Filtry

Filtry podstawowe

Na skróty:

Data:

wrzesień 2022
PN WT ŚR CZ PT SO ND
29 30 31 01 02

piątek, 2 września 2022

zobacz wszystkie
03

sobota, 3 września 2022

zobacz wszystkie
04

niedziela, 4 września 2022

zobacz wszystkie
05

poniedziałek, 5 września 2022

zobacz wszystkie
06

wtorek, 6 września 2022

zobacz wszystkie
07

środa, 7 września 2022

zobacz wszystkie
08

czwartek, 8 września 2022

zobacz wszystkie
09

piątek, 9 września 2022

zobacz wszystkie
10

sobota, 10 września 2022

zobacz wszystkie
11

niedziela, 11 września 2022

zobacz wszystkie
12 13

wtorek, 13 września 2022

zobacz wszystkie
14

środa, 14 września 2022

zobacz wszystkie
15

czwartek, 15 września 2022

zobacz wszystkie
16

piątek, 16 września 2022

zobacz wszystkie
17

sobota, 17 września 2022

zobacz wszystkie
18

niedziela, 18 września 2022

zobacz wszystkie
19 20

wtorek, 20 września 2022

zobacz wszystkie
21 22

czwartek, 22 września 2022

zobacz wszystkie
23 24

sobota, 24 września 2022

zobacz wszystkie
25

niedziela, 25 września 2022

zobacz wszystkie
26 27

wtorek, 27 września 2022

zobacz wszystkie
28

środa, 28 września 2022

zobacz wszystkie
29

czwartek, 29 września 2022

zobacz wszystkie
30

piątek, 30 września 2022

zobacz wszystkie
01 02

niedziela, 18 września 2022

Zapraszamy do CMWŁ na oprowadzanie z tłumaczeniem PJM po wystawie MIASTO–MODA–MASZYNA

18 września o godzinie 12:30 zapraszamy na oprowadzanie po wystawie MIASTO–MODA–MASZYNA z tłumaczeniem na Polski Język Migowy. Oprowadzanie poprowadzi Martyna... więcej

18.09.2022

Wycieczka rowerowa Zielonej Łodzi.

Tym razem, trochę nietypowo dla Zielonej Łodzi, tematem przewodnim wycieczki będzie kolej. więcej

Park im. księcia Józefa Poniatowskiego w Łodzi
18.09.2022

Ulica Żywiołów prezentuje ofertę warsztatów dla dzieci na nowy rok szkolny!

Szukasz nietuzinkowych zajęć dla swojego dziecka, które pomogą w rozwoju i pobudzą kreatywność. Z pewnością znajdziesz coś ciekawego w tegorocznej, jesiennej ofercie... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
18.09.2022

HAPPY HOURS na Ulicy Żywiołów

Wyjątkowa oferta tylko do 30 września!     Mamy dla Was HAPPY HOURS: od wtorku do piątku, między 16:00 a 18:00; za bilet zapłacicie TYLKO ZŁOTÓWKĘ! >>> BILETY <<<... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
13.09.2022 - 30.09.2022
"Ogrody na Ogrodowej"

"Ogrody na Ogrodowej"

Stowarzyszenie "Ludzie Fabryki" i Funadacja "Ogrodowa" zaprasza na Święto ulicy Ogrodowej pod hasłem "Ogrody na Ogrodowej" - od 16 do 18 września. Ogrodowa wypełni się... więcej

18.09.2022

Świat kodowania to kosmicznie ciekawa przygoda!

Zapisz swoje dziecko na warsztaty, które pobudzą jego kreatywność! Nasi specjaliści zapoznają uczestników warsztatów z OZOBOTAMI i nauczą obsługi oraz zasad tworzenia... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
11.10.2022 - 12.09.2022

eMFKa w Bibliotece Miejskiej

Poczuj atmosferę 33. MFKiG jeszcze przed rozpoczęciem festiwalu  dołącz do WYDARZENIA!   16-17 września mamy dla Ciebie zaproszenie na spotkania z inspirującymi... więcej

18.09.2022 - 17.09.2022

Ogrody na Ogrodowej. Święto ulicy

Stowarzyszenie Byłych Włókniarzy i Włókniarek oraz Sympatyków Historii Łodzi „Ludzie Fabryki” zaprasza na święto ulicy Ogrodowej więcej

18.09.2022

Festiwal Sztuki i Tańca dla Dzieci MATERIA I FOREMKA

Festiwal Sztuki Tańca dla Dzieci MATERIA I FOREMKA organizowany to nowe familijne wydarzenie na mapie kulturalnej Łodzi. To jedyny w naszym kraju festiwal w całości... więcej

09.09.2022 - 29.10.2022
XII Międzynarodowy Festiwal Twórczości Młodych FOLKOWE INSPIRACJE w Muzeum Fabryki

