Filtry

Filtry podstawowe

Na skróty:

Data:

wrzesień 2022
PN WT ŚR CZ PT SO ND
29 30 31 01 02

piątek, 2 września 2022

zobacz wszystkie
03

sobota, 3 września 2022

zobacz wszystkie
04

niedziela, 4 września 2022

zobacz wszystkie
05

poniedziałek, 5 września 2022

zobacz wszystkie
06

wtorek, 6 września 2022

zobacz wszystkie
07

środa, 7 września 2022

zobacz wszystkie
08

czwartek, 8 września 2022

zobacz wszystkie
09

piątek, 9 września 2022

zobacz wszystkie
10

sobota, 10 września 2022

zobacz wszystkie
11

niedziela, 11 września 2022

zobacz wszystkie
12 13

wtorek, 13 września 2022

zobacz wszystkie
14

środa, 14 września 2022

zobacz wszystkie
15

czwartek, 15 września 2022

zobacz wszystkie
16

piątek, 16 września 2022

zobacz wszystkie
17

sobota, 17 września 2022

zobacz wszystkie
18

niedziela, 18 września 2022

zobacz wszystkie
19 20

wtorek, 20 września 2022

zobacz wszystkie
21 22

czwartek, 22 września 2022

zobacz wszystkie
23 24

sobota, 24 września 2022

zobacz wszystkie
25

niedziela, 25 września 2022

zobacz wszystkie
26 27

wtorek, 27 września 2022

zobacz wszystkie
28

środa, 28 września 2022

zobacz wszystkie
29

czwartek, 29 września 2022

zobacz wszystkie
30

piątek, 30 września 2022

zobacz wszystkie
01 02

niedziela, 25 września 2022

Wycieczka piesza Stawy Stefańskiego - Wola Zaradzyńska - Pabianice

Klub Turystów Pieszych „STONOGA” zaprasza na wycieczkę o długości 10 km Stawy Stefańskiego - Wola Zaradzyńska - Pabianice. więcej

Dom Kultury "502" (ul. A. Sacharowa 18)
25.09.2022

Koncert - Powitanie Jesieni z Zieloną Łodzią.

Jak co roku witamy jesień koncertem w Parku Julianowskim. W niedzielę 25 września o godz. 16.00 w parkowym amfiteatrze wystąpi zespół Urwani z Wesela. Wstęp wolny.... więcej

Park im. Adama Mickiewicza w Łodzi - Park Julianowski (Łódź Bałuty, Julianów-Marysin -Rogi)
25.09.2022

Siedem etapów życia kobiety | MALARSTWO POLSKICH ARTYSTEK

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi zaprasza na wystawę „Siedem etapów życia kobiety. Malarstwo polskich artystek”. Tytuł projektu został zaczerpnięty z pracy malarskiej... więcej

23.09.2022 - 13.11.2022
Mądry jak kruk, zwinny jak galago

Mądry jak kruk, zwinny jak galago

Czy sprawność to tylko siła lub zwinność? Które zwierzęta mają wyjątkowe umiejętności? Animatorzy Ulicy Żywiołów wraz z uczestnikami sprawdzą to wykonując wiele... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
25.09.2022

Spacer Zielonej Łodzi

W niedzielę 25 września o 12:00 zapraszamy na pieszy spacer przyrodniczo-krajoznawczy Zielonej Łodzi po terenie otaczającym Stawy Stefańskiego. ... więcej

Stawy Stefańskiego (ul. Patriotyczna 3)
25.09.2022

HAPPY HOURS na Ulicy Żywiołów

Wyjątkowa oferta tylko do 30 września!     Mamy dla Was HAPPY HOURS: od wtorku do piątku, między 16:00 a 18:00; za bilet zapłacicie TYLKO ZŁOTÓWKĘ! >>> BILETY <<<... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
13.09.2022 - 30.09.2022
Smart City Expo Poland

Targi Smart City Expo Poland

Jesienią odbędzie się kolejna, trzecia edycja największych w Polsce targów nowoczesnych technologii miejskich Smart City Expo Poland. Tym razem organizatorzy... więcej

Expo-Łódź (93-590 Łódź, Aleja Politechniki 4)
25.09.2022

Weekendowe zajęcia w laboratorium CNiT

Powróćcie razem z nami do epoki żelaza w trakcie weekendowych zajęć w laboratorium Centrum Nauki i Techniki EC1.  24 i 25 września o godz. 12:00 i 16:00 zapraszamy do... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
24.09.2022 - 25.09.2022

33. Międzynarodowy Festiwalu Komiksu i Gier

Przedstawiamy program 33. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier 24-25 września w Atlas Arenie uczestnicy festiwalu spotkają się z twórcami komiksów i gier,... więcej

Atlas Arena (94-020 Łódź, Aleja Bandurskiego 7)
24.09.2022 - 25.09.2022

Świat kodowania to kosmicznie ciekawa przygoda!

