Filtry

Filtry podstawowe

Na skróty:

Data:

wrzesień 2022
PN WT ŚR CZ PT SO ND
29 30 31 01 02

piątek, 2 września 2022

zobacz wszystkie
03

sobota, 3 września 2022

zobacz wszystkie
04

niedziela, 4 września 2022

zobacz wszystkie
05

poniedziałek, 5 września 2022

zobacz wszystkie
06

wtorek, 6 września 2022

zobacz wszystkie
07

środa, 7 września 2022

zobacz wszystkie
08

czwartek, 8 września 2022

zobacz wszystkie
09

piątek, 9 września 2022

zobacz wszystkie
10

sobota, 10 września 2022

zobacz wszystkie
11

niedziela, 11 września 2022

zobacz wszystkie
12 13

wtorek, 13 września 2022

zobacz wszystkie
14

środa, 14 września 2022

zobacz wszystkie
15

czwartek, 15 września 2022

zobacz wszystkie
16

piątek, 16 września 2022

zobacz wszystkie
17

sobota, 17 września 2022

zobacz wszystkie
18

niedziela, 18 września 2022

zobacz wszystkie
19 20

wtorek, 20 września 2022

zobacz wszystkie
21 22

czwartek, 22 września 2022

zobacz wszystkie
23 24

sobota, 24 września 2022

zobacz wszystkie
25

niedziela, 25 września 2022

zobacz wszystkie
26 27

wtorek, 27 września 2022

zobacz wszystkie
28

środa, 28 września 2022

zobacz wszystkie
29

czwartek, 29 września 2022

zobacz wszystkie
30

piątek, 30 września 2022

zobacz wszystkie
01 02

sobota, 24 września 2022

Wernisaż wystawy prac "Jutowe Płaskorzeźby"

Zapraszamy na wernisaż wystawy prac "Jutowe płaskorzeźby" Doroty Średnickiej, który odbędzie się w Hotelu Tobaco w ramach cyklu "Rozmowy po łódzku". ... więcej

24.09.2022
Ruszyły sobotnie kiermasze na Targu Jaracza

Ruszyły sobotnie kiermasze różnorodności na Targu Jaracza!

Wymień, sprzedaj, oddaj - pod takim hasłem w soboty, między godz. 10:00 a 14:00 na rynku, tuż przy zrewitalizowanej kamienicy Kilińskiego 39 będą się odbywały targi. ... więcej

24.09.2022

Siedem etapów życia kobiety | MALARSTWO POLSKICH ARTYSTEK

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi zaprasza na wystawę „Siedem etapów życia kobiety. Malarstwo polskich artystek”. Tytuł projektu został zaczerpnięty z pracy malarskiej... więcej

23.09.2022 - 13.11.2022
Maluchy w Manufakturze

Maluchy, maluszki, kaszlaki - Parada maluchów powraca

Jesienny zlot maluchów w Manufakturze to już tradycja. Miłośnicy małego fiata spotykają się, by razem wspominać małe i duże podróże tym kultowym samochodem. Dla wielu... więcej

Manufaktura (91-062 Łódź, ul. Jana Karskiego 5)
24.09.2022

Oprowadzanie po wystawie "Byli sąsiadami. Ludzkie motywy i zachowania w obliczu Zagłady".

Wystawa poddaje analizie niektóre z kluczowych pytań dotyczących Holokaustu. więcej

Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi - Oddział Stacja Radegast (91-859 Łódź, Aleja Pamięci Ofiar Litzmannstadt Getto 12 (
24.09.2022

HAPPY HOURS na Ulicy Żywiołów

Wyjątkowa oferta tylko do 30 września!     Mamy dla Was HAPPY HOURS: od wtorku do piątku, między 16:00 a 18:00; za bilet zapłacicie TYLKO ZŁOTÓWKĘ! >>> BILETY <<<... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
13.09.2022 - 30.09.2022

Weekendowe zajęcia w laboratorium CNiT

Powróćcie razem z nami do epoki żelaza w trakcie weekendowych zajęć w laboratorium Centrum Nauki i Techniki EC1.  24 i 25 września o godz. 12:00 i 16:00 zapraszamy do... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
24.09.2022 - 25.09.2022

33. Międzynarodowy Festiwalu Komiksu i Gier

Przedstawiamy program 33. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier 24-25 września w Atlas Arenie uczestnicy festiwalu spotkają się z twórcami komiksów i gier,... więcej

Atlas Arena (94-020 Łódź, Aleja Bandurskiego 7)
24.09.2022 - 25.09.2022

Świat kodowania to kosmicznie ciekawa przygoda!