XII Międzynarodowy Festiwal Twórczości Młodych FOLKOWE INSPIRACJE w Muzeum Fabryki

W piątek 16 września 2022 r. o godzinie 12.00 w Muzeum Fabryki odbędzie się wernisaż wystaw i instalacji nawiązujących do polskiego rzemiosła ludowego i... więcej

Muzeum Fabryki (91-002 Łódź, ul. Drewnowska 58)
18.09.2022
Włoski jarmark Fiere del Gusto&buon Gusto

Włoski jarmark Fiere del Gusto&buon Gusto

Na fanów kuchni śródziemnomorskiej czekają makarony w każdej możliwej formie, oryginalne włoskie sery, w tym także kremowa burrata, czy aromatyczny pecorino. Nie... więcej

Manufaktura (91-062 Łódź, ul. Jana Karskiego 5)
07.09.2022 - 25.09.2022
	  	Świętuj z nami urodziny Orientarium ZOO Łódź!

Świętuj z nami urodziny Orientarium ZOO Łódź!

Spotkanie z Viki Gabor i możliwość udziału w ekskluzywnym koncercie w strefie oceanicznej, warsztaty ze znanym TikTokerem – Sebastianem Kowalczykiem czy prezentacja... więcej

18.09.2022

Wycieczka piesza Justynów - Las Wiączyński - Wiączyń Dolny

Klub Turystów Pieszych „STONOGA” zaprasza na wycieczkę o długości 12 km Justynów - Las Wiączyński - Wiączyń Dolny. więcej

Dom Kultury "502" (ul. A. Sacharowa 18)
18.09.2022
Ukryte rzeki

Jemy w Łodzi Food Fest 2022

Już 9 września zaczyna się szósta edycja największego festiwalu kulinarnego w mieście, na który zapraszamy razem z Łódzkim Centrum Wydarzeń, Monopolis i firmą Bidfood... więcej

18.09.2022
 ŁKTK PTTK

Wycieczki rowerowe z ŁKTK PTTK

Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK zaprasza wszystkich chętnych na niedzielne bezpłatne wycieczki rowerowe. więcej

Park Staromiejski
18.09.2022

EUGENIUSZ HANEMAN. TOPOGRAFIE WSPOMNIEŃ

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi zaprasza na wystawę EUGENIUSZ HANEMAN. TOPOGRAFIE WSPOMNIEŃ. Wernisaż wystawy w Galerii Bałuckiej odbędzie się 11 sierpnia o godzinie... więcej

11.08.2022 - 09.10.2022

ĆWICZENIA Z RÓWNOUPRAWNIENIA | IWONA DEMKO I BARTEK JARMOLIŃSKI

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi zaprasza na wystawę Iwony Demko i Bartka Jarmolińskiego ĆWICZENIA Z RÓWNOUPRAWNIENIA. Wernisaż wystawy w Galerii Re:Medium odbędzie się... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Galeria Re:Medium, 90-430 Łódź, ul. Piotrkowska 113)
18.08.2022 - 25.09.2022

Anna Kutera | TITANIC | Wystawa FOTOFESTIWAL

W Ośrodku Propagandy Sztuki znana wrocławska artystka multimedialna Anna Kutera zaprezentuje swój najnowszy projekt TITANIC. Wernisaż wystawy w piątek, 8 lipca, o... więcej

08.07.2022 - 18.09.2022

24 klatki na sekundę. Opowieść o dobranocce - wystawa

Od 17 czerwca Teatr Lalek Arlekin zaprasza wszystkich widzów do obejrzenia nowej ekspozycji w teatralnej Galerii A „Akwarium” zatytułowanej „24 klatki na sekundę.... więcej

Teatr Lalek Arlekin
17.06.2022 - 20.12.2022

Tai chi w Parku Źródliska I

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia tai chi w Parku Źródliska I. Zajęcia odbywają się w ramach senioraliów, w dniach 23, 25, 27, 30 maja i 1 i 3 czerwca w godzinach... więcej

Park Źródliska I
18.09.2022

"Atrament. Wczoraj. Żyrafa"- spektakl w Teatrze Powszechnym w Łodzi

Zapraszamy na najnowszą komedię Juliusza Machulskiego "Atrament.Wczoraj. Żyrafa" w Teatrze Powszechnym w Łodzi. więcej

Teatr Powszechny w Łodzi - Mała Scena (91-069 Łódź, ul. Legionów 21)
18.09.2022

"Chciałem być" - spektakl w Teatrze Powszechnym w Łodzi

Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na spektakl Michała Siegoczyńskiego "Chciałem być" inspirowanego postacią Krzysztofa Krawczyka więcej

Teatr Powszechny w Łodzi - Duża Scena (91-069 Łódź, ul. Legionów 21)
17.09.2022 - 18.09.2022
Kontakt