunki atmosferyczne i ich wpływ na postrzeganie... więcej

Park im. Henryka Sienkiewicza w Łodzi
17.09.2022

Anna Kutera | TITANIC | Wystawa FOTOFESTIWAL

W Ośrodku Propagandy Sztuki znana wrocławska artystka multimedialna Anna Kutera zaprezentuje swój najnowszy projekt TITANIC. Wernisaż wystawy w piątek, 8 lipca, o... więcej

08.07.2022 - 18.09.2022

24 klatki na sekundę. Opowieść o dobranocce - wystawa

Od 17 czerwca Teatr Lalek Arlekin zaprasza wszystkich widzów do obejrzenia nowej ekspozycji w teatralnej Galerii A „Akwarium” zatytułowanej „24 klatki na sekundę.... więcej

Teatr Lalek Arlekin
17.06.2022 - 20.12.2022

2022 Łódź Summer Tours with an English speaking guides

Łódź Tourism Organization invites everyone for the guided city tours – 2022 Łódź Summer Tours with an English speaking guides. This offer is addressed to all those... więcej

17.09.2022

Letnie Spacery z przewodnikiem po Łodzi 2022

Łódzka Organizacja Turystyczna zaprasza na cykl wakacyjnych spacerów z przewodnikiem – Letnie spacery po Łodzi 2022 w języku polskim. Oferta ta skierowana jest do... więcej

17.09.2022

Letnie Spacery z przewodnikiem po Łodzi 2022

Łódzka Organizacja Turystyczna zaprasza na cykl wakacyjnych spacerów z przewodnikiem – Letnie spacery po Łodzi 2022 w języku polskim. Oferta ta skierowana jest do... więcej

17.09.2022

"Atrament. Wczoraj. Żyrafa"- spektakl w Teatrze Powszechnym w Łodzi

Zapraszamy na najnowszą komedię Juliusza Machulskiego "Atrament.Wczoraj. Żyrafa" w Teatrze Powszechnym w Łodzi. więcej

Teatr Powszechny w Łodzi - Mała Scena (91-069 Łódź, ul. Legionów 21)
17.09.2022

"Chciałem być" - spektakl w Teatrze Powszechnym w Łodzi

Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na spektakl Michała Siegoczyńskiego "Chciałem być" inspirowanego postacią Krzysztofa Krawczyka więcej

Teatr Powszechny w Łodzi - Duża Scena (91-069 Łódź, ul. Legionów 21)
17.09.2022 - 18.09.2022
Kontakt