11. Geyer Music Factory. Łódź bez prądu i pod prąd

Koncerty tegorocznej edycji odbędą się pod hasłem przewodnim "Łódź bez prądu i pod prąd" – na festiwalowej scenie wystąpią znani i cenieni polscy artyści, dla których Łódź jest ich miastem.

Geyer Music Factory -  fot. Archiwum UMŁ
Geyer Music Factory , fot. Archiwum UMŁ

Zgodnie z hasłem „Łódź bez prądu” część koncertów odbędzie się unplugged – przy akompaniamencie instrumentów akustycznych, druga część odpowiadająca formule „Łódź pod prąd" będzie realizowana przy udziale instrumentów nieakustycznych. Początek koncertów o godzinie 21.00.

Przed wybranymi koncertami (19.07.2019 i 26.07.2019) będzie można wziąć udział w oprowadzaniach po aktualnie prezentowanych w Muzeum wystawach: „100 flag na 100-lecie praw wyborczych Polek” oraz „Instalacja Masquemask autorstwa Jaime Hayona”. W wydarzeniu mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające bilety na koncerty odbywające się w dniu oprowadzania. Zapisy na oprowadzania, odbywają się wyłącznie telefonicznie pod numerem: 42 683 26 84 w. 204. Uwaga! Liczba miejsc na oprowadzanie jest ograniczona (30 osób), a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Repertuar:

12.07.2019 r., godz. 21.00
Iza Połońska z zespołem - Osiecka

19.07.2019 r., godz. 21.00
Blue Cafe - akustycznie
Oprowadzanie o godz. 20.00 (zapisy)

26.07.2019 r., godz. 21.00
Monika Kuszyńska z zespołem
Oprowadzanie o godz. 20.00 (zapisy)

2.08.2019 r., godz. 21.00
L.Stadt - L.Story

9.08.2019 r., godz. 21.00
Maciej Tubis i Magdalena Kumorek - Komeda

 16.08.2019 r., godz. 21.00
Varius Manx & Kasia Stankiewicz

23.08.2019 r., godz. 21.00
Apertus Quartet i Katarzyna Dąbrowska - muzyka filmowa

 

Bilety w cenie 25 zł i 20 zł dostępne od 25.06 od 12.00 w kasie Muzeum oraz za pośrednictwem strony internetowej www.cmwl.pl

 

szczegóły na https://cmwl.pl/public/informacje/geyer-music-factory-2019,135

Powiązane aktualności

Zobacz również:

czwartek, 6 sierpnia 2020

Wakacje włoskich smaków w Manufakturze

Do 16 sierpnia na rynku Manufaktury będzie gwarnie, kolorowo, aromatycznie i smacznie. Uwielbiany przez łodzian Jarmark Włoski Fiere del Gusto&buon Gusto znów gości w... więcej

28.07.2020 - 16.08.2020

Letni Festiwal Filmowy TME Polówka 2020

Polówka startuje z kolejną lokalizacją największego kina plenerowego w Łodzi! To Brama Miasta (Kilińskiego 66), zlokalizowana przy dworcu Łódź Fabryczna. Obecność tam... więcej

02.08.2020 - 06.08.2020

Letnia Akademia Muzyki na Górnej - lekcje dla każdego

U nas można i śpiewać i grać na gitarze - proponujemy Wam zajęcia z profesjonalnym trenerem wokalnym oraz prawdziwym wirtuozem gitary. Zajęcia są indywidualne i... więcej

Ośrodek Kultury Górna (93-138 Łódź, ul. Siedlecka 1)
03.08.2020 - 07.08.2020
Zaproszenie: Premiera książki "Miasto po przejściach"

Premiera książki: „Łódź. Miasto po przejściach”

Otwieramy Literackie Lato, cykl spotkań z najciekawszymi polskimi pisarzami. Na początek premiera i autorzy książki o Łodzi. więcej

05.08.2020

Plac Zabaw Twórczych. Pocztówka z podwórka 2020

„Plac Zabaw Twórczych. Pocztówka z podwórka” to cykl wakacyjnych wydarzeń dla dzieci wraz z rodzicami. Program obejmuje interdyscyplinarne warsztaty artystyczne,... więcej

Ośrodek Kultury Górna (93-138 Łódź, ul. Siedlecka 1)
05.08.2020

MANUFAKTURA na wakacje!

Podróż Muzycznym Tramwajem po Manufakturze, Piłka nożna i rugby na plaży, Latynoskie rytmy, Darmowa zabawa w Bajkowym Labiryncie, Półkolonie w Experymentarium, Muzeum... więcej

Manufaktura (91-062 Łódź, ul. Jana Karskiego 5)
05.08.2020

UKS SMS - treningi piłkarskie

UKS SMS organizuje zajęcia sportowe w formie gier i zabaw w poniedziałki i środy więcej

Stadion SMS
05.08.2020

Wakacyjne warsztaty z EC1

Zawsze w dni robocze o godz. 11:00 oraz w weekendy o godz. 12:00. Rok szkolny dobiegł właśnie końca, ale zabawa z nauką nie kończy się nigdy! Przekonamy Was o tym... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
05.08.2020
Zajęcia ze znajomości znaków drogowych i zasad poruszania się zgodnie z przepisami ruchu drogowego i poruszanie się zgodnie z zasadami ruchu drogowego - jazda na placu w miasteczku ruchu drogowego.  -  fot. Paweł Łacheta

Bezpieczne Wakacje z Rowerem

Zajęcia ze znajomości znaków drogowych i zasad poruszania się zgodnie z przepisami ruchu drogowego i poruszanie się zgodnie z zasadami ruchu drogowego - jazda na placu... więcej

05.08.2020
Kontakt