Zapisz swoje dziecko na warsztaty, które pobudzą jego kreatywność! Nasi specjaliści zapoznają uczestników warsztatów z OZOBOTAMI i nauczą obsługi oraz zasad tworzenia... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
11.10.2022 - 12.09.2022

Festiwal Sztuki i Tańca dla Dzieci MATERIA I FOREMKA

Festiwal Sztuki Tańca dla Dzieci MATERIA I FOREMKA organizowany to nowe familijne wydarzenie na mapie kulturalnej Łodzi. To jedyny w naszym kraju festiwal w całości... więcej

09.09.2022 - 29.10.2022
Włoski jarmark Fiere del Gusto&buon Gusto

Włoski jarmark Fiere del Gusto&buon Gusto

Na fanów kuchni śródziemnomorskiej czekają makarony w każdej możliwej formie, oryginalne włoskie sery, w tym także kremowa burrata, czy aromatyczny pecorino. Nie... więcej

Manufaktura (91-062 Łódź, ul. Jana Karskiego 5)
07.09.2022 - 25.09.2022
Koncerty na Placu Dąbrowskiego -  B. Stępień

Light.Move.Festival.2022

Ania Karwan, Piotr Rogucki, KIWI i Magda Kumorek z żywiołowym REBEL BABEL Łukasza L.U.C. Rostkowskiego, ale też Heima, czy solidna porcja zabawy z Sonic Trip i kilka... więcej

24.09.2022
Przebadaj się kompleksowo w jedną sobotę

Bezpłatne badania dla Pań i Panów w Łodzi

Bilans zdrowia dojrzałej kobiety i dojrzałego mężczyzny to propozycja, która umożliwia w ciągu jednej soboty wykonanie szczegółowych badań profilaktycznych. To... więcej

24.09.2022

Wycieczka piesza „Poznajemy Drzewicę i okolice” Drzewica – Dąbrówka – Zalew Drzewicki – Werówka – Strzyżów - Drzewica

Klub Turystów Pieszych „STONOGA” zaprasza na wycieczkę o długości 18 km „Poznajemy Drzewicę i okolice” Drzewica – Dąbrówka – Zalew Drzewicki – Werówka – Strzyżów -... więcej

Dom Kultury "502" (ul. A. Sacharowa 18)
24.09.2022

33. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi

33. MFKiG odbędzie się już 24-25.09 w łódzkiej Atlas Arenie. więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
24.09.2022

Międzypokoleniowy Piknik Artystyczny

Celem projektu jest wspólne spędzanie wolnego czasu. więcej

Bałucki Ośrodek Kultury - Centrum Edukacji Kulturowej "Na żubardzkiej" (91-022 Łódź, ul. Żubardzka 3)
24.09.2022

EUGENIUSZ HANEMAN. TOPOGRAFIE WSPOMNIEŃ

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi zaprasza na wystawę EUGENIUSZ HANEMAN. TOPOGRAFIE WSPOMNIEŃ. Wernisaż wystawy w Galerii Bałuckiej odbędzie się 11 sierpnia o godzinie... więcej

11.08.2022 - 09.10.2022

ĆWICZENIA Z RÓWNOUPRAWNIENIA | IWONA DEMKO I BARTEK JARMOLIŃSKI

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi zaprasza na wystawę Iwony Demko i Bartka Jarmolińskiego ĆWICZENIA Z RÓWNOUPRAWNIENIA. Wernisaż wystawy w Galerii Re:Medium odbędzie się... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Galeria Re:Medium, 90-430 Łódź, ul. Piotrkowska 113)
18.08.2022 - 25.09.2022

Les Misérables (musical) – wznowienie musicalowego przeboju

„Les Misérables” to musical wszech czasów, niemal wszystkie piosenki stały się przebojami, a szczególnej sławy przysporzył mu występ Susan Boyle, gospodyni domowej ze... więcej

Teatr Muzyczny w Łodzi
24.09.2022

24 klatki na sekundę. Opowieść o dobranocce - wystawa

Od 17 czerwca Teatr Lalek Arlekin zaprasza wszystkich widzów do obejrzenia nowej ekspozycji w teatralnej Galerii A „Akwarium” zatytułowanej „24 klatki na sekundę.... więcej

Teatr Lalek Arlekin
17.06.2022 - 20.12.2022

Spacery Filmowe "Łódź Oscarowa" Szlakiem Łodzi Miasta Filmu UNESCO!

Szlak Łodzi Miasta Filmu UNESCO - jedyna w Polsce kinematograficzna ścieżka Oscarowa, która pozwoli odkryć filmową historię tytułów takich jak „Ida”, „Tango”, „Ziemia... więcej

24.09.2022

Літні екскурсії з гідом по Лодзі 2022

Лодзька Туристична Організація запрошує вас на серію літніх екскурсій з гідом - Літні екскурсії по Лодзі 2022 українською мовою. Ця пропозиція адресована всім... więcej

24.09.2022

2022 Łódź Summer Tours with an English speaking guides

Łódź Tourism Organization invites everyone for the guided city tours – 2022 Łódź Summer Tours with an English speaking guides. This offer is addressed to all those... więcej

24.09.2022

Letnie Spacery z przewodnikiem po Łodzi 2022

Łódzka Organizacja Turystyczna zaprasza na cykl wakacyjnych spacerów z przewodnikiem – Letnie spacery po Łodzi 2022 w języku polskim. Oferta ta skierowana jest do... więcej

24.09.2022

Letnie Spacery z przewodnikiem po Łodzi 2022

Łódzka Organizacja Turystyczna zaprasza na cykl wakacyjnych spacerów z przewodnikiem – Letnie spacery po Łodzi 2022 w języku polskim. Oferta ta skierowana jest do... więcej

24.09.2022

„Szalone nożyczki” – spektakl Teatru Powszechnego w Łodzi

Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na Dużą Scenę na kultową komedię „Szalone nożyczki” więcej

Teatr Powszechny w Łodzi - Duża Scena (91-069 Łódź, ul. Legionów 21)
23.09.2022 - 25.09.2022
Kontakt