Zapisz swoje dziecko na warsztaty, które pobudzą jego kreatywność! Nasi specjaliści zapoznają uczestników warsztatów z OZOBOTAMI i nauczą obsługi oraz zasad tworzenia... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
11.10.2022 - 12.09.2022

Festiwal Sztuki i Tańca dla Dzieci MATERIA I FOREMKA

Festiwal Sztuki Tańca dla Dzieci MATERIA I FOREMKA organizowany to nowe familijne wydarzenie na mapie kulturalnej Łodzi. To jedyny w naszym kraju festiwal w całości... więcej

09.09.2022 - 29.10.2022
Włoski jarmark Fiere del Gusto&buon Gusto

Włoski jarmark Fiere del Gusto&buon Gusto

Na fanów kuchni śródziemnomorskiej czekają makarony w każdej możliwej formie, oryginalne włoskie sery, w tym także kremowa burrata, czy aromatyczny pecorino. Nie... więcej

Manufaktura (91-062 Łódź, ul. Jana Karskiego 5)
07.09.2022 - 25.09.2022
Łódzkie Targi Aktywności

Wybierz sport dla siebie i swoich dzieci - Łódzkie Targi Aktywności

W niedzielę, 25 września w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Skorupki 21 odbędą się Łódzkie Targi Aktywności. Będzie to pierwsze w naszym mieście... więcej

Hala MOSiR (93-005 Łódź, ul. Skorupki 21)
25.09.2022
Koncerty na Placu Dąbrowskiego -  B. Stępień

Light.Move.Festival.2022

Ania Karwan, Piotr Rogucki, KIWI i Magda Kumorek z żywiołowym REBEL BABEL Łukasza L.U.C. Rostkowskiego, ale też Heima, czy solidna porcja zabawy z Sonic Trip i kilka... więcej

25.09.2022

Warsztaty rodzinne: Z wizytą u króla

Zapraszamy na zajęcia, na których postaramy się przybliżyć najmłodszym uczestnikom zagadnienia z zakresu naszej historii, dawnej obyczajowości i kultury. T ... więcej

Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi - Muzeum przy Gdańskiej (90-706 Łódź, ul. Gdańska 13)
25.09.2022

33. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi

33. MFKiG odbędzie się już 24-25.09 w łódzkiej Atlas Arenie. więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
25.09.2022
Targi Aktywności w hali MOSiR Łódź -  fot. Paweł Łacheta

Targi Aktywności w hali MOSiR Łódź. Przyjdź i dowiedz się, jak rozpocząć aktywne życie

Gdzie nauczyć się pływać? Czy na bieganie nigdy nie jest za późno? Jak zdrowo się odżywiać? Na wszystkie te pytania odpowiedzi znajdą się podczas Łódzkich Targów... więcej

25.09.2022
 ŁKTK PTTK

Wycieczki rowerowe z ŁKTK PTTK

Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK zaprasza wszystkich chętnych na niedzielne bezpłatne wycieczki rowerowe. więcej

Park Staromiejski
25.09.2022

EUGENIUSZ HANEMAN. TOPOGRAFIE WSPOMNIEŃ

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi zaprasza na wystawę EUGENIUSZ HANEMAN. TOPOGRAFIE WSPOMNIEŃ. Wernisaż wystawy w Galerii Bałuckiej odbędzie się 11 sierpnia o godzinie... więcej

11.08.2022 - 09.10.2022

ĆWICZENIA Z RÓWNOUPRAWNIENIA | IWONA DEMKO I BARTEK JARMOLIŃSKI

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi zaprasza na wystawę Iwony Demko i Bartka Jarmolińskiego ĆWICZENIA Z RÓWNOUPRAWNIENIA. Wernisaż wystawy w Galerii Re:Medium odbędzie się... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Galeria Re:Medium, 90-430 Łódź, ul. Piotrkowska 113)
18.08.2022 - 25.09.2022

Les Misérables (musical) – wznowienie musicalowego przeboju

„Les Misérables” to musical wszech czasów, niemal wszystkie piosenki stały się przebojami, a szczególnej sławy przysporzył mu występ Susan Boyle, gospodyni domowej ze... więcej

Teatr Muzyczny w Łodzi
25.09.2022

24 klatki na sekundę. Opowieść o dobranocce - wystawa

Od 17 czerwca Teatr Lalek Arlekin zaprasza wszystkich widzów do obejrzenia nowej ekspozycji w teatralnej Galerii A „Akwarium” zatytułowanej „24 klatki na sekundę.... więcej

Teatr Lalek Arlekin
17.06.2022 - 20.12.2022

Tai chi w Parku Źródliska I

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia tai chi w Parku Źródliska I. Zajęcia odbywają się w ramach senioraliów, w dniach 23, 25, 27, 30 maja i 1 i 3 czerwca w godzinach... więcej

Park Źródliska I
25.09.2022

„Szalone nożyczki” – spektakl Teatru Powszechnego w Łodzi

Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na Dużą Scenę na kultową komedię „Szalone nożyczki” więcej

Teatr Powszechny w Łodzi - Duża Scena (91-069 Łódź, ul. Legionów 21)
23.09.2022 - 25.09.2022
Kontakt